Author Topic: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)  (Read 39409 times)

0 Members and 13 Guests are viewing this topic.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #315 on: November 01, 2018, 11:42:11 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku i po rosyjsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11574.msg71592#msg71592
Przekazał : Prozonov. pełny członek
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Przygotowujcie się
« 31 października 2018 r., godz. 10:49:10 »

31 października 2018 r., Samara, godz. 18:28 czasu miejscowego
Temat : Przygotowujcie się

Tak, to Margul. Pisz.

Zmiany zachodzące na planecie dotkną każdego człowieka. Każdy dozna wstrząsu swojej psychiki i może zginąć. Tym, którzy przeżyją, zostanie powierzone bardzo odpowiedzialne zadanie odrodzenia cywilizacji na zupełnie innych warunkach istnienia. Cywilizację trzeba będzie odtworzyć według innych kanonów : zgodnie z boskim prawem ojcostwa Boga i braterstwa ludzi. Tylko w ten sposób ludzkość może osiągnąć dni światła i życia. Tylko wtedy, gdy każda człowiek stanie się dla innego bratem, a niebiański Ojciec stanie się ojcem wszystkich żyjących, cywilizacja może się odrodzić.

Oczywiście nie nastąpi to od razu. Dlatego na was, przekonanych wierzących, którzy studiowali Księgę Urantii, spoczywa największa nadzieja i odpowiedzialność. Nie bójcie się mówić o tym, co wiecie, wzywajcie ludzi, żeby szli za wami, otwórzcie im prawdę o konieczności oczyszczenia planety ze zła i skutków zdrady Caligastii i Lucyfera, a Duch Prawdy będzie wam pomagał.

A tymczasem trzeba przeżyć najtrudniejszy okres w historii ludzkości. Jest jeszcze możliwość przygotowania się. Nie traćcie czasu. Słuchajcie swojego Dostrajacza. Wypełniajcie jego instrukcje.

Dziękuję Ci rajski nauczycielu.

Domtija.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #316 on: November 02, 2018, 07:15:40 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11550.msg71476#msg71476
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Wasi opiekunowie.
« 28 października 2018 r., godz. 10:23:53 »

28 października 2018 r., Samara, godz. 17:45 czasu miejscowego
Temat: Wasi opiekunowie.

Wczoraj, przed zaśnięciem długo się modliłem. W pewnym momencie ujrzałem wewnętrzną wizją boskie światło mojego Dostrajacza, a potem wiele migoczących płomyków, jakby przed oczami. I nie wiem dlaczego od razu zrozumiałem, że widzę niebiańskich posłańców, którzy przybyli na Urantię pomagać każdemu z nas w tych niepokojących czasach. Ci obserwatorzy są stale w pobliżu nas i jak na zdjęciu rentgenowskim widzą wszystkie nasze działania, myśli i zamiary. Czy tak jest ? Kto może mi wyjaśnić, co widziałem ?

Pisz, tu Margul. Mogę odpowiedzieć na twoje pytanie. Częściowo masz rację. Wiele istot niebiańskich przybyło na Urantię, aby być świadkami zachodzących zmian i w razie konieczności pomagać śmiertelnikom. Poczułeś niektórych z nich. Otaczają was także aniołowie - serafini, wasi najbliżsi pomocnicy. Są oni niewidoczni zwykłym wzrokiem, ale w pewnym stanie modlitwy duchowa wizja ich dostrzega.

Chcę wam wszystkim powiedzieć, że wasi aniołowie stróże to najbardziej szczerzy i oddani pomocnicy. Kochają was, pomagają wam i powinniście odnosić się do nich z miłością i szacunkiem.

Dziś przeczytałeś w rozdziale 178 Księgi Urantii, w podrozdziale zatytułowanym "Rozprawa o synstwie i obywatelstwie", zdanie : "Nie kuście nadzorujących was aniołów, aby prowadzili was niespokojnymi drogami, żeby z miłością was skarcić dla ratowania waszych próżnujących dusz".

Czyńcie wolę Ojca, kochajcie ludzi tak, jak Jezus umiłował swoich uczniów, a wtedy nie będzie dla was przeszkód nie do pokonania, wtedy wasi opiekunowie będą się radować razem z wami w królestwie niebieskim. To wszystko na teraz.

- Dzięki za wyjaśnienia nauczycielu Trójcy.

Domtija.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #317 on: November 03, 2018, 08:33:44 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11570.msg71584#msg71584
Przekazał : Antonio. młodszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Niech się stanie wola Ojca !!!
« 26 października 2018 r., godz. 11:14:30 »

Mówca : Margul
Temat : Niech się stanie wola Ojca !!!
Kategoria : Miejsce na nowe przekazy
Przekazujący : Antonio, Stanstead (w domu), Quebec, Kanada
Data : Wtorek, 30 października 2018 r., godz. 23:11

Dobry wieczór Ojcze, to twój syn Antonio do twojej dyspozycji, gotów do mojej roboczej sesji przekazywania. Jeśli dzisiaj jest ktoś z wiadomością Ojcze, nawet w tym okresie ciszy, to byłbym zaszczycony odbierając wiadomość od kogoś z twojej Ukochanej Niebiańskiej Rodziny.

Ojcze, czy jest wiadomość, którą chciałbyś żebym przekazał moim kolegom i gościom tego forum ?

"Tu Margul z tobą Antonio, Syn-Nauczyciel Trójcy. Mam dla ciebie wiadomość, abyś mógł się podzielić z członkami i gośćmi forum.

"Istotnie jest to okres spokoju, którego obecnie wszyscy doświadczacie, wciąż mając na uwadze
"wydarzenia", które się ukształtują i wytworzą tak, jak powinny.

"Obserwowałem cię dzisiaj i odczuwałem twojąą udrękę i ból, kiedy patrzyłeś przez okno czekając w salonie samochodowym, a na zewnątrz, w pobliżu, była mała szkoła podstawowa. Było późno po południu i po skończeniu lekcji dzieci bawiły się i cieszyły czekając na autobus, a ty zadawałeś sobie w myślach pytanie : "Mój Boże, co się stanie z tymi pięknymi i niewinnymi dziećmi, nie wiedzącymi, przed czym wkrótce staną. Ile z nich umrze w tak młodym wieku ? ..., Ile będzie miało szansę przetrwać nadchodzące udręki ?", ..., Wiele pytań pcha się do głowy i wiem bardzo dobrze, że ten aspekt "Misji" niezmiernie cię zasmuca i trudno mi odczuć "całą miłość w twoim sercu" do tych dzieci.

"Niestety, jest to sytuacja, która będzie się wkółko powtarzała na całym świecie. Będą to nie tylko dzieci, ale także; matki w ciąży, niemowlęta, młode kobiety i mężczyźni, mamy i tatusie, bracia i siostry, kuzynowie, wujkowie i ciotki, wasi dziadkowie itd. Wszyscy umrą w tych nadchodzących ciężkich przejściach i niewielu przeżyje, nawet niektórzy członkowie i goście tego forum stracą życie.

"Twoja planeta, Antonio, jest na szybko opadającym zboczu i szybko zmierza ku katastrofie i to dlatego "OJCIEC" chce odzyskać tę piękną małą niebieską planetę - URANTIĘ.

"OJCZE, NIECH TWOJA WOLA SIĘ STANIE !"

"Nadeszła pora, abyście wszyscy poprosili o "przebaczenie" wszystkich, którym zrobiliście zło i kłopoty przez wasze uczynki i słowa;

"Nadszedł czas, abyście wszyscy poprosili o "PRZBACZENIE" waszego "OJCA W NIEBIE" za wszystkie wasze grzechy;

"Nadszedł czas, abyście wszyscy okazywali waszą "MIŁOŚĆ", mówili o niej z wszystkimi, którzy są wam drodzy;

"Czas się modlić, moi drodzy członkowie i goście tego forum, ..., nie ma zbyt wiele czasu przed wami, ..., i wiedzcie, że "Ojciec w Niebie" kocha was wszystkich i nie porzuci was !

"Instrukcje, jak jest w zwyczaju w ostatnich kilku dniach : , ..., bądźcie "CZUJNI", "BACZCIE NA OTOCZENIE" i "ZAWSZE SŁUCHAJCIE SWOJEGO DOSTRAJACZA MYŚLI", ..., módlcie się, módlcie się, moi drodzy członkowie i goście tego forum.

"To wszystko, Antonio, to jest wiadomość, którą chciałem ci podyktować tego wieczoru i prosić cię przekazanie tego na forum.

Margul, jaki tytuł chciałbyś dać tej wiadomości ?

"Antonio, tytuł tego przesłania jest naprawdę bardzo prosty, ... zatytułujesz je : "Niech się stanie wola Ojca ", ... i dziękuję ci Antonio za poświęcenie czasu na odebranie ode mnie tej wiadomości dzisiaj i życzę ci dobrej nocy !, ..., Domszia!

Dziękuję Ci Margul. Tak, rzeczywiście widok tych małych dzieci bawiących się na podwórku szkoły naprawdę przygnębił mnie dziś po południu.

Dziękuję Ci za obecność Margul, zawsze jest dla mnie zaszczytem i wielką przyjemnością mieć cię w moim umyśle, ..., Domtszia!

KONIEC
« Last Edit: November 03, 2018, 08:36:30 AM by Andre_P »

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #318 on: November 06, 2018, 07:05:06 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11596.msg71702#msg71702
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Otwórzcie swoje serca
« 5 listopada 2018 r., godz. 10:22:26 »

5 listopada 2018 r., Samara, godz. 19.00 czasu miejscowego
Temat: Otwórzcie swoje serca

Tak, to Margul.

Nadchodzące próby są konieczne dla planety Ziemi, żeby ją oczyścić ze skutków zdrady Caligastii i buntu Lucyfera. W świadomości ludzi nie zostało mejsca dla Boga. Wydaje im się, że w Niego wierzą, oddają mu cześć, a jednocześnie popełniają bezprawie. Wiara w słowach niczego nie znaczy. Bóg odpowiada tylko na szczerą cześć i wiarę.

Wielką szkodę prawdzie wyrządziło tak zwane chrześcijaństwo, które wypaczyło większość nauk Chrystusa Michała. Wszystkie te fałszywe nauki będą bardzo trudne do wykorzenienia. Myślę, że trzeba będzie na to kilku pokoleń i heroicznej pracy po drugim Jego przyjściu.

Siły niebieskie, które przybyły na planetę są gotowe pomomagać w tej pracy. Nadchodzące próby związane ze zmianą biegunów dadzą wam wyjątkową możliwość w dniach rozpaczy, nieszczęścia i niedostatku, zwrócić się bezpośrednio do Ojca wszechświata bez pośredników w osobach duchowieństwa. Otwierając serce Bogu poczujecie jego bezgraniczną miłość i pragnienie pomagania wam. Nie traćcie tej szansy. Nie sprzeciwiajcie się woli Niebiańskiego Ojca. Słuchajcie jego odłamka mieszkającego w was.

Domtija

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #319 on: November 06, 2018, 08:11:20 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11598.msg71704#msg71704
Przekazała : SophiaVeronica. pełny członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Bądźcie gotowi
« 5 listopada 2018 r., godz. 16:55:30 »

Nauczyciel : Nieznany
Odebrała : SophiaVeronica
Przedmiot : Bądźcie gotowi
Data : 3 listopada 2018 r.

Pragniemy wysłać wam naszą miłość, miłość, która wykracza poza waszą wiedzę i jest zawsze wokół was. Ten nadchodzący czas będzie bardzo inny, ponieważ wielu musi się przygotować na zmiany na całym świecie. Mamy tak wiele do zrobienia, że potrzebujemy wszystkich, aby dołączyli do naszych sił. Bądźcie gotowi na każde zadanie, które zostanie wam przydzielone. Może ono być niewielkie, prawie bez znaczenia dla was, ale może przynieść wielką pomocy ludziom żyjących wokół was.

Okoliczności nie zawsze będą najlepsze, ale bądźcie spokojni i postępujcie mądrze. Byliście do tego przygotowwywani dłużej, niż sądzicie, a kiedy nadejdzie czas działania, na pewno będziecie wiedzieli dokąd iść i co robić.
Pomoc, pocieszenie i opieka mogą być udzielone na wiele różnych sposobów. Wielu waszych braci i sióstr będzie podążać za wami, gdy będziecie iść naprzód niosąc to, co macie do zaofiarowania. Odważni powinni stanąć obok was, a słabych trzeba będzie chronić. Wykorzystujcie wszystko, co jest konieczne, aby ocalić tak wielu, ile możecie i doprowadzić ich w bezpieczne miejsca i do schronień.

Będziemy zawsze z wami i będziemy z wami pracować, aby prowadzić wszystkich wszędzie, gdzie jesteśmy w stanie pomóc. Warunki będą mniej niż idealne i wiele będzie żądane od każdego z was, żebuście zrobili najlepiej, jak możecie. To będzie czas wielkiego wyzwania i nauki. Decyzje muszą być podejmowane szybko i inteligentnie, żeby działać na rzecz wspierania i opanowania wszystkiego.
Bądźcie gotowi, kiedy macie być.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #320 on: November 08, 2018, 09:06:24 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11604.msg71758#msg71758
Napisał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Wiadomość z nieba przez Bernarda i Ezechiela ostrzegająca, żeby nie bombardować Damaszku
« 7 listopada 2018 r., godz. 21:47:21 »

Skopiowałem nietypowy przekaz od samego George'a Barnarda. George ma ostry dar obserwacji i spotkał Ezechiela w jego duchowym stroju ozdobionym błyszczącą zielenią ze sporym dodatkiem czerwieni. Wspomina on o tym mimochodem, ale nie wspomina, jak bardzo był zdenerwowany otrzymując tę wiadomość w trakcie zamieszania z powodu kogoś, kto próbował popełnić samobójstwo gdzieś w pobliżu miejsca spotkania.

Proszę również zwrócić uwagę, jak zaczyna się akapit : Myślałem, że na początku jest wskazanie języka, ale to nie to. Jestem przekonany, że George ma procesor tekstu, który używa pewnego rodzaju kodu komputerowego, którego my nie używamy często tutaj w Stanach. Kiedy George używa początku nowego akapitu, to oprogramowanie koduje go tymi dziwnymi znakami, prawie jakby to była mowa z greckiej tragedii, której używają w sztukach Ajschylosa, czasem pisanego jako Esculus. Załatwiwszy to, dalej wydaje mi się, że wiadomość i jej interpretacja są bardzo dziwne i zastanawiam się, co nasz przyjaciel z Australii ma do czynienia z pierwszą osobą, która kiedykolwiek została zespolona na Urantii. Po prostu mówię wam, czytelnikom, że to jest tajemnicze, że w ogóle miało to miejsce. Zastanawiam się, jaką Sananda miał motywacją, żeby wziąć w tym udział ?

PRZEKAZ George'a Barnarda
Shellharbour, Australia, około 10.10.2018.
Nauczyciele: Ezechiel, Skryba Damasceński (Jezus - Sananda) i Chrystus Michał.
Temat : "Grzechy Ojców".

Wiadomość odebrana przez George'a Barnarda.

George : "Zarówno Michael, jak i Skryba Damasceński stali po prawej stronie i chcieli tylko słyszeć, co się mówi. Z przodu stał Ezechiel w swoim wyróżniającym się płaszczu i z taką błyszczącą, kolorową, opaską na czole, zieloną z bladą czerwienią. Wydawał się nie wyższy niż pięć stóp i sześć cali, ale był on wielkim mężczyzną, to wiem.

"Na pierwszym planie był obraz dwóch silnych pielęgniarek, próbujących pozbawić pacjenta plastikowąej łyżki, którą prawie udało mu się całkiem połknąć. Krzyczałem na Ezechiela, ale żaden dźwięk się ze mnie nie wydobył. Potem rozległ się odgłos tłuczonego szkła spadającego na podłogę i wzmianka o dużej ilości krwi. Raz jeszcze krzyknąłem tym bezdźwięcznym krzykiem na proroka, że ja nie chcę być świadkiem tego, jak ten pacjent się zabija.

Ezechiel : "Wszystko to są grzechy ojców, mój drogi bracie, pokazane ci dzisiaj, abyś sobie przypomniał to, co teraz będzie ci pokazane. Z wyjątkiem człowieka w trakcie zabijania się, zapomniałbyś, co się stanie z twoim światem - samobójstwo, nie mniej.

"Planowany jest wybuch urządzenia jądrowego nad Damaszkiem i ten ogromny płomień natychmiast odbierze życie ponad póltora milionowi dusz. Miliony umrą powoli, niektórzy za Eufratem znajdą swój ostatni bolesny odpoczynek siedząc okrakiem na błyszczącym rurociągu biegnącym z północnego wschodu na południowy zachód, do krainy nowego handlarza ropą naftową na wybrzeżu morza Śródziemnego.

"Uchowaj Boże. . . Nie wolno zbombardować Damaszku.
Uchowaj Boże. . . Nie wolno zbombardować Damaszku.
Uchowaj Boże. . . Nie wolno zbombardować Damaszku, bo jeśli to zrobicie, to przyjdzie na was zbiorowe szaleństwo i będzie was o dobre 300 milionów mniej.

"Ja, Ezechiel, ogłaszam to w roku 2018, tak jak to uczyniłem w moim ziemskim życiu dawno temu. Ponawiam to teraz od Boga i w obecności kogoś nie innego, jak Chrystusa Michała i Pisarza z Damaszku."

Uwagi odbierającego : Dawno temu sugerowano, aby w nadchodzących trudnych czasach mieć pod ręką potrzebne dobra - żywność na tygodnie albo nawet miesiące i srebrne monety jako środek handlu. Ezechiel był jedynym uczestnikiem tej wizji, który występował w lśniących kolorach.
© The 11:11 Progress Group.

KONIEC

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #321 on: November 11, 2018, 06:21:50 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11610.msg71784#msg71784
Kategoria / Temat : Nowi członkowie forum / Przedstawcie się / Doświadczenie
« 8 listopada 2018 r., godz. 17:43:21 »

Nauczyciel : Matka Duch
Przedmiot : Uczyć się przez doświadczenie
Data : 8 listopada 2018 r., godz. 8:00 czasu miejscowego

Moje drogie dziecko, znów jestem tutaj, aby kontynuować naszą rozmowę. To, co właśnie czytałaś jest prawdą i jest to tylko część wszystkiego, co miało miejsce w ciągu tych lat w, tych czasach. Nieustannie pracowaliśmy z niebiańskimi nauczycielami i z ludźmi i wszyscy z nas mieli nadzieję, wierzyli, a nawet wiedzieli, że nadejdzie wielkie wydarzenie, ale jak wiecie i czytacie, Boskie drogi są tajemnicze, a zmiany mogą być dokonane nagle i niespodziewanie, lecz wiemy, że drogi Ojca są zawsze najbardziej boskimi drogami, więc zawsze mamy zaufanie i wierzymy w Ojca.

Ale spójrz, co to przyniosło wam, wielu wam tutaj na Forum, a także wielu przed wami. Bardzo wielu będzie odwiedzać tę stronę w przyszłości i uczyć się na doświadczeniach, które kiedyś miały miejsce, gdyż wszystko jest postanowione przez naszego Ojca i będzie działać dla wszystkich tak, jak jest to zamierzone w Jego najdoskonalszy i wszechmądry boski sposób.

Więc znowu jesteś tutaj i możesz skorzystać z wcześniejszych doświadczeń i dodać swoje własne do listy wydarzeń i możliwości przeżytych w waszym codziennym życiu.
Wszystko to należy do wielkiego planu naszego Ojca, podczas gdy my uczymy się rozumieć Prawdę, Piękno i Dobroć Jego chwalebnego istnienia.
Tak więc kontynuujcie wasze wysiłki i próbujcie dostrzegać najwyższe ideały i ostateczny cel spełniania Woli Ojca.
Idź w pokoju. Tu Matka Duch.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #322 on: November 11, 2018, 10:27:25 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11602.msg71716#msg71716
Przekazał/ Napisał : Lemuel, członek-bohater
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Podążamy wysoką drogą
« 6 listopada 2018, godz. 06:26:47 »

Mówca : Lemuel
Temat : Podążamy wysoką drogą
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 6 listopada 2018 r., godz. 12:26 czasu miejscowego, 11:26 UTC

Link do nagrania dźwiękowego :
https://app.box.com/s/e2p4gv20a6gpu19i2lzuiu6k3z5del76

Transkrypcja
Napisał : Clency, członek-bohater
« Odpowiedż nr 1, 6 listopada 2018, godz. 09:51:14 »
Zapis przekazu dźwiękowego Lemuela

Podążamy wysoką drogą

Lemuel : Dzień dobry. Nasze przemówienie dzisiejszego ranka ma tytuł "Podążamy wysoką drogą". Wziąć wysoką drogę oznacza po prostu wybór drogi powrotu do Ojca, która okazuje się drogą bardzo samotną. Jestem pewien, że wszyscy zrozumiecie, co mam na myśli, kiedy mówię "zacznę od tego". Rozumiem przez to, że po raz pierwszy świadomie i szczerze podejmująście decyzję o poświęceniu swojego życia służbie Ojcu.

W tym momencie prawdopodobnie nadal pozostajecie w swoich związkach z żonami i mężami, rodziną i przyjaciółmi, ale z czasem zabserwujecie zmiany, nie tylko zmiany samych siebie. Rozumiem przez to, że odkryjecie, że są nowe rzeczy w waszym życiu, które cieszą się większym zainteresowaniem i są inne rzeczy, które minęły, bo się już nimi nie interesujecie.

To samo dzieje się z przyjaciółmi i znajomymi, a nawet niektórymi członkami rodziny, bo oni zauważą zmianę w was i zaczną się czuć niewygodnie z tego powodu. Mogą się zdecydowć zadawać wam pytania, ale i bez tego będą widzieć, że się zmieniliście i albo pozostaną z wami, albo odejdą, by tak rzec, jako wasi przyjaciele lub znajomi.

Tak więc, w miarę upływu czasu i lat, odkryjecie, że jest to w rzeczywistości bardzo samotna droga, kiedy bieżemy tę wysoką drogę powrotu do Ojca. Pomyślcie o tym poważniej, jest to całkiem zrozumiałe. Jeśli macie ten przywilej porozumienia ze swoim Umiłowanym, mieszkającym w was fragmentem Ojca podejmując tę decyzję, tę nieodwołalną decyzję poświęcenia swojego życia w służbie Ojcu, to rzeczywiście tak jest i wybraliście tę wysoką drogę powrotu do Ojca.

Niewielu jest na świecie, którzy to zrobili i są w trakcie powrotu do Ojca. Sami widzicie, że to prawda. Jest na tej planecie tyle miliardów istot ludzkich, które z różnych względów nie są w stanie podjąć tej wysokiej drogi powrotu do Ojca, więc jakiż to ogromny przywilej i zaszczyt dla tych z was, którzy są na wysokiej drodze do Ojca.

Powtarzam, wybieracie tę drogę, ponieważ udało wam się pomóc waszym Umiłowanym, mieszkającym w was Fragmentom Ojca, współpracując z nimi, aby mogli wpłynąć i uduchowić wasze myśli i doprowadzić to do sytuacji, w której podejmiecie tę decyzję. Jak mówię, nie ma wielu takich, którzy są w tej sytuacji, więc jak błogosławieni wszyscy jesteście.

Możesz zadawać sobie pytanie : "co mogę zrobić dla wszystkich innych, moich braci i sióstr nie tak uprzywilejowanych jak my ?". Możesz tylko przesłać im miłość i światło szczerze ze swojego serca. Rozmawialiśmy o tym wcześniej, jeśli nie możesz osobiście rozmawiać z ludźmi, to jednak możesz zachować ten obraz w swoim umyśle, szczególnie jeśli są to ci, których znasz, rodzina, przyjaciele i znajomi.

Możecie zatrzymać ten obraz w swoim umyśle i wysłać im szczerą miłość i błogosławieństwo z waszych serc, a wasi Umiłowani Dostrajacze Myśli pomogą wam w tym, szczególnie, jeśli rzeczywiście poprosicie ich o pomoc w tym. Stanie się to dla was sposobem na życie, pamiętając o tym, jak bardzo jesteście uprzywilejowani i zaszczyceni mogąc świadomie służyć Ojcu, ale tym, którzy żyją w nieświadomości tych spraw, wysyłajcie światło i miłość i błogosławieństwa z waszych serc.

Tak więc, drodzy bracia i siostry, kiedy wybieracie tę wysoką drogę, jak to zrobiliście, to zrozumiecie dla siebie, że jest to samotna droga, ale mimo to jest to jedyna droga, którą wybraliście. Jak wszyscy wiecie, chociaż jest to samotna droga, nigdy nie jesteście sami, ponieważ wasz Umiłowany Dostrajacz Myśli jest z wami cały czas, idąc tą samą drogą do domu, z powrotem do Ojca.

Dziękuję wszystkim za wysłuchanie, życzę wszystkim bardzo miłego dnia i na razie do widzenia. Domszia

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #323 on: November 13, 2018, 05:11:39 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11622.msg71836#msg71836
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Nadchodzą dni ciemności
« 11 listopada 2018 r., godz. 10:27:23 »

11 listopada 2018 r., Samara, godz. 19:00 czasu miejscowego

Tu Margul

Nadchodzą dni ciemności. Wszyscy powinniście byli dobrze si przygotować do nadchodzącego wydarzenia. Jest jeszcz czas na przeanalizowanie, czy wszystko przemyśleliście, czy wszystko przygotowaliście. Nie można dokładnie przewidzieć, jak wydarzenia będą się rozwijać. Przypuszczamy, że zanim planeta się zatrzyma, nie będzie poważnych kataklizmów. Będziemy was informować o możliwych zmianach. Możliwe, że w początkowych dniach zasilanie elektryczne się utrzyma. Wszystko zależy od fizyki Ziemi.

Nie wiemy, jak rządy będą działać. Narazie oni oficjalnie ignorują te informacje, aczkolwiek dobrze wiedzą o nadchodzących zmianach. Prawdopodobnie jest to związane z możliwością wyjścia przyszłej sytuacji spod ich kontroli, ale lepiej późno niż wcale. Ostrzeżony znaczy uzbrojony. Wszystko wynika z niewiary w możliwość tak wielkich globalnych zmian. Ale najważniejsze jest to, że żyjecie w świecie bezbożnym, pełnym kłamstw i przemocy, w którym każdy jest tylko dla siebie. Materializm wyparł z większości ludzi na planecie pragnienie poznania Boga i życia według jego praw. Nikczemność, podłość, zazdrość, służalczość, nienawiść, kult złotego cielca - to są ideały współczesnej cywilizacji. Jeśli teraz się nie mieszać, jeśli wszystko będzie tak dalej trwało, to wasza cywilizacja skazana jest na samozniszczenie.

Udało wam się, że Michał Nebadoński wybrał właśnie waszą planetę na śmiertelne poświęcenie. On nie pozwoli umrzeć tak pięknej planecie, ale za dalsze życie trzeba drogo zapłacić kosztem miliardów istnień ludzkich. Taka jest obiektywna rzeczywistość, taka jest surowa rzeczywistość.

Pamiętajcie o tym i mówcie o tym. Niech Bóg będzie z wami. A wy z nim ?

Domtija.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #324 on: November 13, 2018, 07:31:11 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11634.msg71884#msg71884
Napisał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Myśli różne / Problemy wydajnośći strony internetowej – do waszej wiadomośćici
« 13 listopada 2018 r., godz. 00:57:12 »

Nasz dostawca usług informatycznych utrzymuje tę stronę internetową na serwerze w Nowej Anglii, w USA, dokładniej w Bostonie, w stanie Massachusetts. Właśnie otrzymałem wiadomość od właściciela kompleksu serwerów, że nasze forum dyskusyjne powoduje problemy obsługi technicznej. Powołuje się on na warunki techniczne, żeby mi wyjaśnić, co jest nie tak, ale ogólnie nie chodzi o przeciążenie ani problem przepustowości, lecz głównie o nasze oprogramowanie, które jest w większości niezgodne z typem serwerów, na których ono funkcjonuje i nadaje na cały świat.

Zostałem poinformowany, że cała strona internetowa może zostać wyłączona, żeby ją usunąć z serwera, który nie pasuje do jej sposobu działania i może czasem po prostu ztrzymywać działanie naszej strony w internecie z powodu błędów oprogramowania i złego działania bazy danych. Pokrótce dodam, że nie jest to spowodowane nowym, dużym natężeniem ruchu, ale słabo napisanym oprogramowaniem, które nie radzi sobie z występującymi własnymi błędami i wtedy zatrzymuje się.

Obecnie nadal będziemy doświadczać przestojów. Kiedy Boston zdecyduje się przenieść program lub przeniesie go na nowy serwer, będziemy mieli od 24 do 72 godzin postoju. Kiedy przenosi się program z jednego serwera na drugi, musi on zostać zasiedlony w internecie, co oni nazywają ROZPRZESTRZENIANIEM, co oznacza, że wszystkie serwery na całym świecie zmieniają adres starego serwera i muszą zostać ponownie zainstalowane z nowym adresem serwera. W związku z tym witryna może być wyłączona nawet na 72 godziny, albo co najmniej na 12 godzin w zależności od tego, jak szybko inni dostawcy mogą się przełączyć na nowy serwer.

Nasze problemy z zatrzymywaniem się polegają na tym, że stary serwer zacina się na naszej bazie danych i błędach zbyt starego oprogramowania. Zamierzam przenieść obecne oprogramowanie na nasze własne serwery w nadchodzącym roku, ale wymaga to o wiele więcej pracy, której nawet nie zacząłem i obecnie jest to sprawa dalekiej przyszłości.

Postaram się ostrzec stronę oraz Członków i Gości, kiedy będziemy zmieniali serwer i nie będziemy widoczni, kiedy to nastąpi, niezależnie od czasu, jaki zajmuje jej propagacja od nowa. Jeśli ona zniknie bez zawiadomienia, to nie będzie znaczyło, że naprawdę znikła, ale że zostanie przeniesiona na nowy serwer i nie zdążyłem ostrzec na czas.

Przepraszam wszystkich i dziękuję wszystkim za cierpliwość, podczas włączania na nowo do sieci starej strony, jak to było dzisiaj, lub podczas włączania nowego serwera, co może nastąpić jeszcze w tym miesiącu. Nie wiem, co oni mają na myśli. W każdym razie dziękuję wam Goście i Członkowie za znoszenie obecnych trudności. Dziękuję.

Ron Besser - Administrator

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #325 on: November 13, 2018, 09:21:39 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11622.msg71894#msg71894
Przekazał : Prozonov, pełny członek
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Nadchodzą dni ciemności
« Odpowiedź nr 1, 13 listopada 2018 r., godz. 05:31:11 »

12.11.18, Samara, godz. 13:35 czasu miejscowego

- Drogi przyjacielu! Usłyszałem twój sygnał i jestem gotowy przyjąć wiadomość.

Tak, to Dostrajacz Myśli.

To, co dzieje się teraz na planecie, pozostanie w pamięci ludzi jako najstraszniejsze wydarzenie w ich życiu. Jeśli przeżyją te kataklizmy, wyjdą z nich silnymi duchem, moralnie zahartowanymi, prawdziwie wierzącymi ludźmi, a wy, uczestnicy forum powinniście im pomagać pod każdym względem. Niech to będzie wąskie koło waszej rodziny lub kolegów z pracy. To nie ma znaczenia. Ważne jest wasze zachowanie, wasze szczere pragnienie pomagania ludziom poznać Boga, otworzyć ich serca na boską prawdę.

Rozpacz obejmie wielu. Wasz osobisty przykład powinien powstrzymać ich od niemoralnych czynów, od przestępstw. Zawsze myślcie o Bogu, o tym, że nasz Ojciec Niebieski nie porzuci swoich synów i córek na łaskę losu. Najważniejsze, żeby oni sami tego chcieli. I niech wasza wiara wzbudzi w ich sercach płomyk nadziei, że życie będzie trwało i po tych próbach i po fizycznej śmierci. Miłość zbawi was i wszystkich, którzy pójdą za wami i otworzą serca przed Bogiem.

Podziel się tą informacją na forum.

Domtija.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #326 on: November 16, 2018, 08:06:36 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11646.msg71934#msg71934
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Ruch do przodu
« 15 listopada 2018 r., godz. 16:18:08 »

Nauczyciel : Matka Duch
Data : 15 listopada 2018 r., godz. 19:30 czasu miejscowego
Przedmiot : Ruch do przodu

Jestem tutaj, aby mówić do ciebie i nigdy nie musisz długo czekać, bo jesteśmy przy tobie cały czas. Wszyscy jesteśmy bardzo zajęci i oczekujemy wydarzeń, które wkrótce mają nastąpić. Prosimy was wszystkich o cierpliwość i robienie tego, co robiliście i wykonywaliście tak wiernie każdego dnia.

Prosimy was, abyście kontynuowali wasze modlitwy i przychodzili do Ojca w skromnej i szczerej służbie, aby przyczynić się do tego, co możecie zaoferować w nadchodzących czasach. Wielu ze światów Ducha przybyło na waszą planetę, żeby pomagać i prowadzić ludzkość w tych pierwszych fazach zmian i zamieszania. Prosimy abyście pozostali wytrwali, odważni w dziełach, które powierzyliśmy wam i abyście byli świadomi naszej obecności.

Ojciec dał znak, aby iść naprzód. Zebraliśmy nasze siły i rozpoczynamy nasze rozległe programy, które wprowadzą wasz świat w ruch i pozwolą wam wszystkim informować ludzi wokół was, co się wokół dzieje.

Módlcie się, medytujcie i wykonujcie swoją codzienną pracę z miłością i troską. Zwracajcie uwagę na pewne znaki i wrażenia, które mogą wydawać się niezwykłe lub nie po kolei. Zmiany nie rozpoczną się natychmiast na całym świecie, bo to byłoby tylko bardziej mylące i mogłoby być bardzo destrukcyjne lub przerażające dla tych, którzy nie są przygotowani.
Lubimy gdy jesteście spokojni i zdecydowani. Nie działajcie, dopóki nie wiecie co zrobić w konkretnej sytuacji. Proście i módlcie się o więcej informacji. Jesteśmy tutaj, żeby wam pomagać i umieścić was tam, gdzie będziecie najbardziej wartościowi dla otoczenia. Wierzcie w siebie i w to, co wam mówiono i co sprawdziliście w ciągu minionych lat.
Wspieramy was, błogosławimy i stoimy u waszego boku. Matka Duch.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #327 on: November 16, 2018, 12:15:43 PM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11636.msg71888#msg71888
Przekazał/ Napisał : Lemuel, członek-bohater
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Głos Ojca
« 13 listopada 2018, godz. 02:00:47 »

Mówca : Lemuel
Temat : Głos Ojca
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 13 listopada 2018 r., godz. 8:00 czasu miejscowego, 7:00 UTC

Link do nagrania dźwiękowego :
https://app.box.com/s/40qq2ttba91e7v584d86tzakm1wcnwfs

Transkrypcja
Napisał : Clency, członek-bohater
« Odpowiedż nr 1, 13 listopada 2018, godz. 04:24:24 »
Zapis przekazu dźwiękowego Lemuela

Głos Ojca

Lemuel : Dzień dobry. Tytułem i tematem będzie dziś rano "Głos Ojca". Niektórzy z was wyrazili zainteresowanie wystąpieniami publicznymi i potrzebą uczenia się, co robić, a czego nie robić itp., gdy jesteście w obecności tłumu lub tylko kilku osób. Innymi słowy, jak stać się biegłym w występowaniu publicznym.

Można to uznać za sztukę samą w sobie, ponieważ wszyscy ludzie występujący zawodowo, jak aktorzy, politycy i liderzy przemysłu przechodzili kiedyś szkolenie w wystąpieniach publicznych, bo od czasu do czasu wymaga się od nich mówienia publicznego, więc się uczą i ćwiczą, jak mówić publicznie. Tym właśnie niektórzy z was niedawno wyrażali zainteresowanie.

Chcielibyśmy dziś powiedzieć, że niektórzy z was - goście, czytelnicy i członkowie, choć w tej chwili mogą o tym nie wiedzieć, to przewidziane jest, że niektórzy z was będą musieli docierać do dużych grup słuchaczy i do tego rzeczywiście trzeba być przeszkolonym. Wy wszyscy członkowie forum zdajecie sobie sprawę, że to wasz ukochany, zamieszkujący w was Fragment Ojca, wasz Dostrajacz Myśli, przyprowadził was tutaj na to forum z bardzo dobrego powodu.

W przyszłości czeka was ogromna praca. Misja Michała, Misja Magisterska, a potem Misja Trójcy rozciągną się na nadchodzące dziesięciolecia, a więc wielu z was jest teraz pionierami, którzy będą musieli być Głosem Ojca. Jest to ogromna praca z ogromną odpowiedzialnością i będziecie potrzebować pomocy i otrzymacie pomoc. Nie będziecie pozostawieni samymi przed publicznością bez dobrego przygotowania.

Jestem pewien, że zrozumiecie i docenicie fakt, że być Głosem Ojca to ogromnym zaszczyt i przywilej, a także niesie ze sobą niesamowitą odpowiedzialność. Jeśli będziecie Głosem Ojca, to będziecie musieli podróżować tu i tam i wszędzie. Wasza obecność będzie pożądana, potrzebna i oczekiwana. Będziecie traktowani jak członkowie rodziny królewskiej na całym świecie, tak, naprawdę, moi drodzy bracia i siostry, myślcie o tym bardzo uważnie.

Ci z was, którzy rzeczywiście są przeznaczeni, aby docierać do dużych grup słuchaczy, zostaną wyszkoleni, będą uczeni i gdziekolwiek pójdą, będą nosili odznakę służbową, która natychmiast da znać ludziom, którzy ją widzą, że macie status Głosu Ojca, natychmiast rozpoznawalny. Normalnie, gdy widzicie ludzi mówiących publicznie, mają notatki, do których zaglądają, ale wy jako Głos Ojca nie będziecie używali takich notatek.

Nadejdzie chwila, kiedy staniecie przed grupą ludzi, dwuch, trzech, czy czterech osób, albo dwustu, trzystu lub czterystu, czy też będziecie przemawiać przez radio, czy udzielać wywiadu w telewizji, albo jeszcze co innego. Nadejdzie chwila, kiedy otworzycie usta i zaczniecie mówić, a słowa wyjdą z waszych ust, ale nie wasze słowa.

Pomyślcie o tym poważnie. Przyjdą chwile, kiedy jako ogromny akt wiary, wstajecie bez żadnych notatek, w atmosferze ogromnego oczekiwania, czekania na wasze słowa, więc zaczynacie mówić i słyszycie słowa wychodzące z waszych ust i te słowa pochodzą od Ducha, a wy jesteście Głosem Ojca.

Powtarzam, są tacy z was tutaj na forum, członkowie, goście i czytelnicy, którzy w przyszłości staną się Głosem Ojca, i będziecie dużo podróżować, będziecie ambasadorami Ojca, reprezentantami Ojca, będziecie Jego Głosem. Jest to naprawdę wielkie dzieło, do czynienia którego będziecie wezwani z niesamowitą odpowiedzialnością, ale ważna będzie wasza wiara i wasze zaufanie nie tylko do waszego ukochanego, mieszkającego w was Fragmentu Ojca, ale także do nauki, którą otrzymaliście wcześniej od członków naszej Niebiańskiej Rodziny.

Więc, nie myślcie przez chwilę, że zostaniecie wysłani do wilków, aby tak rzec, stanąć przed ludźmi bez przeszkolenia, oczywiście tak nie będzie, byłoby to przerażające doświadczenie. Nie, drodzy bracia i siostry, to się nie zdarzy, ale powtarzam, nadejdzie chwila, kiedy staniecie przed ludźmi i otworzycie usta i zaczniecie mówić i wtedy całe szkolenie i naukę, które przeszliście i wiara i zaufanie do waszego własnego ukochanego Dostrajaczu Myśli, wszystko to zacznie działać, by tak rzec i będziecie Głosem dla Ojca.

Jeśli chodzi o wystąpienia publiczne, to sugeruję, że być Głosem Ojca będzie najwyższym możliwym sposobem publicznego przemawiania. Zostawię was dziś z tymi słowami, wiedząc, że niektórzy z was już wyrazili zainteresowanie wystąpieniami publicznymi, co jest bardzo zrozumiałe, ponieważ jesteście już świadomi możliwości, że rzeczywiścieie będziecie do tego potrzebni.

Dziękuję wszystkim za wysłuchanie, na razie mówię wam do widzenia i życzę wam wszystkim bardzo miłego dnia. Domszia

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #328 on: November 18, 2018, 07:35:17 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11656.msg71972#msg71972
Napisał/Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Krótki przegląd tego, co wydarzyło się podczas spotkań z Ronem Besserem
« Odpowiedź nr 1, 17 listopada 2018 r., godz. 22:26:29 »

Doceniam to, że Ojciec zareagował na relację z pewnych naszych prac w drugim dniu spotkania na 2709 Sunset Lane dzisiaj, a nawet dziś wieczorem.

Dla tych, którzy chcą wiedzieć, jak posuwają się nasze prace, obecnie ustanowiliśmy otwarcie pięciu korporacji. Są to wiodące korporacje, które zajmą się kierowaniem i rozpowszechnianiem szóstego epokowego objawienia, a także środkami przekazywania prawdziwych kwot pieniędzy do tych obszarów, którymi Misja Michała musi się zająć, aby uzyskać usługi dla różnych populacji na całym świecie i pomóc im w zakresie wody i mieszkań oraz innych problemów związanych głównie z ochroną przynajmniej części bogactwa w systemie finansowym, który może mieć wkrótce kłopoty.

Zajmowałem się różnymi impulsami od majestatycznego Ojca w Raju i jego dzieła dla Urantii, dotyczącymi tych widocznych organizacji na ziemi, z którymi każdy żyjący w ciele może się połączyć i rozmawiać z przedstawicielem Boskiej misji o ich zamiarach.

Nie wolno mi podawać szczegółów, ponieważ są one połączone z kolejnym dniem spotkań przez całą niedzielę, aby ułatwić oskarżenia przeciwko tym, którzy wciąż próbują zlikwidować Misje, które atakują dzieło Lucyfera i Caligastii. Zrobię pełny raport po zakończeniu wszystkich tych spotkań i kiedy wkrótce będziemy wiedzieli na czym stoimy odnośnie mianowań w Misji Magisterialskiej i Misji Trójcy. Pozatym Misja Michała zostanie wkrótce otwarta do dyskusji z wkładem, jaki się okaże, tych spotkań, które się zakończą jutro, w niedzielę wieczorem.

Najlepsze życzenia dla wszystkich i dziękuję wszystkim za zainteresowanie tym, co wynika z całej tej pracy w ten weekend.

Ron Besser

MICHAŁ NEBADOŃSKI DONOSI RÓWNIEŻ = "Zaproponowałem dwie nowe korporacje dla Misji, które rozwinęliśmy, aby je utworzyć w stanie Delaware, zamiast w Pensylwanii, z dobrych powodów taktycznych. Te dwie nowe korporacje zapewnią początkowo fundusze w wysokości jednego tryliona USD (miliona milionów – 1 000 000 000 000), pod moją kontrolą przez Rona, aby je rozprowadzić transzami do różnych filii, bo potrzebujemy funduszy do rozpoczęcia projektów. On rozumie o jakie projekty chodzi i co ma zrobić w związku z wprowadzaniem Księgi Urantii itd. Ron był tak kreatywny, że nie uwierzcie własnym oczom, kiedy nowa książka trafi do publiczności. Ustanowiłem również projekt – łamigłówkę dla wszystkich, jak uzyskać pieniądze do systemu, stąd dwie nowe korporacje do powołania w nadchodzącym miesiącu. Obie będą korporacjami dla zysku..

Ron otrzymał również bardzo nieprzyjemny e-mail, który został wymazany przez nadawcę, ponieważ on teraz rozumie, że nie ma czegoś takiego, o co oskarżał Rona. Wiesz kim jesteś i bądź ostrożny, zanim twoja gorąca głowa dopoprowadzi cię do mówienia rzeczy, których później będziesz żałować.

Muszę również donieść, że Steven Gitz jest tutaj, podobnie jak Larry Gossett i to oni obecnie zasiedlają te różne Rady Dyrektorów, ale zespolone osoby z całego świata będą również pasować do tych Rad, kiedy będziemy mogli je sprowadzić do Stanów Zjednoczonych bez komplikacji prawnych z imigracyją. Trump jest teraz na fali i na razie nie można go zatrzymać, ale musimy mieć Lemuela, Wendy, Sue i Ding Xina w USA zanim zacznie się całe piekło z nowym epokowym objawieniem i potrzebą budowy maszyn wodnych przez Raysona w zorganizowanym oddziale Rayson Corporation jako York Preparticle Technologies Corporation. Musimy niedługo zacząć przygotowywać propozycje dla nowych pracowników i ustalać wynagrodzenia. Jest potrzebny dobrze opłacany sekretarz wykonawczy, jako sekretarz całości, który będzie nadzorować innych niezbędnych sekretarzy w różnych oddziałach. Jeśli ktoś zna Księgę Urantii i jest dobrym organizatorem i sekretarzem, to proszę się zgłosić. Tu Michał, a Ron zrobi pełniejszy raport o najważniejszych wydarzeniach z trzech dni spotkań, które zakończą się jutro. Dziękuję. Michał Nebadoński. "

KONIEC

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #329 on: November 18, 2018, 08:43:31 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11658.msg71974#msg71974
Przekazał : Prozonov, pełny członek
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Bóg jest ponad wszystko
« 18 listopada 2018 r., godz. 00:06:45 »

18 listopada 2018, Samara, godz. 08:15 czasu miejscowego

To Margul.

Spotkanie odbywające się w Jorku rozpoczyna nową erę w relacji między Bogiem a człowiekiem. Po raz pierwszy śmiertelnicy będą osobiście uczestniczyć w pracach Boskich Misji i podejmować decyzje dotyczące życia na planecie.

Każdy z was odegra określoną rolę w pracach misji. Musicie wykonywać nasze instrukcje bez zastrzeżeń, ponieważ złożyliście przysięgę lojalności. Nasz Ojciec Niebieski poprowadzi was i pomoże we wszystkim.

Musicie jasno zrozumieć, że nadszedł czas, kiedy Bóg jest ponad wszystkim. Zdrada oznacza ostateczną śmierć. Bądźcie mężni i wytrwali. Przed wami poważne próby

- Dziękuję Rajski Nauczycielu za ostrzeżenia.