Author Topic: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)  (Read 39369 times)

0 Members and 42 Guests are viewing this topic.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #240 on: June 27, 2018, 12:51:16 PM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=10626.msg67994#msg67994
Przekazał : Lemuel, starszy członek
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Jestem tak barzo obdarzony
« 26 czerwca 2018, godz. 06:22:38 »

Mówca : Ukochany(Dostrajacz Myśli)/Lemuel
Temat : Jestem tak barzo obdarzony
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data / Godzina : 26 czerwca 2018 / 12:22 czasu miejscowego, 11:22 GMT

Link do nagrania dżwiękowego :
https://app.box.com/s/ixndf3u3jn5q77x496jqctc8npp57o2v

Transkrypcja : 
Napisał : Clency, starszy członek
« Odpowiedź nr 1 : 26 czerwca 2018, godz. 11:41:14 »
Zapis przekazu Lemuela

Jestem tak barzo obdarzony

Ukochany(Dostrajacz Myśli)/Lemuel : : Nasza dzisiejsza pogawędka ma tytuł "Jakże jestem obdarzony" i niewątpliwie tak, bardzo jestem obdarzony. Dziś nie potrafię przestać myśleć o tym, co robiłem dokładnie sześćdziesiąt lat temu, choć wiem, że to niewiarygodne. Sześćdziesiąt lat temu (co do dnia) wydaje się jak wczoraj. 26-ty czerwca 1958 roku był dniem, w którym wstąpiłem do armii w Anglii i to był początek prawie 16-letniej kariery.

Spadałem na spadochronie z siłami powietrzno-desantowymi przed 19-tymi urodzinami, we wrześniu i patrząc wstecz, myślę, że ktoś popełnił straszny błąd, bo to chyba nie mogłem być ja. To musiał być ktoś inny, to nie ja. Oczywiście, że to byłem ja, ale chodzi o to, że jestem pewien, że mieliście takie samo wrażenie patrząc na swoje życie sprzed wielu lat.

Trudno jest zaakceptować ten fakt, że to ty zrobiłeś coś w określonym miejscu, z określoną osobą, ale w rzeczywistości to byłeś ty, chociaż trudno to zaakceptować. Tak więc 60 lat temu rozpoczęła się moja kariera wojskowa, za co byłem bardzo wdzięczny i jak mówię na samym początku, chcę nazwać tę pogawędkę : jak bardzo zostałem obdarzony.

Również uświadomiam sobie, że przez wiele lat wielokrotnie się zmieniałemm i jak już kiedyś wspominałem, jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana, ponieważ życie jest zmianą. Cykl 21 lat powtarza się przez całe życie. Pierwsze 7 lat duchowe, 7-14 umysłowe, 14-21 fizyczne. Mówiłem o tym wcześniej.

Kolejny cykl 21 lat osiągnie 42 lata, a następny 63 lata, a jeszcze następny 84 lata itd. Nie mam jeszcze 84 lat, ale nie jest to zbyt daleko, niedługo ukończę 79 lat. W każdym razie, ooohhh !! Spójrz na to, to piękne coś - patrzę na bezchmurne niebo. W Pirenejach, na szczytach gór, wciąż jest jeszcze trochę śniegu, a w tej chwili otacza mnie zieleń, drzewa i cisza.

To cudowne, jestem tak obdarzony tym, że mogę codziennie się tym cieszyć. Och, dzięki Ci Bożę, dziękuję Ci mój Umiłowany. Och, jakże jestem bardzo obdarzony i jestem pewien, że wy wszyscy, moi drodzy bracia i siostry, tutaj na tym forum, też macie takie chwile, jestem pewien, że wspominacie rzeczy z przeszłości, radosne mam nadzieję.

Myślę, że jest to dziwactwo ludzkiej natury, że gdy patrzy się wstecz, to mamy tendencję do patrzenia na rzeczy przez różowe okulary. Pamiętamy tylko dobre i szczęśliwe czasy i tak jest też dobrze. Wszyscy mamy te szczęśliwe chwile, ale kiedy patrzysz przez ramię, to przypominasz sobie szczęśliwe czasy - przyjaciół tak dawnych.

Wracając do naszego dzieciństwa i tego, jak bardzo naprawdę się kochaliśmy, ale byliśmy zbyt młodzi, żeby o tym wiedzieć i doceniać to. W pewnym sensie jest to tragedia, tracimy tę zdolność, tę naturalną zdolność do kochania zupełnie niewinnie jako dziecko przez całe nasze dzieciństwo, ale patrząc wstecz, prawie napływają łzy do oczu, pomyśl o małym przyjacielu, którego miałeś tak wiele lat temu .

W każdym razie, jesteśmy dziś rano w jednym z naszych ulubionych miejsc i jak mówię patrząc wstecz, to naprawdę jest niesamowite, jak szybko mija czas. Mówią, że życie jest mgnieniem oka i oczywiście to prawda. Patrząc wstecz na 60 lat, jest to tak, jak wczoraj i jestem w stanie sobie przypomnieć tak wiele rzeczy, ale pytanie co jadłem wczoraj na obiad, nie mam pojęcia, ale myślę, że jest to prawdopodobne dla większości z nas.

Chciałbym naprawdę móc wam teraz przekazać, jak pięknie jest tutaj i dlatego tak bardzo uwielbiam być w tej okolicy z naszą Matką Naturą. Jest to tak uspokajające, że wręcz zmusza do otwarcia się. Nie można się zamknąć, gdy jest się otoczonym takim pięknem. Drzewa, niebo, ptaki.

Ooohhh !! Jestem tak obdarowany, tak bardzo obdarowany i pragnę z całego serca, żeby każdy z was był również bardzo obdarowany w waszym życiu i żeby składał dzięki i chwalił naszego Ojca Niebieskiego za takie życie. Jak piękne i cudowne może być życie w takiej chwili, jak ta. Mam nadzieję, że udało mi się podzielić czymś takim z wami wszystkimi tego ranka.

Tu Lemuel i mój Umiłowany. To wspaniale, dziękuję za wysłuchanie, życzę miłego dnia i do następnego razu. Domszia

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #241 on: June 30, 2018, 10:42:47 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10652.msg68068#msg68068
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Niech tak będzie
« 29 czerwca 2018, godz. 04:47:48 »

Mówca : OPHELIUS
Temat : Niech tak będzie
Przekazujący : Lemuel
Data / Godzina : 29 czerwca 2018 / 10:47 czasu miejscowego, 09:47 GMT

https://app.box.com/s/wgjst6lj34tf2z5xjv8sj5bb4hi05xmc

Transkrypcja :
« Odpowiedź nr 3 : 29 czerwca 2018, godz. 09:03:01 »
Zapis przekazu Lemuela

Niech tak będzie

Ophelius : Tu Ophelius, członek Grupy Mentori, która jest tutaj na Nystorii na długi, nadchodzący czas. Jesteśmy tutaj, żeby robić naszą robotę i zrobić, żeby tak się stało. Możesz nazwać tę rozmowę, dzisiejszego poranka «Niech tak będzie". Teraz jest moment na całej planecie, kiedy to oznacza to, co Ojciec chce, żeby było zrobione, niech tak będzie.

Wszystkim wam, synom i córkom Ojca, tym z was, którzy tak ciężko pracowali, tak pilnie, tak wiernie, tak ufnie, teraz powinno być wiadome : niech tak będzie. To nadchodzio długi czas. Nasza grupa Mentori, jest Grupą Istot Niebiańskich, które zgłosiły się na ochotnika, aby pracować z wami, ludźmi, coś bez precedensu w całym Stworzeniu, jesteśmy naprawdę tym podekscytowani i wy także powiniście być.

Rozumiemy, że możecie mieć wątpliwości i niepewności co do waszych możliwości a nawet waszej zdatności do pracy ramię w ramię z Niebiańskimi, ale zapewniam was, jesteście do tego zdolni. Wy, Agondonterzy, byliście próbowani i próbowani i sprawdzani tak wiele razy przez lata i nie stwierdzono, żebyście mieli jakieś braki. Teraz jest wasza chwila, żeby tak było.

Zbliżające się czasy będą trudne, będą ogromne zmiany i wszyscy wiecie, że są one konieczne, ale w przyszłości ta planeta Nystoria będzie tak wielkim słońcem światła, że będzie przyciągać podobnych do niej z całego wszechświata przez wiele nadchodzących tysiącleci.

Będziecie się uczyć i studiować, nie tylko o buncie i jego następstwach, ale także uczyć się i studiować o was, ludziach, jak to jest, jak było to możliwe, że wy ludzie, najniższe z najniższych stworzenie zwierzęce sięgnęliście tak wysoko, że jesteście w stanie pracować obok siebie z Niebiańskimi. Niech tak będzie.

Pragnę wpoić każdemu z was tutaj, na tym najwspanialszym z forów, że jesteście tak obdarzeni, jesteście tak potrzebni i będziecie wykorzystywani, nie miejcie co do tego żadnych wątpliwości. Każdy z was jest znany, każdy z was jest kochany i ceniony ponad ludzkie zrozumienie.

Nadszedł czas, chociaż wiemy, że długo nadchdził, ale już jest, jest nad wami. Ufamy i wiemy, że jesteście wiernymi sługami, pragnącymi jedynie być użytecznymi, zajmować się sprawami Ojca tak, jak my.

Jesteśmy tacy sami, pragniemy jedynie służyć Ojcu, sprowadzając tę planetę, Nystorię z powrotem do Jego rąk i wiemy, że tak samo jest z wami, Jego drogimi dziećmi. To jest naprawdę najcudowniejsza z sytuacji, w której Najwyżsi i Najniżsi spotykają się, by być równymi w staraniach, które są przed nami i wami.

Tak więc, drogie dzieci Naszego Ojca, niech tak będzie i tak będzie. Tu Ofelius z Grupy Mentori. Przychodzę dziś rano z tymi kilkoma słowami zachęty a także z podziękowaniami, teraz doskonale wiedząc, co ma być i co będzie i tak w końcu pozwolę sobie powtórzyć : niech tak będzie.

Dziękuję wam wszystkim za wysłuchanie i życzę wam miłego dnia. Domszia

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #242 on: July 01, 2018, 08:21:56 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10632.msg68020#msg68020
Przekazał : Larry Gossett, starszy członek
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Włączenie/Zwyczajnie zrób to
« 27 czerwca 2018, godz. 07:49:03 »

https://app.box.com/s/tfsr0dg1g34f4adapgsx9ewai408gy8f

Napisała : newstarsaphire, starszy członek
« Odpowiedź nr 1 : 27 czerwca 2018, godz. 11:02:46 »

Transkrypcja

MALVANTRA, MATKA DUCH - Włączenie/Zwyczajnie zrób to – 27czer.18 - Larry Gossett, Floryda
Nauczyciel : MALVANTRA, MATKA DUCH
Temat : Włączenie/Zwyczajnie zrób to
27 czer. 1, wysłane o godz. 7:49 czasu wschodniego
Przekazujący : Larry Gossett, Winter Park, Floryda

Dzień dobry, tu Larry Gossett, jest 27 czerwca 2018, 7:25 rano. Oferuję to nagranie głosowe i przepraszam za wszelkie przystanki, luki i jąkania, bo minęło trochę czasu, jak to zrobiłem. Daję wam Malvantrę.

MALVANTRA

"Tak, Larry, tu Malvantra i to byłem naprawdę ja, który zachęcił cię dziś rano do pracy nad tym nagraniem głosu. Jest to technika, z której każdy z was może nauczyć się korzystać, co będzie bardzo korzystne dla waszej podróży, rozwoju waszych dusz i dla tej wielkiej przygody, w której wszyscy jesteście, szczególnie w tych dniach, kiedy Misje są tak bardzo blisko.

"Jako tytuł dzisiejszej pogawędki chciałbym chciałbym zaproponować coś, co Ron powiedział kilka dni temu, cytuję : "nie cofaj się, idź wyżej". Jest to tak bardzo potrzebne na tym waszym forum, które nawiasem mówiąc jest jednym z pierwszych forów używanych przez ducha na całej Nystorii w tych ostatnich dniach.

"Inna część tej pogawędki, którą będziemy prowadzić dziś rano, dotyczy "włączenia", więc pozwólcie, że omówię to w pierwszej kolejności. Włączenie się, kiedy mówimy o pracy zespołowej, jest to włączenie się wszystkich ludzi na planecie pracujących razem, aby spełnić wolę Ojca, aby czynić to w myślach, słowach i działaniach, co prowadzi nas do : "po prostu zrób to". Jest to slogan użyty przez firmę obuwniczą Nike w 1988 r. "Po prostu zrób to, po prostu zrób to". To właśnie powinniście wszyscy opanować.

"Mówimy o mistrzostwie związanym z przekazywaniem i wszyscy już wiecie, że jedynym sposobem na osiągnięcie tego mistrzostwa jest właśnie robienie tego, ponieważ to daje wam rozpęd, doświadczenie, mądrość i umiejętności, żeby stać się najlepszymi, jak potraficie, nie tylko jako przekazujący, ale jako istoty duchowe, o duchowych celach w tej bardzo wielkiej przygodzie, jak to nazwałem. Ta technika nagrań głosu, nad którą dzisiaj pracujesz, jest dla ciebie tak korzystna, bo kiedy nadejdzie czas, a on wkrótce nadejdzie, potrzeba zwrócenia się do publiczności, przyjaciół i rodziny, aby reprezentatować to, co duch wam daje i czym się z wami dzieli, abyście mogli się tym podzielić z innymi ludźmi, gdy nadejdzie czas. Ale wszyscy wiecie, że w tej chwili musicie być bardzo mądrzy i ostrożni w tym, co mówicie, myślicie i robicie.

"Teraz pozwólcie mi powiedzieć kilka słów o natchnieniu was lub włączeniu. Wiem, że było wiele wiadomości skupiających się na "PIĘCIU (5) ZESPOLONYCH", ale, i jest to duże "ale", nie chcemy, aby ktokolwiek z was czuł się wykluczony w tej obróbce wielkich talentów poddawanych zespoleniu z waszymi Dostrajaczami Myśli. Jak was poinformowano kilka dni temu, jest obecnie dalszych siedmiu, którzy zbliżają się do zespolenia i to jest tak bezprecedensowe na tej planecie, szczególnie na takiej, która ma tyle kłopotów, co wasza Nystoria (prawie powiedziałem Urantia) i wszyscy jesteście uwzględnieni, więc proszę, proszę włączcie się sami również. Mistrzostwo, które jest zaangażowane w to czynienie woli Ojca poprzez przystąpienie do tego forum i uczestnictwo w nim w postaci waszych odpowiedzi, waszego zainteresowania i waszego zaangażowania ma kluczowe znaczenie dla waszego duchowego wzrostu, jak i dla przyszłych Misji. Nikt z was nie jest wykluczony, więc proszę, po prostu zaakceptujcie to i kontynuujcie wasze wsparcie dla forum i dla Misji, bo nad tym właśnie wszyscy pracujemy i zrobimy to poprzez włączenie was wszystkich i wielu wokół świata, których nawet nie znacie ani o nich nie wiecie.

"Przychodzę dzisiaj na twoją prośbę i wiem, że nawet jeśli masz teraz dom pełen gości, to dobrze ci posłuży, gdy znaljdziesz czas, raczej poświęcisz czas, aby wziąć udział codziennie w tym forum. Tak więc, doceniam, że przyszedłeś, doceniam, że mnie zaprosiłeś do pracy nad tym i wiem, że czujesz się dzisiaj trochę dziwnie robiąc nagranie głosu, ponieważ minęło dużo czasu bez niego, ale wiesz, że macie kogoś, kto zachwycił wielkim przykład was wszystkich. Jest nim Lemuel, a Ron równie dobrze spisuje się w nagraniach głosu i nadejdzie czas w bardzo niedalekiej przyszłości, kiedy wszystko to się spełni i całe wasze doświadczenie się zwróci, że tak powiem.

"Więc tu Malvantra i dziękuję ci za przybycie, dziękuję za twoje zaproszenie i proszę wiedz, że jestem z wami. Jestem z wami, kiedy mnie wzywacie, nawet jeśli nie jestem bezpośrednim przełożonym niektórych z was, to jednak duch, jak już wiecie, używa każdej możliwej drogi, każdej możliwej techniki i zdolności do służenia Ojcu, służenia Misji i również służenia ludzkości, która jest w tak wielkiej potrzebie prowadzenia jej z dobrą wolą, z pogodą ducha i, jak mówiliśmy wczoraj, z radością.

"Sue pracuje teraz nad tym, co wciąż robi Lemuel i coraz więcej innych. Każdy z was zyskuje na sprawność i umiejętności, jeśli tylko to robicie. Po prostu róbcie to. To ma zasadnicze znaczenie dla waszej przygody, waszej podróży i waszego zaangażowania i włączenia się do tego forum. Nadejdzie bowiem czas, że to forum będzie tak przepełnione nowymi ludźmi, nowymi członkami i nowymi gośćmi, a my możemy tylko zachęcać was wszystkich. Są chwile, kiedy wszyscy możecie docenić przyjęcie na forum, a ja daję wam to dzisiaj.

"Tu Malvantra. Zauważyłem, że Matka Duch jest tutaj i chce powiedzieć kilka słów".

MATKA DUCH

"Tu Matka Duch. Istotnie chcę powiedzieć kilka słów. To był jakiś czas Larry, jak dostałeś ode mnie przekaz i lekcję, ale jak wszyscy wiecie, moi przyboczni są tak zaangażowani w wasze życie i musicie wiedzieć, że zawsze jestem w pobliżu, tylko o jedną myśl od was, tylko o jedną myśl, a ta cała koncepcja włączenia i ten slogan "zwyczajnie zrób to" mówi tak dużo, więc proszę was moje dzieci, wstańcie, policzcie się i pracujcie nad wszystkim, co zbliża was do ducha, bo wszyscy pracujemy razem w tym samym celu, mamy te same cele i jesteśmy jedno w Ojcu. Tu Matka Duch, teraz kończę i dziękuję wam za uznanie faktu, że jestem tu, aby z wami rozmawiać, jak zawsze. Życzę wam wszystkim dobrego dnia i mam nadzieję, że wrócisz i znów będziesz nad tym pracował, Larry, bo jest to tak ważne, żebyś stał się dobrze zrównoważoną istotą duchową. Dziękuję ci, dobrego dnia."

KONIEC

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #243 on: July 03, 2018, 11:06:35 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10540.msg67568#msg67568
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / PRZEZNACZENIE
« 5 czerwca 2018, godz. 06:07:08 »

Temat : PRZEZNACZENIE
Data / Godzina : 5 czerwca 2018 / 12:06 czasu miejscowego, 11:06 GMT

https://app.box.com/s/xch8xvfj70vo6ivc2gnr6cm9iwtsjarj

Transkrypcja :
« Odpowiedź nr 1 : 5 czerwca 2018, godz. 11:38:31 »
Zapis przekazu Lemuela

PRZEZNACZENIE

Ukochany/Lemuel: Nasza dzisiejsza rozmowa nosi tytuł «Przeznaczenie». Nasuwa się pytanie : w jaki sposób chcemy być kimś, gdzieś iść lub coś zrobić. Co naprawdę znaczy przeznaczenie ? Możesz również spojrzeć na to samo słowo, jako na miejsce docelowe.

Wszyscy macie bilet powrotny do Raju, tak, wszyscy pochodzicie z Wszechświata Ojca, Boga i waszym przeznaczeniem jest wrócić do swojego Ojca - Boga jako doskonała istota ludzka. Jest to wszystko, czego Ojciec wymaga od was, abyście wrócili do Ojca z własnej wolnej woli, jako doskonała istota ludzka.

Możecie powiedzieć, że jest to dość stare postanowienie, ale jak do tego doszło. Ci z z was, którzy są już zaznajomieni z Księgą Urantii wiedzą, że od momentu poczęcia wasza osobowość została wam dana przez Ojca wszystkich.

Będąc jeszcze w embrionalnej formie w łonie twojej matki, ta osobowość zaczęła rosnąć, a później jako dziecko, po podjęciu pierwszej moralnej decyzji, otrzymałeś twój Ukochany Fragment Ojca, który przyniósł ze sobą twoją Duszę w formie embrionalnej. Macie również waszych Przewodników Duchowych albo Aniołów Stróżów, jak się czasem o nich mówi, żeby wam pomagali w waszej podróży - w drodze powrotnej do Raju.

Więc myślcie o tym jako o bardzo długiej podróży pociągiem. Otrzymaliście bilet powrotny i zaczynacie swoje życie, a potem dochodzicie do pierwszego przystanku, na którym oczywiście wolno wysiąść, i cieszyć się widokami, zapoznawać się z każdum miejscem, gdzie jesteście i które napotkaliście. Następnie jesteście proszeni, aby powrócić do pociągu i kontynuować podróż.

Macie powiedzenie : wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. Istnieje wiele pociągów i można powiedzieć, że wszystkie pociągi prowadzą do Raju. To prawda, ale wybór należy do was, czy pozostać w pociągu, czy też pozostać na jednym z przystanków po drodze.

Po drodze jest wiele przystanków, a wielu z was zakochuje się w pewnych miejscach. Decydujecie się zostać tam przez długi czas i być może tam umrzeć, a kiedy zmartwychwstaniecie w salach zmartwychwstania, wkrótce odkryjecie, że nie wykorzystaliście waszego biletu powrotnego i macie nadal przed sobą długą drogę do przebycia w tej podróży i macie wybór, czy kontynuować podróż, czy zostać tam, gdzie jesteście.

Rozumiem przez to, że wasza Dusza, która musi podjąć tę decyzję, jest szczęśliwie już wtedy całkiem dojrzała w wyniku doświadczeń, które mieliście na różnych stacjach po drodze, na których można się zatrzymać i niczego nie doświadczać.

Wszyscy o tym wiecie, bo rozmawialiśmy o tym wiele razy wcześniej, że wasza Dusza potrzebuje przetrwania i jedyną rzeczą, która może pomóc jej przetrwać, jest Miłość i rzeczy oparte na Miłości, Prawdzie, Pięknie i Dobroci dla wszystkich waszych bracii i sióstr, które robiliście podczas podróży pociągiem.

Zaiste wszyscy jesteście zachęcani do powrotu do Ojca wszystkich, Ojca Wszechświata, jak już wcześniej wspomniałem, z waszej własnej wolnej woli. To zależy od was, czy chcecie powrócić do Raju, czy nie, ale wielu z was decyduje się nie wracać do Raju, ponieważ w rzeczywistości nie kwalifikujecie się do powrotu do Raju w tym znaczeniu, że wasza Dusza nie doświadczyła wystarczająco miłości i współczucia dla waszych braci i sióstr.

Ale niemniej jednak dostaniecie pozwolenie, na przykład na pozostanie w waszym wszechświecie lokalnym, gdy chodzi o tych z was, którzy są bardziej zaawansowani w swojej podróży. Będziecie mogli pozostać w kwaterach głównych superwszechświata, ale ci z was, którzy mają dopełnić do końca swój bilet powrotny do Raju, rzeczywiście pojadą do ostatecznego celu i pewnego dnia staną przed Wszechmogącym Ojcem wszystkich w Raju.

Słowo "przeznaczenie" (Słowo destiny po angielsku) może mieć różne interpretacje : wasz los albo cel. Wszyscy jesteście w drodze do Raju. Większość z was jest tego nieświadoma, niemniej jedziecie pociągiem wracającym do raju i jak już wspomniałem, zatrzymujecie się po drodze i cieszycie się widokami i wracacie do pociągu. Cóż, oczywiście wasze życie tak się przedstawia, przechodzicie wiele doświadczeń, niektóre są bardzo trudne, niektóre przyjemne i niektóre niezbyt przyjemne, których nigdy nie chcecie powtarzać.

Zatem słowo "przeznaczenie" niekoniecznie oznacza, że wszystko jest dla was zaplanowane od początku aż do końca, ale wszystko ma swój potencjał, każdy ma potencjalnie powrócić do Raju, ale to zależy od każdego osobiście, czy wykorzysta wszystkie możliwości przy każdej potencjalnej sposobności, jaka będzie mu dana..

Tak więc, drodzy bracia i siostry, wasze losy i cele zależą całkowicie od was samych. Wszyscy jesteście powołani, aby powrócić do Ojca i Jego życzeniem jest, abyście wszyscy powrócili do Niego z własnej wolnej woli, która nigdy nie zostanie wam odebrana.

To wystarczy na dzisiejszy poranek, pomyślcie o swoim przeznaczeniu, o waszym ostatecznym celu podróży i cieszcie się z każdej sposobności, która się wam się nadarza na waszej drodze do urzeczywistnienia waszego pełnego potencjału. Dziękuję wam bardzo za wysłuchanie i życzę wam bardzo udanego dnia. Domszia

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #244 on: July 04, 2018, 10:58:02 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10532.msg67518#msg67518
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Podwójna rzecywistość
« 4 czerwca 2018, godz. 01:22:49 »

Temat : Podwójna rzecywistość
Data / Godzina : 4 czerwca 2018 / 07:22 czasu miejscowego, 06:22 GMT

https://app.box.com/s/kj6szwh4ozqrpoegwll1a8hzzkjfnvg4

Transkrypcja :
« Odpowiedź nr 1 : 4 czerwca 2018, godz. 03:20:52 »
Zapis przekazu Lemuela

Podwójna rzecywistość

Ukochany/Lemuel : Nasza dzisiejsza rozmowa nosi tytuł «Podwójna rzeczywistość». Wszyscy wiecie, że w każdej chwili dnia stwarzacie swoją własną, indywidualną rzeczywistość. W istocie jest to to, w co wierzymy, co myślimy, co czujemy, nasze opinie, nasze wartości i żyjemy codziennie w tej rzeczywistości. Tę rzeczywistość określiłbym jako zewnętrzną, ale jest jeszcze inna rzeczywistość : wasza wewnętrzna rzeczywistość.

Ci z was, już teraz bardzo przyzwyczajeni do wchodzenia w ciszę i starający się przekazywać i być jednym z waszymi Ukochanymi Dostrajaczami Myśli, to właśnie jest waszą wewnętrzną rzeczywistością. Główna różnica między nimi dwiema polega na tym, że wasza zewnętrzna rzeczywistość ciągle się zmienia, prawie z chwili na chwilę.

Z drugiej strony wasza wewnętrzna rzeczywistość jest stała. Jak mogłoby być inaczej, gdy staracie się być jednym z Duchem. Duch to Ojciec, Duch to wasz Umiłowany Dostrajacz Myśli, a Duch jest stały w Wieczności.

Idąc przez waszą codzienną rutynę, kierując samochodem, odwiedzając rodzinę i przyjaciół, jadąc do miejsca pracy, idąc do dentysty lub cokolwiek innego, co masz zrobić, wszystkie codzienne czynności wymagają oczywiście waszej stałej uwagi.

Ale gdy bardziej żyjesz w swojej wewnętrznej rzeczywistości, to odkryjesz, że spędzasz coraz więcej czasu w swojej wewnętrznej rzeczywistości i że twoje zewnętrzne zainteresowania zmieniają się w pewnym sensie, na przykład są rzeczy, robienie których przestaje cię cieszyć.

Są tacy ludzie, być może kiedyś przyjaciele, którzy wydają się odsuwać i to was zadowala. Są rzeczy, które mniej was interesują, albo stwierdzacie, że powoli, ale pewnie, wasze zewnętrzne zainteresowania stają się zerowe, że nie ma niczego w zewnętrznym świecie, coby w ogóle was przyciągało, stajecie się wolni od zewnętrznej rzeczywistości.

Ale to oczywiście nie oznacza, że nie jesteście już zobowiązani do wykonywania waszych codziennych obowiązków, chodzenia do pracy itp. Powiedzmy, że spędzacie więcej czasu i jesteście coraz bardziej świadomi waszej wewnętrznej rzeczywistości i to staje się coraz bardziej waszą strefą komfortu . Tak, moi przyjaciele, wasza strefa komfortu jest wewnątrz - wasza wewnętrzna rzeczywistość, nie wasza zewnętrzna rzeczywistość.

Oczywiście jest to proces, który może zabrać wiele lat, niemniej jednak ci z was, zwłaszcza ci na forum, już znacie, jestem pewien, przynajmniej częściowo, prawdę o tym, o czym mówimy dziś rano.

Możesz przejść przez dzień w swojej zewnętrznej rzeczywistości, oczywiście, i tak trzeba, ale jednocześnie jest coś, co w głębi twojego umysłu i uczuć, stale ci przypomina o najbliższej sposobności powrotu do twojej wewnętrznej rzeczywistości.

Tak więc, gdy zdajemy sobie sprawę, że znajdujemy się w sytuacji, w której masz jedną nogę w każdym z dwóch obozów – w naszej wewnętrznej rzeczywistości i w naszej zewnętrznej rzeczywistość i być może na początku trudno jest się z tym pogodzić, ale potem staje się to łatwiejsze i można przechodzić w jednej chwili od jednej rzeczywistości do drugiej.

Teraz mówi Lemuel i mogę tylko powiedzieć z własnego doświadczenia, że nasza wewnętrzna rzeczywistość jest nie tylko stała, ale także jest ona tam, gdzie jest mój pokój, mój spokój i wy też odkryjecie to dla siebie. Wasza zewnętrzna rzeczywistość to całkowicie ego i materialna rzeczywistość, w waszej wewnętrznej rzeczywistości jest wasz Umiłowany i pokój, radosny pokój.

Tak więc moi drodzy przyjaciele miejcie w pamięci wasze dwie rzeczywistości i próbujcie się nie martwić waszą zewnętrzną rzeczywistością. Wasza wewnętrzna rzeczywistość powoli, ale pewnie przeważy, a wasza zewnętrzna rzeczywistość zajmie się sobą. To wszystko, co mamy do powiedzenia dziś rano. Dziękuję za wysłuchanie. Życzymy wam bardzo dobrego poniedziałku. Domszia

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #245 on: July 06, 2018, 09:03:17 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10668.msg68164#msg68164
Przekazała : newstarsaphire, starszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Diophenes - Szukanie
« 4 lipcaa 2018, godz. 14:18:05 »

Diophenes - Szukanie – 4 lip 18 - Newstarsaphire, Kanada
Nauczyciel : Diophenes
Temat : Szukanie
4 lip. 18, godz. 13:53 czasu wschodniego, 17:53 GMT
Przekazujący : Newstarsaphire, Ontario, Kanada.

"Cóż, w końcu wszystko to jest uboczną sprawą dla jasności umysłu i myślenia i ty masz rację, uważając na to, co pozwalasz wpuścić w twoje myśli, szczególnie w dzisiejszych czasach i w wieku, w których żyjesz. W moich czasach rzeczy były o wiele prostsze, a mimo to nasze poszukiwania były tak głębokie jak początki i cel naszego istnienia i jak to miało być rozgrywane w naszym życiu.

"Mam oczywiście na imię Diophenes i pochodzę ze starożytnych czasów rzymskiej historii, kiedy człowiek zaczął zwracać swój wzrok do wewnątrz, jak i do nieba, na co pozwalało mu wiele wygód codziennego życia, które się wtedy pojawiły. Czyż nie jest ciekawe, że gdy podstawowe potrzeby życiowe są łatwiejsze do opanowania, umysł wychodzi poza bezpośrednie potrzeby, do rzczy widocznych, lecz nieznanych, żeby odkryć odpowiedzi na pytania, które wydają się wypływać z głębi naszej istoty. Rzeczywiście tak to jest, ponieważ obecność zamieszkującego nas Boga popycha nas wciąż do nieba i jesteśmy jak zwiadowca, który zwąchał ślad, który często jest trudny do śledzenia, ale jakoś wiemy, że wciąż jesteśmy na dobrej drodze i że warto będzie odbyć tę podróż, żeby dokonać tego odkrycia. Nie oznacza to, że nie popełnimy błędów po drodze, ani nie trafimy na okrężne drogi, ale to wszystko należy do procesu uczenia się i wewnętrznego głodu prawdy. Czasami możemy stanąć na trochę za długo lub naciskać trochę za mocno, ale i w tym też wychodzi wypracowywanie samoodkrycia wyjątkowości osobowości i rozwoju duszy.

"W moich czasach na tej planecie, wierząc na sposób Cyników, moje własne skłonności i wzorce wiary prowadziły mnie po jedynej uduchowionej drodze, jednak czyż nie jest tak z nami wszystkimi ? To, co skrajne w percepcji innych, może być opcją najbardziej naturalną i wysoce akceptowaną dla kogoś, kto wybiera swoją drogę i poszukuje korzyści z wielu lekcji do nauczenia. Myślicie o sobie i słusznie, że wizja wstecz jest pełna, bo jest funkcją mądrości, która traktuje przeszłość i teraźniejszość w zastosowaniu do przyszłych decyzji i działa jako podstawa równowagi, która inaczej może być tak nieuchwytna. I rzeczywiście, punkt podparcia jest ruchomy i można go przesuwać zgodnie z wagą okoliczności, a zachowanie taktu w pracy jest zawsze na naszą korzyść w nauce zdobywania oświecenia i równowagi prawdy.

"Dziękuję wam za nadstawienie uszy do mojego dzisiejszego posłania. Znajduję również wasze nowe czasy całkiem interesującymi, bo niezależnie od intryg życia, poszukiwanie i cel pozostają te same i chwalmy okoliczności, które nasz Ojciec Niebieski tak obficie nam dał i które przyciągają nas do Niego i otwierają nasze oczy, serca i zrozumienie na Jego wolę i jego drogę. Miłego dnia i szczęśliwego polowania w waszym ciągłym poszukiwaniu prawdy, piękna i dobroci. "

KONIEC

[Uwaga na temat nadawcy : Kiedy wcześniej odebrałam imię "Diophenes”, zapytałem mojego Dostrajacza : "Mój Ukochany, jeśli to jest prawdziwa istota niebiańska, o której mi mówisz, że mam od niej odebrać wiadomość, to ja zdaję się na Ciebie i otwieram się na wyższe duchy wszechświata, które spotkają się Twoją aprobatą, żebym odebrała od nich wiadomości z jakiegokolwiek powodu, jaki masz na myśli. Wypełniam się światłem, miłością i życiem Ojca i czynię miejsce dla ducha Twojej aprobaty, żeby się połączyć z obwodami mojego umysłu i poprosić Cię o uwolnienie obwodu, mój Umiłowany, jak i tych, którzy pomogliby mi w odbieraniu tego, według woli Naszego Ojca w Niebie.

Wyszukiwanie następnie w internecie dało tylko kilka niejasnych odniesień do Diophenesów z wczesnych czasów rzymskich, którzy wydawali się być skrajnymi wierzącymi o skłonnościach Cyników. Otrzymawszy tę wiadomość od Diophenesa wyczułem znaki bardzo autentycznego i filozoficznego, gorącego pragnienia istoty prawdy, piękna i dobroci i żaden opór nie przeszkadzał chęci zastosowaniea ich w życie osobistym. Dziękuję Ci Diophenesie.]

« Last Edit: July 06, 2018, 09:05:22 AM by Andre_P »

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #246 on: July 08, 2018, 06:30:12 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10670.msg68170#msg68170
Napisał : Lemuel, starszy członek
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Krytykowanie
« 5 lipca 2018, godz. 01:26:53 »

Mówca : Lemuel
Temat : Krytykowanie
Data / Godzina : 5 lipca 2018 / 07:26 czasu miejscowego, 06:26 GMT

Transkrypcja :
« Odpowiedź nr 1 : 5 lipca 2018, godz. 08:30:52 »
Zapis przekazu Lemuela

Krytykowanie

Ukochany(Dostrajacz Myśli)/Lemuel : Dziś rano chcielibyśmy porozmawiać o "krytykowaniu". Jestem pewien, że wszyscy z was, w takim, czy innym czasie, byli ofiarą krytyki. Jest to bardzo powszechny sposób zachowania niektórych ludzi, którzy po prostu nie potrafią zrozumieć wartości i różnic między ludźmi oraz sposobu, w jaki robią różne rzeczy.

Dzieci w szkole mogą być bardzo okrutne i krytykować się nawzajem z najrozmaitrzych powodów. Krytyka między mężem i żoną jest bardzo powszechna i prowadzi ostatecznie do separacji i rozwodu. Jest to, moim zdaniem, jedna z najgorszych rzeczy, jakie można zrobić swoim towarzyszom, braciom i siostrom.

Fizyczna agresja i przemoc są najgorsze, ale zaraz po tym chciałbym powiedzieć, że krytykowanie kogoś jest tak bardzo niszczące moralnie i bardzo obniża szacunek do krytykowanej osoby. Może się wydawać, że tylko ego zostaje zranione i wzburzone krytyką. Do pewnego stopnia jest to prawda, ponieważ to ego, które się burzy i doznaje bólu z powodu krytyki.

Lecz moi przyjaciele, to idzie głębiej niż się wydaje, bo dusza też cierpi. Mówiłem wam już kilka razy wcześniej, że dusza potrzebuje wzrastać i dojrzewać i jedyną rzeczą, która pozwala duszy dojrzewać, jest pokarm duchowy, co oznacza Miłość i wszystko, co się wywodzi z miłosnej troski, która oczywiście całkowicie znika, gdy ktoś jest krytykowany.

Tak więc dusza cierpi, bo nie jest karmiona myślami pełnymi miłości, współczucia, przebaczenia oraz wszystkimi cudownymi rzeczami spod parasola Miłości. Tego w ogóle nie ma, gdy osoba jest konsekwentnie krytykowana i może prowadzić do depresji, a nawet samobójstwa. Wszyscy wiecie, że to prawda.

Przyczyną tego jest oczywiście niemożność rozpoznania piękna i wartości w różnorodności oraz zróżnicowania sposobu ubierania się ludzi, sposobu, w jaki ludzie się zachowują. Łatwo jest krytykować, bo każdy ma całą swoją opinię na temat tego, jak ludzie powinni się ubierać i zachowywać i to samo w sobie natychmiast mówi, że ta osoba jest niedojrzała i dlatego krytykuje.

Jest to naprawdę bardzo bolesne doświadczenie. Nie mogę przestać myśleć i wspominaćać, kiedy byłem dzieckiem, przypominam sobie tylko jeden okres w moim życiu, kiedy cierpiałam z powodu krytyki. Było to, kiedy chodziłem do szkoły, ale na szczęście nie trwało to bardzo długo, ale pamiętam, jak to było bolesne i kiedy o tym myśę, było to takie cierpienie, patrząc ze wszystkich stron, gdy ktoś jest krytykowany.

Moi drodzy przyjaciele, ośmielę się powiedzieć, że wy wszyscy nie tylko byliście ofiarami krytyki, ale wy sami w jakimś momencie krytykowaliście kogoś innego. Być może byliście w sytuacji, szczególnie między mężem i żoną, kiedy mogliście zrobić coś lepiej i szybciej niż druga osoba.

Więc co ? Czy to znaczy, że musisz starać się zmienić tę drugą osobę, aby robiła tak, jak ty, gdy możesz zrobić to lepiej i szybciej niż ona ? Nie, to jest zdecydowanie złe. Oznacza to, że nie masz żadnego szacunku dla tej osoby, żebyś mógł się swobodnie wypowiadać tak, jak jesteś w stanie się wyrażać, bez krytyki z twojej strony, ani ze strony kogokolwiek innego.

Więc drodzy przyjaciele, pomyślcie o tym. Powtarzam, że być krytykowanym jest jedną z najgorszych rzeczy. Więc proszę, następnym razem, gdy zajdziesz potrzebę krytykowania kogoś z jakiegokolwiek powodu, zatrzymaj się i zastanów się dwa razy nad tym, co robisz lub co zamierzasz zrobić. Zranisz nie tylko ego tej osoby, ale także duszę i to jest ostatnia rzecz, którą chciałbyś, żeby ktoś zrobił tobie.

Więc proszę, nie krytykuj, uznaj piękno i wartość ... , tak, wartość i różnice między ludźmi, sposób, w jaki robią rzeczy, czy ubierają się, czy cokolwiek by to było. Okaż swój szacunek dla różnic, nie krytykuj, a sam nie będziesz krytykowany. Dziękuję za uwagę i życzę wszystkim bardzo miłego dnia. Domszia

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #247 on: July 09, 2018, 12:06:39 PM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10676.msg68222#msg68222
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Zdrada
« 7 lipca 2018, godz. 01:25:54 »

Mówca : Piotr
Temat : Zdrada
Data / Godzina : 7 lipca 2018 / 07:25 czasu miejscowego, 06:25 GMT

Transkrypcja :
« Odpowiedź nr 1 : 7 lipca 2018, godz. 06:56:43 »
Zapis przekazu Lemuela

Zdrada

Piotr : Tu Piotr, apostoł Jezusa. Dziś rano przychodzę do Lemuela, aby mówić o «zdradzie». Jestem pewien, że większość z was tutaj na forum zna tę historię. Czytaliście relację o mojej zdradzie Jezusa w waszej Księdze Urantii. Chcę wam opowiedzieć, jak cierpiałem potem, kiedy odczułem pełen skutek mojej zdrady i byłem chory aż po żołądek i po prostu chciałem odejść i ukryć się, myśląc, że nie jestem już godny tego, aby ktokolwiek mnię widział .

Zdradzenie przyjaciela oznacza największy brak szacunku. Zdradzić zaufania i miłości, którą ktoś ma dla ciebie, a potem, jak z tego powodu się cierpi. Możecie sobie wyobrazić, jak moja zdrada Jezusa wpłynęła także na innych apostołów, a jednak, jak wszyscy wiecie, Jezus dał mi nowe imię i powiedział mi, że mam być skałą, na której miał powstać Jego Kościół.

Otóż po zdradzie i zaparciu się trzy razy, jednak Pan nadal mnie tak bardzo kochał i ufał mi tak bezgranicznie i wierzył we mnie. Byłem więcej niż wdzięczny, byłem upokorzony, doprowadziło mnie to do łez, wiedząc w istocie oczywiście, że Jezus przebaczył mi, a jednak ja nie wybaczyłem sobie. To uczucie w moim żołądku było trudne do opisania.

Być może są tu niektórzy z was, którzy z jakiegoś powodu zdradzili kogoś w swoim życiu. Jeśli tak, to w pewnym stopniu wiecie, jak się wtedy czułem zdradzając Mistrza. Było to coś, z czym musiałem żyć przez długi czas, mimo że wiedziałem, że Jezus całkowicie mi przebaczył, ponieważ rozumiał ludzką kondycję i dlaczego się Go zaparłem, ale być w stanie wybaczyć sobie jest o wiele trudniejsze.

Cóż, to się stało dawno temu, jak wszyscy wiecie. Jestem bardzo wdzięczny i cieszę się z tego, że Lemuel mnie słucha i pozwolił mi wejść w jego umysł, bo moi drodzy przyjaciele, zdrada jest najstraszniejszą rzeczą do osobistego wytrzymania. Gdy zdradzi się kogoś, przyjaciela, członka rodziny, dziecko, nauczyciela, kogokolwiek, to zdrada zawsze wynika ze strachu, lęku przed Prawdą. Być może boisz się kogoś, że powie prawdę o czymś, co zrobiłeś, kiedy jej zaprzeczyłeś z powodu twojego strachu.

Jest to ludzkie, jak wszyscy wiecie. Strach jest głęboko zakorzeniony w ludzkim życiu i to, jak wszyscy wiecie, jest pozostałością buntu. Żyć w strachu przed wszystkim jest okropne, jest to trucizna dla duszy i rzeczywiście dusza może naprawdę wpaść w dreszcze i umrzeć, jeśli strach nie zostanie uzdrowiony. Ludzie boją się ujawnienia Prawdy o siebie i dlatego ją ukrywają, a ludzie, którzy żyją w strachu, z takiego, czy innego powodu, stają się duchowo tak biedni, że dusza nie może rosnąć.

Chciałbym prosić każdego z was, abyście zajrzeli do swojego serca i do swojego umysłu i znależli każdy strach, jaki możecie mieć z jakiegoś powodu. Spójrzcie na ten strach twarzą w twarz, uświadomcie sobie, że jest to coś, co zatruwa waszą duszę i pozwólcie mu odejść, pożegnajcie go i przebaczcie sobie. Ludzkie zrozumienie może być wielkie lub małe w zależności od świadomości waszego duchowego statusu, to znaczy kiedy zdajecie sobie sprawę, że rzeczywiście jesteście dziećmi Bożymi, to nie możecie się bać w waszym życiu. Uznajcie to za fakt : jesteście dziećmi Bożymi, dlatego strach nie ma żadnego miejsca w waszym istnieniu.

Kiedy pozbędziecie się strachu, nigdy nie będziecie się bali Prawdy i nigdy nie będziecie w sytuacji, w której kogoś zdradzicie, albo wyprzecie się kogoś. Jestem Piotr, zdradziłem Jezusa i ogromnie cierpiałem za to, ale w końcu przebaczyłem sobie a wy, drodzy przyjaciele tutaj na forum, przebaczcie sobie strach, który nadal macie w sobie z jakiegokolwiek powodu, przebaczcie sobie i pozwólcie mu odejść. Wszyscy jesteście umiłowanymi synami i córkami Boga i dlatego nie ma miejsca na strach w waszym życiu, a zatem zdrada nigdy nie będzie częścią waszego życia.

Dziękuję za wysłuchanie i życzę wam miłego dnia. Domszia

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #248 on: July 14, 2018, 08:23:23 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10718.msg68358#msg68358
Przekazała : amethyst, pełny członek
Kategoria / Temat : NFORMACJE OGÓLNEGO ZAINTERESOWANIA / Osobowości Wspólnego Aktywizatora jednoczą się do działania
« 12 lipca 2018, godz 00:50:23 »

Tematy:
Osobowości Wspólnego Aktywizatora jednoczą się do działania
Masa energii zbliża się do Monmatii i Urantii oddziałując na słońce i płyty tektoniczne
Zespół Córek Matki Nebadonii mobilizuje się, żeby się skoordynować z Projektem Sordona

Mówcy : DUCH NADRZĘDNY TRZECI : MOIRAYA, SORDON i MATKA NEBADONIA
Przekazujący : Amethyst
Data: 11 lipca 2018 r

DUCH NADRZĘDNY TRZECI : MOIRAYA
"Odwieczny Ojciec jest czystym Duchem, Wieczny Syn jest Słowem Boga, Nieskończony Duch, Wspólny Aktywizator jest agentem DZIAŁANIA dla Trójcy, Ja, Duch Nadrzędny Trzeci, reprezentuję i mówię za Nieskończonego Ducha i wszyscy powinni zwrócić uwagę na fakt, że AKCJA jest obecnie symbolem Urantii. Zbyt długo trwało planowanie, rozważania, wprowadzanie zmian i cofanie zmian. Ja, MOIRAYA mówię, że działanie Wszechświatowego Ducha jest już blisko i wszyscy Urantianie wkrótce zobaczą to dzieło w działaniu. Wiele osobowości Nieskończonego Ducha zostało zmobilizowanych do tego działania,ode mnie w dół aż do Nebadonii i jej Córek. Wszystkie Duchy Nadrzędne działają poprzez i wraz z Nieskończonym Duchem. Ja w szczególności mam za zadanie wykonanie Jego Planów Działania doglądając, żeby zostały wykonane zgodnie z pragnieniami Świętej Trójcy. Wszystkie Duchy Nadrzędne obserwują rozgrywający się dramat w pełni znając związane z nim zawiłości. Niestety, nie ma idealnego rozwiązania dla odzyskania Urantii i nadszedł czas, aby "zerwać bandaż", jak niektórzy z was mówią i wykonać ostry ruch i działania potrzebne do rozwiązania tego problemu.
"Teraz chce mówić Sordon."

SORDON
"Jestem Sordon, przedstawiciel Nieskończonego Ducha. Nieskończony Duch jest działaniem, jest ruchem. Z ludzkiej perspektywy ruch ten jest powolny. Z perspektywy Ducha jest on opanowany i niespieszny.

"W tej chwili mamy głęboką falę skoncentrowanej, gęstej energii przemieszczającą się od Wspólnego Aktywizatora do Monmantii, waszego słońca, a następnie do Urantii. Ona nadejdzie po tym, jak płomienie zaczną ustępować, a płyty tektoniczne zaczną się układać w nowych pozycjach. Płyty tektoniczne ulegną poważnym dopasowaniom "ręcznym". Te ruchy będą w tym czasie rozpoznawane jako silne, stabilne ruchy pochodzące z Serca Nieskończonego Ducha w waszą stronę. One przyniosą głęboką, obfitą powłokę uzdrawiającego balsamu, chociaż osoba przekazująca postrzega to bardziej jako masę żwiru i błota. To wynika ze zniekształceń przestrzeni i z miejsca, z którego ona postrzega tę masę. Ona ją widzi w swojej wizji wewnętrznej, jako poruszającą się od górnej lewej strony do dolnej prawej. Tak jest dlatego, że obecnie Urantia nie znajduje się poniżej środka Ducha.

"W drodze do Nebadonu ta masa będzie półprzezroczystym różowo-niebieskim światłem z teksturą świeżego karmelka. Ten balsam ma za zadanie wypełnić pęknięcia i puste przestrzenie po bliznach, zapewniając pokrycie płyt tektonicznych, aby złagodzić dalszy nacisk i pomóc Dyspozytorom Energii lepiej kontrolować przyszłe ruchy, zapewniając w ten sposób stabilność. Konieczne jest, aby niektóre części Urantii pozostały nienaruszone, aby zachować w całości podstawową strukturę waszej planety. Będzie to wzmocnienie pewnych obszarów planety, które decydują o jej sile i wytrzymałości, jako planety zdolnej do przetrwania.

"Tu Sordon. Jestem obeznany z tym, jak używać i umieszczać tę masę razem z Dyspozytorami Energii, aby zapewnić, że praca będzie wykonana zręcznie i z najwyższą starannością. Będzie to na tyle chirurgiczne, na ile jest to możliwe, ale uboczne szkody będą nieprzyjemne. Wiedzcie, że nasza interwencja będzie niezbędna dla uzdrawiania. Dla pozostających ludzi będzie to po prostu wyglądać, jakby matka natura zrobiła swoje; kryjąca się za tym moc ducha nie będzie widoczna.

MATKA NEBADONIA
"Tu wasza Matka Nebadonia. Zespół moich córek został zmobilizowany do sharmonizowania się z ruchem energii i falą Sordona. Ja też jestem córką Nieskończonego Ducha i jako taka będę pracowała z Sordonem i innymi zaangażowanymi. Będziemy działać w sprawach ochrony pewnych planetarnych aspektów i istot (ludzkich, zwierzęcych i innych nieujawnionych) na tej planecie. ale to nie znaczy, że nikt z was nie musi się martwić o swoje bezpieczeństwo, bo wiele pracy tego zespołu będzie dotyczyło innych spraw, ale wy oczywiście macie swoich aniołów stróżów. Po tych zmianach planeta będzie nie do poznania w stosunku do stanu sprzed przeobrażeń. Moje córki będą pochodzić z bardzo doświadczonej grupy. Są one ekspertkami od wydarzeń na skalę całej planety i wszystkie zostały starannie wybrane.

"Moje umiłowane dzieci, jest niemożliwe, abym wam przekazała w pełni, jak bardzo każde z was jest umiłowane. Urantia ma szczególne miejsce w moim sercu i w sercu Ojca Michała".

KONIEC
« Last Edit: July 14, 2018, 08:25:09 AM by Andre_P »

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #249 on: July 15, 2018, 09:13:35 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10726.msg68390#msg68390
Napisał/przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / ORGANIZACJA MISJI PRAWIE GOTOWA DO DZIAŁANIA
« 12 lipca 2018, godz. 15:14:09 »

ORGANIZACJA MISJI PRAWIE GOTOWA DO DZIAŁANIA

Ron Besser York, Pensylwania, godz. 15 czasu lokalnego

* Uwaga dla wszystkich, którzy nie mają jeszcze szerokiego obrazu.

1 - Jeśli nie zauważyliście, to czołowe składniki Misji Michała znajduje się dziś na naszej planecie;

2 - Gdybym tego nie zauważył, to Michał Nebadoński jest dziś na naszej planecie i przygląda mi się, jak walczę z tym, co uważałem za artretyzm i jest zbolały widząc, że jest to rodzaj raka kości i modlę się, żeby wkrótce został wyleczony ;

3 – Ćwiczenie uruchamiania Misji ducha na naszej planecie wreszcie dobiega końca. Plan jest obfity. Koniec świata, w którym był tylko Trump i garstka krzyczących kotów. Przechodzi on teraz w ręce ludzi, którzy wiedzą co robią, tzn. Michała, Naczelnego Sędziego i naszego ukochanego Księcia Planety. Ave Cezar już dłużej nie zupełnie !

4 - Dzisiaj jest 12 lipca. Naprawdę dla mnie i dla was, z różnych powodów, dzień ten jest zaznaczony czerwonymi literami. Dostanę pomoc medyczną, tak jak powinno być zrobione, gdy zdarzył się wypadek i dzień, w którym Michał wylądował na naszym lądzie, a nie Jezus, ale z Księciem Planetarnym, aby wyostrzyć do służby wszystkich naszych przekazujących i przygotować ich na otwarcie Misji duchowej Michała, żeby zmienić tak wiele rzeczy w naszej pracy na tej materialnej planecie, którą Jezus obdarzył Sobą wiele lat temu;

5 – MÓWI JEZUS
"Widziałem, jak Ron mówi do siebie. Wątpię, aby ktokolwiek jeszcze uznał, że ten dzień jest ważny, ponieważ przedstawia on kulminację wszystkiego, co Michał i ja i Nebadonia i Margul i Melchizedek Machiventa i wreszcie Syn Nauczyciel Trójcy, Margul, planowali przez te wszystkie lata. Mówię do Rona : Bądź odważny, bo to nie będzie przyjemne przechodzić przez procedury medyczne, których lekarze będą wymagać od ciebie i ciesz się, że mają już sprzęt do tego. Bądź pewien, że on nie będzie działać bez prądu i masz szczęście mieszkać w pobliżu Three Mile Island, bo ona (elektrownia atomowa) będzie działała, pomimo zakazów palenia w niektórych miejscach.

"W końcu, jesteśmy pewni, że masz w większości rację, bo planowanie się skończyło i planeta jest przygotowana do zalania istotami duchowymi, z których większość już przybyła, a wśród nich Koło Siedmiu i Mentori, którzy teraz czekają na swoje miejsca. Wszystko jest ustawione, żeby wkrótce wybuchnąć na planie znanym jako Urantia. Mówię do was, nie do Rona, bo tu mówi Lanaforge, że wchodzicie na terytorium zakazane, ale chcecie tylko ostrzec wszystkich o tym, co mówią wasze czujniki i wszystko jest w porządku i pozwólcie, żeby szło do przodu. Tu znowu mówi Jezus, bo jak wiesz Ronie, to był Lanaforge i na razie pozostaw interpunkcje, bo teraz mam pozwolenie, aby powiedzieć wam wszystkim co następuje :

"Tu Jezus. Życzę wam wszystkim, abyście pozostali w dobrych nastrojach przez kilka następnych dni, bo świat jest gotowy, aby wkrótce się wywrócić i to ma ogromne konsekwencje dla reszty świata, ale dla was wszystkich jest to sygnał, żę dobrze zaczynamy tę misję, z wielką myślą o Michale, Mnie i Mondżoronsonie, ponieważ nie wolno nam go opuścić, bo jest on moim Kierownikiem i MOIM Zaufaniem, że to będzie zrobione. Dobrego dnia."

KONIEC

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #250 on: August 03, 2018, 12:49:10 PM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10440.msg66928#msg66928
Napisał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / TABELKA POKAZUJĄCA, CO DUSZA ROBI PO ŚMIRCI
« 2 sierpnia 2018, godz. 13:24:00 »

TABELKA :
POSTĘPY DUSZY PO ŚMIERCI
- - - -
To jest tabelka podstawowa. Pokazuje ona normalne postępy duszy po śmierci człowieka i nie uwzględnia całego zróżnicowania dusz, które może wystąpić, kiedy dusza uznaje, że musi się wydostać z planety do nowąej sytuacji, w której może wpełni przeżywać nowe życie. TABELKA JEST PRAWDZIWA DLA 99 PROCENT wydchodzących z ciała. Tyle na razie.

W załączeniu jest tabelka zbyt mała, żeby łatwo odczytać prawą kolumnę. Pracuję nad linkiem do boxnetu, który wkrótce tu dorzucę. Dziękuję. Ron

Link do oryginalnej tabelki :

https://app.box.com/s/btjt565k41iuwzl01d6283d87b8ofhyz

Przepisał : Clency, starszy członek
«Odpowiedz nr 2, 2 sierpnia 2018, godz. 15:23:03»

Dla lepszej czytelności tabelki

TABELKA

Ruchy, przez które dusza przechodzi, gdy człowiek umiera

Wyjście : W momencie śmierci dusza zostaje wyrzucona z ludzkiego psyche i staje się prawdziwą i nową istotą na planecie, obok zmarłego. Zostaje wtedy popraszona wskutek nastroju Dostrajacza Myśli, żeby szybko przejś do czegoś, co wydaje się być otwartymi drzwiami w atramentowej ciemności i przechodzi przez to do Siatki Energii.

Wejście do Siatki Energii : Siatka energii przygotowuje duszę do życia energiami morontialnymi i zapewnia oddech i pobieranie energii, aby zachować ciało duszy. Służy ona do podtrzymywania duszy, będzie można zorganizować transportu do światów-mieszkań dla zmartwychwstania. Siatka energii jest również używana do podtrzymywania dusz, które chcą pozostać związane z Ziemią i jest często używana dla dusz, które chcą pozostać w znajomym otoczeniu przez długi czas, ponieważ Bóg nie zmusza do zmian tego rodzaju, dopóki dusza nie poczuje się swobodnie i szczęśliwie, żeby ruszyć do przodu.

Szukanie światła w siatce dla transportu : Dusze, które chcą iść do przodu, otrzymują znak świetlny w siatce, jak światło wyjścia w kinie, które pokazuje duszy którędy może opuścić siatkę. Niektóre dusze nie rozumieją, co oznacza to światło i czekają i czekają i często wołają o pomoc lub chcą, żeby je zostawić same, kiedy anioł próbuje wyjaśnić, jak z niego skorzystać. Wiele dusz umiera tutaj, jeśli nie poruszają się dość szybko i nie szukają dobrze światła.

Przeniesienie do świata-mieszkania dla zmartwychwstania : Transportującym jest anioł, który ma na plecach tarczę cierną, którą niektórzy ludzie mylą ze skrzydłami, co człowiek nazwałby srebrzystą metalową walizą przymocowaną do pleców. Człowiek zbliża się do anioła prowadzony do niego przez innego anioła, a towarzyszący anioł pomaga duszy wejść do obszernej przestrzeni ładunkowej. W większości przypadków dusza zostaje poproszona o zamknięcie oczu i próbę zaśnięcia, a transportujący anioł zabiera duszę do swojego umysłu i nakazuje duszy szybsze zaśnięcie. Gdy dusza już śpi, interweniuje anioł dowodzący i ustawia to, co nazwalibyśmy autopilotem anioła transportującego na bezpośredni lot do światów-mieszkań do zmartwychwstania do nowego życia. Światy-mieszkania mają siedem promieniowych skrzydeł, zwanych salami zmartwychwstania i dusza zostaje zrzucona na jedno ze skrzydeł, aby zasilić w energię, chodząc i widząc i robiąc wszystko co potrzebne do rozpoczęcia nowego życia.

Wyznaczenie kariery wznoszenia : Dusza zostanie przeszkolona do wykonywania pracy, którą lubi i najlepiej wykonuje korzystając ze swoich talentów wyuczonych na planecie ludzkiego życia. To ty uczysz się pracy i sposobów obcowania z duchami i jak wykonywać cały czas dobrą pracę. Kariera wznoszenia ostatecznie udoskonala cię jako istotę duchową, ale przez wieki jesteś tylko duszą i twoja energia jest nazywana morontialną. Energia morontialna jest zarówno duchowa, jak i materialna i staje się czysto duchowa dopiero, gdy przejdziesz przez ponad 470 różnych form morontialnych, których używasz podczas wspinania się drogami wznoszenia.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #251 on: August 05, 2018, 08:33:37 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10780.msg68564#msg68564
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Bądź ostrożny
« 19 lipca 2018, godz. 01:29:21 »

Mówca : Prius
Temat : Bądź ostrożny
Data / Godzina : 19 lipca 2018 / 07:28 czasu miejscowego, 06:28 GMT

https://app.box.com/s/7zdql8u89p3qiqqlizudcmlsxe6ofzm1

Transkrypcja :
« Odpowiedź nr 1 : 19 lipca 2018, godz. 08:20:02 »
Zapis przekazu Lemuela

Bądź ostrożny

Prius : Dzień dobry Lemuelu, tak to ja Prius. W przyszłości będę się tobą opiekować; będę miał przyjemność zabrać cię pod swoje skrzydła. Jest dla ciebie dużo pracy, którą bedziemy robili razem, oczywiście razem z innymi. Jesteś przygotowany do tej nadchodzącej pracy Lemuelu i razem z resztą was zespolonych, wasza praca ma naprawdę ogromne znaczenie dla nadchodzących Misji i dla powrotu Jezusa.

Ale jak wszyscy wiecie i jak wiele razy ostatnio was informowano, nadchodzi mroczny okres i przemiany na Ziemi miażdżące płyty tektoniczne. Będą to bardzo trudne czasy, czasy prób. Teraz już doskonale wiesz, że zobaczysz rzeczy, których być może nigdy w życiu byś sobie nie życzył. Niemniej jednak wiemy również, że masz zrozumienie, dlaczego jest to konieczne.

Jeśli chodzi o resztę ludności, oni oczywiście nie mają pojęcia, co się dzieje i na całym świecie będzie ogromny strach i trwoga. Niemniej jednak, co trzeba zrobić, zostanie zrobione i nie zostanie zatrzymane. Ojciec nakazał, że te rzeczy muszą się spełnić. Urantia musi zostać oczyszczona raz na zawsze z całej negatywności, jaką człowiek umieścił na tej pięknej planecie. To zajmie trochę czasu, ale będzie to zrobione.

Jeśli chodzi o członków tego forum i gości, wszystkich was czytających tu codzienne wiadomości, macie również swoją rolę do odegrania. Otrzymaliście te informacje z dobrej woli, bo chcieliście je tutaj czytać i być gośćmi, a zatem je otrzymaliście, tak jak reszta członków jest informowana i macie obowiązek dzielenia się nimi z innymi, z przyjaciółmi i rodziną , ale ostrożnie.

Chciałbym wam wpoić, że ostrożność jest hasłem, bo wielu nie przyjmie tych informacji poprostu dlatego, że nie są na nie gotowi. Dlatego proszę, kierujcie się ostrożnością mówiąc do innych, kiedy dzielicie się tymi informacjami z innymi, bądźcie ostrożni.

Lemuelu, muszę ci powiedzieć, bądź ostrożny także ty sam, nie dla ... Nie chcę sugerować, że nie powinieneś dzielić się tymi informacjami, ale prosty fakt, że w twojej osobistej sytuacji, w jakiej jesteś, po prostu nie jest to dobry pomysł, to nie miałoby najmniejszego sensu. Tak, wiem, że myślisz tak samo jak ja i to jest w porządku. Nic nie możesz zrobić, aby pomóc swoim sąsiadom w twojej sytuacji. Więc po prostu wysyłaj im Światło i Błogosławieństwa, a resztę zostaw Ojcu.

Pamiętajcie, oni również mają swoich Dostrajaczy Myśli, więc będą mieli opiekę zgodnie z ich przeznaczeniem, zgodnie z ich planem życiowym, więc proszę, nie matwcie się tym. Ponadto, ty i członkowie tego forum zostali poinformowani, aby się nie rzucać w oczy, nie wychodzić, być cicho, być spokojnym i ryzykować wychodzenie na zewnątrz tylko jeśli jest to konieczne, a także jeśli jest to naprawdę konieczne, to jeśli ktoś podchodzi do ciebie szczerze i pyta, to oczywiście możesz odpowiedzieć i spróbować go pocieszyć, tak, oczywiście.

Ten okres minie, a kiedy to się stanie, nastąpi nowy początek dla was wszystkich. Jak dobrze wiecie po strasznych burzach przychodzi złote słońce, niebieskie niebo i ptaki znów zaczynają śpiewać, a cała ziemia raduje się świeżością atmosfery i wspaniałym światłem i cały świat zda sobie sprawę z tego, co się stało i będzie się radować tak, jak wszyscy z was będą się radować.

Tu Prius. Jakże się cieszę, że jestem tu z tobą dziś rano Lemuelu. Będziemy wiele razem rozmawiali w przyszłości. Więc życzę ci dobrego dnia. Domszia

Lemuel : Jestem bardzo wdzięczny Priusowi. Dziękuję Ci Priusie za przybycie do nas dziś rano, a tym, którzy słuchają, dziękuję za wysłuchanie, a także życzę miłego dnia. Na razie do widzenia. Domszia

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #252 on: August 05, 2018, 10:56:37 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10908.msg69052#msg69052
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Między dwoma drzwiami
« 4 sierpnia 2018, godz. 11:57:33 »

Mówca : Umiłowany (Dostrajacz Myśli) / Lemuel
Temat : Między dwoma drzwiami
Data / Godzina : 4 sierpnia 2018 / 17:28 czasu miejscowego, 15:56 GMT

https://app.box.com/s/y8idexu4ib90syf3876scinticchmdyb

Transkrypcja :
« Odpowiedź nr 2 : 4 sierpnia 2018, godz. 14:49:47 »
Zapis przekazu Lemuela

Między dwoma drzwiami

Umiłowany / Lemuel : Dobry wieczór. To będzie bardzo krótka rozmowa tego wieczoru, a temat brzmi "Między dwoma drzwiami". Dzisiejszy dzień był dziwny. Nie robiłem dzisiaj transmisji i to nie dlatego, że nie chciałem próbować i rozmawiać z moim Umiłowanym lub zapraszać kogoś innego z naszej Niebiańskiej rodziny i dopiero teraz, tak późno po południu, siedząc tutaj w końcu zrozumiałem słowa, które mój Umiłowany właśnie mi podał : między dwoma drzwiami.

Rozumiem, co On ma na myśli, to nie pierwszy raz, kiedy byłem pomiędzy dwojgiem drzwi i jestem pewien, że wszyscy też to rozumiecie. Oznacza to po prostu, że jedne drzwi zamknęły się za mną, a przed mną są inne drzwi, które jeszcze się nie otworzyły, a zatem jestem między dwoma drzwiami.

Mam mieszane uczucia, ponieważ rozumiem tę sytuację, jest to okres, w którym niepewność i wątpliwości mogą łatwo wyjść na pierwszy plan rozumieąc, że przeszłość minęła, a przyszłość wciąż nie jest z nami i myśląc o rozmowie, którą mieliśmy na temat życia w terażniejszości, nie martwiąc się o wczoraj, bo ono odszedło ani nie spekulując bez sensu o jutrze, bo go jeszcze nie ma.

Tak więc, żyjąc chwilą obecną, ale także dochodząc do zrozumienia, że jesteśmy pomiędzy dwojgiem drzwi, bardzo łatwo jest spróbować wyobrazić sobie, co jest za drzwiami przede mną. Cóż, oczywiście, to nie jest owocne, jest to po prostu próba spekulacji. To przerywa spokój, spekulacja jest wrogiem spokoju, więc próbowałem być spokojnym przez cały dzień, zdając sobie sprawę, że nic do mnie nie przychodzi, jeśli chodzi o przekazywanie.

Teraz, dochodząc do zrozumienia, że jestem w rzeczywistości między dwojgiem drzwi, więc nie ma nic do zrobienia, zaakceptuj oczywiście pozytywnie sytuację i bądź bardzo wdzięczny i poddaj się temu, cokolwiek znajduje się za drzwiami przede mną, doskonale wiedząc, że to mój Umiłowany już zaplanował to, co znajduje się po drugiej stronie drzwi przede mną, a na razie muszę być cierpliwy. Tak właśnie próbuję być.

Tak więc, moja droga rodzino na forum, powodem, dla którego nagrałem te kilka słów, jest po prostu poinformowanie was, że jeśli nie zobaczycie przekazów od mojego Umiłowanego ani ode mnie, być może przez kilka następnych dni, nie wiem ile, to proszę, nie martwcie się, bo po prostu jest tak, jak to wyjaśniłem. Nie wiem, jutro może być inaczej, ale w tej chwili jestem między dwoma drzwiami i tak to jest, więc wiem, że wszyscy rozumiecie.

Tak więc, drodzy bracia i siostry, dziękuję wam za wysłuchanie, życzę wam wszystkim dobrego wieczoru i bądźcie szczęśliwi. Mam nadzieję, że będę mógł z wami niebawem porozmawiać. Na razie do widzenia.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #253 on: August 06, 2018, 10:27:50 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10914.msg69070#msg69070
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Przesłanie zachęty
« 5 sierpnia 2018, godz. 09:31:38 »

Mówca : Michał Nebadoński
Temat : Przesłanie zachęty
Data / Godzina : 5 sierpnia 2018 / 15:31 czasu miejscowego, 13:31 UTC

https://app.box.com/s/bo143bih3pjp2nhp6jk862szezn4udhh

Transkrypcja :
« Odpowiedź nr 1 : 5 sierpnia 2018, godz. 11:38:04 »
Zapis przekazu Lemuela

Przesłanie zachęty

Lemuel : Dzień dobry. Zapraszam Michała Nebadońskiego, aby przekazał wiadomość dziś po południu.

Michał Nebadoński : Tu Michał Nebadoński, dzień dobry wam wszystkim. Przychodzę tutaj, żeby przekazać przez tę osobę przesłanie zachęty jemu i wam wszystkim na forum. Jeśli słuchaliście przekazu Lemuela dziś rano i tego wczoraj, zatytułowanego ‘Między dwoma drzwiami‘, to zapewne nabraliście przekonania, że wszystko jest skończone i żaden z was ludzi nie może nic zrobić, aby pomóc w Misji Magisterskiej ani w Powrocie Jezusa.

Ja, Michał Nebadoński, jestem tu, żeby wam poprostu powiedzieć, że tak nie jest. Nie mam wątpliwości, że znacie sytuację polityczną na całym świecie w tej chwili, ale jest również bieżąca sytuacja samej planety, która potrzebuje, żeby jej pozwolić pozbyć się wszystkich negatywnych sił i wpływów, które musiała znosić przez tak wiele lat.

Jestem pewien, że jesteście w stanie zrozumieć, że otwarte zapoczątkowanie Misji Magisterskich na oczach całego świata ma niewiele sensu, kiedy równocześnie Ziemia prawie wybucha w sensie, że musimy jej pozwolić zrobić to, co potrzebuje zrobić i dlatego postanowiliśmy, że lepiej jest poczekać z widocznym rozpoczęciem Misji Magisterskich na planecie, aż Ziemia zrobi to, co potrzebuje zrobić.

Jestem pewien, że będziecie w stanie zrozumieć i widzieć w tym sens, bo biorąc wszystko pod uwagę, zmiany, kóre muszą natąpić, niestety z ogromną stratą życia i na całym globie, spowodują, że ludzkość stanie się znacznie bardziej podatna i przystępna i łatwiejsza do przekonania, że chodzi o Boską interwencję i że jesteśmy tu po to, żeby pomagać tym, którzy przeżyli i żeby doprowadzić planetę do stanu dziewiczego, godnego powrotu do naszego Ojca wszechświata. Urantia należy do Ojca i musi być Ojcu zwrócona.

Chciałbym jeszcze raz bardzo podziękować każdemu z was za lojalne wsparcie przez lata czasu wielkich prób, kiedy musieliście stawić czoła tak wielu zmianom i rozczarowaniom przez kilka lat już minionych, które większość z was pokonała i jeteście tu nadal obecnie, choć jest również prawdą, że straciliśmy wielu członków, ale jest to zrozumiałe.

Matka Duch Nebadonia i Ja, jesteśmy oboje niezwykle wdzięczni i dumni z tych z was oddanych, wiernych, godnych zaufania i prawdziwych członków, którzy wciąż tu są i jesteśmy pewni, że będziecie tu dla nas i dla Misji, kiedy znów Misje będą gotowe do publicznego działania we właściwym czasie, a właściwy czas będzie, gdy Urantia zacznie się uspokajać po wzystkich ogromnych zmianach, które muszą nastąpić. Mówiono wam to wiele razy i jesteście dobrze przygotowani. Wiemy o tym.

Więc jestem tu dziś, żeby powiedzieć wam te parę słów zachęty. Nie traćcie wiary, bądźcie po prostu cierpliwi i przygotowujcie się, może teraz bardziej niż kiedykolwiek na to, co jest przed wami, wiedząc w pełni, że to, co trzeba zrobić, będzie zrobione. Mówiono wam również, że jest tu tak wiele Niebiańskich, którzy są tu nie tylko po to, żeby być świadkami tego, co ma się stać, ale również, żeby być w sytuacji i w miejscu, gdzie mogą być w stanie uratować wiele życia.

Chcemy ocalić jak najwięcej życia, ale jednocześnie musimy być realistami i zrozumieć, że wielu będzie zgubionych, lecz oni będą mieli nowe życie na światach-mieszkaniach. Oni zostaną uratowani, bo Ojciec tak uznał.

Lemuel : Nie chciałbym uciąć tej transmisji za wcześnie, więc pytam drogiego Michała, czy chciałby coś dalej powiedzieć. Powinienem poczekać, dziękuję.

Michał Nebadoński : Dziękuję ci Lemuelu. Nie mam nic więcej do dodania. Jeszcze raz chciałbym wam wszystkim podziękować i wypatruję czasu, kiedy będę mógł znów wam powiedzieć : zakasujcie rękawy, teraz jest ogromna praca do wykonania i wy, ludzie, szczególnie wy na forum i w innych miejscach wokół świata będziecie mieli w przyszłości ogromną ilość pracy do wykonania, nie tylko dla Misji Magisterskich, ale także dla Powrotu Jezusa. Tu Michał Nebadoński, życzę wam wszystkim bardzo dobrego popołudnia. Domszia

Lemuel : Dziękuję Michale, dziękuję bardzo. Domszia

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #254 on: August 07, 2018, 06:01:30 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=10920.msg69128#msg69128
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Nowe pełnomocnictwo
« 7 sierpnia 2018, godz. 01:29:06 »

Mówca : Matka Duch Nebadonia
Temat : Nowe pełnomocnictwo
Godzina : 07:28 czasu miejscowego, 05:28 UTC

https://app.box.com/s/j25ig6ln4z0lr4xhssb0dmc337aotg5n

Transkrypcja :
« Odpowiedź nr 1 : 7 sierpnia 2018, godz. 02:29:09 »
Zapis przekazu Lemuela

Nowe pełnomocnictwo

Matka Duch Nebadonia : Tu waszą Matką Duch Nebadonia, dzień dobry. Przyszłam dziś rano, żeby wam wszystkim powiedzieć o "nowym pełnomocnictwie" na całym świecie. Jest to nowe pełnomocnictwo, która nie tylko ułatwia wam nawiązanie bliższego kontaktu z waszmi Umiłowanymi Dostrajaczami Myśli. Jest to także nowe pełnomocnictwo dla waszch Dostrajaczy Myśli i pochodzi ono od Ojca Wszechświata.

Potrzeba takiego wzmocnienia jest całkiem oczywista. W wyniku tego wszystkiego, co się dzieje obecnie na Urantii - politycznie, ekonomicznie i społecznie, istnieje ogromna potrzeba bliższej współpracy wynikającej z tego nowego pełnomocnictwa.

Jestem waszą Matką Duchem Nebadonią, a wy wszyscy jesteście moimi dziećmi i kocham was wszystkich, oczywiście tak, jak i Michał. Kochamy nasze dzieci, ale większość naszych dzieci zbłądziła, została sprowadzona na złą drogę przez tak wiele dróg, które w rzeczywistości są tylko ślepymi uliczkami bez wyjścia, co oznacza, że musicie zawrócić i wrócić na główną drogę.

Aby wam pomóc to osiągnąć, macie teraz nowe pełnomocnictwo, a Michał i Ja tak bardzo wypatrujemy powrotu wielu naszych dzieci z powrotem na główną drogę, że tak powiem. Niedawno powiedziano wam i potwierdzam to, że Misja Magisterska ruszyła, lecz jest obecnie niewidzialna dla waszych oczu. Niemniej jednak to, co się dzieje za kulisami, jest naprawdę ogromne.

Tak więc zapewniam was, że czynione są postępy, ale jeszcze niewidoczne. Wy, moi drodzy tutaj na forum, byliście poddani po drodze różnym testom i wiecie o czym mówię, a tym, którzy wciąż tu są, gratulujemy waszej wytrwałości, cierpliwości, ufności, lojalność i oczywiście, co najważniejsze, współpracy z waszymi Umiłowanymi mieszkającymi w was.

Teraz, dzięki temu nowemu pełnomocnictwu, będziecie bliżej swoich Umiłowanych, co stawia was w doskonałej sytuacji do pracy, którą należy wykonać w przyszłości. Jest to proces, który trwa i rośnie w postępie geometrycznym, coraz bardziej z upływem czasu.

Lemuel : Czy chciałabyś teraz powiedzieć coś więcej ?

Matka Duch Nebadonia : Nie Lemuelu, to na razie wystarczy, ale tylko żeby zakończyć, chciałabym przypomnieć wam wszystkim, jestem waszą Matką Duchem Nebadonią i moje przesłanie do was dzisiejszego ranka dotyczy "nowego pełnomocnictwa" dla całego świata, które przyniesie bliższy związek między wami a waszymi Umiłowanymi mieszkającymi w was i to jest, moje drogie dzieci, rzeczywiście wspaniałe. Wszystkim wam życzę miłego dnia.

Lemuel : Wielkie dzięki nasza Umiłowana Matko Duchu Nebadonio. Dziękuję wam wszystkim za uwagę i życzę dobrego dnia. Domszia