Author Topic: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)  (Read 57538 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #330 on: November 18, 2018, 10:42:12 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku i po hiszpańsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11410.msg71012#msg71012
Przekazał : Rene A Duran, starszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Krótki przegląd tego, co wydarzyło się podczas spotkań z Ronem Besserem
« 17 listopada 2018 r., godz. 21:41:01 »

798) Krótki przegląd tego, co wydarzyło się podczas spotkań z Ronem Besserem

Nauczyciel : Ojciec wszechświata
Przedmiot : Przegląd spotkania w celu rozpoczęcia Misji w Jorku
Przekazujący : René Durán
17 listopada 2018 r.
Phoenix, Arizona

- Słyszałem moje drugie imię.

"Adonis !!"

René - Kto do mnie mówi ?

Ojciec wszechświata - „Jestem waszym Ojcem wszechświata. Podaję krótki przegląd tego, co wydarzyło się podczas spotkań z Ronem Besserem. Najpierw ustalono korporacje działające zgodnie z planem i jak On wspomniał, sześć innych zbliża się do otwarcia w ramach Makro-Konsorcjum kierowanego i zarządzanego przez Boga.

"Nie jest moim celem otwieranie martwych organizacji, ale żywych mechanizmów, zorientowanych na realizację projektów Misji.

- "Jestem waszym Ojcem wszechświata. Nazywam mojego syna jego kabalistycznym drugim imieniem, któreym można go nazywać bez wzbudzania podejrzeń.

- „Tu wasz Ojciec wszechświata. Następnym ważnym faktem jest wybór członków na urzędy w korporacjach jeszcze nie uruchomionych. Staną oni w obliczu zbliżającej się niebezpiecznej sytuacji zmiany biegunów.

- "Należy wziąć pod uwagę "solidarność " z działającymi organami, która powinna być stosowana.

- "Nie jest moim celem demoralizacja tych, którzy nie zostali wybrani, ale każdy z nich będzie wykorzystany w odpowiednim czasie.

- „Nie należy demoralizować podatników środkami ekonomicznymi. Należy ich niezwłocznie finansować i nie żądać więcej składek. Mamy wtedy dobrze zaplanowane organizacje.

- "Jestem waszym Ojcem wszechświata. Zamykam ten przekaz".

René - dziękuję, błogosławiony Ojcze

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #331 on: November 19, 2018, 12:26:28 PM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11662.msg71994#msg71994
Przekazał : Lemuel, członek-bohater
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Kontynuuj twoją pracę
« 19 listopada 2018, godz. 01:33: 59 »

Mówca : Margul, Syn Nauczyciel Trójcy
Temat : Kontynuuj twoją pracę
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 19 listopada 2018 r., godz. 7:33 czasu miejscowego, 6:33 UTC

Link do nagrania dźwiękowego :
https://app.box.com/s/xe5j7abk1hh3pwjzqmrf1bwsc0hjhik4

Transkrypcja
Napisał : Clency, członek-bohater
« Odpowiedż nr 1, 19 listopada 2018, godz. 05:53:31 »
Zapis przekazu dźwiękowego Lemuela

Kontynuuj twoją pracę

Lemuel : Dzień dobry. Wiem dzisiaj rano od pewnego czasu, że Margul, nasz Syn Nauczyciel Trójcy ma dla mnie wiadomość, więc proszę, Margul, proszę przyjdź, mówię Ci dzień dobry.

Lord Margul, Syn Nauczyciel Trójcy : Tu Margul, jestem Synem Nauczycielem Trójcy. Jestem tu na czas Misji, aż Urantia zostanie wprowadzona do Światła i Życia. Lemuelu, dziś rano przychodzę specjalnie do ciebie. Wiem, że czytałeś najnowsze wiadomości, najnowsze wspaniałe i dobre wiadomości z Jorku, ze spotkań, które tam miały miejsce.

Jestem tutaj, aby poinformować cię, że nie tylko twoja obecność jest potrzebna w Jorku przed 21 grudnia, ale od tej chwili i do czasu, aż znajdziesz się w Yorku, będziesz pracować i będziesz codziennie odbierać swoje transmisje głosowe. Jest to niezwykle ważne, Lemuelu. W istocie ty wciąż nie zdajesz sobie sprawy z wagi twojej pracy dla Misji, nie teraz, ale w przyszłości. Więc, to jest moje przesłanie do ciebie dziś rano, Lemuelu. Wiemy, że możemy oczywiście liczyć na twoja szczerość, twoje poparcie i że będziesz w stanie przystąpić do palestry, że tak powiem.

Dla reszty was, członków, gości i czytelników forum Serary będzie trudno naprawdę docenić wagę i znaczenie tego, co działo się podczas weekendu w Jorku, ale wystarczy powiedzieć, że to jest koniec starego systemu. On już zniknął, odszedł, chociaż nie widać od razu dowodów tego, ale mogę was zapewnić, że tak jest i że rozpoczęła się nowa era, ale znowu nie zobaczycie dowodu tego z dnia na dzień, lecz mogę was zapewnić, że tak jest.

Od tej chwili to, co miało miejsce w Yorku w miniony weekend wejdzie do ksiąg historii. Wszystkie przyszłe pokolenia poznają i zrozumieją wagę i znaczenie tego weekendu w Jorku, co on oznacza, nie tylko dla tej planety Urantii, ale co on oznacza dla całego wszechświata, tak, dla całego wszechświata.

Jest to rzeczywiście chwalebne i cudowne osiągnięcie i wszyscy możecie być głęboko dumni i zadowoleni, dlatego wzywam was, byście składali podziękowanie i modlitwy do Ojca i do wszystkich, którzy celebrowali tak ważne spotkanie w ubiegły weekend w Jorku.

Tu Margul, Syn Nauczyciel Trójcy. Przekazałem moje przesłanie Lemuelowi i wam, członkom forum, więc życzę wam bardzo dobrego dnia.

Lemuel : Chciałbym również bardzo podziękować Margulowi. Nie ma nic więcej do powiedzenia. Oczywiście wezmę sobie do serca jego przesłanie. A więc w ten poniedziałkowy ranek życzę wam wszystkim bardzo dobrego dnia i będę znów mówił do was, a na razie do widzenia. Domszia

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #332 on: November 23, 2018, 12:33:36 PM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11678.msg72080#msg72080
Przekazał/ Mówił : Lemuel, członek-bohater
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Gdzie jesteś ?
« 22 listopada 2018, godz. 02:01:25 »

Mówca : Lemuel
Temat : Gdzie jesteś ?
Data/Godzina : 22 listopada 2018 r., godz. 8:00 czasu miejscowego, 7:00 UTC

https://app.box.com/s/9vb7lcv66x1xc00tt2i901lnkaoc9y9f

Transkrypcja
« Odpowiedż nr 1, 22 listopada 2018, godz. 09:38:47 »

Gdzie jesteś ?

Lemuel : Dzień dobry. Nasza dzisiejsza mowa zadaje pytanie : "Gdzie jesteś ?" Gdzie jesteście pod względem duchowym, umysłowym lub fizycznym. Więc wyjaśnijmy, co mamy na myśli. Powiedziano wam, że w naszym życiu jest wiele Trzech lub Trójc. Wszyscy bardzo dobrze rozumiecie Trójcę Świętą, która oznacza Ojca, Syna i Ducha Świętego. Innych trzech to duch, umysł i ciało. Jest jeszcze wiele innych.

Niedawno odbyłem rozmowę z osobą, która zapytała mnie : "Lemuelu, jak można określić, gdzie się jest ?" pod względem duchowego rozwoju i było to szczere pytanie. Nie było tylko pytanie od ego tej osoby i zasługuje ono na poważną odpowiedź. Jeśli pamiętacie, wczoraj Lord Michał (archanioł) mówił o prostej prawdzie, o smokach i jak im stawić czoła we własneym życiu.

Cóż, nie będę dzisiaj nic więcej powtarzać, poza tym, że istnieje związek między wczorajszą rozmową z Lordem Michłem a naszą dzisiejszą rozmową, ponieważ określa ona, gdzie jesteś pod względem duchowym, umysłowym lub fizycznym. Istnieją pewne punkty, które pomagają znaleźć dokładnie, gdzie się jest.

Wracając do trzech w jednym i jednego w trzech, dla tych z was, którzy tak naprawdę tego nie rozumieją, pozwólcie mi wyjaśnić. Trójca może oczywiście działać jako Trójca, ale każdy jej członek może pracować indywidualnie lub jako para, ale żeby Trójca działa jako Trójca, to oczywiście Trzech musi współpracować - Ojciec, Wieczny Syn i Duch Wszechświata.

Wszyscy znacie historię trzech muszkieterów. Ich mottem jest lub było : wszyscy za jednego i jeden za wszystkich. Wracając do spraw duchowych, umysłowych i fizycznych, one mogą pracować razem jako trójka i tak jest idealnie, kiedy mamy doskonałą równowagę między naszą duchową, psychiczną i fizyczną naturą. Niestety, to się rzadko zdarza.

Jak wszyscy wiecie we współczesnym społeczeństwie ludzie, którzy zostali zranieni lub obrażeni, których dotknęła niesprawiedliwość, czasami szukają zemsty, która przybiera postać przemocy fizycznej, fizycznego lub innego nadużycia, muszę powiedzieć. Gdy chodzi o sprawiedliwość, miłosierdzie musi zawsze przeważyć, a duch musi rządzić umysłem. Tak musi być. Całe stworzenie tak działa, od ducha do umysłu, a potem do działania fizycznego, te trzy, nie może być na odwrót.

Użyję jednego z moich ulubionych wyrażeń : pies musi machać ogonem, a nie ogon psem. Teraz, jeśli chcecie wiedzieć, gdzie jesteście, zadajcie sobie pytania, te same pytania, o których mówiliśmy wczoraj, stawcie czoła swoim smokom, gdzie jesteście duchowo, czy macie duchowe myśli, czy modlicie się, czy myślicie w ogóle o Bogu, a gdzie jesteście pod względem umysłowym, czy jesteście bardzo inteligentni, bardzo sprytni, czy bardzo mądrzy, a gdzie jesteście fizycznie, czy dobrze się odżywiacie, czy macie dość zrównoważoną dietę ?

Na większość z tych pytań łatwo jest odpowiedzieć. Trudność dla was wszystkich polega na tym, aby być szczerymi i uczciwymi wobec siebie, bez opaski na oczach, stawić czoła wrogom spośród tych największych ze wszystkich. Jestem pewien, że wszyscy to rozumiecie i przyjmiecie to jako fakt. Wiele razy mówiono, że największy wróg żyje pod jednym dachem, a więc żyjecie z wrogiem przez cały czas. Oczywiście, że tak, ale prawdopodobnie to ukrywacie, wciskacie do szafy, nie chcąc się z nim zmierzyć.

Cóż, jesteśmy teraz w czasach, drodzy bracia i siostry, kiedy musicie stawić temu czoła, bo tam, gdzie jest ciemność, będzie światło, ciemność już się nie ukryje, to znaczy, że każdy z was indywidualnie musi stanąć twarzą w twarz ze swoimi wrogami i tak zrobi. Uznanie ich jest pierwszym krokiem do przezwyciężenia ich.

Ogólnie rzecz biorąc, ogromna większość ludzi musi przyznać przed samym sobą, że spędza ogromną większość czasu w swojej głowie i jest to szczególnie prawdziwe w przypadku tych z was, którzy są bardzo inteligentni. Kiedy pozostajecie w swojej głowie, to robicie, ale kiedy jesteście ? Żeby być musicie być w swoim sercu. Więc znowu różnica między sercem i umysłem. Umysłem się robi, a sercem się jest i się czuje.

Dla tych z was, którzy są tak inteligentni, trudno jest przestać robić mentalnie i wchodzić w swoje serce i czuć. Jeśli istnieje nierównowaga, nie ma stabilności i bez stabilności nigdy nie będzie trwałości, wszyscy wiecie, że to prawda. Tutaj mamy kolejne trzy : pokój, stabilność i zrównoważony rozwój. Jeśli mamy te trzy, to jest cudowna rzecz. Nie mamy tego na świecie, wiecie o tym.

Tak więc, jeszcze raz, drodzy bracia i siostry, chciałbym abyście się dobrze zastanowili gdzie jesteście, czy jesteście zrównoważeni, czy w waszym codziennym życiu jest równowaga między waszym duchowym, umysłowym i fizycznym życiem, czy też fizyczne dominuje, albo fizyczne i psychiczne lub psychiczne i duchowe ? Idealna sytuacja to oczywiście równowaga między tymi trzema i znajdziecie, odkryjecie dokładnie gdzie jesteście, kiedy możecie sobie szczerze powiedzieć, drodzy bracia i siostry, że możecie przeżyć codzień każdą chwilę dnia w równowadze, bo jesteście w stanie żyć tu i teraz. Wiemy, że jest to bardzo trudne, że wymaga to praktyki, ale musicie to osiągnąć. Oznacza to, że wasza duchowość zdominowała waszą mentalność, a wasz umysł zdominował wasze ciało i rzeczywiście możecie żyć w teraźniejszości.

Musicie pamiętać, że wasz Umiłowany, mieszkający w was Fragment Ojca wciąż się stara i robił to od początku, aby uduchowić wasze myśli, nie tylko wtedy, kiedy istnieje potrzeba, ponieważ jeśli wasze myśli nigdy nie będą uduchowione, to oczywiście nigdy nie będziecie duchowo zrównoważeni, będziecie tylko umysłowi i fizyczni, a jeśli jesteście tylko umysłowi, to oznacza, że jesteście głównie ego i wszyscy rozumiecie, co to oznacza. Wystarczy spojrzeć na ten świat i widać, że świat jest zdominowany przez ego ludzkości i stąd taki stan świata. Wszystko trzeba teraz zmienić i mamy przed sobą ogromną przyszłość, każdy z nas, nie tylko tutaj na forum, ale cała ludzkość ma przed sobą długą drogę.

Więc wracając do rozmowy, którą odbyłem z moim przyjacielem na temat "gdzie jesteś?" Jest to dość łatwe do zrozumienia, prawda ? W każdej chwili waszego życia musi istnieć równowaga i jeśli tak jest, będziecie żeglowąć codziennie szczęśliwie, pełni radości i pokoju ze sobą i w pokoju ze światem. Nie może być inaczej. Duch musi dominować nad umyslem, a umysł musi dominować nad ciałem, ale ta trójka pracując razem jako zrównoważona całość, jest doskonałą sytuacją dla człowieka.

Powtarzam raz jeszcze, dzieło waszych Umiłowanych mieszkających w was Dostrajaczy Myśli ma na celu uduchowienie waszych myśli do tego stopnia, że pewnego dnia zamiast pozostawać waszym Dostrajaczem Myśli, staje się On waszym Kontrolerem Myśli, a to oznacza, że w rzeczywistości jest On Duchem. Pamiętajcie, że wasz Dostrajacz Myśli, jest prawdziwym fragmentem Ojca i ten Duch kontroluje wasze myśli. W pewien sposób twoja dusza bardzo się odnowi będzie gotowa do zespolenia, czy to tutaj na ziemi, czy później na światach morontialnych.

Duch, umysł i ciało - Ojcze, Syn i Duch Święty - Prawda, Piękno i Dobroć, mamy te trzy wciąż w naszym życiu i mamy nadzieję, że teraz, po tej małej pogawędce dziś rano, będziecie mogli odkryć dla siebie samych gdzie jesteście jeśli chodzi o waszą duchowość, mentalność i fizyczność i mamy nadzieję, że będziecie szukali równowagi z tymi trzema.

Dziękuję wam wszystkim za wysłuchanie i życzę wszystkim bardzo miłego dnia. Na razie do widzenia. Domszia

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #333 on: November 24, 2018, 09:08:30 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku i po rosyjsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=11706.msg72186#msg72186
Przekazał : Prozonov, pełny członek
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Tak wam dopomóż Bóg !
« 24 listopada 2018 r., godz. 05:01:05 »

24 listopada 2018 r., Samara, godz. 13.35 czasu miejscowego.

Sygnały od Dostrajacza.

Wiesz, że początek ciemnego okresu zaplanowano na 28 listopada. Ziemia zacznie zmieniać nachylenie osi. Na półkuli północnej będzie ciemno, a na południowej bardzo jasno i ciepło.

Jest możliwe, że w tym czasie będą u was przerwy w zasilaniu elektrycznym. Nie wiemy jeszcze, jak zachowają się płyty ziemi i kiedy zaczną aktywny ruch. Postaramy się was poinformować o tym, zanim połączenia internetowe zostaną przerwane. Dlatego musicie zawsze być w kontakcie ze swoimi Dostrajaczami. Ci, którzy jeszcze się nie nauczyli odbierać wiadomości od nas, muszą nieustannie próbować słuchać myśli, które przychodzą im do głowy i próbować oddzielić swoje od boskich. W ten sposób nauczycie się odbierać. Jak się okazało, wcale nie jest to trudne, jeśli się bardzo chce i skupi się na odbieraniu.

Druga sprawa to strona internetowa. Próbujcie ją obserwować bez przerwy od początku ciemnego okresu, dopóki nie zniknie połączenie internetowe lub zasilanie elektryczne. Tam będzie cała niezbędna informacja z różnych źródeł.

Życzymy wam odwagi, spokoju i cierpliwości.

Tak wam dopomóż Bóg !

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #334 on: November 24, 2018, 10:58:47 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11702.msg72178#msg72178
Przekazała : SophiaVeronica. pełny członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Szukajcie Ducha w sobie
« 23 listopada 2018 r., godz. 14:31:39 »

Nauczyciel : Michał
Odebrała : SophiaVeronica
Przedmiot : Szukajcie Ducha w sobie
Data : listopad 2018 r.
Czas miejscowy : godz. 13:00

Tu Michał. Chcę was zapewnić, że wasze transmisje mogą trwać dalej, ponieważ są pocieszeniem i pomocą dla innych. Jest tak wielu ludzi na tym świecie, którzy żyją w zupełnej nieświadomości tego, co świat niebiański mógłby zrobić dla nich, gdyby tylko zechcieli otworzyć swoje serca przed Ojcem. Ojciec żyje w każdym z Jego dzieci i czeka cierpliwie patrząc, jak ludzie się rozwijają i wzrastają w świadomości o Nim. Jak oni ostatecznie sięgną po Niego idąc przez ziemskie doświadczenia i jak zapragną zwrócić się do swojego Stwórcy kiedyś w swoim życiu.

Z powodu waszych wielu codziennych rozterek i materialnych rzeczy, na których ciągle się skupiacie, wasze duchowe uczucia są spychane na bok i usypiają we mgle, niewidoczne i przeważnie nawet nie wyczuwalne dla większości z was.
Człowiek powinien poświęcać czas na zastanowienie się nad własnym życiem, powinien usiąść cicho i przyjrzeć się stworzeniu, pomyśleć o swoim istnieniu, dlaczego jest tutaj, na tym globie, w jakim celu. Człowiek powinien zacząć zdawać sobie sprawę, że życie zawiera znacznie więcej niż uwielbione bogactwo dóbr i przyjemności. Prawdziwe przyjemności człowieka pomnożyłyby się setki razy, gdyby sobie to uświadomił. Postawa ludzi wobec życia, wobec siebie nawzajem, wobec przyrody zmieniłaby się w bardzo krótkim czasie i każdy zyskałby i skorzystałby z tego wszystkiego, co każdy z was by osiągnął.

Część ludzi już doszła do tej świadomości i dlatego możemy wam pomóc, pomagać wam iść naprzód w ewolucji waszego świata, czego możecie doświadczać tu i teraz na tym forum. Ale napotykamy wiele przeszkód, które wyrosły i pozostają w ludzkich sercach. Jest konieczne, aby świat nauczył się widzieć, że zmiana musi wyjść od samego człowieka i stamtąd zawsze będzie wspierana przez dary od Ducha. Jesteśmy zawsze gotowi, aby podnosić was na wyższy poziom osiągnięć i otaczać was naszym wsparciem i miłością.
Bądźcie w Moim Pokoju. Michał.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #335 on: November 29, 2018, 06:35:53 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11738.msg72300#msg72300
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Relacje i dyskusje o trzydniowym spotkaniu z Boskością / NOWE TAJNE SPOTKANIE ZWOŁANE W JORKU = 48 GODZIN DYSKUSJI O KSIĘDZE URANTII
« 27 listopada 2018 r., godz. 23:12:03 »

Powołanie nowej KOMISJI KONTAKTOWEJ DLA NOWEJ KSIĘGI URANTII W TYM TYGODNIU

Michał Nebadoński
Jork, Pensylwania, godz. 23:00 czasu miejscowego
27 listopada 2018 r

TEKST

"Zajmujemy się teraz nową Księgą Urantii. Jest to trzecia wersja w przygotowywaniu po odrzuceniu dwóch poprzednich wersji w ciągu ostatnich czterech lat z racji stanu. Pojawienie się Boga Absolutnego jest zbyt ważne, aby je pominąć w objawieniu epokowym, tak jak i pojawienie się Boga Najwyższego w czasie i przestrzeni, przewidywane przez Niego na planecie - stolicy Siódmego superwszechświata, dla Jego wyższej skuteczności w zakresie funkcji umysłowych w odległej przyszłości.

"Druga Księga URANTII jest warta nakładu czasu i kłopotów, żeby ją poprawić. Nasza pierwsza wersja była zbyt długa, bo miała ponad 4132 (cztery tysiące sto trzydzieści dwie) strony. Druga wersja, którą mamy teraz w magazynie, nie zawiera zapowiedzi Boga Najwyższego w superwszechświecie, na Uversie, stolicy galaktyki Siódmego superwszechświata.

"Z tego powodu Ja, Michał, zwołałem nadzwyczajne spotkanie trzech osób, które spotkały się dwa weekendy temu przez trzy dni, aby zainicjować Korporacje i ich działanie dla Misji Michała na Urantii.

"Teraz musimy dostosować się do Boga Najwyższego, a On oznajmił, że okolica Jorku musi teraz rozpocząć prace nad wprowadzeniem drugiej Księgi Urantii według zasad Dra Williama S. Sadlera.

"Poleciłem Ronowi Besserowi, Stevenowi Gitzowi i Larry'emu Gossettowi wrócić do stołu zebrań na dwa do trzech następnych dni od gdz. 10-tej rano w czwartek w celu zaleceń i rozmów, aby ustanowić politykę zapewnienia nowej Księgi Urantii. Oni są teraz gotowi do podróży z Luizjany i Florydy, aby zabrać się do dzieła w Pensylwanii.

"Poleciłem również, aby wszystkie osoby zespolone uczestniczyły w tym spotkaniu, ale Ron mądrze wskazał, że koszty tego byłyby zdecydowanie zbyt wysokie i jest za mało czasu na przygotowanie tych spotkań. Ustalenie co jeszcze można zrobić, jeśli cokolwiek, w tych nadchodzących dwóch lub trzech dniach spotkań w tym tygodniu, należy do Wszechświata Lokalnego. Ron obudził się tego ranka nie wiedząc o tym i przygotowywał się cały dzień na spotkanie z dwoma pozostałymi w środę po południu, gdyby mieli już przyjechać.

"Z tego powodu proszę was wszystkich, którzy powinni uczestniczyć w tym spotkaniu oprócz tych trzech, którzy muszą być przygotowani na tajne posiedzenie w czwartek rano z Archaniołem Michałem, ktory teraz powinien być nazywany Lordem Michałem, żeby ustalili punkty porządku
naszych obrad, które zostaną im podane w ciągu dnia w czwartek 29-go listopada.

NOWY PLAN OKRESU CIEMNOCI
"Anulowaliśmy okres ciemności na czas tego spotkania z oczywistych powodów. Także odsunęliśmy okres ciemności do około 10-go stycznia i nawet to niekoniecznie jest najlepszą datą dla Urantii, aby usłyszeć, co się będzie działo w tym roku w Stanach Zjednoczonych. Nie mogę powstrzymać zmiany biegunów i nachylenia osi obrotu Ziemi nie powodując poważnych szkód na Urantii i pozwolę to kontynuować, gdy Jork zacznie działać tak jak powinien w sprawie Drugiej Księgi Urantii za pośrednictwem nowej Komisji Kontaktowej. Praca Komisji Kontaktowej jest tajna i ci, którzy w niej w końcu będą uczestniczyć, będą zamknięci na około osiem miesięcy intensywnego dyktowania ostatnich dwudziestu dokumentów. Pierwsze piętnaście rozdziałów jako część I i II zostało już wydrukowanych i gotowych do umieszczenia w skarbcu Bessera, masywnej rzeczy od podłogi do sufitu, którą Ron nienawidzi, ale kupił ją tylko na tę okazję w 2014 roku. Wiedział już, że zostanie wykorzystana do takiego celu, ale do tej pory mieliśmy takie zamieszanie, że dotąd jesteśmy spóźnieni o dwa lata z ukazaniem się w sprzedaży nowej Księgi Urantii dla was wszystkich, prawdopodobnie w przyszłym roku.

"W związku z tym okres ciemności pojawi się nieco później niż planowano, bo musimy przenieść personel w normalnych warunkach, aby to działało. Podobnie nie usuwamy niczego z Jorku, ale dodajemy, że w pewnym momencie będziemy musieli sprowadzić Sue Whiley w celu rozpoczęcia pracy i prawdopodobnie Lemuela. Ametyst ma swoje powody, żeby nie przyjeżdżać do Jorku, co akceptujemy, a Ding Xin i Wendy muszą pozostać tam, gdzie są, dopóki nie rozwiążemy problemu jak najszybciej wydać książkę. Wendy Winter przybędzie nie później niż w maju 2019 roku. Ding Xin przybędzie nie później niż we wrześniu 2019 roku w celu tłumaczenie drugiej Księgi Urantii na mandaryński, w czym jest bardzo dobry.

"Tu Michał. Wzywam wszystkich, aby przypomnieli sobie nasz prawdziwy cel :

"Musimy uporać się z niepowodzeniem Urantii ze względu na utratę dobrej woli w stosunku do innych, a machinacje wojenne Korei w stosunku do południa i rosyjska najazd na Krym są niezwykle niebezpieczne dla stabilność politycznej na planecie. Anuluję również dostępność Rona, do jakejkolwiek pracy z administracją w Waszyngtonie, chyba że o to poproszą. Chcę również zakończyć tę wiadomość z tego powodu, że nie jesteśmy objęci zakazem dalszego przekazywania niczego na temat drugiej KOMISJI KONTAKTOWEJ do wydania kolejnej Księgi Urantii, tym razem poprzez Fundację Magisterską pod kierownictwem Rona Bessera, który zna tę księgę już od lat, gdyż pracujemy z nim nad publikacją przekazywanego objawienia, którego nie ujawnił na naszą prośbę. Dobrego dnia. Michał. K"
KONIEC

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #336 on: December 01, 2018, 06:48:54 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11740.msg72320#msg72320
Napisał / Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : COŚ CI LEŻY NA SERCU ? TU JEST NA TO MIEJSCE – TYLKO BĄDŹ PRECYZYJNY, LUB NAWET STANOWCZY – ADMINISTRATOR / Spotkanie w Jorku w tym tygodniu i wiele innych słownuch komentarzy 28 lis. 18
« Odpowiedź nr 3, 28 listopada 2018 r., godz. 10:47:23 »

Witaj Clency,
Ojciec byłby głupi w wielu poglądach, gdyby ograniczył zespolenie do tych, którzy wiedzą, czym jest zespolenie. On tego tak nie ogranicza, ani nie powinien. Szykują się plany zespolenia aż miliona ludzi na Urantii w ciągu najbliższych pięciu lat. Uważam to za odświeżające i wymagające od obserwującego zastanawiania się w jaki sposób te przyszłe zespolone osoby będą sobie radzić z tą bardzo dobra pozycją duchową. Zastanawiam się, jak to zostanie zrobione bez wiedzy o istnieniu programu wznoszenia i jak duch będzie awansował z przechodzeniem ludzi do życia duchowego.

Dlatego Clency, poprzez wybór do zespolenia automatycznie trzeba widzieć dalej niż te kilkaset osób używających tej strony internetowej, wiedzących czym jest zespolenie i mogących się zastanawiać nad przyszłą karierą wznoszenia z masą rzeczy do nauczenia i pewnością życia wiecznego idąc przez światy-mieszkania. Nie zapominaj, że światy-mieszkania stawiają wszystkich na drodze powrotu i nikt nie wychodzi ze światów-mieszkań bez pewności życia wiecznego.

Urantia ma dzisiaj milion czytelników Księgi Urantii. Większość z tego miliona nie ma prawdziwego pojęcia o tym, co czytają, ani znaczenia tego. Uważam to za godne uwagi i najciekawsze, tę liczbę miliona gotowych do zespolenia, którzy prawdopodobnie to zrobią w ciągu około pięciu lat od teraz.

Dzięki za pytanie.

RON

MICHAŁ NEBADOŃSKI -
"Ron się nie myli, jak ty, Clency. Jest gotowy i słusznie, zrozumieć, że Urantia rozpaczliwie potrzebuje osób zespolonych do pracy na niej, żeby nasze nauki i autorytet duchowej istoty współistniały w świecie pełnym złych dróg i odnóg od normalnego ludzkiego rozwoju. Mówię to do was wszystkich : Zapomnijcie te chwile, kiedy Ron odpowiada na pytania, a wy jesteście o krok od zrozumienia naprawdę słusznych wyjaśnień w prostszym języku, niż My możemy sobie pozwolić używać, kiedy podajemy coś, jako objawienie. Zaklinam wszystkich, żeby słuchali, co Ron ma do powiedzenia za kilka miesięcy od teraz, kiedy będzie miał pełną rację w ogniu dyskusji bez prawdziwego środka intelektualnego. Ciężko patrzymy, jak Ron pracuje, jak tylko może, kiedy tylko może, kiedy świat przechodzi w tryb nienawiści i nikt nie jest bezpieczny przed tłumami i brakim ognia do ogrzania zimnych pomieszczeń pod pozorem przedłużonego Okresu Ciemności, który ma nadejść. Na razie na tym kończę. Michał. K. "

KONIEC

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #337 on: December 01, 2018, 09:28:29 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11744.msg72306#msg72306
Przekazał/ Nagr : Lemuel, członek-bohater
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / To się stanie !
« 28 listopada 2018, godz. 05:38:55 »

Mówca : Moiraya, Duch Nadrzędny nr 3
Temat : To się stanie !
Przekazujący : Lemuel
Data/Godzina : 28 lis. 2018 r. , 11:38 czasu miejscowego, 10:38 UTC

https://app.box.com/s/m80cy6xr7in0hbsl1btxfunqkaawrrtr

Transkrypcja
« Odpowiedż nr 1, 28 listopada 2018 r., godz. 07:47:16 »

To się stanie !

Lemuel : Dzień dobry. Zanim zaczniemy, chciałbym wspomnieć o tym, że przez kilka dni myślałem o Duchu Nadrzędnym Moirai z superwszechświata nr 3, Głosie Nieskończonego Ducha i tak dziś rano wiem, że On jest tu z przesłaniem.

Moiraya, Duch Nadrzędny nr 3 : Dzień dobry, jestem Moiraya, Duch Nadrzędny nr 3 z Superwszechświata nr 3, Głos Nieskończonego Ducha. Jestem tu dziś rano, aby poinformować was wszystkich, że są rzeczy, które mają być zrobione, które muszą być zrobione, a ja jestem tutaj, żeby zapewnić, że zostaną zrobione. Moim zadaniem na całym Wszechświecie jest dopilnowanie, aby to, co Ojciec myśli i co Wieczny Syn mówi i co Nieskończony Duch czyni, było zrobione. Taka jest moja funkcja, to jest mój obowiązek, to jest moja przyjemność, to jest moja radość.

Rzadko zdarza mi się przychodzić do kogokolwiek na jakiejś planecie, ale jak wszyscy wiecie, ta planeta Urantia nie jest zwyczajną planetą, ona cierpiała ogromnie przez zbyt wiele lat i nadszedł czas, kiedy Urantia, piękna błękitna planeta , musi zostać naprawiona, oznacza to, że są w przygotowaniu zmiany, o których wszyscy zostaliście wielokrotnie poinformowani. Więc miejmy nadzieję, że jesteście przygotowani, jak również jesteście w stanie przygotować, a być może już poinformowaliście znajomych, sąsiadów i krewnych o tym, czego się spodziewać. Wiemy, że jest to dla was niezwykle trudne i również zostaliście poinformowani, że będą straty życia, co jest zrozumiałe i nieuniknione, ale zostaną one zredukowane do minimum w miarę możliwości.

Tu Moiraya, Duch Nadrzędny 3. Powtarzam, że moim zadaniem, jest zapewnienie, żeby wszystko zostało zrobione, ale zrobione w najbardziej odpowiedni sposób, w sposób najbardziej litościwy, w najbardziej wyrozumiały sposób. Znamy ludzi, wiemy jak cierpicie, wiemy co czujecie, wiemy czego się boicie, ale chcemy również, abyście wiedzieli, że jesteście tak głęboko kochani i szanowani przez cały Superwszechświat. Chcę, żebyście próbowali zrozumieć, że życie będzie trwać dla was wszystkich, niezależnie od tego, czy pozostaniecie na tej planecie, czy nie. Ci z was, którzy są zaznajomieni z Księgą Urantii wiedzą, że pójdziecie do Hali Zmartwychwstania i dalej do Światów-Mieszkań, jeśli zdecydujecie się kontynuować podróż wznoszenia się.

Dlatego proszę was wszystkich, abyście się odprężyli w tej wiedzy, uwierzyli w waszego Umiłowanego, mieszkającego w was Odłamka Ojca. On jest w Jedności z waszą duszą, która idzie do Światów-Mieszkań, gdzie będziesz nadal żyć. Ci z was, którzy pozostaną, będą mieli ogromne trudności, ale wszyscy zostaliście wybrani, ponieważ macie to, czego potrzeba, aby pozostać tutaj i służyć waszym braciom i siostrom. Okres ciemności jest już prawie nad wami i nadszedł czas, aby pozwolić Urantii robić swoje rzeczy, że tak powiem, a Ja jestem tutaj, aby zapewnić, że to się stanie, nie tylko dla dobra planety, jej samej, ale z korzyścią dla was wszystkich, chociaż niektórzy z was, wielu z was, może opuścić planetę, niemniej jest to również dla waszej korzyści.

Więc przyszedłem dziś rano z tym szczególnym przesłaniem dla was wszystkich, żeby wam powiedzieć w końcu co trzeba zrobić, co zostanie zrobione i Ja jestem tutaj, aby upewnić się, że to się stało. Jestem Moiraya, Duch Nadrzędny nr 3 superwszechświata 3 i mówię w imieniu Nieskończonego Duchu, a my wykonujemy zadania w całym Wszechświecie wszechświatów. Dziękuję Lemuelowi za to, że pozwolił Mi przyjść do was dziś rano za swoim pośrednictwem i dziękuję wam wszystkim i życzę wam miłego dnia.

Lemuel : Bardzo dziękuję Moirayo za to przesłanie i ja również dziękuję wam wszystkim za wysłuchanie i życzę wam miłego dnia i mam nadzieję, że wkrótce znów się odezwę, a teraz mówię wam do widzenia.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #338 on: December 06, 2018, 09:32:23 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11736.msg72298#msg72298
Przekazała : SophiaVeronica. pełny członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Bądźcie na nasłuchu
« 27 listopada 2018 r., godz. 16:52:36 »

Nauczyciel : Anioł stróż ??
Odebrała : SophiaVeronica
Przedmiot : Bądźcie na nasłuchu
Data : 27 listopada 2018 r., godz. 21:00 czasu miejscowego

Nadszedł czas, aby pomyśleć o tym, co należy zrobić, gdy chaos i udręka opanują planetę. Oczekuje się, że wiele codziennych rzeczy, do których jesteście przyzwyczajeni nie będzie działało normalnie albo w ogóle nie będzie działało.
Oprócz nadzwyczajnych warunków pogodowych (miejsca oświetlone i gorące albo ciemnę i zimne) i niedostatek wszystkiego, wiele obiektów będzie działało nienormalnie. Wiele potrzebnych rzeczy nie będzie dostępnych. Wasze systemy komunikacyjne mogą nie działać. Wasze wodociągi i zasilanie elektryczne mogą zostać uszkodzone, podobnie jak urządzenia do gotowania i ogrzewania w domach.
Przede wszystkim wasza uwaga powinna być skierowana do ludzi. Jest rzeczą oczywistą, że należy dbać o tych, którzy znajdują się w niebezpiecznych lub krytycznych sytuacjach. Starajcie się dowiedzieć, co jeszcze działa lub może działać i być użyteczne i zadbajcie, żeby na razie można było tego używać.

Bądźcie spokojni i pozostańcie w ufności pośród tego wszystkiego. Będzie to się wydawać dziwne i przerażające dla wszystkich. Nasłuchujcie Ojca i Jego wszechmocnych Synów, którzy znają okoliczności. Pamiętajcie, że jesteście kochani i troszczą się o was i że wielu z niebiańskiego świata będzie wokół was, aby zaoferować natychmiastową pomoc.

Musicie być zawsze uważni, co do was mówimy. Życie będzie od tego zależało. Zachowajcie czujność i starajcie się słuchać naszych rad, nawet gdy hałas i straszne sytuacje zakłócają wasze działania. Trzymajcie się wiedzy, na którą zostaliście przygotowani. To z pewnością będzie ten czas, o którym zostaliście pouczeni. Najwyższej wagi jest słuchanie swoich opiekunów, którzy będą bardzo blisko was, aby nadzorować sytuację i zapewnić wam właściwe instrukcje postępowania w sposób najbardziej rozważny. Nigdy nie traćcie wiary, bo liczymy na was i na wszystkich, którzy wiedzieli wcześniej o tych wydarzeniach.
Na razie życzymy wam dobrego dnia.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #339 on: December 07, 2018, 06:00:46 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11776.msg72444#msg72444
Napisał / Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Wiadomość osobista
« Odpowiedź nr 2, 3 grudnia 2018 r., godz. 00:46:32 »

"Jestem Bogiem Najwyższym, a Lemuel napisał niewłaściwe imię i Ron poprawił za niego. Nie jestem Bóstwem Absolutnym, jak poprzednio było wydrukowane i Ron poprawił to.

"Teraz jeszcze : Wszyscy oczekują okresu ciemności, który się zbliża. Ron powiedział Michałowi innego dnia, co nie zostało zarejestrowane, że Jork może być w porządku ze snopem światła ze wschodu. Ron powiedział : "Cóż, przynajmniej można będzie powiedzieć, kiedy jest dzień, a kiedy ciemno." Obawiam się Ronie, że nie. Jesteśmy pewni, że w Jorku będzie całkiem ciemno, ale Michał wydaje się sugerować, że będziesz mógł się rozeznać, kiedy jest dzień na lądzie, ale jeśli chodzi o ciemność z powodu nachylenia osi, to nie jestem pewien szerokości geograficznej Jorku. Jeśli ona jest około 39 stopni, to będziesz miał tylko ciemność. Wszystko powyżej 38 stopni szerokości geograficznej północnej będzie ciemne przez cały czas (Ron : Jork ma 39 stopni i 58 minut szerokości geograficznej, co może nam dać zerknięcie na światło ? ) Bóg Najwyższy : Masz prawie rację i dlatego Michał powiedział, że możesz widzieć trochę światła. Brazylia będzie miała głównie światło dzienne, ponieważ jest daleko na południe. Argentyna też będzie w świetle przez miesiące. Wenezuela też będzie całkiem w świetle. Nie jestem Bógiem Absolutnym Lemuelu, ale tak napisałeś w swoim tytule i Ron życzliwie poprawił za ciebie. K"

Michał Nebadoński. "Ronie, tak dobrze to widzisz. Chociaż powiedziałem, że możesz mieć trochę światła w dzień, to wątpię, czy będziesz mógł wiele zaobserwować z okien twojego domu, ponieważ to będzie prawie poniżej horyzontu."
KONIEC

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #340 on: December 07, 2018, 06:58:01 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11796.msg72580#msg72580
Kategoria / Temat : JEZUS WRACA PRZED BOŻYM NARODZENIEM ALLELUJA / OBECNA WIELKA CIEMNOŚĆ
« Odpowiedź nr 5, 7 grudnia 2018 r., godz. 04:38:24 »

Odebrane 7-go grudnia 2018 r. o godz. 13:30 czasu miejscowego
Nauczyciel : Margul
Samara, Rosja

Chrystus wkrótce przyjdzie. Przyjdzie sądzić ten świat pogrążony w grzechu i rozpuście. Przyjdzie, aby w końcu unicestwić resztki buntu i zdrady na planecie. Oczyści ten świat z ciemności. Rozpali ogień Bożej prawdy i sprawiedliwości w ludzkich sercach. Jeszcze raz objawi ludzkości boską prawdę o ojcostwie Boga i braterstwie ludzi.

Pokutujcie. Przyjmijcie Pana. Otwórzcie mu swoje serca. Teraz bardzo wiele zależy od każdego z was. Stoicie na progu podjęcia najważniejszej decyzji w życiu : żyć albo nie żyć, kochać lub nie kochać, poznać Pana lub odrzucić Go. Decyzja należy do każdego.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #341 on: December 07, 2018, 08:54:01 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11794.msg72552#msg72552
Przekazał/ Nagr : Lemuel, członek-bohater
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Nie macie pojęcia
« 6 grudnia 2018, godz. 01:51:10 »

Mówca : Sylvia, Krąg Siedmiu
Temat : Nie macie pojęcia
Przekazujący : Lemuel
Data/Godzina : 6 gru. 2018 r. , 7:50 czasu miejscowego, 6:50 UTC

https://app.box.com/s/gz9chcausa5pk9szozp257mz02xyu517

Transkrypcja
« Odpowiedż nr 1, 6 grudnia 2018 r., godz. 10:50:22 »

Nie macie pojęcia

Lemuel : Dzień dobry.

Sylvia : Jestem Sylwia z Kręgu Siedmiu. Przyszłam dziś rano przez niego przyjmując jego zaproszenie, przechodząc po sąsiedzku, że tak powiem, ale jestem tu z największą przyjemnością i chciałabym poinformować was wszystkich, że nie możecie mieć pojęcia o znaczeniu tego, co dzieje się na waszej planecie Urantii w tym właśnie momencie.

Są tu dosłownie miliony istot nie tylko z waszego własnego Wszechświata - Nebadonu, ale z całego Superwszechświata. Zbierają się one tłumnie, aby obserwować, co ma się wydarzyć. Jest to nie tylko wyjątkowa sytuacja, ale wszyscy wiecie, że wasza planeta Urantia była i wciąż pozostaje w tej chwili w wyjątkowej sytuacji.

Wszyscy jesteście obeznani z buntem Lucyfera i jego następstwami jeszcze teraz, po ponad 200 000 lat. Rzeczy właśnie się zmieniają i zmienią się na zawsze na tej pięknej błękitnej planecie i to rozejdzie się falą po całym Superwszechświecie z powodu swojej wyjątkowości. Niech to będzie jasno zrozumiane, że ta piękna niebieska kula, Urantia, będzie naprawdę klejnotem w koronie Superwszechświata Orvontonu. Jest to naprawdę najcudowniejsza rzecz i ja jestem tutaj z wieloma innymi aby świadczyć o tym, co ma się stać.

Inną ważną rzeczą, którą chciałabym wam przekazać, choć wiem, że wiele razy już wam o niej mówiono, jest to, że tutejsze ludzkie istoty są tak podziwiane w całym Superwszechświecie. Wiemy, co musicie znosić przez wiele wieków, znamy cierpienia, które mają miejsce, znamy dusze uwięzione przez wiele tysięcy lat.

Znamy wszystkie te rzeczy i wiemy teraz, że wy wiecie, że wszystkie te dusze zostały uratowane i to jest tylko część procesu, początek biegu Misji Magisterskiej. Zostałiście również poinformowani o spotkaniach, które odbywają się ostatnio w Jorku i zostaliście właśnie poinformowani o dalszych nadchodzących spotkaniach tak bardzo ważnych.

Wszystko ma się stać teraz z pełnym rozpędem, że tak powiem, a sprawy idą do przodu bardzo szybko. Jesteście również informowani o pojawieniu się Jezusa w niedzielę 16 grudnia tego miesiąca grudnia i jakaż to wspaniała wiadomość. Będzie to oczywiście czas Bożego Narodzenia, który cały wszechświat będzie wspominać : ponowne pojawienie się Jezusa na Jego ukochanej planecie obdarzenia ponad 2000 lat temu.

Tak więc, drodzy przyjaciele, jestem Sylvia z Koła Siedmiu i jest dla mnie wielką przyjemnością przekazać wam te kilka słów dziś rano i proszę was, abyście wzięli je sobie do serca i radujcie się znaczeniem tego, co ma się wydarzyć. Rzeczy, na które czekaliście od wielu lat i cierpieliście więcej niż dosyć, po tym, jak ta planeta i trzydzieści sześć innych planet zostały poddane kwarantannie przez tak wiele lat.

Wszystko to się teraz skończyło i jest wspaniałe błyszczące światło w końcu tunelu, jak mówicie. To światło jest tutaj i teraz. Oto moja krótka wiadomość dla was dziś rano. Jestem Sylvia i dziękuję za zaproszenie na dzisiejszy poranek. Wszystkim wam życzę miłego dnia.

Lemuel : Chciałbym naprawdę podziękować Sylvii za takie przesłanie, a wam wszystkim za wysłuchanie, a także życzę wam bardzo dobrego dnia i mam nadzieję, że wkrótce znów będę do was mówił. Na razie do widzenia. Domszia

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #342 on: December 07, 2018, 10:19:05 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11772.msg72456#msg72456
Napisał : LarryG, pełny członek
Kategoria / Temat : Relacje i dyskusje o trzydniowym sptkaniu z Bóstwami / Drugie trzy dni pracy z Bóstwami : Komitet Objawień Okresowych i
« Odpowiedź nr 3, 3 grudnia 2018 r., godz. 07:09:56 »

Parę słów o spotkaniach. Mogę powiedzieć wam wszystkim, którzy śledzą te spotkania, że były one więcej niż inspirujące. Ćwiczenie, które Steve i ja odbyliśmy robiąc transmisje wkoło po kolei, miało ogromne znaczenie dla lepszego przekazywania. Będąc w pobliżu Rona i widząc, jak łatwo i naturalnie pomaga on nam obu w postępie geometrycznym i wraz z postępami spotkań wydawało się, że niemal "cudownie" się poprawiamy.

Mieć tak wiele Boskich Osobowości duchowo obecnych w pokoju z nami było jak coś, czego nigdy nie doświadczałem. Czasami patrzyłem na Rona, a on "błyszczał" światłem. Kiedyś spojrzałem na niego i zauważyłem prawie elektryczny niebieski kolor wokół niego. Wspomniałem mu o tym i Duch potwierdził to, co widziałem. Mówiliśmy krótko o duchowych polach aury i czasami Ron opisywał niektóre z Istot, które były obecne i bez wątpienia pomieszczenie było czasami pełne ich miłości i energii.
Siedem dni, które spędziliśmy na tych historycznych spotkaniach jest na zawsze w moim sercu, w duszy i w pamięci, tak samo jak w przypadku tych, którzy angażują się w Misje tam, gdziekolwiek i kiedykolwiek to będzie.
To był bardzo pracowity czas, bo od powrotu z Yorku starałem się załapać za wszystko.
Módlmy się nie tylko o uzdrowienie i dobre samopoczucie Rona, ale o powodzenie wszystkich Duchowych Osobowości i Istot zarówno wcielonych, jak i tych, które pozostaną w formie duchowej.
Wszyscy jesteśmy razem, jesteśmy JEDNYM w naszej służbie Ojcu w imieniu Urantii.

LarryG

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #343 on: December 08, 2018, 06:23:00 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11712.msg72226#msg72226
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Nie bójcie się
« Odpowiedź nr 3, 25 listopadaa 2018 r., godz. 12:53:20 »

25 listopada, godz. 21:21 czasu miejscowego
Nauczyciel : Dostrajacz myśli

Zasadnicze stanowisko w sprawie oczyszczenia Urantii z pozostałości buntu Lucyfera i zdrady Caligastii jest niezbędne dla postępu waszej cywilizacji do dni światła i życia. Nasiona zasiane przez zdrajców w umysłach bardzo wielu ludzi, a nawet pokoleń bardzo dobrze wzeszły grzechem i bezbożną świadomością. Jest to szczególnie widoczne we współczesnym świecie, gdzie królują kult złotego cielca i nienawiść w stosunkach międzyludzkich. Jeśli tak będzie dalej, to cywilizacja zniszczy się sama, nawet bez użycia broni masowego rażenia, choć w świecie, w którym wszystko się kupuje i sprzedaje nie można wykluczyć zdrady w państwie i sprzedaży niszczącej broni terrorystom. Same kraje też czasami stają się terrorystami, ignorując opinie społeczności światowej i własnego narodu.

Zaczynająca się Boska Misja położy temu kres. Powinniście zrozumieć szczególny stosunek Chrystusa Michała do waszej planety Urantii. W końcu to dom Jego w ciele i gdyby nie ten fakt, to Ojciec Niebieski nie ingerowałby w wasze wewnętrzne sprawy, które z pewnością doprowadziłyby planetę do samozniszczenia. Są takie fakty w historii superwszechświata.

Doceniajcie tę postawę i zaufajcie we wszystkim Chrystusowi Michałowi, który sam wkrótce zwróci się do was. Dobro z pewnością zwycięży zło. Zło nie ma żadnych szans, a wszystkich jego nosicieli czeka sprawiedliwy sąd boży.

Domtija.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #344 on: December 08, 2018, 10:37:24 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11712.msg72226#msg72226
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Wasza modlitwa
« Odpowiedź nr 1, 1 grudnia 2018 r., godz. 13:44:33 »

1 grudnia 2018 r., Samara, godz. 22:25 czasu miejscowego
Nauczyciel : Dostrajacz myśli
Temat : Wasza modlitwa

Trzeba przypomnieć znaczenie stałej modlitwy o powodzenie Misji, za tych nowych apostołów, których Bóg wybrał zpomiędzy ludzi do bardzo odpowiedzialnej pracy. Módlcie się za bliskich, za przyjaciół, za tych wszystkich, którzy zamieszkują tę piękną planetę, która po zmianach geofizycznych stanie się jeszcze piękniejsza. To jest jak narodziny nowego człowieka, jego pojawienie się na Bożym świecie. Tak i wasza planeta, wasza cywilizacja przejdzie męki narodzin nowego, bardziej sprawiedliwego świata, oczyszczonego z występków powstania.

Modlitwa to rozmowa z Bogiem. Ona nie powinna być przerywanea nawet na chwilę. W końcu wiecie, że szczerze modlący się człowiek jest widoczny w naszym świecie jako świetlik w ciemności. Te liczne latarenki – świetliki zlewając się w jedno światło rozpraszają ciemność, pomogą Stwórcy ustanowić Jego królestwo w duszach ludzi, jeśli oczywiście oni sami tego zechcą.

Módlcie się sercem, a nie słowami. Zapraszajcie do pomocy Boską Opiekunkę. To jej dzieci opiekują się wami i strzegą was, śmiertelnikóe, na tej grzesznej ziemi.

Domtija.