Author Topic: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)  (Read 62123 times)

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #405 on: March 07, 2019, 08:19:22 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12186.msg74580#msg74580
Przekazał/ Nagr : Lemuel, członek-bohater
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Wewnętrzny słuch
« 7 marca 2019, godz. 01:37:42 »

Mówca : Lemuel
Temat : Wewnętrzny słuch
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 7 marca 2019 r. , 7:37 czasu miejscowego, 6:37 UTC

Link do nagrania dźwiękowego :
https://app.box.com/s/sr6rdfmolj7x8uuzfzb0hsmys7b376vs

Napisał : Clency, członek-bohater
« Odpowiedż nr 1, 7 marca 2019 r., godz. 03:45:23 »
Zapis przekazu dźwiękowego Lemuela

Wewnętrzny słuch

Lemuel : Dzień dobry. Temat, który przyszedł do mnie dziś rano nosi tytuł "Wewnętrzny słuch". Wewnętrzny słuch jest jednym z darów Ducha, więc dziś rano porozmawiamy trochę o darach Ducha. Chciałbym zacząć od przypomnienia wam, że wszyscy otrzymaliśmy pierwszych siedem darów Ducha od naszej własnej Matki Ducha, NEBADONII, która obdarzyła nas wszystkich Duchami Pomocniczymi Umysłu i wszyscy wiecie, że są one następujące : pierwszym jest Duch Intuicji, a dalej Rozumienia, Odwagi, Wiedzy, Rady, Czczenia i Mądrości.

Pomocnicze Duchy Umysłu obdarowują nas abyśmy, miejmy nadzieję, mogli skorzystać i nauczyć się włączać te dary do naszego systemu, tak więc faktycznie stają się one jednym z nami i dlatego wyrażamy te dary Ducha i tak jest z wewnętrznym słuchem. Wewnętrznym słuchem obdarzeni jesteśmy wszyscy przez Ducha i potencjalnie może on być w pełni zintegrowany z nami, abyśmy mogli wyrażać ten dar. Tak więc, aby móc słyszeć ten cichy głos wewnętrznego słuchu, jest on nie tylko darem dla nas samych, ale gdy stajemy się tym darem i wyrażamy ten dar, on również służy jako wielka korzyść dla innych, którzy usłyszą słowa przekazane przez wewnętrzny słuch.

Oczywiście istnieje wiele darów Ducha, ale te, które zostały nam dane przez Matkę Ducha, w rzeczywistości to pierwsze siedem z wielu, które nadejdą. Dary Ducha, które wszyscy możemy otrzymać na naszej drodze wznoszenia, kiedy opuszczamy to fizyczne życie i udajemy się do światów-mieszkań, to otrzymujemy dary Ducha na poziomie morontialnym. Tak się dzieje na siedmiu światach-mieszkaniach i dalej, poza nimi. Jeśli pomyślimy o tym poważnie przez chwilę, możesz zadać sobie pytanie : "Czy jestem godny otrzymania daru Ducha ?"

Sam fakt, że zadajesz to pytanie, oznacza, że to twoje ego zadaje to pytanie. Jeśli pamiętacie, jesteśmy synami lub córkami Ojca i nigdy nie powinniśmy sobie zadawać takich pytań, bo zasługujemy na wszystko. Jedyną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę i pamiętać o tym jest : czy jesteśmy przygotowani, czy jesteśmy na to gotowi i kiedy jesteśmy gotowi do tego, otrzymujemy to. Być może pamiętasz z jednej z moich poprzednich rozmów o sprawach duchowych. Jeśli masz potrzebę zadać pytanie, to znaczy, że nie jesteś gotowy na odpowiedź, a kiedy jesteś gotowy na odpowiedź, nie ma potrzeby zadawania pytania.

Tak też jest, dary Ducha otrzymujemy automatycznie, można tak powiedzieć, kiedy jesteśmy gotowi, aby je przyjąć i wykorzystać je i móc je w pełni włączyć do naszego systemu, aby móc je wyrazić, inaczej mówiąc być tym, kim jesteśmy. Mówiliśmy o tym wcześniej, po prostu o wyrażaniu swojej istoty. Więc, wszystkie z siedmiu Duchów Umysłu już wyrażamy i to przez całe nasze życie, a kiedy nadejdzie czas, że kolejne dary Ducha zostaną dodane do nas, wtedy oczywiście znowu staniemy się tymi darami i wyrazimy je i będą to dary, które każdy zobaczy i rozpozna.

Wewnętrzny słuch jest po prostu wspaniałym darem i ci z was, którzy otrzymali ten dar, są naprawdę błogosławieni, ponieważ wszystkie dary są błogosławieństwem dla nas wszystkich. Dziękuję za wysłuchanie. Życzę wszystkim bardzo miłego dnia i mam nadzieję, że wkrótce znów będę do was mówił. A więc tu Lemuel. Na tym kończę na dzisiaj i mówię wam do widzenia na razie. Domszia

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #406 on: March 08, 2019, 09:10:10 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=11570.msg71584#msg71584
Przekazał : Antonio, pełny członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Ocena przez Margula tego, co ma nadejść !!!
« 7 marca 2019 r., godz. 14:06:31 »

Mówca : Margul
Temat :
Ocena przez Margula tego, co ma nadejść !!!
Kategoria :
Miejsce na nowe przekazy
Przekazujący :
Antonio, Stanstead (w domu), Quebec, Kanada
Data :
Środa, 6 marca 2019 r., godz. 23:08

(Wróciłem, moi przyjaciele, ale z bardzo ograniczonym dostępem do internetu)

Dobry wieczór Ojcze, to twój syn Antonio, do twojej dyspozycji i na sesję przekazywania.

Ojcze, czy jest ktoś, kto ma dla mnie wiadomość w tej chwili ?

«Tu Margul, Syn Nauczyciel Trójcy. Wiesz bardzo dobrze, że jestem dostępny za każdym razem, gdy prosisz mnie o to Antonio.

«Czasem, kiedy mnie prosisz, wydajesz się mieć trudności z odebraniem tego, co chciałbym ci przekazać. Cierpliwość jest tym, nad czym musisz twardo pracować.

«Antonio, jesteś porywczy, twój nastrój musi znacznie opaść, musisz uspokoić swoje "ego "! ..., OK, ..., zacznijmy moje przekazywanie dla ciebie.

«Istotnie, otrzymałeś ostatnio ważną wiadomość od twojego Dostrajacza Myśli mówiącą, że "Wielkie wydarzenie będzie wkrótce widoczne dla świata", to znaczy ..." Misja Magisterska się zaczyna" i będzie widoczna na całym świecie i to będzie wkrótce Antonio.

«Przygotowania z naszej strony są już w drodze i wszystko wydaje się zgodne z planami.
«Twoja część i twoich kolegów w tej "Misji" to być gotowym do działania, gdy nadejdzie czas. Wszyscy otrzymacie swój przydział. Jest wiele do zrobienia i każdy z was będzie potrzebny, to pewne.

«Oczywiście, światowe podejście do tego wydarzenia, kiedy będzie ono znane publicznie, spowoduje wiele zakłóceń na całym świecie. W tym czasie wszyscy wyszkoleni na tym forum powinni chwilowo stać na boku czekając, aż niezadowolenie ludności się rozpraoszy z czasem i uspokoją się emocje ogólnej atmosfery światowego kryzysu.

«Jak zwykle, bądź czujny cały czas czekając na sygnał lub znak od twojego Dostrajacza Myśli. Wszyscy będziecie pracować dla Lorda Serary i Lorda Mondżoronsona i otrzymacie wskazówki od wielu "Niebiańskich przyjaciół", a najważniejsze jest, aby nie pędzić do niepotrzebnych działań. Bądźcie cierpliwi i wciąż uważajcie na wskazówki swojego Dostrajacza Myśli.

«Tak Antonio, ..., to, co otrzymałeś jako przekaz od twojego Dostrajacza Myśli, było dość dokładne i to "Wydarzenie" zaznaczy na zawsze początek "Światła i Życia" dla Urantii oraz całkowite unicestwienie i koniec "Buntu Lucyfera" i "Zdrady Caligastii".

«To będzie nowy świat dla Urantii, Antonio, ... Piękno, prawda, dobroć i miłość wezmą górę na wieczność na tej pięknej, błękitnej planecie zwanej Urantią.

«Módlcie się za spotkanie, które odbędzie się w przyszłym tygodniu w Jorku przez siedem dni z Lordem Serarą, Lordem Mondżoronsonem, Michałem Nebadońskim i wieloma innymi Niebianami. Módlcie się też za Rona Bessera, Larry'ego Gosseta i Stevena Gitza.

(Cisza ....)

Czy jest coś jeszcze Margul ?

«To właśnie chciałem ci teraz przekazać Antonio i doceniam twoją wytrwałość w tej ostatniej godzinie i dziękuję ci, że mnie poprosiłeś Antonio.

Bardzo dziękuję Margul, że przyszedłeś do mojej głowy tego wieczoru i doceniam każde słowo, które mi podyktowałeś. Cieszę się, że w końcu Cię usłyszałem Margul, ..., Domszia!

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #407 on: March 10, 2019, 01:44:32 PM »
Te same wiadomości po angielsku i po francusku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12156.msg74590#msg74590
1) Napisał : rarija, młodszy członek
Kategoria / Temat : Komisja Kontaktowa na temat nadchodzącego Objawienia, a także trwającej wyjątkowej sytuacji planety / Prośba o pomoc Synów Magisterskich
« Odpowiedź nr 13, 7 marca 2019 r., godz. 10:54:38 »

Dzień dobry
Mówię po francusku. Może mógłbym wam pomóc. Jestem przyszłym administratorem sieci we Francji.
Wysłałem Ci e-maila Ron. Jeśli mogę w czymś pomóc, to jestem do Twojej dyspozycji i oferuję Ci mój skromny wkład.
Przepraszam, mój angielski jest bardzo słaby.

2) Napisał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
« Odpowiedź nr 14, 7 marca 2019 r., godz. 11:46:47 »

Twój wkład będzie mile widziany, jak sobie życzysz Rarija i byłoby to bardzo pomocne. Skoro mówisz po francusku, to twój wkład, to co byś pisał, mogłoby być czytane przez tych, którzy mówią po francusku. Mógłbyś pisać wszystkie wiadomości, które chciałbyś przekazać na temat Misji Magisterskiej.

O Misji Magisterskiej możesz się dowiedzieć z rozdziału 20 wersji francuskiej Księgi Urantii.
Możesz ją znaleźć i czytać bezpośrednio w internecie. W rozdziale 20 przeczytasz, czym jest Misja Magisterska i może Cię to zainspiruje do zrobienia strony internetowej o Misji Magisterskiej, która jest gotowa, żeby nam się pokazać tutaj w Jorku, w Pennsylwanii, w USA, gdzie ja mieszkam.

Życzę Ci powodzenia i pamiętaj, aby dowiedzieć się wszystkiego, zanim skorzystasz ze strony internetowej, aby wyjaśnić to innym. Bardzo dziękuję za twoją ofertę dla Synów Magisterskich.

RON

3) Napisał / przekazał: Ron Besser, administrator, członek-bohater
« Odpowiedź nr 16, 9 marca 2019 r., godz. 22:06:57 »

Dodam tylko to Brad :
Chciałbym, aby tak wielu z was mogło to zrobić, ile można, to znaczy stworzyć stronę internetową dla Misji Magisterskiej i umieszczać na nich wiadomości. Z przyjemnością widziałbym powstanie dziesięciu takich stron internetowych, do których udostępniłbym zawartość. Więc proszę: Zbuduj jedną !

MICHAŁ NEBADOŃSKI - "Potrzebujemy tyle, ile zdołacie stworzyć indywidualnie ! Ron byłby zadowolony, gdyby zobaczył dziesięć. Ja chciałbym zobaczyć pięćdziesiąt ! Chcecie coś zrobić ? Oto jest sposobność ! Proszę o nich zawiadamiać, żebyśmy mieli ich adresy, to je ogłosimy również na tej stronie internetowej. Dziękuję. Michał Nebadonski."
KONIEC
« Last Edit: March 10, 2019, 01:46:46 PM by Andre_P »

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #408 on: March 13, 2019, 08:41:25 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12224.msg74770#msg74770
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Rada / Ostrzeżenie
« 13 marca 2019, godz. 03:03:38 »

Mówca : Bóstwo Absolut
Temat : Rada / Ostrzeżenie
Przekazujący : Lemuel
Data/Godzina : 13 marca 2019 r. , 8:03 czasu miejscowego, 7:03 UTC

https://app.box.com/s/iunbvd79gal0zo250bg3io7noje7lmo0

« Odpowiedż nr 1, 13 marca 2019 r., godz. 06:20:58 »

Rada/Ostrzeżenie

Lemuel : Dzień dobry.

BÓSTWO ABSOLUT : „Jestem BÓSTWO ABSOLUT. Przychodzę dziś rano poprzez tego przekazującego, aby przekazać wam wszystkim tutaj, zarówno członkom, jak i gościom na forum, kilka słów zachęty, a także ostrzeżenia i rad. Najpierw słowa zachęty – będziecie czytali najnowsze wiadomości o spotkaniach Komisarzy Kontaktowych w Jorku, które odbywają się teraz, do końca tego tygodnia.

Będzie to bardzo udany tydzień spotkań i o ogromnym znaczeniu i ważny również dla świata tak bardzo, że kiedy będzie znane na całym świecie, niewątpliwie bardzo szybko, co się dzieje, będzie naturalnie reakcja milionów ludzi na całym świecie. Wielu będzie zaprzeczało, wielu będzie w strachu, wielu będzie zdezorientowanych. Będzie to normalna reakcja na coś nowego i zupełnie nieznanego.

Ale chcę was zapewnić, że LORD SERARA i LORD MONDŻORONSON doskonale wiedzą, co robić w tych okolicznościach. Więc chcę, żebyście zrozumieli, że to może być dość chaotyczne, ale na krótki czas, więc bądźcie bardzo rozsądni, zostańcie w domu, siedźcie cicho, a wszystko będziecie w porządku. Dalej słowa rady i ostrzeżenia.

W zależności oczywiście od miejsca, w którym będziecie i okoliczności, bądźcie bardzo ostrożni, do kogo mówicie, przebywajcie jak najmniej na zewnątrz, zwłaszcza w tych miejscach w dużych miastach i w obszarach miejskich, gdzie będą problemy i jakaś przemoc. Tak więc wszyscy musicie być bardzo uważni, rozsądni, roztropni, nie podejmować niepotrzebnego ryzyka ani podróży, jeśli nie jest to absolutnie konieczne.

Jeszcze tylko kilka słów do was wszystkich - wszyscy czekaliście, modliliście się, studiowaliście, uczyliście się i praktykowaliście od kilku lat, od czasu, kiedy pierwszy raz słyszeliście o możliwości przybycia Synów Magisterskich na Urantię. Czytaliście i zrozumieliście potrzebę Misji Magisterskiej, więc znacie powody.

Chciałbym jeszcze powiedzieć wam wszystkim, że Misja Magisterska już tu jest, zaczęła się, a wy wszyscy w niej będziecie, jako jej ważna część, bez względu na to, gdzie jesteście i na okoliczności. Wszyscy jesteście znani i zostaniecie wykorzystani. Jestem BÓSTWO ABSOLUT i jest to dla mnie radość, że mogłem przyjść do was dziś rano i powiedzieć do was te kilka słów.

Na koniec dziękuję przekazującemu za odbieranie Mnie, ponieważ miał wątpliwości przez jakiś czas, ale to Ja, BÓSTWO ABSOLUT i życzę wam wszystkim dobrego dnia.

Lemuel : Dziękuję bardzo BOSTWO ABSOLUT. Dobrego dnia życzę wszystkim, którzy słuchali. Na razie do widzenia. Domszia
« Last Edit: March 13, 2019, 11:44:03 AM by Andre_P »

occerpa

• Full Member
    • View Profile
« Reply #409 on: March 13, 2019, 11:11:00 AM »
Thank you very much Clency for this prompt version of Lemuel's message today. Thank you Absolute Deity for such an important message and the best successes and prayers for these meetings in York that without a doubt, it is a great privilege for all of us of the forum to be related in these different ways. Now waiting for more news about these meetings in York, which as I said, there can be nothing else that exceeds in actuality and importance. Thank you

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #410 on: March 15, 2019, 01:03:38 PM »
Te same wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12222.msg74800#msg74800
Kategoria / Temat : Komisja Kontaktowa na temat nadchodzącego Objawienia, a także trwającej wyjątkowej sytuacji planety / Podsumowanie trzeciego dnia spotkania Komisji Kontaktowej

1) Napisał : gitz, pełny członek
« Odpowiedź nr 3, 14 marca 2019 r., godz. 09:03:15 »

Podsumowanie trzeciego dnia spotkania Komisji Kontaktowej

Sesja poranna :

Podczas sesji porannej zajmował się nami dr Mendoza. Przedstawił on wiadomości o nowym wirusie rozwijającym się w Stanach Zjednoczonych, o którym powinniśmy wiedzieć. Wirus ten nie ma jeszcze nazwy, ale działa tak, jak grypa, choć bardziej przypomina zapalenie płuc i wpływa na oddychanie. Powiedział, że lekarze próbują nazywać to grypą lub zapaleniem płuc, ale chodzi tu bardziej o szare paciorkowce. Ten wirus nie jest obecnie znany społeczności medycznej, ale zostanie poznany, kiedy wkrótce pojawi się książka Rona Bessera „Pochodzenie AIDS i autyzmu”. Rada dra Mendozy na teraz jest : Jeśli masz objawy takie jak grypa lub zapalenie płuc, to idź do lekarza po zastrzyk penicyliny G3, pamiętaj - penicylina G3.

Dr Mendoza podał również Komisarzom lekarstwo na jedną z odmian tocznia. Odwołuję się do Rona, aby dalej opisywał procedurę opracowywania nalewki używanej do leczenia i dziękuję doktorowi Mendozie za tę ostatnią informację.

Komisarze zostali poinformowani, że znajdują się pod bezpośrednim zwierzchnictwem Boga-Absolutu. Przypomniano nam, że wszystkie istoty duchowe, które mają tytuł Boga, są zawsze osobami, a jeśli tytułem jest Bóstwo, to jest ono nieosobowe.

Podczas sesji popołudniowej Ron zainicjował technikę przekazywania, którą chciał wypróbować od pewnego czasu. Nazywa on to przekazywaniem szybkiego ognia. Celem dla trzech Komisarzy było rozwinięcie umiejętności szybkiego i ciągłego odbierania serii krótkich przekazów. Wygląda to tak : Larry odbiera krótki przekaz, potem Steven odbiera jeden przekaz, potem przechodzi to z kolei na Dominicka i wraca do Stevena na jeden przekaz i drugi, a następnie do Larry'ego na jeden lub dwa i z powrotem do Dominicka i tak dalej. Ten rodzaj postępowania pozwala każdemu odbierać w dowolnym miejscu i czasie, niemal w każdych warunkach.

Następnie Ron zachęcał nas komisarzy do otwierania stron internetowych. Celem jest pobudzenie ludzi na całym świecie do zapoznania się z inwazją ducha na świat. Postanowiono również, że każdy z komisarzy wraz z prowadzącym nas Duchem Nadrzędnym odbierze pisemnie jeden rozdział epokowego objawienia. Manatutia powiedział nam, że my trzej możemy to robić lecz musimy przejść przez młyn odbierania przez lata, żeby rozwinąć nasze umiejętności, zanim będziemy mogli dorównać umiejętnościom Rona. Larry zadał pytanie : „Kto decyduje o tym, co zostaje objawione ludzkości ?” Odpowiedziano nam, że w tej materii to sam Ojciec decyduje, kto, co i kiedy ujawni coś, gdy ma to zostać ujawnione na Urantii lub na jakiejkolwiek innej planecie.

Dyskutowaliśmy o tym, że ludzie na Urantii są bardzo unikalni. Przebieg wznoszenia się ludzi na światach-mieszkaniach różni się od wszystkich innych superwszechświatów. 1,34 miliona osób dziennie na Urantii rozpoczyna proces wznoszenia ... co daje około 500 milionów osób rocznie, z czego 375 milionów osób nie przeżywa.

Pod koniec naszego dnia Ron poprosił mnie, abym włączył do podsumowania spotkania tego dnia to, co on opowiedział o śmierci Caligstii i Lucyfera po zakończeniu buntu, w sali sądu, po ogłoszeniu wyroku. Zamierzam zostawić to Ronowi, aby wam to zrelacjonował, bo on potrafi opowiadać historie w elegancki sposób. Musicie to usłyszeć od Rona.

Dziękuję za przeczytanie tego podsumowania.

Steven

2) Napisał : Pliktarious, pełny członek
« Odpowiedź nr 5, 14 marca 2019 r., godz. 11:16:49 »

Steve, jeśli to jest prawdą, co mówisz, to by znaczyło, że tylko jeden na czterech, czyli 25% przeżywałoby doświadczenie śmierci i ponad 6 miliardów ludzi przestanie istnieć. Domszia

3) Napisał : Ron Besser, administrator, członek bohater
« Odpowiedź nr 8, 14 marca 2019 r., godz. 16:32:52 »

Tu Ron. Czytając te komentarze napisane po tym, jak Steve i Dominick powiedzieli swoje, myślę że w szczególności Clency, a potem Sue, są trochę zbyt sentymentalni. Pozwólcie mi przedstawić, jak to zrozumiem :

Wyobraźcie sbie, że jesteście w Raju i jesteście tak wielcy i tak ważni jak tylko Ojciec może być decydując o tych sprawach i widzicie grupę śmiertelników w Siódmym Superwszechświecie, którzy umarli nie mając duszy i są kandydatami do obiecanej kariery wznoszenia.

Po pierwsze, w jaki sposób dać komuś karierę wznoszenia, która wymaga zmartwychwstania duszy, gdy nie ma się duszy ?

Na samym szczycie tego problemu braku duszy jest pytanie, jak to możliwe, że się jej nie dostało ? Wtedy królestwo anielskie informuje, że grupy, które nie mają duszy do wskrzeszenia. nigdy nie eksperymentowały z życiem, ani nie należały do żadnej organizacji z inną duszą, aby zdobyć doświadczenie, ani nie chciały powiedzieć ani pomyśleć w życiu niczego ? Królestwo anielskie nie tyle odpowiada na zadane pytanie, co wyjaśnia, jak to jest możliwe.

Bóg Najwyższy opowiada wtedy informując, że chodzi tu o pełnoletnich dorosłych, którzy złupili wszystko, co miało jakąś wartość i On, Bóg Najwyższy, nigdy nie dostał od nich niczego, co mógłby ocenić.

Potem inni donoszą wam z wyższych sfer, że te imiona bezdusznych zmarłych nigdy nie pojawiły się przed nimi w postaci duszy, aby wypracować przywileje losu, ani ci bezduszni nigdy nie prosili o zwolnienie, aby rozpocząć karierę wznoszenia się z kimś innym lub bez. Prawda jest taka, że przez całe ich życie nic nie wskazywało, żeby nie mogli iść do przodu, lecz oni nigdy nie weszli w życie z jakimkolwiek zainteresowaniem, aby znaleźć się na liście przedłyżenia życia lub przetwarzania myśli, aby pomóc im żyć lepiej.

Teraz ta grupa bezdusznych jest przed sędziami, aby ustalić, jak możnaby teraz ich przepuścić, gdy umarli.

Pytasz teraz Syna Stwórcy Wszechświata Lokalnego, w którym żyli : „Gdzie byli ci ludzie, kiedy patrzyłeś, co jest im potrzebne do poprawy ich życia ?”

Syn Stwórcy tego Wszechświata Lokalnego odpowiada wam, że żaden z nich nie był nigdy recenzowany ! Jak to możliwe ?

Prawda jest taka, że każdy Syn Stwórcy usiłuje spojrzeć na każde życie przynajmniej raz i wtedy zarejestrować je jako formę życia na planecie pochodzenia. W przypadkach, które są teraz przed sędziami, oni nigdy nie zostali zarejestrowani przez Syna Stwórcy, chociaż zostali zarejestrowani jako istoty posiadające wolę i przez Ducha Świętego, że mają być zabrani w przypadku katastrofy planetarnej, kiedy należy wykonać ewakuację. Byli na tej liście.

Tak więc sędziowie patrzyli na to, co jest dziś przed nimi, aby rozstrzygnąć, czy ciągnąć to dalej, czy też skończyć z tym życiem z powodu braku duszy. Sędziowie wiedzą, że osobniki bez duszy nie mają prawdziwego zainteresowania życiem i idą aż do śmierci bezmyślnie, lekceważąc jakąkolwiek pomoc, która mogłaby poruszyć Michała, żemy mógł uznać, że są gotowi zadać pytanie „No to czy możemy się wznieść ?” Michał by ich przepuścił, jeśliby zadali pytanie wystarczająco trafnie, aby można je było zamienić na kandydowanie do wznoszenia. Żaden z tej grupy nigdy nie prosił o rozpatrzenie tego.

Michał bierze pod uwagę wszystkich sędziów i informacje od nich i dowiaduje się, że nie może nic polecić Ojcu na temat przyszłej kariery, bo niczego tak naprawdę nie wie. Pradawni Czasu widzą ich tylko jako listę bez żadnych uwag i mówią do Ojca, że nie mają powodu, żeby ich przepuścić, ponieważ żadnego powodu im nie podano i w ten sposób grupa nie przechodzi dalej. Nie mają żadnej wartości do odkupienia do dalszego rozpatrzenia i zostają wykreśleni z rejestrów życia.

Podałem wam powody, dla których ta grupa została wykreślona z rejestrów życia i teraz wy w Raju macie zadecydować. Co zdecydujecie na podstawie dowodów, że mają zostać przepuszczeni ? Ci, którzy normalnie odpowiadają mówią, że ci ludzie mają niewiele do zaoferowania i nie zrobią nic dobrego, jeśli dostaną życie na nowo. Na to mówi Ojciec, że mam wystarczająco dużo ludzi, którym zależy, żeby mieć pierwszeństwo, więc ci, którzy mniej się o to troszczą, są wytłumaczeni i odchodzą.

Na Urantii większość ludzi nigdy przekracza piątego kręgu kiedy umierają. Większość pozostaje w szóstym, jeśli umierają z powodu starości lub czegoś podobnego. I w ten sposób Steve Gitz dostaje swoje liczby i statystyki, jak okropnie jest naprawdę na Urantii, że żadna dusza w tych ludziach nigdy nie urasta.

Ron w imieniu Michała i Matki Ducha i innych z działów funkcjonowania życia.
K

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #411 on: March 17, 2019, 06:35:54 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12238.msg74850#msg74850
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Codzienne wiadomości Misji Magisterskich / Nagłe zakończenie połączenia Nebadonu
« 17 marca 2019 r., godz. 00:32:24 »

Synowie Magisterscy ogłosili dzisiaj zmianę w organizacji Wszechświatów Lokalnych.

Nebadon otrzymał od Raju zgodę na zakończenie ich połączenia z innymi, otaczającymi go Wszechświatami Lokalnymi, które próbnie dzieliły swoje partnerstwo wymieniając personel w celu pomocy w prowadzeniu swoich wszechświatów z pomocą innych.

Raj ogłosił poprzez Piątego Ducha Nadrzędnego, że odtąd połączone wszechświaty porzucą granice terytorialne między sobą i połączą się w pełni jako jedna jednostka administracyjna. Połączenie nazywało się Gilum. Nowy obiekt kosmiczny bez granic musi teraz zmienić swoją nazwę zgodnie z praktyką Najwyższego nazywania nowych jednostek swoją nazwą. Na razie użyjemy po prostu nazwy XYZ, dopóki nazwa nie zostanie nadana.

Poniższy rysunek powinien wyjaśniać to działanie i co ono znaczy dla was. Dziękuję.
Michał Nebadoński

Link do rysunku jest na początku, powyżej, lub inny, następujący :
Gilium and XYZ announeced 16Mar2019.jpg

Komentarze do rysunku :

1) Cztery wszechświaty połączone w jeden. Cztery wszechświaty, w tym Nebadon, nazywane

GILIUM

2) Połączone wszechświaty zwane Gilium postanowiły zlikwidować granice działań adminisracyjnych między nimi. TERAZ : Gdy w Nebadonie pracowała jedna osoba, teraz będą pracowały cztery osoby duchowe.

To jest nowy pomysł i ten nowy sposób pracy wymaga nowej nazwy.

Na razie nazwiemy to XYZ

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #412 on: March 20, 2019, 07:02:25 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12256.msg74920#msg74920
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / KARM SWOJĄ DUSZĘ
« 19 marca 2019, godz. 14:54:11 »

Temat : KARM SWOJĄ DUSZĘ
Data/Godzina : 19 marca 2019 r. , 19:54 czasu miejscowego, 18:54 UTC

https://app.box.com/s/vznltm5vw7vyfkay238igxf8uzsebsni

« Odpowiedż nr 1, 19 marca 2019 r., godz. 17:18:31 »

KARM SWOJĄ DUSZĘ

Lemuel : Dobry wieczór. Przez cały dzisiejszy dzień, a nawet od wczoraj mój Umiłowany powtarzał mi słowa „Karm swoją duszę”, a ponieważ bardzo niedawno mówiłem o duszy, więc wahałem się, czy jeszcze raz poruszyć temat, jednakże, będąc popędzanym, że tak powiem, żeby jeszcze raz mówić o duszy, właśnie się do tego zabieram. Dzięki mojemu Umiłowanemu i mówię : karm swoją duszę.

Ponad wszystko, drodzy bracia i siostry, karmcie swoje dusze. To nie ma znaczenia, co będzie ani czego nie będzie w najbliższej przyszłości. Musicie teraz pamiętać, żęby karmić wasze dusze, ponieważ wasze dusze muszą być karmione. Wasze ciała fizyczne muszą być karmione i tak samo jest z waszymi duszami. Jak już poprzednio wspominałem, wasz Umiłowany, zamieszkujący w was Dostrajacz Myśli nie może uratować waszej duszy, jeśli została zagłodzona na śmierć.

Nie miejcie co do tego wątpliwości, to żeby wasza dusza przetrwała, zależy od człowieka – od CIEBIE. Musicie karmić wasze dusze żeby, kiedy umrzecie, wasza dusza nie tylko otrzymała regularne pożywienie, ale żeby była w pełni dojrzała i w Sali Zmartwychwstania spotkała się znów z waszym Umiłowanym Dostrajaczem Myśli i żeby wasz Dostrajacz Myśli z waszą duszą podróżowali przez Światy-Mieszkania. Wasza dusza przetrwa nie tylko dlatego, że się do tego kwalifikuje, w tym sensie, że była regularnie przez was karmiona, ale oczywiście i dla tego, że podejmie nieodwołalną decyzję kontynuowania planu wznoszenia się.

Dlatego też musicie teraz uświadomić sobie, jeśli tego nie zrobiliście wcześniej, znaczenie karmienia swojej duszy. Każdego dnia macie okazję uśmiechnąć się do kogoś, pomachać komuś, otworzyć drzwi komuś, zaoferować komuś swoje miejsce. Nie ma zbyt małego gestu, któryby nie został rozpoznany i zarejestrowany jako pokarm dla waszej duszy. Pomyślcie o tym teraz. Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla was, kiedy spędzacie cały dzień bez włożenia czegoś, jakiejś małej porcji jedzenia dla duszy.

Wiem więc, że większość z was na forum jest bardzo zainteresowana śledzeniem i przyglądaniem się temu, co się stanie z Misjami Magisterskimi i oczywiście jest to bardzo podniecające. Czekaliśmy na to od wielu lat i byliśmy testowani i próbowani tak wiele razy, ale również musimy być zawsze świadomi naszej odpowiedzialności za przetrwanie własnej duszy.

Jak wspomniałem wcześniej, twój Umiłowany Dostrajacz Myśli działa poprzez twój umysł, aby podnieść twoją duszę na wyższy poziom, uduchowić twoje myśli tak, aby nie tylko stały się ukierunkowane duchowo, ale żeby bezpośrednim skutkiem tego było otwarcie środka twojego serca bardziej na miłość i bycie uprzejmym, co skutkuje pokarmem dla duszy. Macie jednak i zawsze będziecie mieli wolną wolę, aby to robić albo nie robić i to nigdy nie będzie wam odebrane.

Karmcie codziennie wasze dusze i nie macie się o co martwić. Wyobraźcie sobie przez chwilę, to tak, jakbyście mieli w sobie dziecko, które musi być karmione i pojone i oczywiście tak to jest i to jest wasza odpowiedzialność. Spełniacie te obowiązki normalnie codziennie z waszymi dziećmi fizycznymi, ale nie zapominajcie o swoim duchowym dziecku, swojej duszy, która jest najważniejsza ze wszystkich.

W porządku. Myślę, że powiedzieliśmy już wystarczająco dużo. Jestem pewien, że odebraliście i zrozumieliście to przesłanie, głośne i wyraźne, więc jeszcze raz dziękuję za wysłuchanie, życzę wszystkim dobrego dnia i na razie mówię do widzenia. Domszia

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #413 on: March 22, 2019, 06:32:24 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12264.msg74946#msg74946
Napisał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : INFORMACJE INTERESUJĄCE OGÓŁ / Pochodzenie AIDS i inne
« 21 marca 2019 r., godz. 09:00:27 »

Panie i Panowie,
ukończylem w ponad 90 procentach nową książkę, która zawiera studium nad pochodzeniem wirusa AIDS i na chwilę obecną (Mogę je usunąć.) podałem dwie recepty na zabicie wirusa AIDS u zarażonych ludzi.

W rękopisie opisałem pięć szczepionek, sposób leczenia choroby Altzheimera, surowicę leczącą tocznia (raka krwi) oraz spojrzenie na autyzm, które wyjaśnia jego przyczyny i niektóre sposoby leczenia dla sześciu odmian autyzmu obecnych na Urantii.

Dodałem do książki uzupełnienie medyczne, w którym proszę lekarzy o wypowiedzi na temat informacji o AIDS podanyvh w książce i muszę na nie poczekać, zanim ukończę rękopis. Musi on przejść jeszcze jedną redakcję, zanim zostanie przekazany do opublikowania, które zamierzamy zrobić i nie możemy uzyskać od Simona i Shustera. Chciałbym również włączyć tę książkę do wyboru książek Amazon.com.

Pozostawiam forum wyobrażenie sobie, jak można by to robić z prawdziwymi szczepionkami na niektóre głęboko nękające choroby, które musimy opanować naprawdę szybko, zanim na Urantii pojawią się inne epidemie.

Ron Besser

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #414 on: March 23, 2019, 06:55:12 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12272.msg74958#msg74958
Przekaza : amethyst, starszy członek
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Jak sobie radzć z licznymi zmianami w planach Misji
« 21 marca 2019 r., godz. 18:38:48 »

Nauczyciele : Michał Nebadoński, Matka Duch
Przedmiot : Jak sobie radzć z licznymi zmianami, które widzicie w planach Misji
Przekazujący : Amethyst
Data : 21 marca 2019 r., godz. 4:18 wschodniego czasu letniego
Miejsce : Północna część stanu Nowy Jork

MICHAŁ NEBADOŃSKI :

„Widzimy frustrację, której doświadczacie, gdy regularnie otrzymujecie informacje sprzeczne z informacjami podanymi zaledwie kilka tygodni lub nawet dni wcześniej. Z waszego punktu widzenia jest to chaos, który was zadziwia, bo wszystko to pochodzi od tych z nas, po których oczekujecie odpowiedzi na każde pytanie, bez zmian i odchyleń. To było przyczyną wielu odejść z tego forum i rozumiemy to, ale jest to godne ubolewania. Wszyscy chcielibyśmy większej stabilności.

„Jeśli w ogóle jesteście zaznajomieni z Księgą Urantii, to wiecie, że chodzi o ewoluujące stworzenie, a ewolucja wymaga i stwarza zmiany, aczkolwiek zwykle w znacznie wolniejszym tempie. Urantia przedstawia dla nas bardzo odmienny problem, ponieważ nie pasuje do formy, do której jesteśmy przyzwyczajeni. Jest z nią bardzo wiele różnych problemów wzajemnie splątanych, które muszą zostać rozplątane. Wszystko to jest jeszcze bardziej skomplikowane, ponieważ rebelia dotknęła lub wpłynęła w pewien sposób na bardzo duże połacie tego sektora Siódmego Superwszechświata.

„Jezus często nauczał przez przypowieści, więc też tak zrobię. Pomyślcie o tym w ten sposób. Chcecie użyć dużego kłębu sznurka, który dzieci zwijały i rozwijały wiele razy, używając go do puszczania latawców, nie dbając o to, by go porządnie zwijać i już porobili węzły. Kot nieustannie używa tego kłębka jako zabawki, a pies uwielbia go gryźć. Teraz chcecie naprawić ten kłębek sznurka, ale to może zająć dużo czasu, a nawet wtedy może się to nie udać bez przecinania sznurka.

„Teraz zaczynacie myśleć - czy powinienem najpierw spróbować tego wystającego kawałka - nie, tak się nie da, więc patrzycie na inną część tego splątanego bałaganu, jakby to zrobić. W końcu ten kłębek leżał w skrzynce na narzędzia przez długi czas, gotowy do użycia w razie potrzeby, dopóki dzieci i zwierzęta nie przyłożyły do niego swoich rąk i łap. Więc się namyślacie, potem znów się namyślacie. Hmmmm, mówicie, jak mam to zrobić dobrze ? Możecie po prostu wyjść i kupić inny kłębek, ale ten należy do TWOJEGO kompletu narzędzi i chcesz, żeby TEN zestaw działał.

„Więc spójrzcie na problemy, z którymi się borykamy na waszej planecie. Czy wiecie dokładnie, od czego zacząć i naprawić wszystkie niezliczone splątane problemy, które wydają się niemożliwe do naprawienia ? Ośmielę się powiedzieć, że nie wiecie. A potem dodajcie do tego komplikacje, na które natknęliśmy się na innych planetach.

„Wszystkie te zmiany, które was bombardują, to są po prostu nasze głośne myśli, kiedy dokonujemy tych poprawek i pokazujemy wam, jak my, jako kilku zaangażowanych w odzyskanie Urantii i innych planet pracujemy, aby uzyskać dobrą i niezawodną naprawę. Przecież „kłębek sznurka” jest częścią mojego wszechświata lokalnego i ma duże znaczenie dla rozwoju całości. Ron jest w stanie połączyć się z większością naszych procesów myślowych i przekazuje wam te informacje i w momencie, kiedy to robi, są one prawdziwe.

„Ten chaos naprawdę nie jest tak zły, jak niektórzy z was mogą go widzieć. Nauczcie się zajmować zawsze tylko dniem dzisiejszym. Starajcie się wprowadzić do głowy te wszystkie nowe informacje, kiedy je dostajecie. Rozumiemy, jak działa ludzki umysł i postrzegamy to jako całkowicie naturalną odpowiedź z waszej strony. Ale bądźcie pewni, że tu chodzi o proces, a nie jedno wydarzenie. Ostrożnie, po jednym sznurku na raz, rozplątywanie następuje, a przy większej liczbie węzłów do rozplątania ta płynność będzie trwała przez pewien czas, jak go widzicie.

„Wasza Matka i Ja mamy nadzieję, że to wam pomoże lepiej zrozumieć większy obraz, ale ważną rzeczą, którą chcę, abyś się pozbyli, jest zbytnie przywiązywanie się do wyników, jakie chcielbyście zobaczyć. Ostatecznie wynik będzie znakomity.

„Amethyst usiłuje dotrzymać kroku zmianom. Wygląda na to, że po prostu zaczyna rozumieć, czego się uczy, tylko po to, by odkryć, że oops poczekaj chwilę, kolejna zmiana nadchodzi szczupakiem. To właśnie dlatego ta wiadomość przychodzi przez nią do was teraz. Bądźcie elastyczni. Studiujcie, próbujcie zrozumieć, a następnie przetworzyć nowe informacje, kiedy się pojawiają. Po prostu nauczcie się odprężać, czytajcie-przetważajcie-rozważajcie i bądźcie gotowi do powtórzenia tego.”

Amethyst : Masz na myśli instrukcje na butelce szamponu. Zmocz włosy, zrób pianę, spłucz i powtórz to samo ? (Matka chichocze w tle.)

Michał : „Tak, dokładnie. Twoja Matka chce dodać kilka słów.”

MATKA DUCH :

„Sprawy są wyzwaniem dla nas wszystkich w tym sektorze stworzenia, moje dzieci. My też miewamy czasy frustracji, więc nauczcie się pozwalać na zmiany konieczne do tego, żeby ewolucja nastąpiła i trwała, nawet jeśli tempo wydaje się czasami zapierające dech w piersiach. Możecie być usprawiedliwieni, gdy nie pamiętacie każdej zmiany, ale starajcie się być na bieżąco, ponieważ najnowsza wiadomość to czubek grotu, który pokazuje wam kierunek i prędkość rzeczy, które mają miejsce w waszej okolicy stworzenia i wokół niej. Uspokajajcie waszą frustrację odpoczynkiem i humorem. Potrzebujecie obu i to pomoże wam utrzymać równowagę.

„Moje dzieci, Wasz Ojciec i Ja bardzo doceniamy waszą uwagę skupioną na tym przekazie i mamy nadzieję, że to wam pomoże w waszej perspektywie, gdy sprawy będą się poruszać naprzód i tak, ZMIENIAĆ SIĘ. Oboje życzymy czule miłego dnia i oczywiście zawsze pozostaniemy w kontakcie za pośrednictwem tych, którzy wykorzystują swoje umiejętności przekazywania.”

KONIEC

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #415 on: March 23, 2019, 08:59:25 AM »
Te same wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12262.msg74944#msg74944
Kategoria / Temat : Masz coś do zrzucenia z piersi, tu jest na to miejsce – bądź tylko miły, jeśli nie jesteś twardy – administrator / FEDERACJA NEBADONU - już nie tylko wszechświat lokalny

1) « 21 marca 2019 r., godz. 08:51:17 »

Do waszej informacji przypomnienie jednego z najważniejszych wydarzeń dla Nebadonu, przeczytajcie, co następuje :
1 - Jesteśmy teraz FEDERACJĄ w Nebadonie;

2 - Mamy nowy, błyskotliwy styl służby wszechświatowej, w którym teraz Nebadon prowadzi Lokalne Wszechświaty Henselon, Avalon, Senselon i Wolvering w zupełnie nowej sytuacji, o której nikt nie słyszał. Ludzie, nie słuchacie, a Misja Magisterska potrzebuje, żebyście słuchali.

Wszyscy jesteście dla nas cenni, ale to staje się tutaj milczeniem owieczek. Jestem zdecydowany, aby utrzymać to miejsce w działaniu, pomimo braku przyjaźni i troski o to, co nadchodzi :

1 - Rozmawiałem z SERARĄ późną nocą. Kładę to na was tak, jak to spadło na mnie : objawił, że nasz Ojciec wcielił się w Niego. Kiedy SERARA przychodzi na Urantię, Ojciec jest obecny na Urantii jako Sam Ojciec;

2 - MONDŻORONSON jest dziś na Urantii i obecnie SERARA dołączył do niego na Urantii dziś rano. Mam otworzyć dwa nowe konta bankowe, żeby umożliwić rozpoczęcie wynalazczości i normalizacji nauki na Urantii;

3 - Rozmawiałem z Adamem i Ewą wczoraj wieczorem, w noc bez snu, z tak wieloma wiadomościami wirującymi wokół, kiedy Oni chcą wyjaśnić, że na nowo zapewnią edukację Urantii w szkołach Adama i Ewy, zaczynając od Poughkeepsie w stanie Nowy Jork. Dni przygotowań do tego właśnie trwają teraz;

4 - Wszyscy muszą zrozumieć, że nowa Federacja zaczyna się dobrze, studiując tę formę sieci, aby zobaczyć, czy będzie zasięg na Urantii, czy nie będzie.

KONIEC

2) « Odpowiedź nr 2, 21 marca 2019 r., godz. 15:24:26 »

Clency, te osobowości nigdy nie mówiły nic o wcieleniu. Dlatego po prostu nie wiem, ale szczerze w to wątpię, ale jest coś innego do ogłaszania, kiedy chcą o tym powiadomić.
Dziesięć wszechświatów lokalnych ucierpiało od buntu Lucyfera do pewnego stopnia. Wydaje mi się, że kilka tygodni temu stwierdziłem, że głównym powodem sfederowania było to, że ich stolice, jak Salvington, są zasypane tak dużą ilością zgłoszeń i biurokracji, że nie mają całego personelu niezbędnego do nadrobienia zaległości tylko dlatego, że bunt Lucyfera zniszczył ponad milion pracujących Serafinów w samym Nebadonie, a także cztery miliony w innych wszechświatach lokalnych. Jest to katastrofalne i władze Raju są pomocne w dopuszczeniu do federacji, co Nebadon sugerował tysiąc lat temu, aby uzyskać pomoc w pracy, którą bunt powodował i nadal powoduje. Ta federacja ma charakter wyłącznie administracyjny, a wszyscy są zasypani papierkową robotą administracyjną.

W pobliżu są jeszcze cztery Wszechświaty Lokalne i znam nazwy tych, które chciały dołączyć do federacji. Jak dotąd tylko pięć zostało dopuszczonych do przyłączenia się i z nieznanych powodów Ojciec pozwala pozostać obecnie w pięć. Michał proponował federację dziewięciu Wszechświatów Lokalnych. Pięć dostaó na to pozwolenie.
KONIEC

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #416 on: March 23, 2019, 12:02:14 PM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12266.msg74948#msg74948
Kategoria / Temat : PALIWA SYNTETYCZNE, W TYM CZYSTY WĘGIEL / Proszki węglowe poprzez infrakcję helu - i wiele więcej
« 21 marca 2019 r., godz. 09:24:35 »

Tytuł = = =

Teraz zaczynamy szukać nowej książki do wydania jeszcze w tym roku. W ponad 90 procentach zakończyłem pisanie i przygotowanie książki „POCHODZENIE AIDS I AUTYZMU” i przygotowanie jej do publikacji. Jest nowa wiadomość na forum o tej książce. Sprawdźcie więc menu pod RECENT POSTS u góry strony tytułowej forum, aby przeczytać tę wiadomość, która może was bardzo zainteresować. (Patrz wiadomość nr 413 powyżej, w tej kategorii tłumaczeń na polski.) Pracowałem nad tym koniem przez sześć tygodni i mam piątą wersję, a jeszcze jedną w planie.

Niniejsza wiadomość ma związek z nowym kompendium, które wyprodukuję pod koniec 2019 r., jak Bóg da. Będzie ona o tym, jak rozdrobnić węgiel do czterech mikronów za pomocą helu.

WĘGIEL CZTEROMIKRONOWY PRZEZ SPALANIE KATALITYCZNE HELU
Jest to nowa technologia, którą całkowicie zawdzięczam moim połączeniom z Głównym Zarządem całego wszechświata, skąd udostępnił mi ją znany nam Syn Magisterski Rayson z pomocą Ojca wszechświata i Bóstwa Absolutu, którzy również czują, że Urantia bawi się z samozniszczeniem próbując wytwarzać proszki węglowe drobniejsze od mikrona, które mogą wybuchać z siłą wybuchu jądrowego. Trwa teraz nieumiarkowana kadencja prezydencka Trumpa i musimy uważać na to, abyśmy wyprodukowali technologię, którą świat może bezpiecznie ulepszać nie powodując wojny nuklearnej. Wybuchowe proszki atomowe węgla są teraz silniejsze od atomu uranu i będziemy zgłębiać w dość krótkiej książce, co się warzy w tej dziedzinie.

Uważam też, że w samych Stanach Zjednoczonych nie ma wystarczającego zainteresowania, aby wymusić rozwój węgla o ziarnie czterech mikronów i to nalerzy do nas, żeby to podjąć, gdy tylko Urantia będzie miała dowódcę naukowego i będziemy mieli trochę pieniędzy, aby wprowadzić tę technologię w oczy mediów, które zdają się rozstrzygać tak wiele o tym, co robimy, a czego nie robimy na Urantii.

Zamierzam ukończyć tę książkę pod koniec 2019 roku.

Tu opuszczam ten podniecający temat i proszę wszystkich, aby pamiętali, że niedługo czeka nas masa niespodzianek. Misja Magisterska jest teraz znana dla Urantii, o czym nauczanają w Federacji czterech Wszechświatów Lokalnych z Nebadonem, a Urantia udowodni lub obali zdolność ludzi do pracy z Boską Misją i w niej. Wciąż walczę z nielegalnym używaniem mojego imienia i z ludźmi, którzy nie mogą się powstrzymać przed plotkowaniem o rzeczach, które są rażącym kłamstwem lub tylko dla zabawy w rujnowanie pracy Misji Magisterskiej. Kilka innych Wszechświatów Lokalnych patrzy teraz na naszą Federację i pytają się nawzajem, czy warto się tym zajmować ?

MÓWI BÓSTWO ABSOLUT - „Nasza Federacja jest w Uversie jedną z pierwszych, jakie zostały utworzone. Superwszechświaty nie tworzą federacji, ale większość superwszechświatów ma miliony planet pomocniczych wokół nich. Orvonton ma sześć milionów (6 000 000) planet pomocniczych wokół siebie, w głębokiej przestrzeni, tak głębokiej, że nigdy nie przenikniecie do jej położenia, a Uversa siedzi o co najmniej dziesięć milionów lat świetlnych dalej niż Salvington od Urantii (Tu Ron : Powiedziano mi, że Salvington znajduje się sześćdziesiąt milionów lat świetlnych od Urantii, a światy-mieszkania znajdują się obecnie pięć milionów lat świetlnych od Urantii, patrząc na gromadę Andromedy, bo to jest kierunek do światów-mieszkań na naszym nocnym niebie.)

„Jako Bóstwo Absolut prosimy o chwilę . . . .

MICHAŁ NEBADOŃSKI - „Odciąłem tę dyskusję od Rona, ponieważ potrzebujemy chwili z tobą na osobności . . . . ”

KONIEC

Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #417 on: March 24, 2019, 08:56:29 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12278.msg74992#msg74992
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / DECYZJE
« 23 marca 2019, godz. 06:22:10 »

Temat : DECYZJE
Miejsce : Valls, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 23 marca 2019 r. , 11:22 czasu miejscowego, 10:22 UTC

https://app.box.com/s/rdch2fd6hq3uzmbqs1bkxl9g4n9c20ic

« Odpowiedż nr 1, 23 marca 2019 r., godz. 10:47:47 »

DECYZJE

Lemuel : Dzień dobry. Cóż, nasz temat dziś rano nosi tytuł „DECYZJE”, mój Ukochany i ja chcmy mówić o decyzji i o tym, jak decydować między jedną a drugą rzeczą, co jak wiecie czasami może być dość trudne. Myślę, że jest bardzo mało prawdopodobne, żeby ktoś musiał dosłownie podejmować decyzję o życiu i śmierci w swoim życiu. Oczywiście to może się zdarzyć i zdarza się, ale jest to bardzo rzadka rzecz. Chcę mówić o prawdziwym podejmowaniu decyzji, to znaczy o decyzjach, z którymi wszyscy się spotykacie od czasu do czasu przez całe życie i chcę, abyście uznali, że tak naprawdę nie ma znaczenia to, o czym decydujecie, to nie ma żadnego znaczenia, ale pozwólcie mi to wyjaśnić.

Chcę, żebyście sobie wyobrazili, że stoicie przed drzewem, więc widzicie jego pień, który wznosi się, a potem rozszczepia się w tak wiele różnych grubych gałęzi, które z kolei dzielą się na małe gałęzie i tak to trwa, aż wszystkie podzielą się na najmniejsze gałązki i wreszcie na końcu każdej gałązki jest oczywiście liść. Więc mówienie o różnych decyzjach naprawdę nie robi żadnej różnicy, naprawdę tak jest, ponieważ pod koniec dnia osiągniesz pozycję liścia na drzewie. Mam nadzieję, że rozumiecie przenośnię, której używam, bo przejdziecie całą potrzebną wam drogę doświadczenia wzdłuż określonej gałęzi lub gałązki, niezależnie od tego, którą wybierzecie.

Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, jak mówią, to inna przenośnia, której możecie użyć, bez względu na to, jakie drogi wybierzecie, skończycie drogę w Rzymie, ale zdarza się czasem, że trzeba podjąć naprawdę bardzo ważną decyzję. Chcę przedstawić różnicę między podejmowaniem decyzji za pomocą głowy, która zwykle to robi i podejmowaniem decyzji w sercu. Oczywiście jest między nimi duża różnica. Kiedy mówiłem o drzewie, gałęziach i liściach, to dotyczyło decyzji z głowy, decyzji ego, które nie są naprawdę ważne, chociaż wydają się być ważne, bo zawsze prowadzą do końca na jakimś liściu, można powiedzieć.

Decyzje z serca są czymś innym, jestem pewien, że wszyscy o tym wiecie, bo mówiłem o tym ładne parę razy, że to wasze dusze wykorzystują serce, aby spróbować wpłynąć na was poprzez uczucia, żebyście podjęli właściwą decyzję. Jestem pewien, że wszyscy przechodziliście to raz, czy dwa, kiedy się zakochaliście, chodziliście ze sobą, spotykaliście się z rdzicami tego drugiego, zaręczczyliście się i być może w ostatniej chwili zaczynaliście mieć pietra i wątpliwości, czy powinniście ciągnąć to dalej do małżeństwa, czy nie. Jestem pewien, że wielu z was było w podobnej sytuacji, choć możę nie takiej samej.

Więc w tych momentach, kiedy naprawdę musicie spojrzeć w głąb do swoich uczuć, a potem jeszcze głębiej, co te uczucia wam mówią, ponieważ kiedy jesteście w otwartej sytuacji, mam na myśli, kiedy wasz środek serca jest naprawdę otwarty i naprawdę czujecie, że te uczucia stają się myślami przenoszonymi do głowy i podejmiecie właściwą decyzję, ale nigdy nie jest odwrotnie. Decyzje podejmowane przez wasze ego nigdy nie są przenoszone do serca. Decyzje podejmowane przez wasze ego pozostają decyzjami ego, ale wasze serca działają na odwrót. Co tak naprawdę czujecie, pozwólcie, żeby te uczucia zostały wyrażone i bądźcie cierpliwi wobec siebie, te uczucia staną się myślami, jak właśnie wspomniałem, a potem potrzebujecie swojego ego, aby wprowadzić te myśli w czyn i być może zdecydujecie się nie iść dalej do małżeństwa lub nie brać kredytu hipotecznego lub czegokolwiek innego.

Tak więc, spróbujcie sobie przypomnieć różnicę między dwoma, jedno, to przez głowę - ego - a drugie z serca. Drodzy bracia i siostry, wielu z was myśli, jaką decyzję mogę podjąć w sprawie waszego możliwego zaangażowania w Misję Magisterską, bo musicie zrozumieć, że to nie jest praca na pięć minut, ani praca, która zaczyna się o dziewiątej rano i kończy o piątej po południu, nie, to jest do końca waszego życia, jest to całkowite poświęcenie się Misji Magisterskiej, co z kolei oczywiście oznacza całkowite poświęcenie się sprawom Boga i spełnianiu Jego Woli.

Być może są tutaj niektórzy z was, którzy po prostu nie są gotowi do tej decyzji, po prostu nie jesteście na to gotowi, cóż, w porządku, tu nie ma osądu. Za pół roku lub za rok lub za sześć lat prawdopodobnie poczujecie się zupełnie inaczej w tej sprawie. Innymi słowy, jeśli ktoś jest bardzo młody, to musi przeżyć jeszcze kilka lat, żeby życie przyniosło mu lekcje, których musi się nauczyć przez doświadczenia, które napotka, to normalne. Więc jeśli ktoś jest w takiej sytuacji, to po prostu powinien się odprężyć, jego czas nadejdzie, ale dla tych z was, którzy siedzą na płocie, że tak powiem, to rozumiecie lub sądzicie, że rozumiecie do pewnego stopnia, w co się zaangażujecie, bo nie wiecie, co właściwie będziecie robić, ale zostaniecie wezwani do robienia czegoś, to na pewno.

Więc musicie podjąć decyzję, czy będziecie do dyspozycji cały czas, nie tylko w ciągu dnia, jak mówiłem, od dziewiątej do piątej, nie, chodzi o pełny czas, to znaczy całą dobę, cały tydzień, do końca życia. Tak, to wielka sprawa. Naprawdę trzeba to przemyśleć i, co najważniejsze, przeczuć, ale myślę, mówiąc z własnego doświadczenia, kiedy będziecie gotowi na to, to będziecie wiedzieli. Będziecie wiedzieli w głębi serca, że wasze dusze krzyczą z tego powodu i nie możecie myśleć o niczym innym. Dlatego próbuję powiedzieć po prostu, że kiedy nadejdzie czas, drodzy bracia i siostry, będziecie wiedzieć, jaką decyzję podjąć, a więc nie musicie się tak męczyć nad tym.

Jak powiedziałem przed chwilą, jeśli jesteście młodzi i nie jesteś na to gotowi, to wszystko jest w porządku, ale dla reszty z was, kiedy nadejdzie czas i będziecie gotowi, to będziecie o tym wiedzieli, wasze serca i dusze wam o tym powiedzą. W pewnym sensie decyzja będzie podjęta za was, nie musicie się o to martwić. To naprawdę wspaniałe, w rzeczywistości osiągacie etap, kiedy nie możecie wyobrazić sobie życia bez niego, to znaczy nie wyobrażam sobie życia ani chwili bez mojego Umiłowanego, ponieważ jesteśmy jednym. Tak samo będzie z wami, to przyjdzie na was, wasze życie będzie takie, jaki jest wasz sposób życia, będziesz wyrażać ten sposób życia, taki, jaki jest, wasze oddanie Ojcu i bycie przedstawicielem w taki czy inny sposób dla Misji Magisterskiej.

Cóż, to nasza dzisiejsza rozmowa o decyzjach, więc odprężcie się, to naprawdę nie jest wielka sprawa. Pamiętajcie, co powiedziałem na początku, w pewnym sensie nie ma znaczenia, jakie decyzje podejmiecie, jak powiedziałem, wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, więc wylądujecie w Rzymie, albo, inaczej mówiąc, skończycie jako liść na wspaniałym drzewie. Inaczej powtórzę, kiedy nadejdzie odpowiedni czas dla was, będziecie o tym wiedzieli ze stuprocentową pewnością, że to jest to, co chcecie zrobić i podejmiecie taką decyzję.

W każdym razie mówiliśmy dziś rano o decyzjach. Dziękuję wam za wysłuchanie. Jest sobota, więc cieszcie się resztą dnia i jutrem. Mam nadzieję znów do was mówić. Tu Lemuel, na tym kończę na dzisiaj razem z moim Umiłowanym. Na razie się żegnam. Domszia