Author Topic: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)  (Read 67104 times)

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Offline Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
Re: Wiadomoci po polsku (Posts in Polish)
« Reply #465 on: July 02, 2019, 10:20:34 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12628.msg77058#msg77058
Napisał / przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Waychobee, Matka Duch – Historia i rady Waychobee
« Odpowiedź nr 2, 2 lipca 2019 r., godz. 00:26:39 »

Waychobee, dziękuję Ci i Newstarsaphire za wspaniały przekaz. Wydaje mi się, że jego historia jest niemal dokładnie równoległa do naszego obecnego stanu duchowego na Urantii, na wszystkich kontynentach. Ostrzeżenia zostały wysłane, a nadchodzące burze jeszcze nie nadeszły, ale gdy uderzą, niektórzy będą się zastanawiać, co zrobili, że spadło na nich takie życie, że sami zupełnie nie potrafią sobie z nim poradzić. Radzę wszystkim, aby zwrócili uwagę na dalsze słowa Waychobee, bo on robi wrażenie jednego z jasnowidzów, którzy zostali usunięci spośród mędrców ówczesnej starszyzny swego plemienia i wszyscy oni zapłacili za to wysoką cenę.

MICHAŁ NEBADOŃSKI =
„Panie i panowie, Ron jest naszym nowym szefem sztabu naszego nowego Księcia Planetarnego, SERARY. Nowy Książę Planetarny użyje Komisji Kontaktowej jako personelu Księcia Planetarnego i wszyscy staną się zmodyfikowanymi ludzkimi wznoszącymi się istotami, ponieważ zajmą miejsca, o których mówi się w waszej Księdze Urantii, jako o dziesięciu zmodyfikowanych ludziach będących jego personelem. Personel SERARY jest również Sztabem Misji Planetarnej, a obecnie jest jeszcze nowa Rada Dwudziestu Pięciu . ADAM od Adama i Ewy, jest Przewodniczącym Rady 25-ciu i to jest wszystko, co mamy obecnie do powiedzenia. To wchodzi w życie natychmiast i Misja rozpocznie się dzisiaj na Urantii. Regencja nad Stanami Zjednoczonymi jest natychmiastowa i będzie widoczna za około szesnastu tygodni. MICHAŁ NEBADOŃSKI."
« Last Edit: July 02, 2019, 10:24:46 AM by Andre_P »

Offline Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #466 on: July 03, 2019, 08:01:51 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12642.msg77082#msg77082
Przekazał : Clency, członek-bohater
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Zmiany
« 3 lipca 2019 r., godz. 00:22:20 »

Nauczyciel : Machiventa
Przedmiot : Zmiany
Odebrał : Clency
Data : 3.7.2019
Godzina : 4:30
Miejsce : Francja

Machiventa : „Nie bój się zmian, są one instrumentem do poprawy i ewolucji. Natura istot ludzkich jest taka, że są zadowolone z istniejącej sytuacji przez całe życie, a kiedy zmiany wchodzą im w drogę, to się w nich gubią. Pozwólcie, że powiem wam, że zmiany są konieczne dla dobrego rozwoju w każdej dziedzinie działalności, którą znacie na Urantii. Bez zmian nastąpiłaby stagnacja bez żadnego postępu. Co sprawia, że ktoś się rozwija w swoim życiu, to zdolność do akceptowania zmian, podążanie wciąż naprzód, nigdy się nie cofając. Więc musisz się zmierzyć ze zmianami, kiedy przychodzą do ciebie, uznając je za błogosławieństwo, a nie przekleństwo. Nie bój się i bądź wdzięczny za to, co zmiany wnoszą do twojego życia.”

„Podjąłeś właściwą decyzję, aby zmienić sposób widzenia przekazywania siadając do komputera w określonym czasie i prosząc o wiadomość. Im więcej będziesz to robić, tym lepiej będziesz ćwiczyć tę metodę, twoje wątpliwości się zmniejszą, a twoje zaufanie wzrośnie. Jestem Machiventa, starzec z Salem. Możesz wezwać mnie, jak i innych, kiedy tylko poczujesz potrzebę wspólnej rozmowy. Nie bądź nieśmiały i nie bój się, z przyjemnością mówiłem do ciebie dzisiaj. Bądź w zgodzie ze sobą i trzymaj rozmach.”

Dziękuję Ci Panie Machiventa za to, że odpowiedziałeś na moję wołanie w wybranym przeze mnie czasie i mam nadzieję, że znowu porozmawiam z tobą, lub z kimś innym, kto będzie dostępny. Domszia

Offline Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #467 on: July 03, 2019, 01:43:09 PM »
Te same wiadomości po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12608.msg77044#msg77044
Kategoria / Temat : Mówi Melchizedek Machiventa / Część III Podstawowa organizacja Najwyższego oraz Melchizedek podaje bliską przyszłość Urantii

1) Napisali : weydevu, starszy członek i Ron Besser, administrator, członek-bohater
« Odpowiedź nr 8, 1 lipca 2019 r., godz. 11:19:29 »

Ron, czy będą statki gwiezdne, które zabiorą tych z obszaru Los Angeles, jeśli Bóg Najwyższy wybierze, żeby sprawy się rozwinęły ?
Weydevu

Tu Ron, trzeciego lipca. Dowództwo kosmiczne jest zaalarmowane przez swojego naczelnego dowódcę, aby być w gotowości ratowania, jeśli to konieczne, ludzi masowo z ziemskich katastrof. Wszystkie szczegóły pozostają nieznane i nie jestem pewien, czy pojawią się tak, jak ich sobie wyobrażasz. Czy pamiętasz film „Mężczyźni w czerni”? To jest lepszy scenariusz niż galaktyczne statki napływające, żeby poderwać kilku i uratować, kiedy trzeba ratować miliony na raz. RON

2) Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
« Odpowiedź nr 10, 3 lipca 2019 r., godz. 07:22:44 »

Weydevu. Twoje pytanie jest zbyt dobre, żeby je przepuścić.

Pozwólcie, że powiem wam wszystkim coś, o czym nie macie pojęcia. Robię to, ponieważ otrzymałem przekaz potwierdzający to, co mam zamiar opowiedzieć o ewolucji człowieka. Oto historia:
Zostałem przywitany przez Najwyższego Dowódcę planety w prawdziwych kłopotach. Jego planeta została spieczona przez wypadek na ich słońcach. Miała dwa słońca i jedno z nich wybuchło, powiedzmy i zaczęło krążyć wokół ich pierwotnego słońca, czyniąc je gorętszym niż ogień dla ich ludzkiej planety. To jest powód, dla którego skontaktowałem się z nimi w pierwszej kolejności, ponieważ wtedy rozmawialiśmy o przeniesieniu Urantii, żeby uniknąć problemów z naszym słońcem - Monmatią. Nasze słońce - Monmatia, zaczęło rosnąć w rozmiarach i jeśli znacznie urośnie, to spali ziemię za około sześciuset milionów lat.

Nasi naukowcy nie wiedzą o tym, ponieważ jest prawie niemożliwe dowiedzieć się o objętości planety z płynnego wodoru, jaką jest nasze słońce. Jest ono obecnie tak gorące we wnętrzu, że świeci czterystoma milionami stopni Celsjusza więcej w porównaniu z tym, jak było dwieście lat temu, kiedy Salvington poprzednio dokonał pomiarów. W czasie tego kontaktu, jaki miałem, porównywaliśmy notatki na temat problemów planetarnych, które nasi Synowie Stwórcy musieli wtedy podać ówczesnej Radzie Równowagi. Jest o tym napisane w Księdze Urantii. Jeśli chcecie przeczytać, to Mantutia mówi o tym na stronie 635.

Dowiedziałem się, że oni są bardzo zaawansowani naukowo. Mieli statki kosmiczne głęboko we wszechświecie i mieli galaktyczne porty na powierzchni planety, podobnie jak nasze porty morskie na Urantii. Opowiedzieli mi o strasznym wypadku, kiedy jeden z ich partnerów handlowych z odległej galaktyki próbował zatankować paliwo i przypadkowo wpadł na planetę i wybuchł, w dodatku z możliwością podpalenia całego miasta. Po tym, jak mi o tym powiedzieli, Najwyższy Radny powiedział mi, że mieli inną planetę, z którą handlowali, od tej która wybuchła. Ludzie z tej planety zostali ewakuowani na podobną planetę, aby cieszyć się życiem na niej i szybko się na niej rozwijać.

„Nowa planeta dla tych ludzi była tak dobra, że przekształcili się w rasę reprodukcyjną, w której wszystkie ich dzieci rodziły się niewidzialne i wkrótce na całej planecie była cywilizacją niewidzialnych ludzi, którzy jednak nie byli pośrednimi ani niczym podobnym. Żeby jednak handlować, musieli wymyślić maszynę, która ich materializowała, żęby mogli rozmawiać i zawierać swoje umowy handlowe. Teraz ta cywilizacja zniknęła z tej planety niewidzialnych ludzi i została zastąpiona nową, która służy do wychowywania niemowlęcych dusz podonego typu, jak nasze. Jest to teraz planeta, na której mogą zamieszkać ludzie z Urantii i sądzimy, że tak może się stać pewnego dnia, jeśli ewakuujemy Urantię z powodu problemów z naszym własnym słońcem lub innych, o których jeszcze nie wiemy. To dla waszej informacji jak wiele różnych rodzajów rozwoju może pojawiać się w Wielkim Wszechświecie.

O tak, to był kontakt z Czwartym Superwszechświatem, z Wszechświatem Lokalnym Siedemnaście Tysięcy Pięćdziesiąt Dwa, szesnasty Mniejszy Sektor, który odwiedził Michał Nebadoński, aby sprawdzić, czy moglibyśmy uzyskać wspólne działanie Rady Równowagi w sprawach problemów ze słońcem. Oni przyćmili nas wszystkich. Rada planety, z którą krótko rozmawiałem, teraz prowadzi całą cywilizację pod ziemią i być może będą musieli ewakuować swoją ojczystą planetę. Nie byli jeszcze zdecydowani w tej sprawie.

KONIEC

Offline Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #468 on: July 04, 2019, 11:36:19 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12650.msg77118#msg77118
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Administracja Urantii
« 4 lipca 2019 r., godz. 00:10:30 »

Nauczyciel : SERARA
Przedmiot : Administracja Urantii
Godzina/Data : 4:30/4.7.2019
Miejsce : Francja

[Drogi Ojcze, znowu jestem w tym samym miejscu, w tym samym czasie, z zamiarem służenia otrzymując wiadomość, od tego, kto będzie, dla dobra wszystkich. Modlę się, abyś otworzył moje serce i umysł, abym mógł być w dobrym nastroju do odbierania. Dziękuję Ci.]

SERARA : „Tu Serara, wasz nowy KSIĄŻĘ PLANETARY. Tak, jak to ująłeś w języku francuskim: „c'est une grande premiere”, co oznacza „wielką nowość”. Rzeczywiście jest tak, ponieważ Melchizedek po raz pierwszy we wszechświecie lokalnym Nebadonu przejmuje administrację planetą. Nigdy wcześniej tego nie robiono, ale jakże normalna jest taka sytuacja, gdy jest wielu mojego rodzaju, którzy już pracują z podwiniętymi rękawami i rękami w błocie, że tak powiem, rozrzuceni w różnych miejscach na Urantii.”

„ Wśród niektórych twoich towarzyszy pojawiło się pewne zamieszania, kto właściwie dowodzi administracyjnym rządem Urantii i ty sam pytałeś, co się dzieje. Wydawało ci się, że bawimy się w „krzesła muzyczne”, zabawną rozrywkę, która jest bardzo popularna wśród ludzi w twoim miejscu zamieszkania. Pozwólcie, że powiem wam wszystkim, że nie uprawiamy hazardu, naprawdę mamy na myśli poważne sprawy i niedługo od dzisiaj, zaczną być widoczne owoce naszej pracy. Nie pozwólcie, żeby złe pomysły powodowały zamieszanie wśród was i pozostańcie w moim pokoju.”

[Dziękuję Ci Panie SERARO, za wniesienie jasnego zrozumienia tego, co się dzieje w Zakonie Melchizedeków. Domszia]
« Last Edit: July 04, 2019, 11:47:45 AM by Andre_P »

Offline Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #469 on: July 04, 2019, 10:46:37 PM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12644.msg77086#msg77086
Przekazał/ Nagr : Lemuel, członek-bohater
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / RADOŚĆ W SŁUŻBIE
« 3 lipca 2019, godz. 01:41:00 »

Mówca : Lemuel
Przedmiot : RADOŚĆ W SŁUŻBIE
Miejsce : Girona, Katalonia, Hiszpania
Data/Godzina : 3 lipca 2019 r. , 7:40 czasu miejscowego, 5:40 UTC

Link do nagrania dźwiękowego :
https://app.box.com/s/uftkjcgl3b0jj09c8zxb0idaggzaiqle

Napisał : Clency, członek-bohater
« Odpowiedż nr 1, 3 lipca 2019 r., godz. 07:41:42 »
Zapis przekazu dźwiękowego Lemuela

Radość w służbie

Lemuel : Dzień dobry. Chcemy mówić tego rana o „Radości w służbie” i rozumiemy przez to radość, jaką ta służba przynosi tym, którzy są w tej służbie. Jestem pewien, że wszyscy z was kiedyś znaleźli się w sytuacjach, w których wezwano was do pomocy w jakiś sposób, w jakimś kształcie lub postaci i byliście w stanie wykonać tę usługę, która była konieczna, a potem poczuliście się dobrze, szczęśliwi i zadowoleni, że mogliście usłużyć i dziękowaliście za to, że mogliście służyć.

Jest to radość, która pochodzi ze służenia innym i to ma pewien efekt domina, ponieważ po udanym wydarzeniu służenia następuje oczekiwanie i pragnienia następnego razu. Ci, którzy chcą i potrzebują służyć, dochodzą do tego w wyniku wcześniejszych działań, odnosząc sukcesy w świadczeniu usług na rzecz innych oraz radości, jaką to przynosi i pełnej satysfakcji z dobrze wykonanej pracy. Nie możemy tego bardziej podkreślić - kiedy odkryjesz radość służenia innym, będziesz chciał, aby to doświadczenie powtarzało się w kółko z powodu całkowitej satysfakcji z pracy, jaką to przynosi, i używam słowa „praca” luźno, wyłącznie po to, aby wskazać, że w rzeczywistości nie jest to robota, to nie jest praca, to radość.

Wyobraźcie sobie, że znajdujecie się w sytuacji, w której to, co robicie codziennie, jest po prostu radością, czy możesz sobie to wyobrazić, czy możesz sobie wyobrazić pracę (znów używam tego słowa) osiem godzin dziennie radosnej służby. Jak cudownie to będzie dla nas wszystkich być w tej sytuacji. Cóż, drodzy bracia i siostry, teraz jest szansa, bo jeśli wszyscy czytaliście najnowsze wiadomości na tym forum, które napisał Ron Besser, to wiecie w głębi serca, że to jest to, czego chcecie. Jeśli naprawdę pragniecie pełnić służbę, to pragniecie tego bardziej niż czegokolwiek na świecie, chcecie i potrzebujecie tej radości w służbie.

Tak więc, drodzy bracia i siostry, wszyscy wiecie, dlaczego tu was prowadzono. Sukces waszych Umiłowanych Dostrajaczy Myśli przyniósł was wszystkich tutaj, a niektórzy z was byli tu od kilku lat i przez ten czas uczyliście się, byliście sprawdzani i wciąż próbowani. Próbowano waszą cierpliwość, wytrwałość, wyrozumiałość, ale ogólnie wasze szczere pragnienie służenia i jesteście za to bardzo kochani i doceniani. Nasza dzisiejsza poranna mowa, to po prostu to : „radość w służbie” i mamy nadzieję, że jesteście tak zafascynowani perspektywą i szansą, która jest dziś przed wami wszystkimi. Miejmy nadzieję, że skorzystacie z tego w pełni, abyście wszyscy mogli spędzić resztę życia w radości służby.

Dziękuję wam wszystkim za wysłuchanie i życzę wam bardzo dobrego dnia. Domszia

Offline Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #470 on: July 05, 2019, 02:01:14 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12654.msg77126#msg77126
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / Wezwanie do służby
« 4 lipca 2019, godz. 13:46:25 »

Przedmiot : Wezwanie do służby
Data/Godzina : 4 lipca 2019 r. , 19:45 czasu miejscowego, 17:45 UTC

https://app.box.com/s/hjeartomsi0a2k1w79ci1ome3xtqyl18

« Odpowiedż nr 1, 4 lipca 2019 r., godz. 22:34:39 »

Wezwanie do służby

Lemuel : Dobry wieczór. Chcemy do was mówić dziś wieczorem o „wezwaniu do służby” i jestem pewien, że wszyscy wiecie, co to znaczy. Kiedy wezwanie do służby zostaje wydane, niektórzy odpowiadają na to wezwanie, a niektórzy nie, z różnych powodów oczywiście. Ci, którzy są gotowi odpowiedzieć na wezwanie, robią to gorliwie i chętnie, ale ci, którzy może nie odpowiedzą na wezwanie, być może po prostu nie są gotowi, ponieważ są niezdecydowani i potrzebują więcej czasu na podjęcie decyzji.

Sytuacja osobista, w której wszyscy się znajdujemy i przez to mam na myśli, zarówno członków, jak i gości tego forum Serary, wszyscy jesteście w pełni świadomi swojej osobistej sytuacji. Jest ogromna ilość pracy dla każdego, w którą trzeba będzie się zaangażować. Następnie chciałem powiedzieć, że bardzo szybko, ale w rzeczywistości jest to już teraz, kiedy ci z was, którzy odpowiedzieli na wezwanie do służby, są wezwani, aby podejść do stołu i zrobić to, co jesteście w stanie zrobić z chętnym sercem.

Każdego dnia, na forum publikowane są nowe informacje, nowe odkrycia i jest tak wiele informacji do przeczytania i przetrawienia. Żyjemy w najbardziej podniecających czasach, lecz i najbardziej wyzywających. Wszyscy wiecie, że ta piękna planeta Urantia ucierpiała tak wiele, przez tak wiele lat, z powodu buntu Lucyfera i jest tak wiele do zrobienia, aby ocalić tę piękną niebieską planetę i wszyscy wiecie, że mamy najwspanialszą rodzinę Niebiańskich, która przybyła, aby urychomić Misję Magisterską, a teraz mamy w pełni mianowanego nowego Księcia Planetarnego, SERARĘ, Syna Magisterskiego, który wraz z Mondżoronsonem będzie tutaj, żeby wprawić w ruch tę Misję Magisterską i to oczywiście zajmie dużo czasu.

Ale wracając do wezwania do obowiązku, jak już wcześniej wspomniano, aby dołączyć do służby w czymś, czego tak naprawdę nie można opisać, jest to coś, czego musicie doświadczyć sami, lecz nie może być większej usługi, niż odpowiedzieć na wezwanie do służby dla Misja Magisterskiej. Jest to nie tylko niepowtarzalna życiowa okazja dla was wszystkich i jeśli wykorzystacie ją w pełni, to będzie to coś, o czym będziecie pamiętać i z czego będziecie dumni i to słusznie dumni przez całą waszą drogę wznoszenia. Będziecie o tym zawsze pamiętać i nigdy nie zapomnicie, jak cieszyliście się latami służby i obowiązku wobec Misji Magisterskiej.

Tak więc, drodzy bracia i siostry, ci z was, którzy czytają codziennie wiadomości, ale nie robicie z nimi nic, prosimy was, abyście poważnie rozważyli swoje zaangażowanie i dołączyli do reszty nas, odpowiadając na wezwanie do służby. Być może nie pamiętacie, zwłaszcza wy młodzi, jak podczas amerykańskich wojen domowych w wielu miejscach w Stanach Zjednoczonych był wywiwszony bardzo znany afisz przedstawiający mężczyznę wskazującego palcem na ciebie, wzywając cię do służby. Cóż, dziś nikt nie wskazuje na was palcem, ale jesteście proszeni, żebyście odpowiedzieli na to wezwanie do służby i przyłączyli się do nas wszystkich tutaj, do Misji Magisterskiej.

Powtarzam, nie ma większej radości, nie ma większej satysfakcji z pracy, nie ma większego dowodu waszej miłości do bliźnich i Ojca, niż odpowiedzieć na wezwanie do służby. Dajcie to z siebie, a otrzymacie znacznie więcej. Dziękuję za wysłuchanie. Życzymy wam bardzo dobrego wieczoru. Domszia

Offline Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #471 on: July 05, 2019, 03:57:12 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12656.msg77134#msg77134
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Druga Księga Urantii
« 5 lipca 2019 r., godz. 00:08:46 »

Nauczyciel : MANTUTIA
Przedmiot : Druga Księga Urantii
Data : 5.7.2019

[Dziękuję Ojcze za pomoc w otrzymaniu wiadomości od kogokolwiek. Moim zamiarem jest służyć bedąc do dyspozycji. Imię Mantutia było w mojej głowie, więc jestem gotów odebrać lekcję od Niego.]

Mantutia : '' Przez ostatnie kilka dni myślałeś o Księdze Urantii II, ponieważ data jej rozpowszechnienia w 2025 r., która została wcześniej ogłoszona, martwi cię, ale teraz zapewniam cię, że tak nie będzie. Jest wyjątkowa sytuacja, której nie można zignorować i obecnie mamy zielone światło, aby iść z tym naprzód jak najszybciej. Książka sama w sobie, jak ją opisano, jest naprawdę cudem w swojej prezentacji. Poczekaj, aż będziesz ją miał w rękach, będziesz pełen entuzjazmu.”

„Będzie wielka zapotrzebowanie na ochotników do klas szkół Adama i Ewy, gdzie będą prowadzone lekcje na temat właściwego sposobu nauczania ludzi Szóstego Epokowego Objawienia (SEO), co będzie doskonałym narzędziem dla pracowników Misji Magisterskiej i czego nie należy lekceważyć. My w Duchu jesteśmy tak chętni, jak wy, żeby wydać tę książkę dla ogółu społeczeństwa, ale wciąż są pewne wstrząsy na drodze, których trzeba unikać, zanim będzie można to zrealizować, więc cierpliwość jest słowem dnia.”

[Dziękuję Ci Panie, za twoje słowa zapewnienia dla nas wszystkich, gdy czekamy na SEO]

Offline Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #472 on: July 05, 2019, 06:11:10 AM »
Ta sama wiadomość po angielsku i po rosyjsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12638.msg77116#msg77116
Przekazał : Prozonov, pełny członek
Kategoria / Temat : Co się dzisiaj dzieje, jeśli cokolwiek / 2 lipca – DOWIEDZCIE SIĘ WIĘCEJ, CO MA TERAZ BYĆ
« Odpowiedź nr 5, 3 lipca 2019 r., godz. 23:46:10 »

2 lipca 2019 r., Samara, godz. 09:00 czasu miejscowego

Słuchaj nas uważnie. Bądź wciąż w kontakcie. Wypróbujmy długi przekaz.

- Tak. Jestem gotów.

Zacznijmy.

Rządy wielu krajów nadal ignorują nadchodzące zmiany na Ziemi, przez co skazują przygniatającą większość ich krajów na zniszczenie. Kto nie jest ostrzeżony, nie jest uzbrojony.

Im więcej będzie przekazujących w różnych krajach na planecie, tym łatwiej i zgodnie z prawdą będziemy mogli ostrzec rządy i obywateli o nadchodzących kataklizmach.

Dlatego apelujemy do wszystkich czytelników tej strony internetowej : spróbujcie siedzieć w ciszy, próbujcie odbierać wiadomości od nas, bo od tego może zależeć życie setek, tysięcy, albo i milionów ludzi. Na tej stronie zarejestrowanych jest ponad trzysta osób, ale odbiera wiadomości mniej niż kilkanaście. A reszta? Dlaczego nie chcecie uczestniczyć w ratowaniu swoich bliskich, rodzin, kolegów. Dlaczego wykazujecie taką bierność, graniczącą z obojętnością.

Jeśli nie możecie lub nie chcecie robić tego sami, to powiedzcie, podpowiedzcie o tej stronie internetowej znajomym, bliskim, przyjaciołom. Może wśród nich są bardziej zdolni, moralnie nieobojętni ludzie, gotowi pomagać swoim bliskim. Czy o tym nigdy nie myśleliście ?

Gdzie wy jesteście, przygniatająca większość odwiedzających tę stronę, dlaczego milczycie i nie możesz nawet wyrazić swojej opinii na temat problemów poruszanych na tej stronie. Czas skończyć z obojętnością. Stawką jest życie ludzi.

Nie powinniście ich dzielić na dobrych i złych. Dla Boga wszyscy ludzie są równi. Sąd będzie po śmierci fizycznej. Nie powinniście i nie macie prawa osądzać ludzi. To jest przywilej naszego Ojca Niebieskiego. Poprostu odnoście się do wszystkich tak, jak do siebie i łatwiej wam będzie podejmować decyzje.

Jeszcze raz zwracam się do odwiedzających tę stronę : PORA DZIAŁAĆ. Obojętność jest równoznaczna ze zdradą ludzkości, swoich bliskich i krewnych. Tylko miłość powinna was poruszać, a miłość to pragnienie czynienia DOBRA. Bez względu na wasz stosunek do człowieka, trzeba zmienić ten stosunek. Kochajcie ludzi jak nasz Jezus Chrystus kochał swoich uczniów apostołów. On im wszystko przebaczał, albowiem tam, gdzie nie ma przebaczenia, jest śmierć.

Chcecie żyć wiecznie, chcecie poznawać boską prawdę na światach-mieszkaniach po śmierci fizycznej, to przebaczcie wszystkim, żyjcie pokojowo, pomagajcie bezinteresownie, nie żądajcie niczego w zamian a zrozumiecie prawdziwą wartość życia w ciele i w Bogu.

Nie zadowalajcie się tym, co osiągnęliście. Życie to ruch do przodu. Kto się zatrzymał, kto się poddał i położył się wygodnie na kanapie, ten skazuje się na śmierć duchową i fizyczną, po której ta osoba wykreśla się z księgi życia, jakby nigdy nie istniała.

Pomyślcie o tym. To jest wasz wybór. Nikt oprócz was tego nie zrobi. Bóg stoi przy drzwiach i puka do waszych serc. Jeśli mu otworzycie - będziecie żyć. Nie znaczy nie i was nie ma ...

Dziękuję za przeczytanie do końca. Tu Lanaforge, wasz kierownik planetarny.

Offline Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #473 on: July 06, 2019, 08:33:07 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12660.msg77162#msg77162
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Szkoły Adama i Ewy
« 6 lipca 2019 r., godz. 00:20:15 »

Nauczyciel : ADAM
Przedmiot : Szkoły Adama i Ewy
Data : 6.7.2019

[Dziękuję Ojcze, że użyłeś mnie jako „kanału”, żeby przekazać wiadomość, jeśli taka jest, z korzyścią dla wszystkich.]

Adam : „Tu Adam ze szkół Adama i Ewy. Chcę wyjaśnić wam wszystkim, że nasze zadanie, moje i Ewy, podczas naszego pierwszego pojawienia się na Urantii, polegało głównie na zapewnieniu przetrwania waszego gatunku przez podniesienie waszego dziedzictwa genetycznego i odnieślibyśmy sukces w naszej misji, gdyby nie bunt Lucyfera. Nasz powrót w tych nowoczesnych czasach nie będzie się dużo różnił, z wyjątkiem tego, że będziemy mieli na wyciągnięcie ręki waszą technikę ucząc was, jak przetrwać w sytuacjach kryzysowych.”

„W dawnych czasach uczeń po okresie szkolenia otrzymywał prawo do przekazywania tego, czego się nauczył, swojej społeczności lub grupie etnicznej i w ten sposób szeroko rozpowszechniano wiedzę. Tak też będzie z tymi z was, którzy zechcą być chorążymi szkół Adama i Ewy, kiedy otrzymają dyplom. Będziecie musieli wcielać w życie to, czego się nauczyliście, ucząc innych robić to samo i dostaniecie odpowiednie narzędzia, aby to zrobić. Świat wkrótce będzie w stanie zamętu. Planeta już się trzęsie w różnych miejscach, więc jesteście zaproszeni do udziału w naszych zajęciach, kiedy będą w toku.”

[Dziękuję Ci Adamie, że przyszedłeś do mnie dziś rano. Życzę tobie i Ewie więcej sukcesu niż poprzednio w waszych staraniach i mam nadzieję, że będzie wielu, którzy odpowiedzą na wasze wezwanie. Domszia.]

Offline Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #474 on: July 13, 2019, 05:22:19 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12696.msg77360#msg77360
Kategoria / Temat : Miejsce na nowe przekazy / Potrzeba pomocników
« 12 lipca 2019 r., godz. 00:18:36 »

Nauczyciel : Pewien Finalista
Przedmiot : Potrzeba pomocników
Data : 12.7.2019

[Jestem, w ciszy, do dyspozycji na przekaz od kogokolwiek. Czy jest jakaś wiadomość, którą mogę otrzymać ?]

FINALISTA : Jestem jednym z 600 finalistów rozmieszczonych na waszej planecie. Nasza praca polega na pomocy w rehabilitacji Urantii. Poza sceną dzieje się wiele rzeczy, o których nie macie pojęcia, ale muszę wam wszystkim powiedzieć, że obciążenie pracą jest ogromne i że im więcej jest rąk do pracy po naszej stronie, jak i po waszej, tym łatwiej to zadanie zostanie wykonane. Cieszymy się widząc, że pojawiają się nowe osoby do pracy i możemy przewidywać, że w niedalekiej przyszłości, gdy Misja stanie się widoczna dla wszystkich, w organizacji zgromadzi się więcej ludzi.

Dla tych, którzy już sprawę przemyśleli i podjęli decyzję służenia Ojcu, ale nadal nie są pewni, kiedy i jak mogą być pożyteczni, nauka przekazywania wiadomości od Istot Niebiańskich jest dobrym początkiem. Czas na działanie jest już teraz, nie przegapcie tej okazji siedząc niezdecydowanie okrakiem, bo to się nie powtórzy. Wkrótce odbędzie wśród was wybór i zotaną wybrani tylko rzetelni i godni zaufania. My, Finaliści, jesteśmy tutaj, aby pomóc wam zrobić pierwszy krok, więc pamiętajcie, że nie jesteście sami i róbcie to bez strachu.

[Czy masz coś więcej do dodania ?] To jest moje przesłanie do was wszystkich dziś rano. Można je podsumować w kilku słowach : JESTEŚCIE POTRZEBNI. [Dziękuję za przybycie do mnie.]

Offline Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #475 on: July 13, 2019, 07:40:26 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12680.msg77280#msg77280
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / FINALIŚCI
«10 lipca 2019, godz. 01:43:08 »

Mówca : Dostrajacz Myśli
Temat : FINALIŚCI
Przekazujący : Lemuel
Data/Godzina : 10 lipca 2019 r. , 7:43 czasu miejscowego, 5:43 UTC

https://app.box.com/s/5w751tur0vjh1mky3mrw14ilqgs43rxa

« Odpowiedż nr 1, 10 lipca 2019 r., godz. 07:49:58 »

FINALIŚCI

Lemuel : Dzień dobry. Tu Lemuel. Byłem zafascynowany czytając ostatnie wiadomości o finalistach, gdzie wspomniano, że mamy numery pięcio- lub czasami sześciocyfrowe i myśląc o tym, jakie są możliwości, gdy ktoś jest finalistą, co to naprawdę znaczy i jak jesteśmy wykorzystywani jako finaliści. Myśląc o tym, mam mojego Ukochanego na zapleczu, który chce napełnić mnie wiadomościami o zespoleniu, a więc bez dalszej zwłoki przechodzę do mojego Umiłowanego.

Dostrajacz Myśli : Tak, dziękuję Lemuelu, to jest naprawdę fascynujący temat dla was, ale pierwszą rzeczą, którą musicie mieć w głowie, to próba zapamiętania, która dotyczy oczywiście wszystkich was, którzy macie zostać finalistami, że wszyscy podjęlibyście nieodwołalną decyzję służenia Ojcu, to jest numer jeden, a My, wasi Dostrajacze Myśli, bierzemy was za słowo, ale oczywiście musicie być poddani próbom żeby sprawdzić, czy naprawdę jesteście szczerzy. Więc wszyscy zostaliście przetestowani i wypróbowani i niektórzy z was są już zespoleni, a wielu innych zostanie zespolonych, a to oznacza, że pewnego dnia zostaniecie wprowadzeni do Korpusu Finalistów.

Po pierwsze, przejdziecie przez wasze kariery morontialne i stopniowo staniecie się bardziej uduchowieni, aż wy i Ja staniemy się w pełni Jednością i będziecie w pełni uduchowieni ze Mną. Będziemy wtedy bez żadnego rozddziału między nami, bez możliwości odróżnienia od siebie i w końcu staniemy przed Ojcem jako jedna istota, zostaniemy objęci przez Ojca i wprowadzeni do Korpusu Finalistów. Tak więc od tej chwili nasza przyszłość będzie nieskończona, a wybory i możliwości pracy w tak wielu różnych sytuacjach, w tak wielu różnych miejscach, zagotują się w naszej głowie, że tak powiem.

Ale ci z was, którzy są przeznaczeni do pracy w przestrzeni zewnętrznej, prawdopodobnie będą mieli najbardziej ekscytujące i kuszące przyszłe zajęcia, ponieważ w istocie będziecie współtworzyć przyszłe wszechświaty i wszystko to pociąga za sobą coś, czego w tej chwili oczywiście nie możecie nawet zacząć sobie wyobrażać, ale mimo to jest to wasza daleka przyszłość. Możecie sobie przypomnieć, jak mówiłem kiedyś o drodze przed wami i jako dalszy ciąg tego dziś rano mówię o finalistach daleko przed wami wszystkimi, jeśli będziecie awansować. [mała przerwa]

Tak więc zrozumiecie wszyscy, że nie tylko my, wasi Dostrajacze Myśli, prowadzimy was całą drogę naprzód, ale w rzeczywistości prowadzimy was do błogosławieństwa wiecznego i odkryjecie, że nie potrzebujecie niczego innego, bo w rzeczywistości jestem wschłuchany w was wszystkich. Powtórzę : jestem wsłuchany w was wszystkich i nie będziecie potrzebować niczego więcej. Wasza droga do przodu jest pewna i poprowadzę was przez całą drogę do błogosławieństwa wiecznego i my jako jedna istota będziemy pracować jako finaliści w chwalebnej przyszłości współstwarzania z Ojcem. Stać się finalistą jest przeznaczeniem was wszystkich, jeśli sobie tego życzycie i jesteśmy tutaj, aby prowadzić was przez całą drogę. Życzę wam dobrego dnia.

Lemuel : Tu Lemuel. Ja też uważam, że finaliści są fascynujący i bardzo podniecający. Dziękuję ci Ron za wiadomość dziś rano tak bardzo interesującą. Do widzenia. Domszia
« Last Edit: July 13, 2019, 07:43:20 AM by Andre_P »

Offline Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #476 on: July 13, 2019, 04:24:31 PM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12700.msg77378#msg77378
Napisał/Przekazał/ Nagr : Lemuel, członek-bohater
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / EUTANAZJA
« 13 lipca 2019, godz. 01:24:54 »

Przedmiot : EUTANAZJA
Data/Godzina : 13 lipca 2019 r. , 7:20 czasu miejscowego, 5:20 UTC

Lemuel: Ten temat jest obecnie bardzo aktualny tutaj w Hiszpanii, więc pomyślałem, że byłoby ciekawe podzielić się swoimi przemyśleniami na ten temat, a także poprosić o nie mojego Umiłowanego.

https://app.box.com/s/rt4rxz5za9ibnaobuzcycsnj66pp2vbb

« Odpowiedż nr 2, 13 lipca 2019 r., godz. 10:56:37 »
Zapis nagrania dźwiękowego Lemuela

EUTANAZJA

Lemuel : Dzień dobry. Nasza dzisiejsza poranna rozmowa dotyczy „Eutanazji”, a powodem, dla którego chcemy o tym porozmawiać dziś rano, jest po prostu to, że w tej chwili istnieje wielkie zainteresowanie tą sprawą poruszaną ostatnio w tutejszej telewizji, bo pewien mężczyzna pomagał żonie w popełnieniu samobójstwa i nakręcił o tym film, co spowodowało, że ludzie zaczęli naprawdę myśleć o eutanazji.

Politycy mają tę samą opinię od lat i nic z tym nie robią, a ostatnio ludzie tutaj, w Hiszpanii zebrali ponad milion podpisów za eutanazją, ponieważ ten biedny mąż musiał patrzeć na cierpienie swojej żony na stwardnienie rozsiane przez ponad dwadzieścia lat przykutej do łóżka, ledwo mogącej poruszać głową. Nie mówię po prostu o cierpieniu żony, ale oczywiście na dodatek o cierpieniu męża, patrzącego na żonę w takim stanie przez tak długi czas, że w końcu pomógł jej zakończyć życie.

Więc oczywiście były takie kontrowersje tutaj w Hiszpanii przez wiele lat, a także myślę, że ostatnio we Francji miał miejsce inny przypadek, co spowodowało, że tak wiele ludzi opowiada się za eutanazją i nie chce widzieć ludzi cierpiących do ostatnim oddechu. To jest naprawdę absurdalna sytuacja. Wszyscy miłośnicy zwierząt raczej usypiają swoje zwierzę, niż pozwalają zwierzętom dalej cierpieć. Ci z was, którzy mają zwierzęta domowe, zgodzicie się, jestem pewien, że nigdy nie będziecie chcieli patrzeć na cierpienie waszych zwierząt, więc zabierzecie je do łóżka i uśpicie je, ale w przypadku istot ludzkich tak nie jest, czyż nie ? Ale dlaczego nie ?

Muszę powiedzieć, że osobiście zawsze byłem zwolennikiem eutanazji. Jeśli nie ma jakości życia, to nie ma życia i ta osoba musi to zakończyć i niech tak będzie. Myślę, że eutanazja powinna zostać zalegalizowana i wierzę, że pewnego dnia tak będzie. Teraz chcę zapytać mojego Umiłowanego zamieszkującego we mnie, co sądzi o tej sprawie i bez dalszych ceregieli oddaję Mu głos.

Dostrajacz Myśli : Dziękuję Lemuelu. Tak, wiedziałem, że to nadchodzi, ponieważ myślałeś o tym przez ostatnie dwa dni i w końcu po prostu o tym wspominasz. Cóż, z drugiej strony My, Dostrajacze Myśli, jesteśmy oczywiście przez cały czas w pełni świadomi jakości życia naszych podopiecznych i doskonale wiemy, kiedy dochodzi do wypadku lub choroby, jeśli nie ma akcji w mózgu, gdy u osoby jest diagnozowana śmierć mózgowa, więc jaki jest wtedy sens sztucznego utrzymywania tej osoby przy życiu. Jest jeszcze wiele podobnych okoliczności.

Zwyczaje różnych krajów i ich tradycje odgrywają oczywiście dużą rolę w świadomości ludzi, zwłaszcza religia i fanatycy religijni uważają, że istnieje prawo ludzkie i prawo Boskie, lecz pewnego dnia stwierdzą, że tak nie jest. Nie ma potrzeby cierpienia, gdy ktoś kończy życie. My wiemy o tym wcześniej i po prostu się odłączamy i wracamy do Diviningtonu odczekać aż dusza pojawi się w halach zmartwychwstania z transportującymi aniołami.

Sztuczne przedłużanie życia jest więc absurdalne i zgadzam się z Lemuelem, gdy mówi, że usypiacie zwierzęta, więc dlaczego ludzi nie można usypiać, kiedy tak bardzo cierpią i nie mają żadnej jakości życia. Jak już wspomniałem, w takich okolicznościach My, Dostrajacze Myśli już odeszliśmy. Ludzie, którzy są w śpiączce przez wiele lat, mogą się obudziić po wielu latach, to prawda, ale Nas tam już nie ma. My już ich opuściliśmy.Tak więc eutanazja powinna być zalegalizowana i należy ją stosować i wszystko powinno być rejestrowane od początku do końca procesu.

Oczywiście mówimy o przypadkach, w których przedłużanie cierpienia graniczy z okrucieństwem i nigdy nie powinno być dozwolone. Mam nadzieję, że pewnego dnia eutanazja zostanie zalegalizowana. Patrząc w dalszą przyszłość, inaczej będzie w szkołach Adama i Ewy i w Misjach i kiedy nastąpią wszystkie zmiany, które mają nastąpić i będziemy bliżej Światła i Życia. Wówczas eutanazja i potrzeba eutanazji staną się coraz rzadsze, ale na razie jest to konieczne i wykonanie eutanazji w stosunku do rozpaczliwie jej potrzebujących i chcących się uwolnić od bólu i cierpienia jest przysługą i miłosierdziem. Dziękuję.

Lemuel : Chciałbym bardzo podziękować mojemu Umiłowanemu mieszkającemu we mnie, a wam wszystkim podziękować za wysłuchanie i życzyć wam bardzo dobrego dnia. Domszia

Offline Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #477 on: July 15, 2019, 08:54:35 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12700.msg77378#msg77378
Napisał : Pliktarious, pełny członek
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / EUTANAZJA
« Odpowiedź nr 1, 13 lipca 2019, godz. 09:07:40 »

Cześć Lemuelu, znalazłem to w archiwach Misji Nauczania, najprawdopodobniej sam już to czytałeś, ale to może być coś do przeczytania dla gości.

Mondżoronson :

Opiekujcie się człowiekiem dopóki Dostrajacz Myśli pozostaje w nim

Jesteście u progu zmieniającej się sytuacji społecznej w waszym kraju (USA) i na całym świecie, jako że starsi ludzie zwiększają swoją liczebność i coraz więcej ich staje się coraz bardziej niedołężnych lub nieporadnych umysłowo i fizycznie. Niestety, nie jesteście w stanie ustalić obecności Dostrajacza Myśli w człowieku. Tak długo, jak Dostrajacz Myśli pozostaje w człowieku w podeszłym wieku, to apelujemy do was, abyście się nim opiekowali, troszczyli się o niego i zaspokajali jego potrzeby umysłowe, emocjonalne, społeczne i fizyczne. Wasze społeczeństwo pod wieloma względami jest bardzo prymitywne, ponieważ wciąż uważacie, że życie jest rzeczą świętą. Jest ono podstawową wartością, która podtrzymuje jednostki, społeczeństwa i cywilizacje, jednak życie bez jakości, życie bez wartości - co oznacza bez znaczenia - jest bezużyteczne. Macie dosłownie „symboliczny obraz”, który przedstawia coś godnego wielkiego, ogromnego szacunku i wartości, ale ten symbol jest pusty i jest tylko znakiem tego, co reprezentuje.

Eutanazja praktykowana na zaawansowanych światach

W bardziej rozwiniętych społeczeństwach na innych światach istnieje świadomość, kiedy Dostrajacz Myśli odchodzi. Brak Dostrajacza Myśli oznacza, że świadomy umysł nie jest w stanie podejmować decyzji moralnych i osoba często, w większości społeczeństw, jest u końca swoich układów podtrzymujących życie. Można to porównać do próby utrzymania przy życiu kwiatów długo po tym, kiedy ich kolor i zapach znikły. Tak jak przestajecie podlewać i nawozić martwe kwiaty, tak i te społeczeństwa nie zasilają pustych powok swoich bliskich.

Może to wam się wydawać haniebne i bezduszne, ale jest to ten sam szacunek, którym obdarzacie poważnie chorego lub umierającego psa lub kota. Kiedy oni już nie posiadają zdolności do podejmowania decyzji moralnych, te starsze osoby, które utraciły świadomy umysł i już nie posiadają Dostrajaczy Myśli, nie są już ludźmi. Dla wielu z was jest to bardzo trudne do przyjęcia, ale na większości światów jest to po prostu coś, co się zdarza. Wasz świat nie jest tak dojrzały w porównaniu do światów w zaawansowanym stanie światła i życia, na których nikt nie umiera - prawie wszyscy, jeśli nie wszyscy, zespalają się przed śmiercią fizyczną i po tym połączeniu są natychmiast przenoszeni do światów-mieszkań. Światy mniej dojrzałe doświadczają fizycznej śmierci i praktykują taką eutanazję w przypadkach, w których świadomy umysł już nie działa i niema już w tej osobie Dostrajacza Myśli.

Offline Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #478 on: Today at 08:30:56 AM »
http://forum.serara.org/index.php?topic=12708.msg77456#msg77456
Kategoria / Temat : Przekazy dźwiękowe / Przekaz dźwiękowy / JESTEM ZAWSZE I NA WSZYSTKIE SPOSOBY
« 15 lipca 2019, godz. 01:48:26 »

Mówca : Dostrajacz Myśli
Przedmiot : JESTEM ZAWSZE I NA WSZYSTKIE SPOSOBY
Przekazał : Lemuel
Data/Godzina : 15 lipca 2019 r. , 7:48 czasu miejscowego, 5:48 UTC

https://app.box.com/s/4w3jxvxverz1of8eax0gtt78cf2i4c4s

« Odpowiedż nr 1, 15 lipca 2019 r., godz. 08:01:25 »
Zapis nagrania dźwiękowego Lemuela

Jetem zawsze i na wszystkie sposoby

Lemuel : Dzień dobry, tu Lemuel. Jest poniedziałek, 15-ty lipca, 2019 r., godzina siódma rano czasu miejscowego, piąta rano UTC.

Dostrajacz Myśli : „Jestem zawsze i na wszystkie sposoby. Jestem Dostrajaczem Myśli Lemuela i chcę dzisiaj mówiać do was wszystkich, żeby wam przypomnieć, że zawsze jestem dla was, moich podopiecznych i na wszystkie sposoby. Wasi Umiłowani, zamieszkujący w was Dostrajacze Myśli, którzy są z wami od waszego dzieciństwa, są zawsze z wami i na wszystkie sposoby.”

„ Ciosy i strzały życia, to, co nadchodzi i co odchodzi, wzloty i upadki, to, co do was wchodzi i to, co zwas wychodzi, wszystkie problemy, które przychodzą do waszych progów, spotykam je z wami na wszystkie sposoby i zawsze. Musicie sobie o tym wciąż przypominać. W waszym życiu jest tak wiele rozczarowań z powodu tak wielu oczekiwań i nadszedł czas dla was, żeby zaakceptować raz na zawsze, że jestem tu zawsze i pod każdym względem.”

„Nigdy was nie opuszczę i nigdy nie pozwolę wam odejść, nigdy was nie zawiodę, chociaż wielokrotnie wy Mnie zawodzicie, ale moja miłość do was jest bez granic i bez warunków, miłość, której nigdy nie zrozumiecie aż do tego dnia, kiedy Ja i wy będziemy Jedną Istotą. Powinniście już wiedzieć teraz, że jest to najważniejsza rzecz, którą każdy z was może zrobić - osiągnąć jedność z Umiłowanym Ułamkiem Ojca zamieszkującym w was. Wszystko inne ma drugorzędne znaczenie.”

„Dzisiaj jest poniedziałek, początek kolejnego tygodnia, jak zawsze pełnego okazji do zajęcia się sprawami Ojca w każdy sposób, jaki uznacie za stosowny i konieczny, ale pamiętajcie aby Mnie stawiać na pierwszym miejscu, ponieważ wy zawsze jesteście dla Mnie pierwsi. Zawsze jestem tutaj i nawszystkie sposoby, po prostu pamiętajcie o tym. Życzę wam wszystkim dobrego tygodnia i dobrego dnia.”

Lemuel : Cóż, chciałbym bardzo podziękować mojemu Umiłowanemu za to i uważam tę wiadomość podaną dziś rano za bardzo trafną dla nas wszystkich tutaj na forum. Również życzę wam bardzo miłego dnia i do widzenia na razie. Domszia

Offline Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
« Reply #479 on: Today at 10:08:33 AM »
Link do wiadomośi po angielsku :
http://forum.serara.org/index.php?topic=12724.msg77508#msg77508
Kategoria / Temat : Co się dzisiaj dzieje, jeśli coś / 17 LIPCA 2019 r., BIULETYN – POWRÓT DO TYTUŁÓW I NOWY WSZECHŚWIAT LOKALNY

1) Przekazał : Ron Besser, administrator, członek-bohater
« 16 lipca 2019 r., godz. 01:00:54 »

Komunikat :
16 lipca 2019 r.
00:49 Jork, Pensylwania
Właśnie :

Rada Równowagi odmówiła LANAFORGE stanowiska Księcia Planetarnego i nie ma On działać jako Syn Stwórcy dla Nebadonu. Pozostaje na Uversie, kiedy to podajemy.

MELCHIZEDEK MACHIWENTA ogłasza dziś, że nie ma nowych komunikatów, więc wszyscy mogą nadrobić zaległości w mieszaninie sprzecznych wydarzeń, jeśli ich nie przykryjemy pokrywką. Ron traktuje je prosto. Większość z was zastanawia się, o co chodzi w tym zamieszaniu.

NAJWYŻSZY MICHAŁ wrócił z Uversy o 23:10 czasu miejscowego w Jorku i ogłosił, że Pradawni Czasu zgodzili się z Jego stanowiskiem i tytułem dla Nebadonu, jako Syna Stwórcy, a nie Najwyższego Syna Stwórcy obecnie. Czytając to zrozumcie, że Michał został utrójcowiony i jest Najwyższy, ale postanawia tego nie wykonywać, kiedy tworzenie Federacji jest w fazie przyłączania nowego Wszechświata Lokalnego, na co nie ma jeszcze pozwolenia Ojca Wszechświata. Tintanatum złożyło wniosek w trybie pilnym z powodu braków energii. Znajduje się on naprzeciwko pierwszej Strefy Przestrzeni Zewnętrznej (SPZ), jest dwukrotnie większy od wszystkich pięciu w Federacji i ma naprawdę bardzo mało energii do uruchamiania rzeczy na swoim Salvingtonie (nazwa na razie utajniona).

Tytuł Najwyższego Michała usuwa Go jako szefa Federacji i był On na Uversie, aby zmniejszyć moc nowego tytułu, aby mógł pozostać pełniącym obowiązki szefa Federacji, a następnie powitać Tintanatum we wspólnocie, jeśli zostanie zatwierdzony. Został on zatwierdzony o godzinie 00:56 czasu Jorku, który jest w strefie czasu Nowego Jorku. Mamy teraz Federację sześciu Wszechświatów Lokalnych, które będą działać w nadchodzącym roku.

KONIEC KOMUNIKATU

2) Napisał : Lemuel, członek-bohater
« Odpowiedź nr 1, 16 lipca 2019 r., godz. 01:37:58 »

ŁAŁ!!
Dziękuję, Ron.
Czuję się tak, jakbym próbował dogonić uciekający pociąg, co oczywiście jest niemożliwe !
Co można powiedzieć ? Co można zrobić ?
Nic! Po prostu zachowajmy spokój, bądźmy cierpliwi i poczekajmy. Zobaczymy, co się stanie dalej.

Jestem pewien, że Ron jest tak zaskoczony, jak ja i prawdopodobnie my wszyscy tutaj.

Co dalej ?

Lemuel