Author Topic: 4.5.2024 – Lightline USA z pierwszego maja  (Read 804 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1509
    • View Profile
    • Email
4.5.2024 – Lightline USA z pierwszego maja
« on: May 04, 2024, 11:59:14 am »
Pełna wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21255.msg103228#msg103228
Napisał : Moses Ouko, starszy członek
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań, uwagi i plany / Środowa Lightline USA z 1 maja
« Odpowiedź nr 1, 3 maja 2024 r, godz. 17:01:42 »

(Urywki z transkrypcji)


Arthura :
Chcę zachęcić przekazujących i pomóc wam poprawić się jako przekazujący. Cóż, powtórzę. Jedną z pierwszych rzeczy, które zauważyłem, jest w rzeczywistości zuchwałość, a może lepszym słowem byłby, no cóż, nie do końca strach, ale ogromne wątpliwości co do zdolności każdego, kto się uczy być przekazującym. Żeby przejść konfrontację albo żeby się uczyć, przede wszystkim żeby się dowiedzieć, co to znaczy być przekazującym, trzeba tego chcieć. Dowiedzieć się tego, może oczywiście zniechęcić wielu z was, ponieważ pierwszą rzeczą, jaka przychodzi wam do głowy, jest : Nigdy nie mógłbym tego zrobić. To wasze ego wam to mówi. Musicie się nauczyć ignorować to, co wam uparcie mówi wasze ego. Jak wszystko inne, jest to łatwe, gdy wiecie jak. Sposobem na to, żeby się tego dowiedzieć jest praktykowanie. Nie ma znaczenia, ile błędów popełnicie, nie przestajecie ćwiczyć. Ćwiczycie tak długo, aż liczba popełnianych błędów spadnie, co zwiększy waszą pewność siebie, a to oczywiście rośnie, jak wiadomo. Tak więc, żeby ponownie zachęcić każdego z was, proszę, potrzeba więcej przekazujących, wielu, wielu więcej. Jeśli w przeszłości wątpiliście w swoje możliwości, to przestańcie w nie wątpić. Nie znacie swoich możliwości, dopóki nie poddacie ich próbie, a próbowanie ich oznacza, że ćwiczycie, ćwiczycie i ćwiczycie i będziecie nabierali wiary i pewności siebie z każdą małą rzeczą, którą osiągniecie, oczywiście wbrew wszystkiemu. Nic się nie osiąga bez praktyki, bez konsekwencji w praktykowaniu i bez ignorowania własnego ego. Nauczcie się kontrolować swoje ego. W porządku. To wszystko, co chciałem powiedzieć. Potrzeba o wiele więcej przekazujących i proszę, ci z was, którzy przynajmniej zaczęli myśleć o tej możliwości, cóż, nie myślcie ciągle o tej możliwości. Po prostu zacznijcie. Poinformujcie Rona o swoich zamiarach, a on pomoże wam zacząć. Więc, zapraszam was wszystkich, proszę, tak wielu z was jest w stanie zostać przekazującymi. Jak to się mówi, nie myślcie o tym, po prostu zróbcie to. Zróbcie to. Tu Arthura i dziękuję wam wszystkim. Życzę wam wszystkim bardzo dobrego dnia.

Lemuel :
Tu Lemuel. Dziękuję Arthuro. Dziękuję za te słowa. Dziękuję bardzo. Tak, w rzeczy samej. Tak. Wiem, jak to jest wątpić. Tak. Cóż, wszyscy to robimy, nieprawdaż ? Naprawdę. Od czasu do czasu mamy swoje osobiste wątpliwości. Nie mówię teraz o przekazywaniu. Mówię ogólnie o wszystkim. Mamy wątpliwości co do tego lub tamtego w odniesieniu do tego, do czego jesteśmy zdolni. W rzeczywistości nie wiemy, do czego naprawdę jesteśmy zdolni, dopóki nie spróbujemy się tego dowiedzieć i można być bardzo zaskoczonym, gdy jest się w stanie coś zrobić. Wszyscy wiemy, że to prawda.



Ron
Jaka jest data misji ? Cóż, spróbujmy trzymać się tego, co zostało ogłoszone. Powiedziano mi, że mam zachować perspektywę otwartych Lightlines przeze mnie i innych do 12 maja, ale powiedziano mi również, że prawdziwa akcja, cokolwiek to jest, odbędzie się około 17 maja. Michał przeżywa piekło próbując kontrolować swoje wejście na Urantię.


Michał Nebadoński :
Mam zamiar powitać Urantię w misji po połowie maja. Nie wiem, co zamierza Jezus. Wiem, że Synowie-Magistrowie zamierzają ponownie dać o sobie znać. Mondżoronson, Serara, Hensen, Rayson i być może jeszcze jedno lub dwa imiona są tymi, którzy chcą wejść na Urantię z całkiem własną misją.


Pozwólcie, że jeszcze raz powiem wam, jaki jest plan. Czwartego maja lub około tego dnia podamy harmonogram. 4 maja - przekazanie harmonogramu pojawiania się. Zostanie to zrobione nie tylko podczas przekazu 4 maja, ale także przez innych przekazujących. Oni nie są świadomi tej pracy. Ron wielokrotnie prosił ich o przyłączenie się, żebyśmy mieli spójną linię światła. Zamierzam poprosić zachodnich przekazujących, żeby dołączyli do Rona do połowy maja i przekazywali odtąd swoje lightlines. Ma to na celu skonsolidowanie kilku przekazujących na Zachodzie


Zapewniam was, że do 7 maja usłyszycie harmonogram. Do 17 maja możecie zobaczyć jednego z nas. Do 20 maja, spodziewam się, posłuchajcie tego sformułowania, spodziewam się... Być w pełnej misji na Urantii i w tym czasie poznacie szczegóły. Ponownie... 20 maja. Powiedziałem o wiele więcej, niż zamierzałem


Lemuel :
Ron, wspomniałeś o 4 maja, cóż, 4 maja to najbliższa sobota. Tak więc, niezależnie od tego, czy zamierzałeś zorganizować specjalną lightline w sobotę, może dasz nam znać. W istocie, jeśli tak jest, to zaplanowana linia światła, jak zawsze, odbędzie się w niedzielę. Czy będzie to niedziela 5 maja, a nie 4 maja ?