Author Topic: 7.2.2024 – Mówi komendant Hernon z Plejad  (Read 4050 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1496
    • View Profile
    • Email
7.2.2024 – Mówi komendant Hernon z Plejad
« on: February 07, 2024, 09:59:09 am »
Transkrypcja całości nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21026.msg102720#msg102720
Napisała : SonsofGod, starszy członek
Kategoria / Temat : NUMERY TELEFONU I KODY DOSTĘPU DO HOLENDERSKIEJ MIĘDZYNARODOWEJ / Lightline holenderska międzynarodowa
« Odpowiedź nr 5, 7 lutego 2024 r., godz. 01:01:17 »

(Jeden urywek z tej transkrypcji)


Hernon :

Tu Hernon, H E R N O N. Witam was wszystkich. Jestem Hernon z Plejad. Mowiłem już na tej Linii Światła. Opowiadałem wam o naszych zapasach. Jestem dowódcą, jak można to nazwać. Mam swoje obowiązki wokół naszej sfery planetarnej, Plejad, a także daleko w przestrzeni, dalej od domu i prowadzę obserwacje dla moich przełożonych, od których otrzyjmuję rozkazy.

Mogę wam powiedzieć, że ja, Hernon i inni odwiedzaliśmy waszą planetę wiele razy w minionych stuleciach, kiedy ludzie nie mieli pojęcia o komunikacji międzygwiezdnej, ale zachowywaliśmy nasze raporty również o waszej planecie, waszej cywilizacji i waszym środowisku fizycznym. Zawsze byliśmy bardzo ostrożni, aby zachować dystans, aż do ostatniego stulecia, kiedy poczuliśmy, że jest to słuszne i próbowaliśmy bardzo ostrożnie zbliżyć się do ludzi na Urantii, co nie było zbyt udane, głównie z powodu niechęci waszych rządów i utrzymywania wszystkich kontekstów w tajemnicy i z dala od opinii publicznej.

Jednak czasy się zmieniają albo raczej zmieniają się szybko i jest teraz tak wielu na waszym świecie, którzy wierzą, że nie jesteście sami i nie jesteście jedyną zamieszkałą planetą. Zbierają również dowody obecności naszej i innych, no cóż, powiedzmy mieszkańców kosmosu, kosmicznych podróżników, z których wielu znamy. Wszyscy czekamy, aż Urantia się obudzi i powita nas, tak jak robi to wiele cywilizacji w kosmosie, żeby nawiązać kontakt i wymieniać dane oraz inne informacje w przyjazny sposób. To trwa od wieków między planetami, które mają środki i maszyny, aby to robić i komunikować się. Teraz musi nadejść wasz czas na komunikację i nie jest to zbyt odległe, ponieważ nawet wasze rządy zdają sobie sprawę, że ukrywanie tego, czego się nauczyli i co sami zaobserwowali przed obywatelami nie jest już pożyteczne,.

Jestem Hernon i mówię wam, że komunikacja w kosmosie jest tak samo ważna jak wasza komunikacja i środki handlu oraz negocjacje między waszymi narodami. Dzięki niej poznajecie inne cywilizacje i wzmacniacie swoją pozycję na danym obszarze, ale jest to absolutnie wymóg dla każdej uczestniczącej planety, żeby wojna została wykluczona z waszej planety, tak jak wiele zamieszkałych planet już to zrobiło przed wami.

Nasza cywilizacja i nasze sfery oraz cywilizacje tysięcy innych nieznanych wam planet są tak daleko przed wami, że nie macie o tym pojęcia. Ich mieszkańcy nie wiedzą nawet, czym jest wojna. Oni już dawno zakończyli wojny, jeśli kiedykolwiek je mieli. Wojna jest głupim aktem podboju lub przejęcia tego, co nie jest wasze i powstrzymuje was w waszym ewolucyjnym rozwoju, a także wasz cel przeniesienia waszej planety na wyższy poziom dzięki wiedzy o godnej historii.

Długo czekaliśmy, aż wasza Urantia stanie się częścią wspólnego celu, jakim jest odkrywanie wszechświata i jego znaczenia dla ludzi oraz celu życia w nim dla nich. Tak, to był wielki problem dla waszej planety. Zakładamy, że jest to uparte i egocentryczne zachowanie ludzi, które wydaje się przechodzić z pokolenia na pokolenie utrudniając przekształcenie was w chętnego i uczciwego partnera wśród bardziej zaawansowanych światów we wszechświecie.

Więc prosimy, uczcie się od swoich nauczycieli, którzy są do was wysyłani. Proszę, słuchajcie ich i uczcie się, że zdrowe społeczeństwo, dobrze prosperująca gospodarka z handlem, wymianą produktów, współpracą i wszystkim, co się z tym wiąże, nigdy, nigdy nie powinno prowadzić do wielkich zysków tylko dla nielicznych, ale każdy powinien zachowywać się odważnie i przyzwoicie, a przywódcy sa zaangażowani w dobrze zorganizowane społeczeństwo ze sprawiedliwą polityką i równymi prawami dla wszystkich, żeby rozwijać dzieci w Bożym stworzeniu, gdzie wszyscy są równi i nie ma różnic w prawach lub dobrach.

Tu Hernon. Przyszedłem do was, żeby was poinformować, że jesteśmy tu dla was. Jest też wielu innych z wielu różnych sfer. Kochamy waszą planetę. Kochamy jej mieszkańców. Wiemy, że mieliście trudną historię. Bardzo chcielibyśmy być waszymi pomocnymi przyjaciółmi i możemy nimi być o ile jesteście gotowi nas zaakceptować. O ile zechcecie wysłuchać naszych opowieści i historii, a także historii innych, którzy również odwiedzają waszą planetę od wielu lat. Wszystkie one należą do bardzo cywilizowanej klasay planet, są ogromnymi planetami i jesteśmy w stanie pomóc waszej planecie na wiele sposobów. Czekamy tylko, aż nadejdzie właściwy czas. Jestem Hernon. Wrócę. Jestem kosmicznym komendantem z Plejad. Zostawiam was z wieloma dobrymi życzeniami ode mnie i od mojego ludu dla waszego. Miłego dnia.