Author Topic: 29.12.2023 – O zespoleniu  (Read 4446 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1496
    • View Profile
    • Email
29.12.2023 – O zespoleniu
« on: December 29, 2023, 11:13:59 am »
Transkrypcja nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=20906.msg102447#msg102447
Napisał : Raz, pełny członek
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań, uwagi i plany / Lightline USA z niedzieli, 17 grudnia 2023 r., link do nagrania i transkrypcja
« 18 grudnia 2023 r., godz. 16:42:28 »

(Urywki z transkrypcji)


Tarkas :
Hebrajczycy wspólnie zdecydowali, że istnieje tylko jeden Bóg. Nie było panteonu innych bogów. Był tylko jeden Bóg, Ojciec Izraela i wszystkich ludzi. To tak oczarowało Ojca Wszechśswiata, że pewnego dnia przemówił bezpośrednio do Ezechiela. Ezechiel był prorokiem wiele wieków przed pojawieniem się Jezusa. Pewnego ranka wyszedł ze swojej siedziby i przeciągnął przed wschodzącym słońcem i wtedy został uniesiony w powietrze na około 15 stóp, obrócił się i zasnął. Czy kiedykolwiek widzieliście ogień niektórych pierwiastków metali ? Spalił się tym samym niebiesko-białym iskrzącym światłem, aż nie pozostała ani jedna jota węgla, siarki, wapnia i tak dalej. Kiedy Ojciec was zespala, nie ma nawet popiołu.

Ezechiel stał się pierwszym i jedynym, który opuścił Urantię w ten sposób. Kiedy tak się dzieje, przywoływani są pośredni i kiedy zostają wezwani mówi się im, żeby pochwycili ciało takiej osoby, wznieśli się na 15 stóp w powietrze i obrócili je, a Ojciec zapala ogień i ciało znika.


Ezechiel :
Chcę, żebyś wiedział Ron, że wyszedłeś poza to, kiedy ja miałem się zespolić. Dostrajacz chciał cię zespolić w 2017 roku, ale to było w momencie, gdy pisałeś książkę o pochodzeniu AIDS i innych rzeczach, więc się wycofał. I nagle w 2021 r. Bóstwo umożliwiło opatentowanie bezprzewodowej energii elektrycznej. Musiałeś zostać rok, żeby to zrobić. Zrobiłeś to i teraz jest to prawdziwy patent nr 11601013 Urzędu Patentowego Stanów Zjednoczonych.

I wreszcie to do ciebie Ron: rozmawiałeś dziś rano z Ojcem Wszechświata przed Light Line. Ojciec powiedział, że jesteś tak blisko całkowitego zespolenia, ale na litość boską pamiętaj, że ludzie cię słuchają, a jest ich teraz 29.

Jest was 18 gotowych do zespolenia, 18. Zaszliście tak daleko, ludzie. Niech Bóg was błogosławi. Z tych 18, sześciu mogłoby się dzisiaj zespolić, gdybyśmy na to pozwolili. A teraz to : Rozmawiałem z Ronem o kilku nazwiskach. Nie zamierza się nimi dzielić, ale jest teraz tego świadomy i ze względów państwowych pozwolę sobie powiedzieć to 29, a raczej 28 osobom. Ron jest 29-tym, który jest tutaj liczony. 11 z was ma już status istoty morontialnej. Czy wiecie, dlaczego macie tak silne bóle głowy ? Czy wiecie, dlaczego czasami chce wam się płakać ? Czy wiecie, jak źle się czujecie naprawdę czasami ? Jak bardzo chcecie odejść od tych śmieci w czasie Świąt Bożego Narodzenia ? Ilu z was czuje żal i smutek, że nie ma przy was mamy lub taty ? Ilu czuje się odizolowanych ? Ilu po prostu czuje się źle ? Cóż, pozwólcie, że dam wam jakąś wymówkę. 11 tutaj, poprawiam to do 11, jeśli nie powiedziałem tego wcześniej, jest już w pełni morontialnych. Obejmuje to Rona. Ośmiu z was jest gotowych do zespolenia w rydwanie ognia. Czterech z was jest prawie chodzącymi zmarłymi. Czy wiecie, kim jesteście. To jest znak, że większość czasu spędzacie jako duchowe istoty morontialne. Większość z was nigdy nie zdaje sobie z tego sprawy, dopóki nie obudzicie się w światach-mieszkaniach.
« Last Edit: December 29, 2023, 11:18:01 am by Andre_P »