Author Topic: 3.1.2024 – Co jest poza nieskoÅ„czonosciÄ… i jeszcze dalej  (Read 4204 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1496
    • View Profile
    • Email
Transkrypcja nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=20910.msg102460#msg102460
Napisał : Raz, pełny członek
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań, uwagi i plany / Lightline USA z wtorku, 20 grudnia 2023 r.
« Odpowiedź nr 1, 21 grudnia 2023 r., godz. 19:30:53 »

(Jeden urywek z transkrypcji)


Arthura :
Chcę tylko powiedzieć coś o niemożności zrozumienia przez niektórych z was, nie wszystkich, tylko niektórych z was, niemożności zrozumienia tego, co powiedziałem innego dnia na innej Linii Światła w odniesieniu do faktu, że istnieją istoty ponad i poza hipernieskończonością. Chcę więc, żebyście sobie wyobrazili Wszechświat Centralny i wszystkie Siedem Superwszechświatów rozciągających się od Wszechświata Centralnego jak ośmiornica z siedmioma mackami. Ta Ośmiornica spoczywa w Wszechświecie Nadrzędnym. Jeśli wolicie, możecie myśleć o Wszechświecie Nadrzędnym jako o wyspie, ogromnej wyspie, a na szczycie tej wyspy znajduje się ośmiornica z siedmioma mackami, która składa się z Wszechświata Centralnego i Siedmiu Superwszechświatów. Poza tym jest oczywiście ogromny ocean, który będę nazywał hipernieskończonością. Istnieją nawet istoty poza tym oceanem. Więc jeśli możecie sobie wyobrazić, że hipernieskończoność jest otoczona lądem. Myślę, że jeśli wyobrazicie to sobie w swoim umyśle, pomoże wam to zrozumieć ogrom tego, co próbowałem wyjaśnić innego dnia. Oczywiście nie musicie się tym martwić. Niemniej jednak dałem wam obraz, który możecie zapamiętać. Po tych kilku słowach wycofuję się. Życzę wam wszystkim bardzo, bardzo spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, a także, co ważne, bardzo zdrowego 2024 roku. Miłego dnia.
« Last Edit: January 06, 2024, 02:08:58 am by Andre_P »