Author Topic: 23.1.2024 – GÅ‚oÅ›ne przekazywanie  (Read 4303 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1496
    • View Profile
    • Email
23.1.2024 – Głośne przekazywanie
« on: January 23, 2024, 09:07:50 am »
Te same wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=20993.msg102638#msg102638
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / TRANSKRYPCJA NAGRANEGO PRZKAZU


1) Podał : Rene A Duran, członek bohater
« 21 stycznia 2024 r., godz. 10:58:19 »

Grupa 11:21 - Przekazywanie prawd, Phoenix, Arizona

TRANSKRYPCJA NAGRANEGO PRZKAZU

Od Dostrajacza
Odebrał Nestor
Salwador, 20 stycznia 2024 r., godz 15:20


DOSTRAJACZ :
"W istocie jestem twoim Dostrajaczem. Przychodzę z wiadomością dla ciebie i dla grupy 11:21. Właśnie teraz zdajesz test przekazywania w postaci nagrania. To jest to samo, trochę inne niż robienie tego na piśmie, ale jest to prawie takie samo. Jest bardziej praktyczne, ponieważ możesz to zrobić, kiedy nie masz długopisu ani papieru, możesz użyć dyktafonu i zacząć wychwytywać to, co jest ci przekazywane poprzez myśli."

"Te praktyki są wyspecjalizowane. Dla wszystkich przekazujących ogólnie jest to proces uczenia się, dzięki któremu przezwyciężą pewne trudności, które pojawiają się w przekazywaniu."

"Dzięki temu mamy nadzieję, że później w przyszłości będziesz mógł retransmitować wiadomość, która została ci przekazana za pośrednictwem linii myśli i możesz ją uchwycić w ten sposób, poprzez nagranie, żeby móc przekazać wiadomość osobie, społeczności, rodzinie, krótko mówiąc, gdziekolwiek jesteś, możesz przekazać wiadomość podyktowaną przez Boskość. Każda istota z Niebiańskiej rodziny może ci przekazać wiadomość, a ty możesz ją retransmitować."

"Wiemy, że przechodzisz teraz przez pewne zmiany. Jest oczywiste, że jest w tobie dużo napięcia nerwowego, ale to jest do pokonania. To zostanie przezwyciężone przez praktykę. Co musisz robić, to ćwiczyć każdego dnia, żeby przezwyciężyć tę trudność, nerwowość, strach, strach, każdą przeszkodę, która przed tobą stoi. Musisz ją pokonać, musisz ją pokonać, a tym samym osiągnąć pewną praktykę w przechwytywaniu tych wiadomości i nagrywaniu ich. To tyle tej małej interwencji twojego Dostrajacza."

Koniec

Nestor


2) Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
« Odpowiedź nr 1, 21 stycznia 2024 r., godz. 11:52:19 »

Gratuluję opublikowania tego przekazu jako dowodu, że mamy nowego przekazującego. Idea przekazywania jest wspaniała, ale tak niewielu naprawdę ją wypróbowuje, a to dlatego, że wymaga wiary, że to, co się robi, żeby przekazywać, jest właściwe i prawdziwe. Rozmawiałem z twim Dostrajaczem, Nestorze. Mówi on do ciebie przeze mnie jako przekazującego.


Mówi Dostrajacz Nestora :
"Pięknie to przedstawiłeś jako przekaz próbny we własnym umyśle. Ron jest bardzo płodny i może przekazywać każdego, kto się do niego zbliży. Ty Nestorze nie możesz jeszcze tego zrobić, ale ponieważ otworzyłeś drzwi do przekazywania, to otworzyłeś również drzwi do bezpośredniej rozmowy z Dostrajaczem Myśli. Ron robi to od 10 lipca 1988 roku i z tego powodu jest lepszy od wszystkich przekazujących na Urantii, ponieważ był pierwszym prawdziwym przekazującym w nowoczesnej erze planety Urantii. Jestem pewien, że pewnego dnia dotrzemy do tysięcy przekazujących i Ron będzie świecił ponad nimi jako początek rozkoszy przekazujących, a my pozdrowimy go i was równocześnie. Wszystkie Dostrajacze o określonej naturze patrzą na Rona jako na najlepszego przekazującego, jakiego kiedykolwiek widziano w Nebadonie, bo on może zrobić wszystko, ponieważ jest zaufany i troskliwy i robi rzeczy dobrze. Widzę, że mamy jeszcze chwilę, więc pozwól, że powiem jeszcze :

"To do ciebie Ron. Twoja choroba jest tak posunięta, że możesz być teraz usunięty, a nie tego chcieliśmy, ale masz 81 lat i jesteś bardzo zmęczony tą planetą i jej wojnami. Z naszych względów państwowych dla ciebie Nestorze, pozwól światu przemijać, tak jak Ron musi to wkrótce zrobić i pozwól tej sprawie odpocząć. Ze względów państwowych Nestorze wy jako grupa przekazujących na Urantii, zablokowaliście zło i zawsze przekazujecie prawdę. Zachowaj stabilność i użyj Rene, aby pomógł ci się ugruntować, ponieważ potrzebujemy wszystkich nadajników, których możemy zebrać, aby prowadzić Misje na Urantii, zarówno w celu informowania, jak i opieki przez SYNA STWÓRCĘ, MICHAŁA NEBADOŃSKIEGO. Upewnij się, że kiedy przekazujesz, pozostajesz w zasięgu, z którym możesz sobie poradzić. Ron jest nieograniczony, ty Nestorze jesteś początkujący i na razie masz ograniczony zasięg, ale jest to rzadki przywilej zaangażować się i cieszyć się, że go znalazłeś, mimo że masz już swoje lata. Ron ma 81 lat i wkrótce chce się wycofać, a z tobą Nestorze jest podobnie i też się wycofasz, gdy nadejdzie czas. Wasze przyszłe lata na światach-mieszkaniach będą wspaniałe, ponieważ obaj jesteście gotowi zaangażować się w ideę pełnego zespolenia, a wraz z Rene, cała wasza trójka będzie dobrze świecić w nowej konstelacji Oriona.

ORION to nowa konstelacja, w której rozpoczyna się szkolenie dla poziomów przestrzeni zewnętrznej i idea Boga Ostatecznego się usadawia. Ty Nestorze, Ron, Rene i kilku innych tutaj, będziecie się tam szkolić do pracy na poziomach przestrzeni zewnetrznej z waszym Synem Stwórcą, Michałem Nebadońskim, jako waszym szefem, jak dojść do współpracy nowych stworzeń i jak najlepiej wykorzystać wasze umiejętności przekazywania, żeby wykonać dobrą robotę. Jestem twoim Dostrajaczem Myśli Nestorze i jestem w pełni kompetentny, aby uczynić cię dzieckiem Ostateczności, gdybym musiał, ale wszyscy musicie najpierw ukończyć swoje światy czasu i przestrzeni i na tym kończę na razie moje stwierdzenia. Dziękuję ci za przekazanie mnie. DOSTRAJACZ NESTORA. k."


Tu Ron do Nestora i Rene. To jest wielkie wydarzenie dla nas Rene i Nestorze i dziękuję, że mogę dzielicie wysiłki was obu. Nie ma większego znaczenia, co przekazałeś, ale to, że przekazałeś i Nestorze, bardzo dobrze i zgodnie z prawdą. Tak trzymajcie, bo jesteście naprawdę potrzebni i dziękuję Rene za opublikowanie Nestora.

Ron Besser. Dziękuję wam wszystkim za przeczytanie.

KONIEC