Author Topic: 3.2.2024 - Co siÄ™ wydarzyÅ‚o dzisiaj, odkÄ…d Jezus siÄ™ pojawiÅ‚  (Read 4055 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1496
    • View Profile
    • Email
Wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21018.msg102701#msg102701
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Od starej do Nowej Ery Wszechświata, co można o tym powiedzieć? / Co się wydarzyło dzisiaj, odkąd Jezus się pojawił ?
« 3 lutego 2024 r., godz. 00:42:32 »


Wiele.
Tu Ron Besser. To forum dyskusyjne istnieje, żeby zobaczyć coś z tego, co się wydarzyło. Jest to nie tylko historia, ale także przedstawia ono przez co przeszli niektórzy z tych duchowych funkcjonariuszy, żeby dotrzeć do naszej współczesnej historii o duchu i o tym, o czym lubimy tutaj rozmawiać.

Nie mogę zacząć opowiadać całej tej historii aż do teraz, ponieważ część z tego nigdy nie trafiła do książek historycznych, bo trudno jest zobaczyć ducha. Najważniejszą wiadomością jest to, że Jezus musiał się pojawić, gdy ta planeta była plądrowana przez grupę złych awanturników nie tylko ze Świątyni Jerozolimskiej, ale także od paskudnego mieszkańca tej planety zwanego KALIGASTIĄ. Kaligula został wyznaczony na lata jako duchowy zarządca tego świata, a następnie został zaproszony i dołączył do Lucyfera, żeby wyprowadzić świat spod rządów ducha i nauczyć się (na własnej skórze), czego nie należy robić rządząc ludźmi. Biblia jest pełna złych opowieści z historii Izraela, a nawet później, wraz z obdarzeniem Chrystusa. Chrystus spotkał się z tymi postaciami twarzą w twarz na Górze, ale nie mógł usunąć całkowicie ich zła, aż dopiero 16 marca 1986 roku.

Powinniście wiedzieć o dwóch bardzo ważnych rzeczach, które pomogły położyć kres Lucyferowi i jego sztabowi, który obejmował Kaligastię, Daligastię, Szatana i około 4000 innych, którzy próbowali utrzymać Lucyfera u władzy. Jest wysoki sąd duchowy, który ich aresztował, przyjrzał się dowodom i uznał ich wszystkich za bespośrednio winnych morderstwa i buntu.

Miałem ten przywilej, że pokazano mi mały fragment nagrania ostatniego przemówienia Kaligastii. Nigdy nie widziałem zeznań Lucyfera. Najwyższy Sąd tego Wszechświata jest bardzo wysokiego ducha i oni pozwolili mi zobaczyć fragment nagrania, które zostało zrobione. Widziałem, jak Kaligastia został wezwany na stanowisko świadków. Opiszę, co pozwolono mi zobaczyć.


Najpierw wyobraźcie sobie dużą prostokątną salę sądową. Posadzono mnie w loży dla gości liczącej około 65 osób. Poza tą lożą, po drugiej stronie sali, znajdowały się ważne osobistości duchowe. Jedną z nich był ojciec Kaligastii, szorstkiej istoty, który połączył się z Lucyferem i stworzył naszą planetę Ziemię dla Lucyfera. Tym ojcem był nasz Syn Stwórca, który był również Jezusem i to on pomógł Jezusowi być Synem Bożym, ponieważ Syn Stwórca jest tak potężny, że wytarczy, ze użyje energii swojej mocy, a może zmienić pasmo gór.

Widziałem również siedzących ze świadkiem, Synem Stwórcą, dwóch innych, których nie rozpoznałem, a później powiedziano mi, że jeden siedzący z Synem Stwórcą był to Gabriel, a drugim był prawdopodobnie Immanuel, ale nie powiedziano mi, kto to był.

Moje spojrzenie przeniosło się na Sędziów, którzy się pojawili. Byli ubrani w bardzo ciemne szaty z białymi obrąbkami na kołnierzach. Zwrócili się do naszego Syna Stwórcy, zanim usiedli przy wysokiej katedrze, za którą siedzieli na bardzo wysokich krzesłach z wysokim oparciem. Kiedy usiedli, każdy z nich, w sumie trzech, założył na głowę ciemną szatę. Odwrócili się do naszego Syna Stwórcy i przemówili przyjemnie. Nie wiedziałem, co powiedzieli. Syn Stwórcy powstał. Przemówił do nich w następujący sposób :



MOWA SYNA STWÓRCY PRZED SĄDEM PRADAWNYCH CZASU, JAK SOBIE PRZYPOMINAM :

Syn powiedział :

"Jestem tutaj z tym sądem. Niczego nie zakładam. To są moi synowie przed wami, sędziami. Mój syn Lucyfer rzucił wyzwanie mojemu Ojcu i teraz zapłacił za to życiem. Nie sprzeciwiam się już tej egzekucji.”

"Jestem tutaj w obecności mojego Syna Lanonandeka.”

"Termin Lanonandek oznacza boskie Synostwo Syna, stworzonego przez wysokiego ducha, aby pomagał w zarządzaniu nowymi planetami, na których po raz pierwszy rozwijają się rdzenni ludzcy synowie. Nie ma jeszcze cywilizacji na nowej ludzkiej planecie i to właśnie Synowie Lanonandekowie zwykle tym się zajmują. Lucyfer był Lanonandekiem, suwerenem Systemu Planetarnego i nadzorowałał ponad 600 ludzkich planet w regionie ludzkich planet, który mu wtedy przydzieliliśmy.”



Dziś jest inaczej. Lucyfer i wszyscy inni uczestnicy tego buntu powstańczego zostali straceni i pozostają martwi. To ogłoszenie zostało przekazane do duchowej siedziby nad nami 16 marca 1986 roku. Od tego czasu planowano ponowne uruchomienie naszej planety, żeby została oczyszczona ze wszystkich zamieszek duchowego powstania, aż poważny cios spadł na nasz Wszechświat Wszechświatów, a była to ogromna eksplozja w boskim Wszechświecie daleko od nas. To właśnie tam w 2019 roku straciliśmy główną siedzibę Boga Czasu i on zrobił to sam z powodów, których nikt nie jest pewien, dlaczego tak się stało.

W rezultacie nasz administrator, Syn Stwórca naszego Wszechświata Lokalnego zwanego Nebadonem postanowił chronić naszą ziemską populację misją duchową, żeby powstrzymać wszystkie okropne problemy dotykające życia człowieka tu, na Ziemi.

Rezultatem, pomimo tych wybuchowych warunków, jest to, że nasza planeta wkrótce przyjmie Jezusa, który nam pomoże wyjść z tego, a także kilka innych dzieł mających na celu poprawę sposobu, w jaki rząd pracuje nad nami, żeby był znacznie lepszy.

Pracuję nad czymś z tego i utworzyłem Fundację Magisterską przechodząc przez naszą administrację podatkową, IRS i poprosiłem o utworzenie korporacji, aby pomóc proponowanemu dziełu Syna Stwórcy być częścią amerykańskiego systemu prawnego i chronić ich użytkowanie ziemi na tej planecie poprzez nasz system prawny. Wszystko to zostało zrobione, ale jest powstanie, tak jak to miało miejsce w czasie Obdarzenia Jezusa. Piszę to, aby ujawnić naszą rolę i naszą troskę o to, żeby nowe misje duchowe korzystały z naszych sądów i naszej Fundacji Magisterskiej, żeby również pomóc śmiertelnikom pracować z boską misją.

Jednak ostatnio administrator duchowy powiedział nam, żebyśmy przestali publikować w ten sposób. Tak było do dzisiaj, 2 lutego 2024 roku, kiedy Syn Stwórca powiedział nam, żebyśmy ruszyli naprzód i kontynuowali planowanie i ogłaszanie. Robię to teraz dla was wszystkich, którzy zastanawiają się, o co chodzi w tej witrynie, ponieważ włączam wszystkich, którzy są zainteresowani pracą w tym obszarze z nami.

Począwszy od 3 lutego 2024 roku jestem otwarty na otrzymywanie e-maili na mój adres aronolac@comcast.net, żeby odpowiadać na wasze pytania i wyjaśniać dlaczego możecie lub nie możecie należeć do tej duchowej misji, którą oni, duchy nazywają REGENCJĄ.

Dajcie mi znać i jeśli będę mógł odpowiedzieć na to, o co pytacie, to będę sie cieszył i zachęcam zawsze do takich pytań od gości.

Dziękuję za wasze zainteresowanie i do zobaczenia, do ponownego spotkania.

Ron Besser
Dyrektor Fundacji Magisterskiej w York, w Pensylwanii.
aronolac@comcast.net

KONIEC