Author Topic: 10.5.2024 – Lighline USA z 9 maja  (Read 793 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1510
    • View Profile
    • Email
10.5.2024 – Lighline USA z 9 maja
« on: May 10, 2024, 04:46:17 am »
Pełna wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21280.msg103272#msg103272
Napisał : Raz, starszy członek
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań, uwagi i plany / Lightline USA, czwartek, 9 maja 2024 r.
« Odpowiedź nr 1, 9 maja 2024 r, godz. 20:03:13 »

(Urywki z transkrypcji)


Ron Besser :
W każdym razie pierwszym ważnym ogłoszeniem jest to, że Jezus powrócił do Raju. Drugim zmartwieniem jest to, że Michał Nebadoński odmawia w tym momencie misji na Urantii. To zmusza nas wszystkich do powrotu do nas samych i tego, na co możemy sobie pozwolić, żeby utrzymać grupy razem i przekazywać wszystko, co możemy.


Michał Nebadoński :
Zachowajcie wiarę. Ustaliłem co następuje: Żadnej misji na Urantii. Jest na niej zbyt dużo wojny, między innymi.


Chcę, żebyście wszyscy o tym wiedzieli, nawet jeśli musicie znaleźć to w nagraniu, Urantia jest zdecydowanie najbardziej zaawansowaną planetą spośród nowych planet w Systemie Planet. Nazywa się on Satania.

Chcę, żeby było wiadomo, że Satania zostanie podzielona na dwie części. Jest w niej wiele starych planet, pierwsze 400 jest w porządku. Ostatnie 200 pojawiło się podczas rebelii. Nie wiem, co zrobimy z tymi ostatnimi 200. W każdym razie Panoptia jest waszą bliźniaczą planetą. Denison dołącza do was jako bliźniak. Wasza trójka jest niemal identyczna i są to ostatnie trzy z 606 ludzkich planet w tym Systemie.


Zamierzam oddzielić dobre planety od planet apokaliptycznych, których jest sześć. Urantia jest ostatnią z nich.