Author Topic: 2.5.2024 – Mówi Ojciec Wszechświata  (Read 747 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1508
    • View Profile
    • Email
2.5.2024 – Mówi Ojciec Wszechświata
« on: May 02, 2024, 04:45:35 am »
Pełna wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21250.msg103218#msg103218
Napisała : SonsofGod, starszy członek
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań, uwagi i plany / Wznoszenie, objawienie, wpływ buntu, wtorkowa Lightline 30.04.24
« Odpowiedź nr 2, 1 maja 2024 r., godz. 20:48:24 »

(Jeden urywek z transkrypcji)


Ojciec Wszechświata :
Kiedy wchodzę na tę planetę, staję się bardziej niż zdenerwowany. To jest straszne. Chcę, żebyście wiedzieli, że znamy to słowo i to jest okropne, straszne.

Zamierzam dopilnować, aby Jezus wkroczył gdzieś około połowy maja, może dopiero osiemnastego, słyszałem o siedemnastym, słyszałem o dwunastym, ale około połowy maja. Zatrzymamy wszystkie obwody komunikacyjne. Jezus będzie przemawiał na wszystkich środkach przekazu, a kiedy to się skończy, niektórzy z was mogą być zdruzgotani.

Wyjaśniam, co się stanie, jeśli dojdzie do buntu. Wyjaśniam, co się stanie, jeśli dojdzie do powstania kościołów i zamierzam jasno powiedzieć, że jeśli dojdzie do powstania przeciwko wielkiemu dziełu Księgi Urantii w takiej postaci, w jakiej została dostarczana, to powstańcy zapłacą za to piekłem. Zwykle nie grożę, ale wasza piękna Urantia wymaga groźby. Nie przemówię zanim się tym nie zajmę. Każdy przekazujący na Urantii będzie przekazywał to, co mam do powiedzenia i powiem im, że jestem Ojcem, Bogiem wszystkiego.
« Last Edit: May 02, 2024, 04:49:53 am by Andre_P »