Author Topic: 21.4.2024 – Plan dla Urantii  (Read 192 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1501
    • View Profile
    • Email
21.4.2024 – Plan dla Urantii
« on: April 21, 2024, 11:24:21 am »
Pełna wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21221.msg103139#msg103139
Napisał : Moses Ouko, starszy członek
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań, uwagi i plany / Lightline USA z 17 kwietnia 2024 r.
« Odpowiedź nr 1, 20 kwietnia 2024 r, godz. 13:51:00 »

(Urywki z transkrypcji)


Teraz to od Michała z Nebadonu : Jestem przygotowany do przybycia na Urantię 12 maja. Ta data jest pewna, ale zaglądam na tę linię światła od czasu do czasu, żeby zobaczyć, co jeszcze może być uruchomione. Nie możemy zagwarantować, że możemy nawet ogłosić, co jest uruchomione, ale jeśli jest, to znajdziecie nas tutaj aktywnych. Po prostu sprawdzajcie od czasu do czasu, czy ktoś jest tutaj, żeby nadawać. A teraz to : Jestem Michał Nebadoński i chcę, żebyście byli pewni, że się nie poddaliśmy. Planeta Urantia jest problemem, dużym problemem. Klika dopilnowała na wszystkie widoczne sposoby, żebyśmy się nie przedostali. Dotyczy to również głosu tych przekazów.


Słuchajcie, będę na planecie do 12 maja. Jeśli nie będę mówił do was bezpośrednio i nie uda mi się dotrzeć do innych urządzeń, żeby przez nie przemówić, to misja zacznie się 12 maja niezależnie od tego, co usłyszycie lub czego nie usłyszycie. Ron jest zdecydowany, że jeśli będzie żył, to usłyszycie go12 maja.


Nie jestem zwykłym Synem Stwórcą ogłaszającym komunikat, jestem Synem Stwórcą, który ma dziś problemy z komunikacją z Urantią. Póki co nauczcie się tego, że jestem przygotowany do wejścia w przestrzeń znaną jako Urantia za około sześć do ośmiu tygodni, ale obiecałem, że pojawię się również 22 maja lub 12 maja, proszę o wybaczenie. Dajcie mi spróbować 12 maja, przychodząc i widząc, co tu jest.



Melichor / Nieskończony Duch :
Pozwolę sobie jeszcze raz ogłosić harmonogram. Oczekuję, że mniej więcej w połowie maja, może trochę wcześniej, ogłoszę wam harmonogramy misji na Urantii.



Tu Mondżoronson. Jestem Synem-Magistrem. Serara jest ze mną, ale milczy, podobnie jak Sensen i Hensen.


Próba, na którą musimy sobie pozwolić, polega na tym, że za kilka dni przedstawimy misję na Urantii. Dziś jest 17 kwietnia. Myślimy, że my, Synowie Magistrowie będziemy mieli misję 18 lub 19 kwietnia, to jest jutro lub w sobotę. Jeśli nic od nas nie usłyszycie, to proszę uznajcie, że Synowie Magistrowie działają na Urantii i my po prostu się nie przebiliśmy.


Zamierzamy stać się dostępni i widoczni. Czekajcie na to. Będziecie zaskoczeni.
« Last Edit: April 21, 2024, 11:26:05 am by Andre_P »