Author Topic: 10.3.2024 – Trzymajcie się zdala od wad  (Read 2251 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1496
    • View Profile
    • Email
10.3.2024 – Trzymajcie się zdala od wad
« on: March 10, 2024, 10:23:06 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21111.msg102909#msg102909
Podał : Rene A Duran, członek bohater
Kategoria / Temat : LIGHTLINE PO HISZPAŃSKU DLA WSZYSTKICH / TRZYMAJCIE SIĘ ZDALA OD WAD
« 6 marca 2024 r., godz. 03:15:12 »

Grupa 11:21 - Przekazywanie prawd, Phoenix, Arizona

TRZYMAJCIE SIĘ ZDALA OD WAD

Od OJCA WSZECHŚWIATA
Odebrane przez Ruth
Salwador, 3 marca 2024 r., godz. 23:48


OJCIEC WSZECHŚWIATA :
"W istocie jestem waszym Ojcem Uniwersalnym z nowym przesłaniem dla ludzkości. My tutaj, po drugiej stronie zasłony wspieramy Urantię, aby wiele rzeczy zostało rozwiązanych i chcemy, żeby ludzkość współpracowała w tej zmianie dla wspomnianej planety. Dlatego chcemy, aby ta ludzkość żyła w pokoju, dbała o planetę, dbała o swoje ciało nie używając narkotyków ani napojów alkoholowych. Wszystkie te wady prowadzą ich do zguby, powodują konflikty rodzinne i społeczne oraz sprawiają, że ich ciało jest chore.

Wszystkie te wady są pułapkami, żeby większość się zgubiła, a nieliczni czerpali zyski z pieniędzy od ignorantów, którzy nie znają wartości, jakie mogą posiąść rezygnując z tych wad. Konieczne jest, żeby ludzkość ponownie się zastanowiła, aby ta zmiana mogła nastąpić, żeby to osiągnąć.

Ja, jako wasz Ojciec Uniwersalny, kocham was i czuję litość dla ludzkości, która jest zagubiona w różnych przypadkach. Każdemu zostanie przedstawiona możliwość wydostania się z tych wad, ale jeśli tego nie zaakceptują, uszanujemy ich wolną wolę.

Uzależnienia w ogóle są czymś, co wpływa na ludzkość i naszym pragnieniem jest wyrwanie was z tego, jeśli tego chcecie, a do tego każdy ma swoją Wewnętrzną Istotę, która może mu pomóc. Wystarczy, że go poprosicie, a on wam pomoże.

Dla tych, którzy zaakceptują możliwość zmiany swojego życia poprzez porzucenie nałogów, ci ludzie będą żyć lepszym życiem, a ich Wewnętrzna Istota będzie im nadal towarzyszyć na wypadek, gdyby chcieli szukać tych nauk. Jestem waszym Uniwersalnym Ojcem. Wycofuję się. Życzę szczęśliwej nocy."

Koniec

Ruth