Author Topic: 6.5.2024 – Dzień oczyszczenia  (Read 803 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1509
    • View Profile
    • Email
6.5.2024 – Dzień oczyszczenia
« on: May 06, 2024, 02:43:36 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21263.msg103234#msg103234
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań, uwagi i plany / Uwaga : Komunikat o Lightline
« 5 majaa 2024 r., godz. 11:20:34 »


Drodzy członkowie,
Najważniejsze : Lightline w niedzielę, jak zwykle o 14:00, poprowadzę dziś tę Lightline o zwykłej porze.

Mówię to dla tych z was, którzy nie mają pojęcia, co się dzisiaj dzieje, pomimo że jest to również
Cinco de Mayo. (Piąty maja po hiszpańsku)

MICHAŁ NEBADOŃSKI (to jest nasz Syn Stwórca dla tych, którzy nie znają formalnego imienia), ogłosił dziś DZIEŃ OCZYSZCZENIA.

Czym jest DZIEŃ OCZYSZCZENIA ?

Mówiąc najprościej, my jako planeta zostaliśmy tak zinfiltrowani, że każdy, kto chce się zatrzymać i spowodować problem na planecie, może to zrobić i zrobić prawdziwy bałagan.

Zapytałem, czy dzisiaj powinna się odbyć Linia Światła. Na początku nie otrzymałem odpowiedzi, ale potem MICHAŁ NEBADOŃSKI poprosił o rozmowę i powiedziano mi bez żadnych wątpliwości, żebyśmy zorganizowali dzisiaj naszą Lightline. Powiedział, że są do tego dwa ważne powody:

1 - Nikt nie może już przylecieć na tę planetę i dostać się na nią. Od dzisiaj drzwi są zamknięte !

2 - Nikt nie może wykonać Lightline od tego poniedziałku, chyba że poprosi o specjalne pozwolenie :
Elise, masz pozwolenie na wykonanie twojej Lightline jutro o zwykłej porze. Proszę, nie martw się i po prostu zrób to, ponieważ jest to bardzo ważne, żebyś to zrobiła !

3 - Istnieją przekazujący w zachodnich Stanach Zjednoczonych i wolno im działać, o ile wiedzą, co robią. To jest uwaga od Michała Nebadońskiego, którą usłyszałem tutaj.

4 – Omówiono to w pełni ze mną o tych złych facetach w stylu kapturów Miami, którzy przybyli na planetę i nalegają na złe występy. Czuję do nich odrazę i utrzymam właściwy kurs. Może to oznaczać przerwę w komunikacji Lightline, więc bądźcie przygotowani na tyle, na ile możecie.

5 - Jestem teraz w pełni świadomy obecności OJCA i Linia Światła będzie przebiegać zgodnie z zasadami dobrego zachowania, więc bardzo się z tego cieszę, a teraz kończę tym oświadczeniem MICHAŁA NEBADOŃSKIEGO :

MICHAŁ NEBADOŃSKI : „Wy, którzy macie z nami dobre stosunki, nie pożałujecie tego dnia. Trzymajcie się razem i pozwólcie sprawom toczyć się tak, jak powinny. Wkrótce dokonamy odnowienia. K”

KONIEC