Author Topic: 6.5.2024 – Lightline USA z 5 maja  (Read 861 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1510
    • View Profile
    • Email
6.5.2024 – Lightline USA z 5 maja
« on: May 06, 2024, 12:30:21 pm »
Pełna wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21264.msg103237#msg103237
Napisał : Raz, starszy członek
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań, uwagi i plany / Niedzielna Lightline USA z 5 maja 2024 r.
« Odpowiedź nr 1, 6 maja 2024 r, godz. 07:58:25 »

(Urywki z transkrypcji)


Ron Besser :
Michał Nebadoński właśnie opuścił Urantię. Był tu przez ponad tydzień. Widział zbyt wiele na planecie w ramach przygotowań do misji, ale właśnie opuścił planetę, ponieważ na Salvingtonie jest nagły wypadek.



Michał Nebadoński :
Tu Michał Nebadoński. Chcę, żeby to było wiadomo, że właśnie opuściłem Urantię z tego prostego powodu, że na planecie zrobiło się ciężko i kudłato. Prawie każda duchowa istota, od serafinów, przez Synów Vorondadeków, Synów Lanonandeków i grupę Synów, których nawet nie znam, próbuje wylądować na Urantii. Ron rozwścieczył ich odrzucając ich i każąc im się wynosić i pozostać na zewnątrz. To ich rozwścieczyło, ponieważ przyzwyczaili się do tego, co mówią w Raju : Tak długo, jak jesteś dobry, możesz się przyłączyć, ale Ron ustanowił nowy standard i powiedział im, że nie są mile widziani. Próbują przywrócić swoją ważność i pojawić się na Urantii. Machiventa Melchizedek walczy z nimi zębami i pazurami.


Od dzisiaj nie pozwalam nikomu nowemu lądować na Urantii. Te grupy, które obecnie przebywają na Urantii, nie mogą jej opuścić. Tak właśnie stało się z buntem Lucyfera. Gdybyście przeczytali lekcję w Księdze Urantii, zrozumielibyście, że Lucyfer wydał manifest i zabronił komukolwiek opuszczać Urantię lub na nią przybywać. Później został wyzwany przez Gabriela i Lucyfer uciekł na planetę kontrolującą światów-mieszkań, gdzie utrzymywał się przez czas trwania buntu Lucyfera. Dla tych z was, którzy mogą tego nie wiedzieć, rebelia Lucyfera została zakończona śmiercią Lucyfera w marcu 1986 roku. Nie ma żadnego diabła, z wyjątkiem tych, którzy próbują zbuntować się ponownie i tym razem wiemy, jak to zrobić.



Ojciec Wszechświata :
Ojciec Wszechświata ma wam coś bardzo ważnego do powiedzenia. Urantia ma syna obdarzającego od ponad dwóch tysiącleci. Nazywacie go Jezusem. Przygotowujemy Jezusa do powrotu, tak jak obiecał.


Problem, który mamy teraz, polega na tym, że Urantia zachowuje się teraz jak planeta odstępców i że główne narody, które się na niej znajdują, bronią się przed wojną światową. Jest to jeszcze możliwe, ale jeśli pójdzie tak źle, jak nam się wydaje, może dojść do wybuchu trzeciej wojny światowej. Nie panikujcie.


Ci, którzy nigdy nie czytali informacji od nas, które dostarczaliśmy planecie przez 50-70 lat, muszą wiedzieć że w roku 1933 doszło na tej planecie do deprecjonującego powstania, ale w latach 1933-34 dokonaliśmy wielkiego epokowego objawienia, żeby temu przeciwdziałać pod kierownictwem dr Sadlera, który był i nadal jest lekarzem o wielkiej reputacji.


Od ponad 70 lat tekst ten jest dostępny, żeby wam opowiedzieć o waszym pochodzeniu, lecz co najwyżej mniej niż milion osób przeczytało ten tekst. Nie zamierzamy dostarczać nowego, szóstego, dopóki ludność nie będzie bardziej gotowa.


Tym, co wywołało powstania, było samobójstwo Boga najwyższego. Wy mówicie : Jak Bóg może popełnić samobójstwo ? Przecież jest wieczny. Cóż, tak, jestem wieczny. Naczelni Bogowie w Raju są wieczni, ale najwyższy jest stworzeniem, które trzyma czas. Skąd mam w Raju wiedzieć, co wydarzyło się w czasie, gdzie nie ma linii komunikacji między nami bez bóstwa, które powiedziałoby mi, co wydarzyło się w rozwoju czasu ? Cóż, nie mogę tego wiedzieć i najwyższy był połączeniem między tym, co wydarzyło się w czasie, a tym, co miało zostać uwiecznione. Jesteście ważną częścią tego i muszę wiedzieć, co się dzieje, ale najwyższy wbił sobie do głowy, że ma przejąć kontrolę i być właścicielem czasu. Nie, nie, nie, nigdy. Zniszczył około miliona istnień z powodu złośliwych poglądów, że jeśli nie dostanie swojego sposobu działania, to będzie zabijał. Zabił około miliona osób na Salvingtonie, a nawet zaatakował Rona przy komputerze, ponieważ on jest skuteczny.



Jezus :
Jestem Chrystusem. Posłuchajcie mnie. Spojrzałem na waszą planetę kilka tygodni temu i dziś ona ledwo się trzyma. Stany Zjednoczone są najpotężniejszym narodem, jaki kiedykolwiek istniał na jakiejkolwiek planecie we wszechświecie Nebadonu. Są tak potężne, że wszystko, co powiedzą, musi zostać zrobione. Chiny są wściekłe. Australia nie lubi być zapasową jądrową machiną wojenną, ale przydzielono jej pięć nowych jądrowych okrętów podwodnych. Ich załoga została przeszkolona. Stany Zjednoczone nalegają, żeby Wielka Brytania, Unia Europejska i Australia prowadziły działania przeciwko jakiemukolwiek chińskiemu wtargnięciu na ląd. Nie wiem, co myśli Biden, ale jest to niezwykle niebezpieczne. Nie pozwolimy Urantii na udział w wojnie jądrowej. W końcu jest to planeta obdarzenia Syna obdarzającego, którego ogromnie kochamy. Z tego powodu wola Stanów Zjednoczonych nie zostanie w pełni wykonana.

Na wypadek gdybyście to przegapili, to planujemy być obecni jako kwatera główna w Stanach Zjednoczonych. Dopóki Ron żyje, Jork jest potęgą. Powiem wam teraz coś, czego nigdy dotąd nie mówiłem żadnej grupie. Planeta Urantia działa na zasadzie warunkowej, w której musimy ją wciąż odświeżać albo obdarzeniem Jezusa, albo obdarzeniem od Synów-Magistrów. Synowie Magistrowie mogą być nowością dla niektórych z was, ale spójrzcie na rozdział 20 Księgi Urantii i nakarmcie się nim, ponieważ to właśnie się wydarzy. Dokument 20. Synowie Magistrowie. Spójrzcie na to proszę i stańcie się świadomi. To oni staną się widoczni.

I wreszcie to : Ron w pełni cieszył się wszystkimi Synami Magistrami. Oni są bardzo ludzcy. Nie może się doczekać, żeby ich powitać. Wie o tym od roku 2010. Ze względów państwowych, podobnie jak kilku innych, ale oni nic z tym nie zrobili. Ron zrobił. Nie będzie żadnych zmian w naszych operacjach aż do 16 maja. Po 16 maja uważajcie. Mamy wiele do powiedzenia, wiele do zrobienia. Będziemy mieli rzecznika, który będzie codziennie informował o wszystkim w radiu i w telewizji, ale to dopiero po 17 maja. Może to być po rozpoczęciu czerwca. Jesteśmy grupą, która wystartuje powoli.