Author Topic: 25.4.2024 – Van o ostatecznym obdarzeniu przez Synów Stwórców  (Read 93 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1502
    • View Profile
    • Email
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21231.msg103165#msg103165
Napisała : SonsofGod, starszy członek
Kategoria / Temat : NUMERY TELEFONÓW I KODY DOSTĘPU HOLENDERSKIEJ MIĘDZYNARODOWEJ / Lightline holenderska międzynarodowa
« Odpowiedź nr 1, 23 kwietnia 2024 r., godz. 15:56:46 »

(Jeden urywek z transkrypcji)


Van :
Cóż, to prawda, że jest to mała grupa, ale grupa dużo obiecujaca i z dużym doświadczeniem. W ostatnich latach musieliście przejść przez wiele prób, a to nie jest łatwe, ale każdy z was ma swoje własne obawy i każdy z was pracował w inny sposób lub uczestniczył i przygotowywał się do misji.

Misje są głównym celem i każdy z was jest gotów poświęcić się tym Misjom, gdy tylko staną się one publiczne i wykonalne na tej planecie, ale w niektórych momentach wasza motywacja może być prawie stracona, przez zmiany i więcej zmian.

Ja jestem Van i mogę wam powiedzieć, że praca z duchem jest czymś, czego nie można osiągnąć szybko. Jezus jest jedynym przykładem w historii tej planety, gdzie wielki cud Boga stał się rzeczywistością poprzez dar tej boskiej istoty, waszego Syna Stwórcy, kiedy doświadczał, czym jest życie jako człowiek na tej planecie. Wszyscy dowiedzieliście się o tym i prawdopodobnie nabraliście głębszego znaczenia, ale w fakcie jego obdarzenia jest o wiele więcej, niż kiedykolwiek słyszeliście.

Obdarzenie przez Syna Stwórcę jako człowieka na tej planecie jest czymś, czego może dokonać tylko Ojciec Wszechświata. Jest to tajemnica dla każdego mieszkańca całego wszechświata, tajemnica Ojca, która prawdopodobnie będzie trwać wiecznie. Tylko Ojciec może dokonać tak potężnych rzeczy i zrobił to niezliczoną ilość razy z wieloma Synami Stwórcami, którzy musieli ukończyć swoje ostateczne obdarzenie, co wydarzyło się co najmniej ponad 750 000 razy. Ten akt należy do wzniosłych działań Boga i pozostaje tajemniczym wydarzeniem. Pochodzi od samego Ojca i jest to wydarzenie, które ma miejsce na Saverington, na planecie dla Synów, którzy kierują wszechświatami lokalnymi, które stworzyli zgodnie z własnym zrozumieniem i kontrolą.

W określonym czasie następuje wcielenie do zakonu istot ludzkich stworzonego przez tego Syna Stwórcę, do najniższego zakonu w jego stworzeniu na pewnej planecie. Jest to ostateczne obdarzenie przez Syna Stwórcę, które obejmuje narodziny jako niemowlę na zamieszkałej planecie, tak jak wasz Jezus urodził się jako małe, bezbronne niemowlę swoim rodzicom, którzy zostali wybrani, żeby go przyjąć i wychować. Jednak także tutaj widzicie, jak okoliczności nadały historii inne znaczenie. Jezus stracił ziemskiego ojca w wieku 14 lat, w wieku, w którym chłopiec rozpaczliwie potrzebuje ojca. Jednak Maria, jego matka, przejęła zadanie Józefa najlepiej jak potrafiła, ale Jezus mógł się wiele nauczyć od swojego ojca patrząc na jego życiowe próby i codzienne zawiłości.

Tu Van. Mówię to, żeby wam przypomnieć, że życie ma swój bieg, że praca dla ducha jest wyjątkowo skomplikowana, że możemy kontrolować wiele rzeczy, ale nigdy nie wiemy dokładnie, jakie okoliczności mogą się pojawić w krótkim życiu człowieka na planecie, gdzie zdobywa on swoje doświadczenia jako istota ludzka. Jestem Van i wycofuję się. Dziękuję ci Elise za odebranie mnie. Życzę wszystkim miłego dnia i mam nadzieję, że wkrótce wrócę.