Author Topic: 2.4.2024 - Deklaracja misji 1 kwietnia 2024 r.  (Read 1358 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1497
    • View Profile
    • Email
2.4.2024 - Deklaracja misji 1 kwietnia 2024 r.
« on: April 02, 2024, 08:53:42 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21180.msg103041#msg103041
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Deklaracja misji 1 kwietnia 2024 r. -
« 1 kwietnia 2024 r., godz. 19:54:29 »


Tu MICHAŁ NEBADOŃSKI. Wygłaszam dziś kilka przemówień. Po pierwsze, misja się nie zakończyła, ale została nieco spowolniona, żeby się upewnić, że to, co chcemy osiągnąć, zostanie w pełni sfinansowane w sposób, w jaki chcemy to zrobić. Ron jest na tyle niedysponowany, że jest to skomplikowane i odbierał polecenia następnie autoryzowane przez Salvington i muszą one zostać anulowane. Był ostrożny i nic mu nie będzie, ale nie wcześniej niż zdeformuję jedno lub dwa moje oświadczenia.

Fundacja Magisterska jest pakietem opieki, który chcemy, żeby był obecny, a nie klika mówiąca o zakończeniu Linii Światła lub czymś podobnym. Mamy jednak chwilę na naprawę i chcielibyśmy, żeby inni widzieli to w całości.

Misje mają przebiegać tak, jak je widzieliście przez lata. Musimy jednak wyjaśnić, że ich powód jest taki sam, ale czas jest nieco zmieniony, żeby widownia była prawidłowo odczytywana. Ron nie jest problemem, ponieważ nie mówił o tym, ale nad jego głową wisi klika, która uniemożliwia skupienie się na prawdziwych mówcach, żeby nie słyszeć kliki, bo jest ona teraz całkowicie usunięta z Urantii z powodu ogromnego wyładowania energii, które pozwoliło Ronowi nic nie widzieć, ale w istocie zaalarmowało mnie do złożenia formalnej deklaracji, która musi zostać wysłuchana.

Misje idą w pełni do przodu !!! Jednak nietknięte informacje zostały utracone, ponieważ klika postawiła się jako pierwsza i brakuje informacji potrzebnych do działania. Autoryzuję ich obecność i to wszystko. Poczekajcie do jutra, żeby zrozumieć, w jakim stopniu i w jaki sposób będzie to kontynuowane. To wszystko, co mogę na razie powiedzieć. MICHAŁ NEBADOŃSKI do waszych usług. K:"

KONIEC