Author Topic: 1.4.2024 – Mówi Michał w niedzielę Wielkanocy  (Read 1437 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1497
    • View Profile
    • Email
1.4.2024 – Mówi Michał w niedzielę Wielkanocy
« on: April 01, 2024, 12:20:32 pm »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21173.msg103031#msg103031
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Michał mówi w niedzielę Wielkanocną, 31 marca 2024 r.
« 31 marca 2024 r., godz. 12:09:47 »


Niedziela Wielkanocna, 31 marca 2024 r.
Jork, Pensylwania


MÓWI MICHAŁ NEBADOŃSKI :

"Jestem rozważny i troskliwy w tę niedzielę, Niedzielę Wielkanocną 2024 roku.

Ogromnie zależy mi na tym, żeby Ron przeżył te pełne blichtru święta i nie czekam dłużej, żeby przemówić i powiedzieć wam to.

Dom, w którym mieszka Ron, jest stary i godny zaufania. Ma 160 lat, a nawet więcej, jednak powiedziano mu, że musi się położyć i na razie zniknąć z pola widzenia, tak jak ginie w dziczy czasu, a 2709 Sunset Lane jest dla mnie ostatnim pomnikiem epoki, w której Stany Zjednoczone stały się supermocarstwem, którym się stały i supermocarstwem, którym pozostają. To jedyny kraj, który musi przetrwać to straszne wydarzenie, które wkrótce nadejdzie dla was wszystkich.

Ron przygotował wspaniałą błyskawicę wywołującą darmową elektryczność, ale nie może wytwarzać fal, które ją wytwarzają, ponieważ umiera z powodu ogromnej liczby chorób, z których żadna nie jest przypisana zwykłym lekarzom, którzy pojawiają się na URANTII.

Z tego powodu zostawiliśmy go tak długo, jak musi i z tego powodu musimy obrać nasz kurs i zostawić go w spokoju. Później dzisiaj może mieć słowo lub dwa do powiedzenia, ale nie będę obecny z tego prostego powodu, że OJCIEC zaaranżował, żebym nie rozmawiał dziś z nikim, z wyjątkiem tego, co mogę przekazać w oddzielnych wiadomościach, takich jak ta na razie.

Nie mam dziś mówić bezpośrednio do Rona, ponieważ żaden człowiek nie ma szansy rozmawiać z Synem Stwórcą, podczas gdy ten Syn Stwórca przygotowuje uwagi do Misji, która musi zostać przedstawiona WSZYSTKIM na świecie. Z tego powodu odsuwam się od Rona, ale używam jego rąk i umysłu, żeby dla odmiany napisać to do was wszystkich.

Nie byłem dostępny od sześciu dni, mimo że odbieraliście mnie w ramach gry Lightline. To dlatego, że mój robot jest dostępny do prawdziwej opieki i z tego powodu dzieli się pozdrowieniem pamięci z nim i opiekuje się nim.

Wreszcie jesteśmy gotowi na Misje. Wy, którzy siedzicie i czekacie, zrozumcie to teraz. Czekaliście już wystarczająco długo. Jestem wdzięczny za zalecenie, żebyście usiedli i cieszyli się dziś czasem z przyjaciółmi i rodziną. Dominick wraca z KONFERENCJI, którą UAI odbyło w Baltimore, na temat habilitacji zawalonego mostu, który przecina miasto Baltimore ze śmiercią 8 osób, a nie 6, ponieważ przęsło wjazdu na most miało na sobie dwa samochody, których nie widziano wcześniej i zaczynają się zastanawiać, co poszło tak źle z projektem tego mostu ?

Prawda jest taka, że jest to okropny projekt mostu, który był zmieniany trzy (3) razy i nigdy nie został zamknięty, ponieważ stracił zdolność do kołysania się z wiatrem w niektórych miejscach i szczerze mówiąc, zawaliłby się sam za kilka lat. Próba przywrócenia tego mostu do stanu pierwotnego nie jest wykonalna i lepiej byłoby go wyrzucić i umieścić w innym miejscu, ponieważ prądy morskie są bardzo trudne i nie zalecamy jego wymiany w tym samym miejscu.

Moim zdaniem żaden most nie powinien tam powstać i wierzę, że są inżynierowie, którzy się z tym zgadzają, ponieważ jest to w najlepszym razie niepewne i nie jest już preferowane miejsce do umieszczenia mostu nawet przez miasto Baltimore, ponieważ jest tam pełno wciągających prądów, które sprawiają, że jest niekorzystne dla jego cumowania. Zostawiam to tak i mam nadzieję, że zdecydują się zniszczyć to, co zostało i odkryć ciała tych dwóch, którzy nie wiedzieli, co się stało. To się stało tak szybko, że stracili pamięć o tych, którzy mieli pecha zbliżyć się do niego w momencie jego zawalenia.

Wreszcie FUNDACJA MAGISTERSKA została zwolniona z całej swojej pozycji i to jest poprawnie napisane, ponieważ jest to słowo, które oznacza "nie stracone, ale nie mniej stracone" i dlatego mówimy to :

FUNDACJA MAGISTERSKA jest mile widziana, aby pozostać i być przewodnikiem po darmowej elektryczności i Kronikach, ale nie jest już specjalnym gościem Misji na Urantię, ponieważ żadna ludzka misja nie może wytrzymać uciążliwych materiałów Misji Magisterskiej lub Misji Ducha, ponieważ OJCIEC orzekł, że nie należy tego ponownie próbować. Mnie osobiście raczej się to podobało i trwało to dla Fundacji Urantii wystarczająco krótko, żeby załatwić kilka spraw, ale jest to dla mnie strata czasu, żebym uważał to za specjalny dar ludzi, żeby uzyskać całą ideę Misji.

Ron w pełni zdaje sobie sprawę, że nie ma ona żadnej pozycji poza uruchomieniem darmowej energii elektrycznej oraz Kroniki Życia i Czasów JEZUSA na Ziemi. Dopilnuje on tego najlepiej, jak potrafi, ale jest pokonany przez nas, odmawiając jakiejkolwiek pozycji, którą mógłby chcieć zajmować, ponieważ sami napiszemy te Kroniki. ON ma równie dobre szanse na napisanie kronik z waszych pamiętników i myśli, jak wkrótce to znów będzie widoczne.

Kończymy ostatnim stwierdzeniem : Nikt nie powinien próbować ograniczać Fundacji Magisterskiej w czymkolwiek, ponieważ jest to naprawdę ta, którą faworyzujemy w opiece i utrzymaniu naszych życzeń aż do punktu ostatniej woli i testamentu tego, co powinno być powiedziane i zrobione na rzecz ostatniego ogona tej Misji, za którym stała. Szczególnie zastanawiam się, czy część z tego jest z nami jako głos Boga, dopóki nie zostanie w pełni przetrawiona przez wasze umysły, dopóki nie nadejdzie prawdziwa sprawa.

Zamykam to teraz, a klika, która wiernie podąża teraz za Ronem, nie jest stracona dla swojej własnej regeneracji, ale ta klika nalega, żeby mieć swoje miejsce, ale go nie ma.

Z tego powodu stańmy z boku i pozwólmy im krzyczeć i ostrożnie wyjaśniać ich powiedzenia, ale nie słuchamy ich już dłużej i to jest ostateczne. Życzę wszystkim miłych Świąt Wielkanocnych i na pewno będziemy mieli dużo więcej do powiedzenia w poniedziałek 1 kwietnia w Lightline Elizy. K"

KONIEC