Author Topic: 2.2.2024 – Arthura o wÅ‚adzy i rozwoju ludzi  (Read 4075 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1496
    • View Profile
    • Email
2.2.2024 – Arthura o władzy i rozwoju ludzi
« on: February 02, 2024, 10:16:01 am »
Transkrypcja całości nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21009.msg102690#msg102690
Napisała : SonsofGod, starszy członek
Kategoria / Temat : NUMERY TELEFONU I KODY DOSTĘPU DO HOLENDERSKIEJ MIĘDZYNARODOWEJ / Lightline holenderska międzynarodowa
« Odpowiedź nr 1, 31 stycznia 2024 r., godz. 01:49:18 »

(Drugi urywek)


Arthura :

Tak, moi przyjaciele, jestem Arthura i cieszę się, że mogę być tutaj z wami wszystkimi obecnymi na poniedziałkowej Linii Światła. Znacie mnie. Jestem jednym z, powiedzmy, asystentów w misjach prowadzonych przez waszego Syna Stwórcę, Michała Nebadońskiego, Władcę waszego Wszechświata Lokalnego Nebadonu.

Dzisiejszy dzień nie różni się zbytnio od innych, jeśli chodzi o sprawy polityczne. Może strzępy władzy, którą wasi władcy okazują, pokazując swoje tak zwane prawo do tego, co uważają, że mogą kontrolować, ale tak nie jest. Jak wiecie, ostateczna decyzja nie należy do nich, nigdy. Należy zawsze do ich Pana, Michała z Nebadonu, który nadzoruje planetę, a on nie potrzebuje ich rad.

Kiedy rozglądam się po waszym świecie, ja, Arthura, widzę, że niektórzy myślą, że mogą rządzić światem. To ich jedyna myśl. Władza. Ale nie mają pojęcia o duchowym źródle ich istnienia. We wszystkim, z czym mają do czynienia, w ich umyśle nie pojawia się żadna myśl o tym. Po prostu wciąż myślą, że mają kontrolę nad wszystkim, a to rujnuje wiele i przyprawia nas i wielu innych w duchu niemal o ból głowy.

Są grupy, które wierzą w systemy religijne i niektóre z nich przekształciły się w formę niemal religijnego rządu z własnymi zasadami i prawami, których należy przestrzegać, co nie przyniosło nic dobrego. Odebrało to człowiekowi wolność odnalezienia Boga dla siebie, żeby umożliwić mu rozwiniecie duszy i odkrycie własnej roli i celu w życiu.

Ludzie w jakiś sposób muszą być wolni. Uzyskacie więcej wolności, gdy wasza cywilizacja będzie się rozwijać, gdy wasze rządy będą się wzajemnie słuchać, być może połączą się ze sobą i zdadzą sobie sprawę, że każdy człowiek jest dzieckiem Boga, a wolne myślenie jest dane wszystkim. Wolno myślący mężczyzna lub kobieta jest w stanie rozwinąć się w lepsze i wyższe myśli i filozofie po prostu podążając za prawem Bożym, odnajdując Boga w sobie. Dzięki temu odkryje najpiękniejsze i najbardziej pomysłowe metody życia, życia we współpracy z braćmi i siostrami oraz z Bogiem.

Potem, w pewnych momentach, zostanie dodane objawienie. Bezmyślne przestrzeganie zasad czyni ludzi leniwymi i łatwymi do kontrolowania przez zaborczych przywódców, którzy karmią ludność swoimi prawami i zasadami, ale praca, którą wykonujecie razem, w której staracie się spotykać, żeby się uczyć i dążyć do koleżeństwa i porozumienia, przyniesie pokój do serc wszystkich zainteresowanych i przyczyni się do pełnego postępu dla wszystkich, lecz ograniczone myślenie i działanie, które jest podyktowane priorytetem dla nielicznych, jest śmiertelne dla ludzkiego interesu i zdolności do poprawy pokolenia. Pozbawia to człowieka wszelkich możliwości rozwoju, ciekawości, która może prowadzić do wynalazczego umysłu i rozwoju duszy każdej jednostki. Może to zrujnować cały naród i kiedy taki naród zostanie obalony przez wyżej rozwiniętą cywilizację, naród ten jest skazany na zagładę, a jego owoce zostaną utracone na zawsze.

Jestem Arthura i chcę, żebyście się cieszyli daną wam wolnością, ale nigdy nie nadużywali jej do zdobycia kontroli nad kimś innym, ponieważ utrudni to rozwój tej osoby i jej duchowy wzrost i taka osoba nie przydaje się na nic społeczeństwu, które ma ewoluować do wyższego stanu świadomości i musi doprowadzić swoich ludzi do lepszej filozofii życia ze zrozumieniem żywego Boga i Ojca, który jest źródłem i celem życia, Ojca, który pragnie poznać i komunikować się ze swoimi dziećmi czasu.