Author Topic: 5.2.2024 – Nieznany posÅ‚aniec o kochaniu nieprzyjaciół  (Read 4101 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1496
    • View Profile
    • Email
Transkrypcja całości nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21009.msg102690#msg102690
Napisała : SonsofGod, starszy członek
Kategoria / Temat : NUMERY TELEFONU I KODY DOSTĘPU DO HOLENDERSKIEJ MIĘDZYNARODOWEJ / Lightline holenderska międzynarodowa
« Odpowiedź nr 1, 31 stycznia 2024 r., godz. 01:49:18 »

(Końcowe urywki z tej transkrypcji)


Nieznany posłaniec :

Wszyscy jesteście świadomi tak wielu niesprawiedliwości istniejących na świecie, w każdej chwili, każdego dnia, każdego miesiąca, każdego roku i tak wielu sprawcom tych niesprawiedliwości wydaje się, że uchodzi im to na sucho i robią te rzeczy bezkarnie.

Tak wiele jest sposobów, żeby szkodzić. Tak wielu ludzi będzie zajmować domy innych ludzi, gdy są na wakacjach, a prawo jest takie, że właściciele domów nie mogą wrócić do swoich domów. Jest tak wiele przykładów niesprawiedliwości. Jestem pewien, że wielu z was myślało być może wiele razy, co się dzieje z duszami tych ludzi, którzy robili tak straszne rzeczy ? Nigdy nic o nich nie słyszymy. Oni nigdy nie przekazują. Czy to dlatego, że już nie istnieją ? Jest ich tak wiele, nie tylko tych najbardziej znanych, sławnych czy niesławnych, Hitlerowie, Stalinowie, Mussolini, tak wielu z nich.

Jeśli pamiętacie, Jezus zawsze uczył, żeby kochać swoich nieprzyjaciół, kochać tych, którzy nie traktują was dobrze, którzy was wykorzystują. Cóż, to są najtrudniejsze słowa, nieprawdaż ? Tak łatwo jest kochać tych, którzy was kochają, kochać swoją rodzinę, przyjaciół i znajomych z pracy, ale co z tymi, którzy celowo działają przeciwko wam, którzy celowo was wykorzystują ? Co z nimi ? Niektórzy z was mieli takie doświadczenia. Ten przekazujący je miał. Miał doświadczenie uczenia się i udowadniania sobie, że jedyną rzeczą, jaką można zrobić, a w istocie najlepszą rzeczą, jaką można zrobić, jest wysłanie światła tym ludziom, bo spotkanie z nimi twarzą w twarz niczemu nie służy. W istocie przyniosłoby to efekt przeciwny do zamierzonego. Możecie im wysyłać szczere modlitwy, szczerą miłość i światło ze swojego serca do tych ludzi i widzieć ich otoczonych najpiękniejszym biało-złotym światłem. To działa i wymaga praktykowania.

Ponadto, jeśli chodzi o prawo, cóż, wszyscy wiecie, że sprawiedliwość musi być wymierzona i musi to być widoczne, że sprawiedliwość została wymierzona. Cóż, tak się nie stanie indywidualnie w przypadku tak wielu osób, ponieważ systemy wymiaru sprawiedliwości na całym świecie tak długo przygotowują sprawy do sądu i jest ich tak wiele tych spraw, że są po prostu przytłoczeni pracą. Spójrzmy na liczbę więźniów, którzy przebywają w więzieniach przez długie lata i lata i lata. To nie jest sprawiedliwość, to okrucieństwo. Jest to jedna z rzeczy, która wyjdzie na wierzch, gdy Regencje zostaną uruchomione, a Misje Magistrskie będą widoczne. Nastąpią większe zmiany w kodeksach karnych na całym świecie, ale ja chcę wam powiedzieć, co z tymi, którzy już umarli i odeszli ? Co z nimi ?

Cóż, pozwólcie, że wam powiem. Jak wiecie, piekła nie ma, a Bóg, nasz Ojciec Uniwersalny, nikogo nie karze, lecz to, co się dzieje, to to, że każdy jest zmuszony stanąć twarzą w twarz i zobaczyć i poczuć krzywdę, ból i cierpienie, które spowodował innym ludziom. Spróbujcie więc przez chwilę wyobrazić sobie, co to naprawdę oznacza. Ktoś po raz pierwszy naprawdę widzi, co zrobił i jak to zrobił, a także wpływ tego na niewinnych ludzi i dzieci. Dla wielu z nich to zbyt wiele, to jest nie do zniesienia i nie mogą tego znieść i w istocie decydują się nie ciągnąć dalej i ich dusze zostają stracone.

Pomyślcie więc czasem o tych drogich duszach, które tutaj na Ziemi sądziły, że są królami wszystkiego, mieli władzę, mieli wpływy, mieli pieniądze itd. itp., ale później, kiedy przejdą na drugą stronę, odkryją, że nie mają nic, jak tylko zmierzyć się z tym, co zrobili innym i poczuć to, doświadczyć tego, a to oczywiście jest piekło. Jednak jest to piekło z ich własnego wyboru, z ich woli, żeby to zrobić, kiedy byli tu, na Ziemi. Można więc współczuć tym ludziom u władzy, nawet teraz. Widzimy ich w telewizji, w filmach lub w radiu, oni są widoczni. Ktoś na efektownych stanowiskach, mnóstwo pieniędzy, jet set, jak można by ich nazwać, ale co oni wiedzą o swojej duszy ? Co wiedzą o duchowości ? Pomyślcie tylko o rzeczach, z którymi będą musieli się zmierzyć. Mogą spędzać tutaj najwspanialszy czas, ale kiedy przejdą na drugą stronę, będą musieli stawić czoła sprawiedliwości.

Powodem, dla którego chciałem, żeby Lemuel powiedział te rzeczy, jest to, że wiem, że on, ale jestem pewien, że wielu z was również myślało o tych rzeczach. Jak wielu ludziom wydaje się, że morderstwo uchodzi im dosłownie na sucho, ale także w przenośni. Mogę was zapewnić, że nie uciekną od tego. Uchodzi im to bezkarnie na Ziemi, dobrze, ale nie wtedy, kiedy stąd odchodzą, no cóż, kiedy pójdą do światów-mieszkań. Więc wszystko, co możecie zrobić, to wysłać tym ludziom światło i jak już wspomniałem wcześniej, jest to najtrudniejsza rzecz, do jakiej kiedykolwiek zostaniecie wezwani, cóż, nikt was do tego nie wezwie, ale wskazane jest, żeby to robić, bo ci ludzie tego potrzebują, potrzebują waszego światła, ponieważ sami nie mają swojego światła.

Więc wysyłajcie im światło tak szczerze, jak tylko możecie. Chodzi o miłość z waszego serca do tych ludzi, szczególnie tych, których znacie osobiście, którzy was wykorzystują i robią dobrze przeciwko wam, tego rodzaju rzeczy. To bardzo, bardzo trudne, wiem, ale to najlepsza i jedyna rzecz, jaką możecie dla nich zrobić, a oni się odwrócą, zaczną zachowywać się wobec was inaczej. Proszę, spróbujcie i udowodnijcie to sobie sami. To wymaga czasu, ale uwierzcie mi, że to działa. Więc tak, kochajcie swoich nieprzyjaciół i wysyłajcie im światło i miłość, a pewnego dnia ci wrogowie mogą stać się waszymi przyjaciółmi, waszymi prawdziwymi przyjaciółmi, ponieważ wyście ich odwrócili, żeby przyjęli światło, które im wysłaliście. Dziękuję. Dziękuję, Lemuelu.


Valerie :
Miałam nadzieję, nie, nie myślałam, ale miałam nadzieję, że ci niewinni ludzie, którzy stają się ofiarami tego systemu, jak młodzi ludzie, którzy nie radzą sobie z tą sytuacją.


Lemuel :
Jeśli dobrze zrozumiałem, każda dusza, która nie miała okazji się rozwinąć, a umrze przedtem, zanim będzie miała okazję się rozwinąć, zostanie otoczona opieką. To znaczy, była o tym mowa wcześniej. Na przykład, jeśli jest to małe dziecko, nawet zanim będzie miało swojego Dostrajacza Myśli, to tam na górze są żłobki, że tak powiem, które opiekują się tymi maluchami, dopóki ich dusze się nie rozwiną do tego stopnia, że mogą już otrzymać Dostrajacza Myśli i kontynuują swój plan wznoszenia się jak wszyscy inni.


Nieznany posłaniec :
A wszystkie inne dusze ? To znaczy tych, którzy są w pełni świadomi. Są miliony milionów milionów ludzi w całej historii, którzy nigdy nie mieli szansy, nigdy nie słyszeli nic o duchowości, szczególnie na tej planecie, z powodu buntu, tak jak wy jesteście w pełni świadomi i ci, którzy są żołnierzami itp., którzy walczyli w tak wielu wojnach.

Zdecydowana większość z nich została ocalona, ponieważ znaleźli się w okolicznościach, w których musieli zrobić pewne rzeczy. To zupełnie co innego niż sprawcy umyślnie popełniający zło. To zupełnie inna sytuacja. Zdecydowana większość tych dusz jest zbawiona i ma możliwość rozwoju i kontynuowania swoich planów wznoszenia się.