Author Topic: 18.12.2023 – Tu i teraz  (Read 4974 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1496
    • View Profile
    • Email
18.12.2023 – Tu i teraz
« on: December 18, 2023, 00:20:44 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=20900.msg102433#msg102433
Przekazał : Lemuel, członek bohater
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / TU I TERAZ
« 16 grudnia 2023 r., godz. 01:59:06 »


Mówi : MICHAŁ NEBADOŃSKI
Temat : TU I TERAZ
PrzekazujÄ…cy : Lemuel
Girona, 16 grudnia 2023 r., godz. 07:00


Przychodzę dziś rano, żeby doradzić wam wszystkim, że dobrze by wam zrobiło, gdybyście pozostawali tu i teraz. Nie spekulujcie, co się wydarzy, a co nie. Rola, jaką odegracie podczas wydarzeń, które wkrótce będą miały miejsce, będzie polegała nie tylko na pomaganiu i wspieraniu innych, ale także na udowodnieniu nam, że możemy na was polegać w robieniu tego, czego potrzebujemy i o co was prosimy.

Chociaż w ostatnich latach wszyscy byliście wielokrotnie przetestowani i wypróbowywani, nie ma nic, co moglibyśmy zrobić, żeby was bardziej przygotować na to, co wkrótce się rozwinie przed waszymi oczami. To pierwszy taki przypadek zarówno dla nas, jak i dla was. Ludzie nigdy nie byli i nigdy nie myśleli, że będą w stanie wziąć udział w Boskiej Misji, ale tak się stało, jak wiecie, poprzez ustanowienie FUNDACJI MAGISTERSKIEJ, która będzie naszą ziemską siedzibą, posiadaną i zarządzaną przez MELCHIZEDEKÓW.

Ja, jako wasz Syn Stwórca, jestem bardzo zadowolony z was, moje dzieci, widząc taki postęp w waszej duchowej świadomości, że to, co uważano za niemożliwe, stało się nie tylko możliwe, ale i pewne. Jesteście pierwszymi ludźmi, którzy pracują z Niebianami. Wszyscy przejdziecie do historii ze względu na znaczenie waszego udziału w takich historycznych wydarzeniach.

Wszystko się zmieni, wy się zmienicie, nawet pogoda się zmieni, ponieważ potrzebujemy optymalnych warunków, żeby przynieść to, co uważamy za kluczowe w terenie.

Moje ostatnie słowa do was tego ranka to : Pozostańcie TU i TERAZ i czyniąc to, otrzymacie myśli, słowa i uczynki, do których zostaliście wezwani i będziecie je wykonywać z radością i miłością w waszych sercach, wraz z uczuciami wdzięczności za możliwość uczestniczenia w nich.

TU MICHAŁ NEBADOŃSKI

DOBREGO DNIA !

Lemuel