Author Topic: 29.3.2024 – Lighline USA z 24-go marca  (Read 2095 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1496
    • View Profile
    • Email
29.3.2024 – Lighline USA z 24-go marca
« on: March 28, 2024, 13:07:00 pm »
Transkrypcja całości nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21156.msg103004#msg103004
Napisa : SonsofGod, starszy członek
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań, uwagi i plany / Lightline USA z 24 marca 2024 r.
« Odpowiedź nr 1, 25 marca 2024 r., godz. 11:24:07 »

(Urywki z transkrypcji)


Michał Nebadoński :
Jak wielu z was wie lub pamięta, na ostatniej Lightline, na której był Ron, ogłosiliśmy, że prawdopodobnie 12 maja rozpocznie się widoczna Misja. To nie jest tak daleko. Pragniemy przypomnieć wam wszystkim, że ustalona przez nas data to 12 maja. Z naszych własnych względów należy pamiętać, że działamy w strefie czasowej Nowego Jorku. To jest atlantyckie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. I wreszcie, dla wszystkich, którzy czekają na ostateczne ogłoszenie, już je wydaliśmy. To było w ostatnią środę.


Nadchodząca duchowa misja najpierw do Stanów Zjednoczonych, a do reszty świata nieco później, pojawi się poprzez przekaz już nie w waszych środkach masowego przekazu, ale na tych Liniach Światła. Uważamy to za bezpieczniejsze i łatwiejsze w użyciu. Ponadto, jak zwykle, o godz. 14:00.


I wreszcie, do wszystkich z was, którzy słuchają przez internet lub w inny sposób. Informujemy, że teraz będziemy nadawać tylko na Lightlines za pośrednictwem Fundacji Magisterskiej, tak jak słuchacie teraz, zgodnie z harmonogramem, o 14:00. One są w niedzielę, poniedziałek, wtorek, środę, od czasu do czasu w czwartek, piątek i sobotę, kiedy wzywamy do nich. Dokonamy naszych głównych ogłoszeń dotyczących Misji. Widoczna misja odbędzie się w maju, począwszy od 12 maja, dla przypomnienia.



Melchizedek Machiwenta :
Tu Melchizedek Machiwenta. Jestem tym Mędrcem z Salem i mówiłem do Abrahama w te wietrzne, zimne dni, kiedy się wcieliłem na terenie dzisiejszej Palestyny. W tamtych czasach nazywało się to Judeą. Pojawiłem się w ciele i zwróciłem się do dawnego Abrahama. Natychmiast mnie powitał i nauczał plemiona Izraela o Jedynym Bogu.


Misje Ducha rozpoczną się 12 maja 2024 roku, a na początku ogłosimy je w tej stacji radiowej Lightline, która tak naprawdę jest telekonferencją.


Światy morontialne to tam, gdzie udajecie się po śmierci na Urantii. Ron dołączy do światów morontialnych po swojej śmierci, prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Z tego powodu przygotujcie się na to, że ci z was, którzy mają kontakt z Dostrajaczem, zostaną wysłani do czwartego świata-mieszkania. Na czwartym świecie-mieszkaniu jest grupa studiująca Księgę Urantii. Oni was powitają. Dodaliśmy to do planu podróży, ponieważ ci z was, którzy uczęszczają tutaj, w większości czytali piąte epokowe objawienie. Jest to ponad 2000 stron najwyższego objawienia, jakie kiedykolwiek przeczytacie, piątego epokowego objawienia. Jezus jest czwartym epokowym objawieniem. Adam i Ewa są trzecim i tak dalej. Ja, Melchizedek Machiwenta, jestem drugim epokowym objawieniem jako Mędrzec Salem w roku 1978 r. p.n.e.. Według waszego kalendarza był to rok, w którym poznałem Abrahama.



Ron Besser :
Tak, Machiwento. Jeśli ktoś zadałby sobie trud czytania tego, to otworzyłem to do czytania na tym forum dyskusyjnym. Na górze strony forum jest link do czytania tego. Jest tam jeden rozdział, w którym ty, twoje objawienie Abrahamowi jest dobrze wspomniane i opisane, a także życie i czasy Jezusa z duchowych archiwów. To jest całkiem niezła lektura. 500 stron wielu rzeczy, których nigdy nie wiedzieliśmy o Jezusie.



Michał Nebadoński :
Wszyscy jesteście w pełni świadomi, że od wielu lat oczekujecie Misji Magisterskiej i Powrotu Jezusa, który się pojawi na Urantii. Było to planowane wiele lat temu i za każdym razem, gdy byliśmy gotowi je ogłosić, w ostatniej chwili zawsze działo się coś, co nam w tym przeszkadzało. Stąd rozczarowanie, frustracja, a także wiarygodność, którą niektórzy z was mieli, zostały całkowicie utracone na przestrzeni lat przez tych z was, którzy szczerze pragnęli głosić dobrą nowinę o Misjach i powrocie Jezusa. Wszyscy byliście zakłopotani i straciliście wszelką wiarygodność. Niemniej jednak wciąż tu jesteście, a wasza lojalność jest zauważana i bardzo doceniana.


Te rzeczy były już poruszane wiele razy, tak, oczywiście i prawdopodobnie jesteście już tak zmęczeni słuchaniem tych samych rzeczy. ale chciałbym również zwrócić waszą uwagę na coś, oprócz tego, że zapewniam, że znacie najnowsze wiadomości, więc na okrucieństwa, które miały miejsce w Moskwie w ciągu ostatnich 24 godzin. Od wielu lat na całym świecie toczą się mniejsze lub większe wojny. Od wielu lat na planecie Urantii nie było całkowitego pokoju. Tak więc ustanowienie globalnego pokoju na Urantii nie będzie łatwe, ale on będzie i musi zostać ustanowiony.


Zostaliście teraz poinformowani, że nastąpiła zmiana polegająca na tym, że teraz nie zamierzamy, aby pierwsze ogłoszenia pojawiły się w waszych środkach masowego przekazu. Teraz nie będzie to miało miejsca. Z różnych powodów, z których nie najmniejszym są oczywiście względy bezpieczeństwa, zdecydowaliśmy się na pierwsze ogłoszenia za pośrednictwem Lightlines i tak, odbędzie się to w ciągu następnego miesiąca kwietnia, za pośrednictwem kilku Lightlines. Te ogłoszenia pomogą przygotować ludzi na widoczne ogłoszenia, które odbędą się po 12 maja. W tym roku, 12 maja 2024 roku.

Jest to oczywiście coś zupełnie nieprzewidywanego i nieprzygotowanego przez zdecydowaną większość światowej populacji. Tak więc będzie to ogromny szok i pojawi się ogromna niewiara, a w wielu miejscach panika i strach, ponieważ nieznane jest zawsze przerażające. Tylko dzięki wiedzy strach zostaje rozproszony. Chciałbym to powtórzyć. Tylko dzięki wiedzy można rozwiać strach. Zajmie to czas, ale tak się stanie i miejmy nadzieję, że pod koniec maja i na początku czerwca ludzie na całym świecie zdadzą sobie sprawę, że na tej planecie dzieje się coś niezwykle ważnego, ponieważ do tego czasu pokój będzie musiał zostać ustanowiony, będzie musiał zostać ogłoszony. Wojny się skończą, a to oczywiście samo w sobie będzie ogromną ulgą i powodem do ogromnej radości i dziękczynienia, ale w końcu pokój zostanie ogłoszony. Tak więc, rzeczywiście, jest na co czekać i to bardzo dużo, ale także na początku będą problemy, tak.

Nastąpi ogromna zmiana na giełdzie. Nastąpi gwałtowny spadek i jest wielu, wielu, wielu ludzi którzy stracą ogromną ilość pieniędzy i to samo w sobie spowoduje ogromne problemy osobiste i wiele osób będzie próbowało odebrać sobie życie. Nie będą w stanie znieść tych oczywistych zmian, które nastąpią w ich życiu. Cóż, jest wiele rzeczy, które mógłbym powiedzieć, ale teraz nie czas i nie miejsce na to, ale chciałbym tylko potwierdzić to, co wkrótce nastąpi i zachęcić was, wszystkich tu obecnych do utrzymania kursu i proszę, nie pozwólcie, żeby to, co dzieje się na świecie, zniechęciło was.



Dr Sadler :
Nigdy nie zamierzałem, żeby Fundacja Urantii trwała dłużej niż, mam nadzieję, sto lat. Ma ona obecnie prawie 70 lat i została w pełni zarejestrowana dopiero w 1953 roku. Dokumenty założycielskie zostały zniszczone podczas sprzątania mojego biura. Osoba ta miała dobre intencje, ale nigdy nie zrozumiała, gdzie trzymam rzeczy i dlaczego je trzymam. Zniszczyła mój dziennik. Zniszczyła dokumenty założycielskie i teraz jedyną rzeczą, która wam pozostała, są artykuły, których użyliśmy do założenia Fundacji Urantii, które są wam wszystkim dobrze znane.



Michał z Raju :
W końcy to do ciebie, Michale Nebadoński. Tu Michał z Raju. Jestem pierwszym Synem Stwórcą i pozostaję w Raju. Pracuję w obszarach Havony, we wszystkich siedmiu kręgach. Od czasu do czasu pojawiam się tam na specjalnym kręgu zwanym czwartym. To nie tam najwyższy się zniszczył. Zniszczył się na trzecim. Jest tam wypalona planeta, którą można zobaczyć tylko z daleka, przechodząc obok trzeciego kręgu, ale jest to planeta wielkości małego układu słonecznego. Jest pusta w środku. Miejsce śmierci najwyższego nie jest uświęconą ziemią. Pozostawiamy te zniszczenia, żeby można było je zobaczyć



Jezus z Raju :
Tu Jezus, nie ten z Urantii, jestem Jezusem z Raju. Każdy Syn Stwórca, który obdarza sobą, należy do Synostwa z Synami Stwórcami. Istnieją tysiące Jezusów. Ten dla waszej planety to Jezus z Nazaretu. To może być trudne do przyjęcia, ale taka jest prawda.


Jestem tym, kogo można nazwać Jezusem z Raju. Nigdy wcześniej nie przemawiałem, ale chcę przemówić do was wszystkich i do Urantii. To jest Ziemia. Ziemio, wkrótce ponownie przyjmiesz Jezusa w ciele. Nie dotykajcie Go ! Wasze ręce przejdą przez niego. Będzie chodził, mówił i przekazywał, ale zawsze chroniony przez duchową flankę potężnych oficerów łącznikowych. Kiedy pojawił się po wyjściu z grobu, Jezus z Nazaretu żył i miał się dobrze, wyglądał jak on sam i mógł mówić. Został wskrzeszony z grobu przez Archanioła Ryana. Ron napisał książkę zatytułowaną Korona . . . , jest tam kilka słów, w których Archanioł Ryan mówi o zmartwychwstaniu, dosłownie o przebudzeniu Jezusa. Jezus zatrzepotał oczami i zastanawiał się, gdzie On jest w tej ciemności. Światło Archanioła wystarczyło tylko, żeby Jezus potknął się o drzwi, o kamień przyciśnięty do pustego otworu w skalnym grobie. Kiedy Archanioł odsunął go na bok, wyszedł na zewnątrz około 2 nad ranem, w niedzielę.

Znalazł tam dwie kobiety, które czekały na niego, gdy chodził po Nazarecie i innych miejscach Izraela, żeby nauczać i wygłaszać wykłady. Był tam korpus kobiet, Biblia o tym nie wspomina, składający się z 15 kobiet, które dbały o to, żeby mieli pożywienie, wodę i wystarczającą ilość jedzenia, żeby dalej chodzić po Judei i okolicznych ziemiach, żeby mówić i wykładać, opowiadając o Ojcu. Jego życie, życie Jezusa, zakończyło się na krzyżu. Archanioł Ryan przybył po jego pogrzebie, w niedzielę rano i nakazał mu wstać z grobu.



Jezus Chrystus :
Na koniec to dla tych, którzy słuchają. Na koniec tego tygodnia, najbliższa niedziela to Wielkanoc. Módlcie się, mówcie o mnie, kiedy będziecie składać życzenia wielkanocne i prawdopodobnie spożywać wielkanocne posiłki, pamiętajcie o mnie, Jezusie Chrystusie. Jestem tutaj. Chodzę między wami niewidzialny. Zobaczycie mnie prawdopodobnie nieco przed połową maja 2024 roku. Bądźcie radośni. Bądźcie troskliwi. Bądźcie wyrozumiali. To będzie ostatni czas, kiedy Urantia bedzie miała szansę pozostać planetą.



Wieczny Syn :
Tu teraz bezpośrednio Wieczny Syn. Zamierzamy zamknąć tę Linię Światła, spóźniając się dość, ale jest to specjalna okazja. Teraz słucha nas 27 osób i dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostanie z nami. To trwa długo, ale tak jest dobrze.

Jestem Wiecznym Synem. Nie mam imienia. Syn Obdarowujący, Jezus jest moim Synem. Dla tych z was, którzy nie wiedzą, każdy wszechświat lokalny ma swojego Jezusa. Jezus, który do was przyszedł, jest Umiłowanym Synem waszego Syna Stwórcy. 611121 to jego numer i w takiej kolejności urodził się Synowi Stwórcy, a raczej Wiecznemu Synowi i Ojcu Wszechświata. Liczymy każdego i nadajemy mu numer. Wasz Jezus jest Synem Stwórcą 611121. Michał Nebadoński jest 611121 Synem Stwórcą. Wszyscy przed nim w ich własnych miejscach, w galaktykach daleko, daleko od was, również mieli swoich Jezusów pod różnymi imionami. Jezus jest Synem Obdarzającym, który przybył na waszą planetę, żeby uczyć was o Ojcu Wszechświata. On jest 611121 i jest jeszcze około 90 000, którzy mają jeszcze nadejść i wtedy bedzie koniec czasu, ale nie wcześniej. Ponad 90 000, którzy mają nadejść, obdarzą na swoich światach i w swoich wszechświatach lokalnych.


Z tą ostatnią chwilą, jaką mamy tutaj na Lightline, dołączam małą notkę, żeby wszyscy znali stan rzeczy, poniższy harmonogram.

1. Pojawienie się Jezusa nastąpi po 12 maja 2024 roku.
2. Ogłoszenie nastąpi lub poprzedzi dokładną datę zebrania zarządu i tego forum dyskusyjnego, jeśli będziecie w sesji. I po trzecie, jeszcze to.
3. Całą sprawę należy uznać za w pełni zakończoną i uporządkowaną po pojawieniu się Synów Magisterskich i dalszych trosk.