Author Topic: 21.1.2023 – Wypełniacze we Wszechświecie Nadrzędnym  (Read 77 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1147
    • View Profile
    • Email
21.1.2023 – Wypełniacze we Wszechświecie Nadrzędnym
« on: January 22, 2023, 02:30:27 am »
Te same wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=19830.msg100343#msg100343
Kategoria / Temat : Linki do nagrań, uwagi i plany / Nagranie Lighline z 15-go stycznia 2023 r.


1) Napisał : weydevu, starszy członek
« Odpowiedź nr 2, 17 stycznia 2023 r., godz. 12:09:51 »

Ron, dowiedzieliśmy się, że OJCIEC nosi wiele CZAPEK. To jest jak komórka, która nieustannie się dzieli przygotowując się do rzeczywistości. Jest to ogromne objawienie, do którego odnosi się OJCIEC:


Bóstwa egzystencjalne, Syn i Duch mają pomocników również z hiper nieskończoności, jak Ron lubi to nazywać. Nigdy ich nie słyszałeś, Ron, ale wypełniacze są ponad nami wszystkimi trzema i przydzielają swój personel zgodnie z naszą funkcją i naszą potrzebą. Z tego powodu, panie i panowie, właśnie otrzymaliście ogromne objawienie.


Nigdy nie mieliśmy jasnego szczegółowego obrazu Wypełniaczy poza tym, że są doradcami. Kiedy myślę o OJCU jako Stwórcy wszystkich rzeczy, a Wypełniacze są ponad TRÓJCĄ, to możecie sobie wyobrazić pytania, które mogę mieć, ale nie wiem, jak je sformułować. Czy w swojej morontialne jaźni mógłbyś odpowiedzieć na pytanie, którego nie zadałem. D

Weydevu


2) Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
« Odpowiedź nr 3, 17 stycznia 2023 r., godz. 13:35:25 »

Weydevu, proszę cię, muszę skorygować stwierdzenie, które podałeś powyżej. OJCIEC bardzo się wzburza, gdy śmiertelnik mówi coś w rodzaju "Wypełniacze są ponad Trójcą, itd."

Proszę wyklaruj swoje własne myślenie i po prostu wiedz, że nie ma nikogo "ponad" egzystencjalnymi Bóstwami, do których zalicza się OJCIEC, a już na pewno nikt nie jest ponad Rajską Trójcą. Takie myślenie musi być zdławione w zarodku, zanim rozkwitnie myślenie, że Ojciec lub ktokolwiek we Wszechświecie Nadrzędnym jest zabroniony w hiperinfinity. Nikt nie jest bardziej potężny i indywidualnie przypisany do zjednoczenia Wszechświata Nadrzeddnego niż Rajska Trójca. Rodzaj Wypełniaczy jest obcy dla Wszechświata Nadrzędnego. Mają swoje własne obostrzenia w pracy i spędzają część swojego czasu pytając Ojca, czy mogą tylko pomóc spojrzeć na problemy związane z Nieskończonością.

Znaczy to, że nigdy nie dotykają tych niskich poziomów edukacji i wyrażania rzeczywistości poprzez coś, co nazywa się znacznikiem czasu. Z tego powodu ARTHURA MUSI codziennie rano MELDOWAĆ SIĘ w Raju i upewniać się, że nie spowodował problemu w sektorze czasu, gdzie ty pracujesz Weydevu i gdzie ja i reszta z nas też pracujemy. ARTHURA podaje, że musi się upewniać, że Ron jest w wystarczająco dobrej formie, żeby mówić. Musi być pewien, że ty Weydevu robisz postępy w myśleniu i jest tyle innych zasad, których musi przestrzegać tylko po to, żeby rozmawiać z istotami czasu.

Wreszcie, czas nigdy nie jest taki sam w innych częściach wszechświatów czasu i przestrzeni. Czas na Urantii jest mierzony w sekundach, minutach i godzinach. Inna planeta w pobliżu nas mierzy czas tym, jak wiele przestrzeni pojawia się przed nimi z regularnością układu gwiezdnego. Inny świat mierzy czas jako mgiełkę chwil i nie liczy ich - ich spotkania są wyznaczane w drzewach na piasku, jak je nazywają, a drzewa z piasku są ukształtowaniem wzgórz z piasku na ich ziemi i opadają z precyzyjną regularnością. Oni odmierzają czas za ich pomocą.

W pełni odkryta na Urantii jest też przysługa drzew na Borneo, gdzie drzewa zrzucają swoje kwiaty co sześć miesięcy, a tubylcy liczą pół roku dokładnie przez opadanie płatków na dno lasu. Tak więc widzicie, że Urantia wyprzedza niektóre cywilizacje i ARTHURA musi się z nimi wszystkimi liczyć i być bardzo, bardzo ostrożny, żeby nie zrozumieć źle tego, co tu robią, jako albo głupiego, albo tak ignoranckiego, że wymaga to pouczenia, ale to jest lekcja na przyszłość naprawdę. Zapewniam was, że wy wolicie zegary i w tym ARTHURA też jest doskonały. On lubi technikę bardziej niż cokolwiek innego, a Bezprzewodowe Przekazywanie Energii Rona jest tak fascynujące, że spędza on długie godziny próbując zrozumieć, jak Ron poskładał to tak łatwo z pomocą Raysona.

Zapamiętaj to jeśli możesz Weydevu, OJCIEC nie ma sobie równych ani wewnątrz ani poza Wszechświatem Nadrzędnym. To są jego przyjaciele i doradcy i on nie dopuszcza żadnego panowania nad nim. Oni po prostu dyskutują o Jego problemach i pozostawiają OJCU rozpracowywanie tego bez nich, gdy skończą mówić.

KONIEC