Author Topic: 8.5.2024 – Sposób działania ducha  (Read 805 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1510
    • View Profile
    • Email
8.5.2024 – Sposób działania ducha
« on: May 08, 2024, 03:56:50 am »
Pełna wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21268.msg103244#msg103244
Napisała : SonsofGod, starszy członek
Kategoria / Temat : NUMERY TELEFONÓW I KODY DOSTĘPU HOLENDERSKIEJ MIĘDZYNARODOWEJ / Lightline holenderska międzynarodowa
« Odpowiedź nr 1, 7 maja 2024 r., godz. 11:31:53 »

(Jeden urywek z transkrypcji)


Arthura :
Tu Arthura, Elise. Witam. Cieszę się, że są słuchacze i chciałbym mówić do wszystkich. Minęło trochę czasu, ale jestem. Wszyscy uważacie za dziwne, że wypowiedzi duchów szybko się zmieniają. Wygląda to tak, jakby właśnie teraz podjęto prawdziwą decyzję lub wartościową decyzję, ale tak nie jest, ponieważ myślenie i działanie w duchu przebiega z ogromną prędkością. Pomiędzy dwoma pozornie przeciwstawnymi przesłaniami dzieje się wiele myśli i działań, ale mówię wam, że wiele rzeczy zostało rozważonych i postanowionych, kiedy wy, jako zewnętrzni słuchacze, słyszycie rezultat tych myśli lub działań.

Wy jako ludzie nie macie pojęcia, jak wiele może być przedyskutowane, ponownie przedyskutowane lub zakończone w ułamku sekundy w komunikacji duchowej i to są takie rzeczy, jak pomysły i myśli lub ideały, działania, a nawet stwarzanie i wiele więcej. To wszystko odbywa się w... cóż, w tysięcznych częściach sekundy waszego czasu, co jest dla nas normalnym sposobem rozmawiania lub działania o tak wielu rzeczach i wszystkim, co wymaga uwagi w rozległym i wielofazowym wszechświecie Ojca. Pamiętajcie o tym.

Pamiętajcie, że mogę być z wami z ogromną prędkością, że mogę zaspokoić wasze potrzeby. Nie muszę nawet podróżować, jeśli nie chcę. Jesteśmy w stanie dotrzeć do was z dowolnego punktu we wszechświecie, ale żeby lepiej zapoznać się z ludzkimi warunkami, schodzimy w dół i zbliżamy się. Zajęłoby to wieki, gdyby duch musiał komunikować się tak jak wy. Dlatego zawsze pamiętajcie o wielkich różnicach między wami a duchem. Istnieje różnica w statusie i możliwościach, których możemy i musimy używać do komunikacji, negocjacji, spotkań i działania.

Tak ludzie, wszechświat jest ogromny. Nie macie pojęcia i nie możecie mieć żadnego pojęcia o wymiarach i zastosowaniach udostępnionych przez Ojca Wszechświatowi Nadrzędnemu. Po prostu nie jesteście w stanie nawet wyobrazić sobie ogromu i wszystkich możliwości, które zostały powołane do istnienia, a ja nie jestem w stanie wam wszystkim tego teraz wyjaśnić.

Tu Arthura. Zstąpiłem w dół, żeby pomóc wam wszystkim na waszej płaszczyźnie istnienia, więc nie martwcie się tym, czego nie rozumiecie, ale cieszcie się połączeniem i bądźcie świadomi mojej obecności. Proście mnie, a będę kontynuował nauczanie małych lekcji, takich jak ta, dla waszego zbudowania. Uwielbiam być z wami i wiem, że wszyscy zawsze mnie słuchacie. Teraz odchodzę. Jestem Arthura do waszych usług. Miłego dnia.