Author Topic: 3.1.2024 – Ludzie w misjach nowoÅ›ciÄ…  (Read 4318 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1496
    • View Profile
    • Email
3.1.2024 – Ludzie w misjach nowością
« on: January 03, 2024, 08:32:01 am »
Transkrypcja nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=20944.msg102538#msg102538
Napisał : Raz, pełny członek
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań, uwagi i plany / Lightline z niedzieli, 31 grudnia 2023 r., link do nagrania i transkrypcja
« 01 stycznia 2023 r., godz. 16:44:23 »

(Jeden urywek z transkrypcji)


Michał Nebadoński :
Całym powodem, dla którego Ron robi dziś Linię Światła, jest to, że muszę złożyć oświadczenie, żebyście wszyscy zrozumieli. Michał Nebadoński jest Synem Stwórcą, który zbudował Nebadon i wy jesteście moimi synami, moimi córkami i moimi stworzeniami. Nie powinniście być odsuwani, ponieważ jest misja dla tych synów i córek, którzy pochodzą z Urantii. Macie być przyciągnięci i uczestniczyć. Ron to umożliwił. Pracujcie z Fundacją Magisterską i będziecie mieli głos. Fundacja Magisterska i Fundacja Urantii będą przyjaciółmi. Jedna będzie współpracować z drugą. Fundacja Magisterska jest zupełnie nowym Epokowym Objawieniem, poza tym Szóstym i zelektryfikuje świat. Wreszcie, władza nie jest problemem i kilka innych rzeczy, których nie chcę omawiać, nie teraz. Nie ma podsumowania tego, co właśnie powiedziałem. Posłuchajcie nagrania jeszcze raz.

I na koniec do ciebie, Ron. Zaproponowałeś sporo twórczych sposobów zaangażowania ludzi jako pomocy w misjach. Nigdy dotąd tego nie miałem, ale nigdy wcześniej nie mieliśmy już opublikowanego Objawienia Epokowego. To mi mówi, że musimy zrewidować procesy objawień, żeby te ludzkie planety, które osiągnęły wasz etap, dostawały Objawienie Epokowe do przejrzenia, zanim wprowadzimy nową misję, taką jak ta Regencja. To ogromnie wam pomogło. W istocie mamy sojuszników i dziękujemy wam, jesteśmy wdzięczni w zamian.