Author Topic: 4.5.2021 – Okres oczekiwania  (Read 48 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Sr. Member
  • ****
  • Posts: 491
    • View Profile
    • Email
4.5.2021 – Okres oczekiwania
« on: May 04, 2021, 11:14:25 am »
Ta sama wiadomość po angielsku i po hiszpańsku:
https://forum.serara.org/index.php?topic=17382.msg94070#msg94070
Przekazał : Rene A Duran, starszy członek
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / OKRES OCZEKIWANIA
« 3 maja 2021 r., godz. 22:55:24 »


OKRES OCZEKIWANIA

Od Ojca Wszechświata
2 maja 2021 r., Phoenix

Ojcze ! Czekam na Tój komunikat. Mam nadzieję, że sprostam zadaniu, aby skutecznie i dokładnie odebrać prawdę od Ciebie !


Tu Ojciec Wszechświata :
„Jestem Ojcem Wszechświata. Podkreślam sprawę, która wydaje się mieć zasadnicze znaczenie ze względu na okoliczności, które panują na Urantii. Musicie być świadomi zmian, które ogłosiliśmy i zbliżają się galopem do waszych drzwi. To nie będzie coś, co pozostanie niezauważone, ponieważ natura ich pochodzenia zmusza je do zwrócenia uwagi i podjęcia działań, aby móc przetrwać różne niebezpieczne sytuacje, które będą wynikać z ataków brutalnych ord, rozwścieczonych zaskakującą wizytą ich mistrza mistrzów Jezusa z Nazaretu w ciele po raz drugi.

„To był okres 2000 lat, kiedy czekaliście i nie poddawaliście się, ale teraz, gdy ta sytuacja się pojawi, na początku będzie niezgoda, ponieważ masy oczekują przełomu, jak wskazywały ich pisma od tylu lat. Teraz wszystko się zmieniło i nie są to już te stare plany. Będzie kilka dni, a najwyżej tygodni ostatecznych przygotowań.

„My, niebiańska rodzina królewska, uważamy za pewne wołanie dusz, które chcą być świadkami Jego obecności.

„Nie zniechęcajcie się kolejnymi zmianami, które pojawiają się nieustannie. Jest to spowodowane sukcesywnymi niezgodnymi wydarzeniami, które obserwujemy w atmosferze i w warunkach społecznych i politycznych na Urantii.

„Tutaj, na Wyspie Raj, nie cofamy się w realizacji proponowanych celów. Mamy wszystkie niezbędne elementy, aby uruchomić każdą z proponowanych misji, które zatwierdziliśmy do wykonywania.

„Z ludzkiego punktu widzenia proces ten wydaje się nieistotny ze względu na brak wizji, informacji i wiedzy o historii oraz nieodłącznych elementach tej fabuły.

„W drodze wyjątku postanowiliśmy wykorzystać niektóre elementy ludzkie. Na innych światach nie używaliśmy elementów ludzkich. Tam robiliśmy przygotowania i wykonywaliśmy to za pomocą elementów niebiańskich pierwszego rzędu. Na Urantii będzie to odczuwane jako precedensy i późniejsze wykorzystanie zasobów ludzkich zależy od sukcesu tego. To wspaniały eksperyment. Jesteśmy przekonani, że przygotowanie tych elementów jest wystarczające, aby się udać. Będziemy bronić prawa do uczestnictwa każdego z tych, którzy to zrobią w przyszłości.

„To wszystko na dziś".


- Dzięki.