Author Topic: 6.1.2024 – CoÅ› trzeba zrobić  (Read 4247 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1496
    • View Profile
    • Email
6.1.2024 – Coś trzeba zrobić
« on: January 06, 2024, 03:15:03 am »
Transkrypcja nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=20951.msg102565#msg102565
Napisał : Raz, pełny członek
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań, uwagi i plany / Lightline USA z wtorku, 3 stycznia 2024 r.
« Odpowiedź nr 1, 4 stycznia 2024 r., godz. 17:17:30 »

(Jeden urywek z transkrypcji)


Amadon :
Potrzebujemy tylko zgody na to. Mogę jednak powiedzieć, że istnieją co najmniej dwa plany, które nie są jeszcze gotowe, ale są rozważane. Jednym z nich jest spowodowanie czegoś, co zatrzyma wszystko i wszystkich w miejscu. Zaledwie dwa dni temu w Japonii miało miejsce trzęsienie ziemi. Jestem pewien, że wszyscy o tym wiecie. Myślę, że miało 7,3 stopnia w skali Richtera. Wciąż szukają ocalałych. Ponieważ infrastruktura jest tak zniszczona, oczywiście transport i służby ratownicze mają ogromne trudności. Gdyby na przykład w Rosji doszło do ogromnego trzęsienia ziemi, natychmiast przerwałoby to wojnę. Więc jeśli możecie sobie wyobrazić, można to zrobić. Jest technika potrzebna do tego, istnieje zdolność do wywołania trzęsienia ziemi w dowolnym kraju poprzez Nadrzednych Organizatorów Siły i Kierujących Energią, oni mogą to zrobić. To jest jeden scenariusz.

Innym jest oczywiście uczynienie broni przestarzałą. To również mogą zrobić. Jeśli nie będzie kul, nikt nie zostanie zabity przez kulę. Powodem, dla którego myśli się o tych rzeczach, jest to, że trzeba coś zrobić, aby coś się tutaj zaczęło. Czekanie na pokój to czekanie w nieskończoność. Można zrobić coś, co zatrzyma ludzi na ich drodze i sprawi, że pomyślą, że coś się tutaj dzieje na skalę globalną, a następnie można ogłosić ludziom, że przybyliśmy w pokoju. Nie jesteście w stanie znaleźć pokoju między sobą, ale my przybywamy w pokoju, żeby ocalić więcej istnień ludzkich. Cóż, dla niektórych z was może to być nieco fantazyjne, ale ja Amadon chcę wam powiedzieć, że te rzeczy mogą być zrobione, kiedy jest na to pozwolenie.

Tu Amadon, mówię przez Lemuela. To są moje własne przemyślenia na temat tej sytuacji,. Moje własne przemyślenia na ten temat są takie, że tak, można coś zrobić, ale musi to być pewne minimum, w przeciwnym razie dojdzie do globalnej paniki, bo pomyślą, że obce siły przybyły, żeby przejąć planetę, a tego oczywiście należy unikać za wszelką cenę, lecz tak, można zrobić coś, co nie będzie całkiem subtelne, trochę bardziej niż subtelne, ale coś, co sprawi, że ludzie zaczną myśleć i zadawać sobie pytania : Co tu się dzieje ?
« Last Edit: January 22, 2024, 05:35:20 am by Andre_P »