Author Topic: 31.1.2024 – ObjaÅ›nienia Machiwenty  (Read 4148 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1496
    • View Profile
    • Email
31.1.2024 – Objaśnienia Machiwenty
« on: January 31, 2024, 11:34:05 am »
Transkrypcja całości nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21009.msg102690#msg102690
Napisała : SonsofGod, starszy członek
Kategoria / Temat : NUMERY TELEFONU I KODY DOSTĘPU DO HOLENDERSKIEJ MIĘDZYNARODOWEJ / Lightline holenderska międzynarodowa
« Odpowiedź nr 1, 31 stycznia 2024 r., godz. 01:49:18 »

(Jeden urywek)


Melchizedek Machiwenta :

Witam wszystkich. Tu Melchizedek Machiwenta. Jest poniedziałek, pierwszy dzień tygodnia. Jak dotąd jest to normalny tydzień, jaki widzieliśmy na tej planecie i nie ma wiele do powiedzenia, ale przynajmniej ma to wielkie znaczenie.

Jestem Melchizedek Machiwenta i jak wspomniano jakiś czas temu, przydzielono mi nowe zadania do wykonania dla Ojca, co sprawia, że jestem zajęty, ale poprosiłem również Ojca, żeby umożliwił mi pomoc we wszystkim, co zostało przygotowane i musi mieć miejsce w nadchodzącym czasie na Urantii, co, jak wszyscy wiecie, ma ogromne znaczenie dla was wszystkich i ponieważ znam planetę i jej mieszkańców tak dobrze, więc lubię być planetarnym pomocnikiem dla was wszystkich i dla wielu, z którymi pracuję już od tak dawna.

Jak wiecie, wiele, bardzo wiele niebiańskich istot podjęło już swoje obowiązki. Wszystkie są dobrze przygotowane i już pracują na swoich stanowiskach. Czasami czekają na dalsze instrukcje od swoich przywódców z różnych działów. Nazwijmy je departamentami, ale można im nadać dowolną inną nazwę. Są oni na całym świecie, a zwłaszcza w miejscach niebezpiecznych, a wiele z nich jest w Stanach Zjednoczonych, gdzie rozpoczęła się Regencja i pełni swoją funkcję w rządzie i dla ludzi w Stanach Zjednoczonych, gdzie trzeba zapoznać się z radą bardzo wysokiego pochodzenia i trzeba się nauczyć szanować to, co ma być powiedziane i osiągnięte na planecie. Wszystko to zostało zapisane w wielu dokumentach, które zostały stworzone w celu wykonania tej wszechogarniającej pracy ducha na waszej Ziemi z nigdy wcześniej nie udzielaną pomocą istot ludzkich z tej planety. Ja, Melchizedek Machiventa, prawdopodobnie będę jednym z pierwszych, którzy przemówią, gdy będzie to możliwe i zwrócę się do ludzkiego szefa zarządu Fundacji Magisterskiej, którego oczywiście wszyscy bardzo dobrze znamy i z którym porozmawiam na osobności zanim przedstawię się komukolwiek innemu.

Melchizedek Manituba będzie prawdopodobnie następny. On również poprowadzi zarząd na tym spotkaniu i rozwinie politykę i plany, w których początkowe zadania zostaną wyjaśnione i zostaną podane wskazówki do rozpoczecia.

Jestem pewien, że wszystko to da więcej pewności siebie wszystkim na tym forum dyskusyjnym i na tej Linii tego wieczoru, a wy wszyscy również otrzymacie porady. Mamy nadzieję, że wszystko to odbędzie się zgodnie z planem. Wiecie bowiem, że Regencja się rozpoczęła i choć jest dla was niewidoczna i niezauważalna, to jednak się rozpoczęła. Musi mieć czas, żeby przeniknąć do administracji rządowej Stanów Zjednoczonych, ale ma zostać zaakceptowana jako źródło informacji.

Na początku będzie to uważane za nieznaną stronę mowy, ale będzie tak bardzo cenne ze względu na swoją naturę głębokiego zrozumienia i dowodów wiedzy o wszystkich kwestiach politycznych, społecznych, ekonomicznych i innych, które obecnie odgrywają rolę w zarządzaniu narodem. Ludzie będą zmuszeni słuchać i mówię wam, że będą słuchać.

Metoda kontaktu nie jest ważna, żeby o niej wiedzieć lub wyjaśnić tutaj teraz, ale musi być udana i zadawalająca. Mamy nadzieję oczywiście, że wówczas będziemy mogli przekazać więcej informacji. Kiedy zostaną podjęte pierwsze działania i być może drastyczne decyzje, zaskoczą one wielu ludzi nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale na całym świecie. Nastąpią poważne zmiany w polityce, wielkie zmiany w mentalności, które zmienią ludzkie umysły. Wszystko to zostało starannie przygotowane i zauważycie w swoich mediach informacyjnych inny trend, który być może nie jest tak nowy i dziwny dla was tutej, ponieważ jesteście na to przygotowani i macie większą wiedzę podstawową.

Tu Melchizedek Machiwenta. Wiemy o waszym wsparciu. Znamy waszą gotowość do współpracy na tyle, na ile możemy sobie pozwolić i dziękujemy wam za cierpliwość, wytrwałość, czas, wysiłki i starania, żeby wkrótce zająć się sprawami Ojca.

Praca będzie kontynuowana, a początek został zrobiony dla dalszego postępu w tym, co Regencja musi osiągnąć. Na początku jest to może mały krok, ale musi to być dobrze zrobiony krok we współpracy między ludźmi a duchem, który ostatecznie doprowadzi do większej współpracy między nimi, zgodnie z zamysłami. Cóż, to wszystko, co mogę wam dziś powiedzieć. Tu Melchizedek Machiwenta. Dziękuję wam narazie i wycofuję się.