Author Topic: 2.2.2024 – Ojciec mówi do swoich dzieci  (Read 4054 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1496
    • View Profile
    • Email
2.2.2024 – Ojciec mówi do swoich dzieci
« on: February 02, 2024, 11:05:11 am »
Transkrypcja całości nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21009.msg102690#msg102690
Napisała : SonsofGod, starszy członek
Kategoria / Temat : NUMERY TELEFONU I KODY DOSTĘPU DO HOLENDERSKIEJ MIĘDZYNARODOWEJ / Lightline holenderska międzynarodowa
« Odpowiedź nr 1, 31 stycznia 2024 r., godz. 01:49:18 »

(Trzeci urywek)


Ojciec Wszechświata :

Tu Ojciec Wszechświata. Mój głos może być słyszany poprzez wszechświaty. Gdziekolwiek są ludzie i są wyszkoleni do słuchania, mogą mnie usłyszeć i będą w stanie słuchać mojego głosu poprzez boskie źródło, którym jest przede wszystkim wasz Dostrajacz Myśli, ta część mnie, którą wam dałem, abyście mogli się do mnie zbliżyć. Wasze Dostrajacze Myśli nieustannie pracują z wami, żeby poruszyć wasze serca i duszę w moją stronę.

Jestem bowiem waszym Ojcem i jedynym Bogiem, który was stworzył i który przyjmie was do mojego miejsca zamieszkania po waszych licznych doświadczeniach na licznych światach, które zostały stworzone w celu waszego rozwoju i dla których ustanowiłem dostępność dla wszystkich, którzy mnie honorują i szanują i uznają za jedynego Boga stworzonych wszechświatów.

Wszystkie moje dzieci, starając się dowiedzieć, kim są ich rodzice, powinny z nimi rozmawiać i zadawać im pytania. Rodzic zawsze będzie chciał pomóc dziecku wzrastać w zrozumieniu życia i wszystkiego, czego dziecko doświadcza w świecie, którego jeszcze dobrze nie zna, podczas gdy rodzic ma doświadczenie i to pozwala mu lub jej pomóc dziecku w trudnym zadaniu zrozumienia nie tylko świata, w którym żyje, ale także znacznie szerszego otoczenia wszechświatów wokół niego.

Jestem waszym Uniwersalnym Ojcem. Mówię do was, do was wszystkich tutaj. Zapraszam was do rozmowy ze mną. Troszczę się o wszystkie moje dzieci. Jako Ojciec daję wam moją miłość, daję wam wszystko, czego potrzebujecie. Musicie wzrastać w poczuciu bezpieczeństwa i pewności, a Ja zawsze biorę pod uwagę i dostosowuję okoliczności, jakie sptykacie, bo takie jest wyzwanie życia. Sprawiam, że stajecie się silnymi i doświadczonymi istotami, które przyjmę do mojego domu w Raju i mogę wysłać z powrotem do wszechświata, żeby służyły innym w moim imieniu. Tu wasz Ojciec Uniwersalny. Skończyłem mówić. Życzę wam wspaniałego dnia.