Author Topic: 21.3.2024 - Lightline USA z środy, 20 marca  (Read 1857 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1496
    • View Profile
    • Email
21.3.2024 - Lightline USA z środy, 20 marca
« on: March 21, 2024, 12:24:20 pm »
Transkrypcja nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21149.msg102992#msg102992
Napis : Raz, starszy członek
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań, uwagi i plany / Lightline USA z środy 20 marca 2024 r.
« Odpowiedź nr 1, 20 marca 2024 r., godz. 21:50:27 »

(Urywki z transkrypcji)


Michał Nebadoński :
Pamiętajcie również, że sytuacja polityczna na całym świecie jak dobrze wiecie, przynajmniej do pewnego stopnia, jeśli oglądacie telewizję i czytacie wiadomości, to wiecie, że sprawy są prawie wyjątkowo niebezpieczne. Oczywiście śledzimy tę sytuację z chwili na chwilę i myślę, że jak wspomniano w poprzedniej Linii Światła, będziemy, kiedy mówię My, Ja jako Michał z Nebadonu, stwórca tego wspaniałego wszechświata Nebadonu, a także Ojciec, nie pozwolimy na pełną wojnę jądrową, ponieważ byłby to koniec wszystkiego i to nie będzie miało miejsca, ale również rzeczy mogą stać się znacznie gorsze niż są w tej chwili, ale mamy swoje sposoby na złagodzenie sytuacji, która może wymknąć się z rąk, jeśli nie zostanie zduszona w zarodku, że tak powiem. W porządku.

Sytuacja polityczna z Joe Bidenem, prezydentem Stanów Zjednoczonych, jest niepokojąca ze względu na jego stan zdrowia, a także, oczywiście, jak dobrze wiecie, Donald Trump również kandyduje z Partii Republikańskiej w najbliższych wyborach. Cóż, wielu z was może być zdumionych, żeby zrozumieć, być może nie jest to najlepsze słowo, żeby pogodzić się z faktem, że jak to możliwe, że taki człowiek wciąż ma miliony zwolenników ? Cóż, co mogę powiedzieć ? Tak wielu ludzi, którzy podążają za takim człowiekiem i chcą go ponownie zobaczyć w Białym Domu, to jest nie do pojęcia, ale tak właśnie jest. To wam mówi jak wielu ludzi w Stanach Zjednoczonych myśli i jacy są, jeśli chodzi o jakikolwiek rodzaj mądrości. W każdym razie zostawmy to na razie tak, jak jest.


Ten rok 2024 będzie końcem czegoś i początkiem czegoś niezwykłego. Naprawdę tak będzie. Więc tak, jeszcze raz, trzymajcie się kursu. Tu Michał Nebadoński i teraz się wycofuję, ponieważ w tej chwili nie mam nic więcej do powiedzenia, ale będę miał wiele do powiedzenia w nadchodzących dniach, za około dwa dni. Do tego czasu wycofuję się i życzę wam wszystkim miłego popołudnia. Dziękuję.


Ten rok 2024 będzie rokiem przed, a potem po. Naprawdę tak będzie. I oczywiście pojawią się problemy, ogromne problemy, z którymi będziemy musieli się pogodzić, ale mamy swoje sposoby, mamy swoje siły i mogę wam powiedzieć, że Melchizedek Machiwenta i jego Zakon Melchizedeków są niezwykle doświadczeni. Nie macie pojęcia. Są niezwykle doświadczeni i wiedzą, co robić i kiedy to zrobić, jeśli jest to konieczne.



Jezus :
Zatrzymuję cię jednak, Ron. Jesteś tym, który ma głębię. Powiem tak : Wielki Piątek w tym roku, 29 marca, nie będzie żadnym dniem specjalnym. To dzień, w którym zostałem powieszony na krzyżu i nigdy nie wybaczę nikomu z was, gdybyście powiedzieli, że to dobry symbol, ale kościoły wciąż go używają i pamiętają o Mojej agonii. Z moich własnych powodów informuję was, że czas zmartwychwstania dla mnie po raz kolejny nie nadszedł w Wielki Piątek ani w Niedzielę Wielkanocną. On jest teraz ! Wstaję. Daję. Jestem głęboko poruszony. Niech to zmartwychwstanie, którym się dziś z wami dzielę, będzie dla was kamieniem węgielnym, do którego możecie dojść i wykonać swoją własną pracę, która wkrótce zostanie przekazana tym gotowym, którzy dzielą się tym, co należy powiedzieć i zrobić. Tu Jezus. Jestem z tego świata i nie płaczę, Ron.


Proszę, zrozumcie, że nie mogę nic zrobić dla każdego z osobna i dla wszystkich, ale mogę coś zrobić dla grup. Jakiej grupy ? Z pewnością dla waszej grupy, ale zrozumcie też, proszę, że istnieje wiele środków, żeby uzdrowić Urantię w jednym konkretnym obszarze. Tym obszarem, który pozdrawiam, jest to, że wszyscy jesteście teraz powołani do mojej służby. Potrzebuję waszej pomocy, proszę bądźcie gotowi.



Michał Nebadoński :
Jeśli chodzi o to, co nazywa się Wielkim Piątkiem, niech to będzie ostatni tak zwany Wielki Piątek. Nadchodząca niedziela jest, jak sądzę, Niedzielą Palmową i wszyscy wiecie, że jest to dzień, w którym zwolennicy Jezusa kładli przed nim palmy i nie wiem, czy pamiętacie tę historię, ale dał On jednemu ze swoich uczniów monetę, żeby poszedł i zapłacił pewnemu człowiekowi, który miał osła i powiedział mu, że pan go potrzebuje. I tak właśnie się stało. Rzeczywiście tak się stało. I tak Jezus wjechał do Jerozolimy na osiołku, a Jego zwolennicy kładli palmy na Jego drodze. Cóż, oczywiście nie pozostało to niezauważone przez jego wrogów, faryzeuszy i saduceuszy oraz tych, którzy mieli wysoką pozycję w religii, w Senacie. Cóż, wszyscy i tak znacie tę historię, ale tak, ta niedziela będzie nadal obchodzona w całym chrześcijańskim świecie jako Niedziela Palmowa i być może będzie to również ostatnia Niedziela Palmowa. Oczywiście okaże się, co Jezus ma na myśli lub co jest w stanie zrobić, żeby przekonać kościoły, że nie chce już, aby jego kościół upamiętniał tak straszny, straszny dzień.

I to również przyniesie własne problemy, ponieważ wiecie, jest tak wielu, którzy są tak zakorzenieni w swoim sposobie myślenia, w swoim sposobie postępowania, w swoim sposobie działania itp. To będzie jak próba wydostania się przez okno ze skorupy. Niektórzy ludzie są tak głęboko zakorzenieni. Niemniej jednak zrozumieją, że Jezus nie chce, żeby pamiętano o tym strasznym, strasznym dniu. Jak Wielkanoc będzie obchodzona w przyszłości ? Nikt tego nie wie, tylko Jezus, ale jestem całkiem pewien, że obchody, które trwały przez ostatnie 2000 lat, przestaną istnieć, a to, czy będą innego rodzaju obchody, dopiero się okaże. Poczekamy więc, żeby zobaczyć, co Jezus ma do powiedzenia na ten temat w przyszłości.


Dla tych z was, którzy nie chodzą regularnie do kościoła, nie ma to większego znaczenia. W rzeczywistości większość z was porzuciła zinstytucjonalizowany rodzaj religii, w którym być może zostaliście wychowani i porzuciliście go wiele lat temu. I to jest w porządku. Ponieważ w rzeczywistości, gdybyście nadal chodzili do kościoła, regularnie chodzili do kościoła i wierzyli w przyjętą wersję słów, to nie byłoby was tutaj, prawda ? Nie byłoby was na tym forum dyskusyjnym. Nie słuchalibyście mnie mówiącego poprzez Lemuela na tej środowej Linii Światła.

To naprawdę niesamowite, że jest tak wielu i muszę powiedzieć, że tak, jest tak wielu ludzi w kościele, którzy robią tak wiele dobrego na całym świecie. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Jest ogromna praca misjonarzy na całym świecie i wiele innych rzeczy, oczywiście, ale w przyszłości instytucjonalizacja kościołów będzie zupełnie inna. Wiele milionów ludzi na całym świecie będzie musiało się do tego przyzwyczaić. Cóż, to wszystko, co mam teraz do powiedzenia, ale poczekajcie kilka następnych dni, ponieważ, jak wspomniałem wcześniej, pojawi się bardzo ważne ogłoszenie, miejmy nadzieję, że w ciągu najbliższych 48 godzin. Wiec śledźcie to forum dyskusyjne, żeby zobaczyć, co się wydarzy.