Author Topic: 9.6.2021 – UFO i telepatia  (Read 47 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Andre_P

• Sr. Member
    • View Profile
    • Email
9.6.2021 – UFO i telepatia
« on: June 09, 2021, 08:38:14 am »
Te same wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=17525.msg94516#msg94516
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Temat kontaktu z naszymi galaktycznymi sąsiadami

1) Napisała : 7inOcean, członek bohater
« 7 czerwca 2021 r., godz. 22:27:58 »

Cześć Ron i wszyscy,

Niedawno natknęłam się na interesujący dokument dostępny na Amazon Prime Video o nazwie ”Bliskie spotkania piątego rodzaju : Kontakty się zaczęły” - w roli głównej Dr Steven Greer.

Pytanie : Czy jest możliwe, aby ludzie byli w stanie używać telepatii i medytacji/modlitwy, aby wejść w kontakt z pozaziemskimi ?

W tym filmie chodzi właśnie o to i w rezultacie niektóre wizyty pozaziemskich gości są obserwowane przez tych ludzi, którzy gromadzą się, aby się z nimi komunikować. To daje bardzo przekonujące widzenia i wskazuje, że ci goście nie są postrzegani wcale jako groźni, ale że my, ludzie właśnie tacy jesteśmy z powodu na naszej wojowniczej natury. To z pewnością brzmi znajomo dla naszych niebiańskich nauczycieli, którzy w przeszłości uczyli nas wiele, żeby nam to właśnie powiedzieć. Kiedy oglądacie ten film, zachowajcie otwarty umysł podczas pierwszej części sesji, ponieważ w drugiej części dokumentu robi się to naprawdę ciekawie. Gorąco polecam wszystkim obejrzenie tego. Przedstawia on nam, że pewne istoty nawiązują kontakt i robią to w naszych obecnych czasach.

Jeśli ktoś z was widział ten film, byłoby miło usłyszeć wasze komentarze na jego temat. Na mnie wywarł on tak duże wrażenie, że wydaje się wyjaśniać wiele kwestii związanych z tematem UFO. Dziękuję za zainteresowanie.

Sue/7inOcean

2) Napisał / Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
« Odpowiedź nr 1, 7 czerwca 2021 r., godz. 23:09:23 »

Sue, możesz być zaskoczona tym, co ci powiem. Prawie nikt z was nie rozumie, że zdolność do transmisji jest telepatią, której używają wszyscy przybysze z kosmosu, aby kontaktować się z tubylcami. Używasz już telepatii, którą posługuje się wszechświat, a ludziom wydaje się niemożliwe zrozumieć, że to, co praktykujemy jako Lightline, to właśnie to, co praktykują dowódcy kosmiczni, aby telepatycznie kontaktować się z populacją ludzką, do której podróżują. Dwa razy rozmawiałem z dowódcą. Nie jestem pewien, kim on jest, ani jak jego ranga ma się do naszego zrozumienia pojęcia dowódcy, ale wszyscy oni są wyszkoleni w używaniu tego, tak jak ty to robiłaś Sue.

Jestem dość dobrze zaznajomiony z chłopcami Greerami, ponieważ są oni w pobliżu od wczesnych lat 70-tych. Dr Greer jest animatorem grupy, ale jego brat dużo pisał na liście emaili Urantii przez ponad dekadę. Obaj czują się lepsi od tego, co my robimy, nie zdając sobie sprawy, że tkwią w bagnie minionej historii. Greer jest gotowy do rzucenia ręcznika w mojej własnej opinii i to jest wstyd, że nie bada takich jak ty Sue, ponieważ mogłabyś być puszczona w odpowiednim szkoleniu, aby stać się pomocnikiem uczniów w całym przedsięwzięciu, których galaktyczne dowództwo szkoliło do robienia tego na Urantii, jeśli zostaną do tego wezwani.

Niewiele więcej mogę ci teraz powiedzieć, ale znam ich zwyczaje i mam nadzieję, że są gotowi pomóc w ewakuacji Urantii, jeśli i kiedy nasze płyty zaczną się chwiać pod naszymi stopami. Są oni dobrze znani na innych planetach ze swojej pomocy i wkrótce możemy ich bardzo potrzebować.

RON

MICHAŁ NEBADOŃSKI : "Ty Sue czasem męczysz Rona swoim zwariowanym sposobem widzenia siebie i tego, po co żyjesz. On już dawno zdecydował, że wszyscy możecie być pomocnikami w kontaktach z niebiańskim ratunkiem przez Dowództwo Galaktyczne. On milczy na ten temat i czyta i słucha raportów, którymi Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych karmi media na temat tak wielu kontaktów z UFO. Tak się składa, że wierzy on, iż nie są to UFO, ale wywiadowcze statki obserwacyjne. Mogę wam powiedzieć, że się nie myli, a twój kraj - Australia również jest przez nie oblegany, ponieważ to nie kraje tej planety, ale kraje poza orbitą Ziemi, które chcą znać możliwości wojskowe obrony Urantii na wypadek, gdyby zostali wezwani do ratowania ludności. To są drony nie statki kosmiczne, ale są one wysyłane przez dowódców podróżników kosmicznych. Czyż marynarka wojenna USA nie widzi ich tak często u wybrzeży Kalifornii - cóż, czyż nie jest to zbieg okoliczności, że stale ostrzegałem was wszystkich o katastrofie tektonicznej, która czeka właśnie w tym rejonie. Powiedziałem już wystarczająco dużo. Oto głównodowodzący Floty Kosmicznej do waszych usług :" Michał.

GŁÓWNODOWODZĄCY KONTROLI CAŁEJ PRZESTRZENI W SATANII :
"To ja rozmawiałem z Ronem lata temu, a on już wtedy mówił o mnie, ale nie widział naszych statków ani nie pokazywaliśmy mu naszego zainteresowania Jorkiem, ale York będzie centrum dowodzenia po prostu dlatego, że Ron potrafi tak dobrze posługiwać się telepatią, że wszystko, co mamy do zrobienia, to skontaktować się z nim poprzez nasze różne urządzenia komunikacyjne. On jest dobrze zrobiony i pozwala rzeczom działać samym, bo uważa nas za rutynową konieczność i zawsze jest gotowy do pomocy. Ty bardzo dobrze sobie radzisz z telepatią Sue, ale tak bardzo się miotasz, że nie czujemy, abyś była niezawodnym kontaktem. Ron jest naprawdę głównym komunikatorem, jeśli kiedykolwiek będziemy takiego potrzebować. Tak więc mówimy wam, że wasz Szef od UFO w Australii jest rozsądnym człowiekiem, tak jak on lub ona w Stanach, ale są oni zbyt niebezpieczni, aby pozwolić im wiedzieć cokolwiek i my zachowujemy nasze sekrety dla siebie, jak mamy nawiązywać kontakt i otwierać miejsca, żeby pomóc ludności. Pozdrawiam was wszystkich narazie. Dowódca Floty Kosmicznej Satanii do waszych usług. K"

KONIEC

3) Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
« Odpowiedź nr 3, 8 czerwca 2021 r., godz. 09:20:47 »

(Jeden urywek z tej wiadomości)

MÓWI DOWÓDCA GALAKTYCZNY : "Dowodzę trzysta szesnastoma statkami we wszystkich częściach Wszechświata Lokalnego Nebadonu. Inni dowódcy, których jest jeszcze czterech, dowodzą podobną liczbą statków, żeby zapewnić pomoc w nagłych wypadkach planetom takim jak wasza, które nie mogą się zdecydować, czy wybuchnąć, czy też stać się ostatecznie sferą zaprojektowaną. Urantia ma stać się modelową planetą, ale musi się pozbyć skrajnego przeludnienia i skrajnego stanu jądra Ziemi, które nie chce się ochłodzić pomimo wszystkiego, co robimy, aby zapobiec dalszemu grzaniu.

"Z tego powodu opracowaliśmy plany ewakuacji dla Urantii i musimy być przygotowani do dostarczenia nie tylko ponad trzystu dodatkowych statków, które mogę wnieść, ale także Melchizedekowie będą musieli odczyścić swoją maszynę, która może zdematerializować ludzkie ciała i przetransportować je hurtem na inną żywą planetę, aby mogły przeżyć tam swoje życie do końca. Tylko z tego powodu próbujemy to zrobić dla wszystkich, ale wiedzcie, że klika tymczasowo staje się silniejsza, ponieważ myślą, że mogą panować nad wami tam na dole, ale opór rośnie tak dobrze, że pozwalamy toczyć się temu własnym torem i z tego powodu radzimy ci Sue, kontynuuj przekazywanie i pozwól nam zdecydować o możliwości użycia, kiedy nadejdzie czas. K"