Author Topic: 10.3.2023 – Nadmierna eksploatacja zasobów  (Read 2264 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1496
    • View Profile
    • Email
10.3.2023 – Nadmierna eksploatacja zasobów
« on: March 10, 2024, 11:04:14 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21113.msg102911#msg102911
Podał : Rene A Duran, członek bohater
Kategoria / Temat : LIGHTLINE PO HISZPAŃSKU DLA WSZYSTKICH / NADMIERNA EKSPLOATACJA ZASOBÓW
« 6 marca 2024 r., godz. 03:27:58 »

Grupa 11:21 - Przekazywanie prawd, Phoenix, Arizona

NADMIERNA EKSPLOATACJA ZASOBÓW

Od AGAR
Przekazane przez Nataly
Salwador, 23 lutego 2024 r., godz. 3:08


AGAR :
"Tu Agar z przesłaniem dla ciebie i dla całej ludzkości. Jestem istotą pełną miłości do ludzi, którzy zamieszkują moje kontynenty. Osiągnąłem stan rozpaczy, bólu i agonii z powodu nadmiernej eksploatacji zasobów naturalnych. Ekosystemy są całkowicie zmienione, a rzędy gatunków są pod dominacją człowieka. Wiele z nich jest w niebezpieczeństwie, a inne wyginęły.

Nadmierne zużycie zasobów leśnych i paliw kopalnych osiągnęło punkt wyniszczenia i nie ma sposobu, aby je produkować dalej. To jest tylko jeden punkt, inne minerały są w takim samym niebezpieczeństwie.

To zaburza równowagę mojego funkcjonowania i witalność, więc kieruję pełne miłości wezwanie do moich dzieci, żeby w każdym działaniu, bez względu na to, jak małym, stały się świadome tego, czy pomagają, czy niszczą swoją planetę. Jestem Urantia i umieram i wszyscy umrą razem ze mną. Dbanie o siebie nawzajem i wyrażanie miłości w każdym z działań jest konieczne. Jesteśmy braćmi i razem możemy sobie pomóc nawzajem. Doceniam każdy najmniejszy wysiłek, jaki każdy podejmuje, aby pomóc.

Tu Agar z tą krótką wiadomością dla wspólnego dobra."

Koniec

Nataly