Author Topic: 13.1.2024 – PierwszeÅ„stwo Regencji i interwencja duchowa  (Read 4228 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1496
    • View Profile
    • Email
Transkrypcja nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=20972.msg102598#msg102598
Napisał : Raz, starszy członek
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań, uwagi i plany / Lightline USA z środy, 10 stycznia 2024 r.
« Odpowiedź nr 1, 10 stycznia 2024 r., godz. 20:25:57 »

(Jeden urywek z transkrypcji)


Michał Nebadoński :
Tu Michał Nebadoński. Nie mam dla was dobrych wieści, ale jednocześnie nie mam złych wieści. Sytuacja w tej chwili wygląda tak, jak wczoraj, czyli późnym wieczorem, z wyjątkiem tego, że jest to trochę dobra wiadomość. Przypuszczam, że mógłbym powiedzieć, że klika będzie walczyć z zębami i pazurami do samego końca. Wygląda na to, że naprawdę rzucili ręcznik i odwrócili się z podkulonym ogonem. Mam nadzieję, że tak jest dla ich dobra, ponieważ wiem, ze Ojciec, że nasz Ojciec nie chce zniszczyć żadnej ze swoich istot, jeśli jest to w ogóle możliwe. Jak wszyscy wiecie, jest to walka trwająca od lat. W rzeczywistości wszyscy mamy tego dość, tak jak i wy. Cóż, tyle bez powtarzania tego, co zostało powiedziane przez Rona wczoraj wieczorem. Więc jest to oczywiście bardzo dobra wiadomość.

Priorytetem jest i zawsze była, cóż, nie myśleliśmy tak z początku, ale zawsze tak będzie. Za chwilę to wyjaśnię. Teraz stało się to najważniejsze, pierwsze w ogóle, trzeba powiedzieć, Regencja. Wcześniej mieliśmy skłonność mysleć, że być może nie byłoby to konieczne, gdyby Jezus był gotowy i chętny i poszedł naprzód z tym, co planował zrobić, to znaczy z publicznym ogłoszeniem, ale jak wszyscy wiecie, teraz nie okazało się to wykonalne z oczywistych powodów. W związku z tym wracamy do Regencji jako priorytetu numer jeden i to trwa. Postęp jest dokonywany i w ciągu trwającgo miesiąca, w bieżącym miesiącu styczniu, miejmy nadzieję, że przed końcem tego miesiąca powinniście zobaczyć, że to faktycznie zaczyna działać. Głównym zmartwieniem będzie oczywiście pierwsza reakcja tych, którzy to zobaczą i ponieważ nadawanie będzie oczywiście powtarzane wiele, wiele razy. Tak więc, jak powiedziałem, podejmiemy tego bardzo dużo.

Będziemy bardzo uważnie obserwować reakcję ludzi. Oczywiście jest wielu ludzi na świecie, którzy nie mają dostępu do telewizji lub radia. W istocie jest ich wiele, wiele, wiele milionów, czego jestem pewien, że jesteście w pełni świadomi, ale w tak zwanych krajach rozwiniętych oczywiście ludzie będą mieli dostęp do telewizji i radia i zobaczą to. Zostaliście również poinformowani, że jest teraz wielu, wielu z zakonu Melchizedeków w terenie, w różnych miejscach na całym świecie i wszyscy są gotowi i byli przez jakiś czas w sytuacjach, na stanowiskach w różnych krajach, gdzie mogą i zaczynają wpływać. Mają na to swoje sposoby. Sposoby, w jakie ludzie podchodzą do spraw. Cóż, to wszystko, co chcę powiedzieć na ten temat, ale to zachęcający znak, gdy się nad tym zastanowić. Jeśli próbujemy robić rzeczy od dołu do góry, to nigdy nie zadziała, to musi przyjść od góry do dołu. Więc jest to oczywiście główny powód, dla którego inaugurujemy Regencję, ponieważ musi ona przyjść z góry, a szczytem w tej chwili są nadal, wierzcie lub nie, Stany Zjednoczone Ameryki. Czy pozostaną one na tej pozycji, to się dopiero okaże, ale na chwilę obecną to jest numer jeden. Nie powiem wam, co jest numerem dwa lub numerem trzy, to nie jest istotne.

W każdym razie, powtarzając, w ciągu najbliższych kilku dni, a na pewno przed końcem tego miesiąca na całym świecie będzie widać, że zaczyna się zmiana. Można to nazwać boską interwencją lub nie. Może to być określane jako coś innego. Jednym z powodów, dla których to mówię, jest to, że nie wszyscy zrozumieją, czym w rzeczywistości jest boska interwencja, więc może zamiast słowa boska, wystarczy słowo duchowa, interwencja duchowa i powinniśmy zobaczyć, jak to się potoczy. Misja Magisterska, Synowie Magistrowie, są oczywiście gotowi do działania i wkrótce się wcielą. Cóż, to znaczy Mondżoronson. Nie mogę w tej chwili powiedzieć, czy będzie to Serara lub Henson, czy ktokolwiek inny, ale Mondżoronson na pewno.

I tak, Lemuel prosi o Jezusa. Tak, cóż, wszyscy prosimy o Jezusa, czyż nie, na swój sposób ? Ale to zależy wyłącznie od niego. Ojciec dał Swojemu umiłowanemu Synowi, Jezusowi, to, co uważa za konieczne, kiedy jest to konieczne i jak chce to zrobić. Tak więc, jak mówicie, piłka jest całkowicie po Jego stronie i On ją podejmie, weźmie i pobiegnie z nią, kiedy zdecyduje się to zrobić, ale nie będzie żadnego ostrzeżenia. To się po prostu stanie, ale nie widzę, żeby to się stało przed Regencją, ponieważ w istocie mamy nadzieję, że jedną z pierwszych reakcji na Regencję będzie zaprzestanie wojen. Mówię tu o wojnie między Rosją a Ukrainą, a także o wojnie w Libii.

Będzie to oczywiście zależało od reakcji tych, którzy bedą odbierać nadawanie. Mamy jednak nadzieję, że być może w ciągu kilku dni, może w ciągu tygodnia, kiedy wiadomość zacznie docierać, zaczną myśleć inaczej i zostanie złożona deklaracja pokoju lub zakończenia wojny. Cóż, wszyscy na to liczymy. Powinniśmy więc po prostu poczekać, żeby zobaczyć. To wszystko, co mam do powiedzenia w tej chwili. Tu Michał Nebadoński. Dziękuję wam wszystkim za wysłuchanie i życzę wam bardzo miłego dnia. Dziękuję.
« Last Edit: January 22, 2024, 05:33:09 am by Andre_P »