Author Topic: 29.2.2024 - Plejadianie i ciasteczka z wróżbÄ…  (Read 2908 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1496
    • View Profile
    • Email
29.2.2024 - Plejadianie i ciasteczka z wróżbą
« on: February 29, 2024, 09:29:27 am »
Link do wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21094.msg102870#msg102870
Przekazała : SongatSunrise, starszy członek
Kategoria / Temat : Wiadomości od Plejadian i innych ludzkich cywilizacji / Plejadianie i ciasteczka z wróżbą
« 28 lutego 2024 r., godz. 15:15:05 »

28.2.2024

Jeśli nie zmienimy kierunku, to prawdopodobnie skończymy tam, dokąd zmierzamy.
Pięknie powiedziane ! Sama bym tego lepiej nie ujęła !

Witam !
Dzień dobry! I dzień dobry wam Plejadianie !

To była wróżba z ciasteczka, które ostatnio dostałam, a oto następna z tego samego dnia :
"Jesteśmy stworzeni do wytrwałości. W ten sposób dowiadujemy się, kim jesteśmy."

Witajcie Plejadianie ! Czy jest coś, co chcielibyście powiedzieć na ten temat ?


Plejadianie : Cóż, tak, Carole. Istotnie ludzie wszędzie, na wszystkich zamieszkałych planetach stoją przed koniecznością podejmowania decyzji dotyczących ich podróży przez wszechświat.

Widzimy, że te dwa "losy" są komplementarne. To, co wybieramy i ciągle wybieramy, jest wynikiem naszej wytrwałości w dążeniu do określonego celu. Czy to dla siebie - dla pieniędzy, sławy, władzy, osobistej satysfakcji ? Wytrwałość w wybieraniu takich celów skutkuje zastosowaniem "sprawiedliwości trójcy", o której niedawno słyszeliśmy. Wszystkie prawa wszechświata są ustanowione w celu wypełnienia woli Ojca. Tak więc to, dokąd zmierzamy, musi być stale weryfikowane i dostosowywane, żeby pozostać na kursie w kierunku woli Ojca odnośnie naszego życia.


Carole : Zajmowałam się dość prostym projektem krawieckim, ale od planowania do ukończenia był to czasochłonny i frustrujący korowód nieudanych wysiłków i ponownych prób. Kuszące jest obwinianie kliki, ale myślę, że jestem po prostu postawiona w sytuacji, w której muszę zastosować "wytrwałość". Nie jest to nic wielkiego, ale zajmuje to znacznie więcej czasu niż bym chciała.


Plejadianie : Wytrwałości nie widać po jednej próbie. Na twojej lodówce jest naklejka magnetyczna, który mówi : "Jesteśmy tym, co wielokrotnie robimy. Doskonałość nie jest więc aktem, ale nawykiem."

To pokazuje, że nawyk i wytrwałość są ze sobą powiązane i oba mogą być podświadome lub świadome.

To właśnie wtedy, gdy wytrwałość w dążeniu do wartościowych celów staje się nawykiem, można złagodzić wiele zmagań. Do ludzkiego doświadczenia należy jednak to, że trzeba uporządkować to, co działa, a co nie. Wymaga to gotowości do "zmiany kierunku", jak wspomniano powyżej. Pamiętajcie tylko, że rozwiązanie jednego problemu często jest zalążkiem kolejnego. Dotyczy to zarówno sfery duchowej, jak i fizycznej. Należy więc się spodziewać zmian, które tak często obserwujemy na tym forum. Utrzymanie kursu wymaga ciągłego dostosowywania się.


Carole : Dziękuję wam Plejadianie ! Przeżuję to ciasteczko z wróżbą trochę dłużej. . .


Plejadianie: (Z uśmiechem) I pozdrowienia dla was wszystkich ! Dziękujemy za wysłuchanie !