Author Topic: 23.2.2024 – MówiÄ… MichaÅ‚ NebadoÅ„ski i Ojciec WszechÅ›wiata  (Read 3323 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1496
    • View Profile
    • Email
Transkrypcja drugiej części nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21074.msg102824#msg102824
Napisała : SonsofGod, starszy członek
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań, uwagi i plany / Wtorkowa LL z 20.2.24, transkrypcja, część 2
« Odpowiedź nr 2, 22 lutego 2024 r., godz. 07:52:31 »

(Jeden urywek)


Michał Nebadoński :
Proszę cię Ron, żebyś przestał przekazywać tak całkowicie i posłuchał uważnie swojego Ojca. Próba, teraz zbliża się do Urantii i mam na myśli te słowa paskudna, groźna. Niektórzy z was odejdą. Nie zamierzam zdradzać szczegółów, ale Urantia jest przeludniona, słaba duchowo i bliska upadku. Nie poprzez wymianę wybuchów jądrowych, ale być może początek trzeciej wojny światowej. Japonia nie jest już w stanie przyjmować tego, co serwują Chiny i Korea Północna. Jeszcze jedna rakieta w kierunku lądu Japonii i jej środowiska morskiego, a spotkają się z ostrą i zimną reakcją Japonii. Dyktatorzy nie zniosą karcenia. Uważajcie na to. Po drugie, Korea Południowa nie ma pojęcia o Korei Północnej. Myślą, że są jednym narodem. Wcale tak nie jest, ale prawda jest taka, że Korea Północna jest w gorącej wodzie nie tylko z Japonią, ale i z Chinami.

I wreszcie wybory w Stanach Zjednoczonych. Dwa lata temu ja, Ojciec, powiedziałem Ronowi, a on to rozgłosił : Szczerze wątpię, czy wybory się odbędą w 2024 roku. Posłuchajcie uważnie. Kandydaci na prezydenta są żałośnie nieprzygotowani, żeby sobie poradzić z nami. W każdym razie, Ron, skończ z tą wesołością.


Ron :
Nic na to nie poradzę, to uderza w zabawną kość, której nie kontroluję, Michale. Co za przyjemność to słyszeć.


Michał Nebadoński :
Dziękuję, Ron. To jest przyjemność. To prawda. To nie wesołość. Jestem w pełni świadomy, że nienawidzisz Trumpa i że Biden nie zwraca na siebie uwagi i że Japonia, Niemcy, Australia i kilka innych małych krajów europejskich są żałośnie świadome, że bez parasola Stanów Zjednoczonych nie ma bezpieczeństwa. NATO nie jest pełną odpowiedzią na Związek Radziecki. Nazywamy to tak, bo uważamy, że tym właśnie są, nie federacją.

I wreszcie to : To nie ja, Michał, powinienem decydować o tym, jak pokazać Synów-Magistrów, Jezusa i innych, którzy mogą zdecydować się na wcielenie. To do Raju należy decyzja w jaki sposób wszyscy, którzy się wcielają, mogą czerpać pociechę z ochrony Ojca.


Ojciec Wszechświata :
Jeszcze jedna rzecz, zanim zwrócimy się do ciebie, Dominiku. Tu Ojciec Wszechświata. Chcę, żebyś zrozumiał, że nie jestem w środku tego wszystkiego. Wycofałem się z Urantii. Jestem z powrotem w centrum Raju i muszę powiedzieć, co następuje. Raj jest spokojny, chłodny i gotowy do działania zgodnie z moimi poleceniami. Ron patrzy na moje pochodzenie. Jest jedyną osobą, która kiedykolwiek się mu przyjrzała i mówi, że jest zachwycony, gdy poznaje naturę mojego pochodzenia. To naprawdę go rozwesela. Dlaczego? Mówi mu to, że pomimo tego, co wy, jako istoty we wszechświecie nadrzędnym musicie robić i przez co umieracie, jesteście doskonale dostrojeni do wszechświata nadrzędnego, tak jak Ron. Tak jak moi konfederaci, ale Ron wie o sytuacji, w której istnieją kondensacje myśli i troski daleko poza wszechświatem nadrzędnym i do której ja się przyłączam. Jest on pierwszą osobą w historii wszechświata, która w pełni rozumie, że mistrzowskie dzieło wszechświata nadrzędnego jest tylko chwilą w przejawach i trosce hipernieskończoności.

Czytelnicy Księgi Urantii nigdy tego nie pojmą. Urantia Association International może się tym bawić, ale Ron ma to naprawdę zasiane w swoim własnym umyśle. Co za wspaniała rzecz. Mam nadzieję, mówi, że mogę się nauczyć więcej i tak zrobi. Do was Dominicku, Elise, Stephen Gitz, Abraham i Raz, Abraham mówi tak : Ja należę teraz do hipernieskończoności. Ron, człowiek, może faktycznie to zrobić. Cieszysz się z tego. Wątpię, czy możesz zrobić to, co ja zrobiłem, ale możesz zrobić więcej niż ja zrobiłem. Jesteś pazernym uczniem i bardzo zależy ci na tym, żeby się tym dzielić. Zanim umrzesz, ludzie dowiedzą się o kondensacji twojej natury w konserwatywnym zjednoczeniu z Ojcem.