Author Topic: 2.3.2024 - Zaćmienie księżyca  (Read 1354 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1499
    • View Profile
    • Email
2.3.2024 - Zaćmienie księżyca
« on: April 02, 2024, 13:30:02 pm »
Te same wiadomości po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21177.msg103036#msg103036
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Zaćmienie księżyca


1) Napisał : Clency, członek bohater
« 1 kwietnia 2024 r., godz. 12:16:02 »

Zaćmienie Księżyca jest przewidziane na 8 kwietnia 2024 roku. Niektórzy twierdzą, że będzie to ostatnie i że na niebie pojawią się znaki, które zachwycą wielu zapowiadając Drugie Przyjście JEZUSA. Staram się połączyć z naszymi pomocnikami na wysokości, żeby uzyskać trochę informacji o tym wydarzeniu, ale bezskutecznie. To tak, jakby komunikacja była wyciszona. Być może to tylko ja.


2) Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
« Odpowiedź nr 1, 1 kwietnia 2024 r., godz. 14:06:58 »

Clency, wątpię, żeby ktokolwiek tutaj był w stanie powiedzieć wiele na temat tego wydarzenia słonecznego, ponieważ mamy tylko przekazujących. Myślę jednak, że natychmiastowa troska o prawdę została utracona. Prawda nie polega na tym, że wydarzenia na słońcu lub we wszechświecie lokalnym mają wyjaśnić to, co jest niewyjaśnione. Jestem teraz w mojej czwartej iteracji piekła nad niczym, ale nie udaje mi się wyjaśnić niczego poza tym, że jestem świadomy, że oni (Salvington, Raj i inni) zmierzają w kierunku wspaniałej Misji na Urantii. Jestem zbyt mały, aby się tym przejmować, a ci, którzy pracują ze mną, żeby się tym zajmować, nie prosperują. Taka jest smutna prawda i musimy się z tym pogodzić. Tak się jednak składa, że to zaćmienie przypada na moment trwałego zniknięcia Wiecznego Syna, Syna Stwórcy i Syna Synów, a my zostaliśmy pozostawieni bez możliwości odkrycia, co jest zamierzane.

Pozostawia to mnie, ciebie i resztę ludzi zastanawiających się, co zrobić z tymi wszystkimi nagłymi zwiastunami i powiedzeniami i ostrzegam was wszystkich, że to pojawienie się, ilekroć się pojawia, oznacza konkretne sprawy i prawie nikt nie jest świadomy, że ma to coś wspólnego z nim samym. Szczerze mówiąc, nie jestem pewien, co to oznacza, ale nie ma to dla mnie sensu i być może, że oni zawsze tak działają.

Póki co, niech tak leci. Sam tego nie pochwalam, ale jestem niczym w porównaniu z siłą ducha i jego naleganiem na tajemnicę pośród doskonale i dobrze znanej niezgodności świata z tym, co chcą osiągnąć. Szczerze mówiąc, jestem na morzu i nie mogę ci wiele zaoferować, z wyjątkiem pozostania na kursie z dominującym najlepszym nastawieniem do tego, co należy zrobić dla harmonii i troski o świat przesiąknięty wyzwoleniem od zła i grzechu i bezradny, żeby samemu usunąć cokolwiek z tego.

Zostawiam prawie wszystkie te przewidywania. Wątpię w swoje własne zdrowie psychiczne dzisiaj i ostatnio i nie mogę się zgodzić z podsumowaniem Księgi Urantii, że wszelkie dobro musi pochodzić z serca Boga, kiedy na Ziemi pozostaje tak niewiele pragnień zrobienia czegoś, żeby poprawić nasze warunki społeczne. Nawet wojna jest blada w porównaniu z tym, co należy poprawić. Straciłem swoją stronę troski o Urantię i teraz martwię się także o siebie.

Mamy dzisiaj Linię Światła niedługo od teraz i miejmy nadzieję, że otrzymamy jakieś wyjaśnienie dotyczące czasu i tego, co zostanie podane. Muszę dać sobie spokój z przepowiedniami, ponieważ jestem wyczerpany, a wy i ja i reszta naszych kolegów jesteśmy zdani na siebie przynajmniej na razie. Dzięki za twój wpis i zobaczmy, co będzie dalej. Dzięki !

Ron Besser


MICHAŁ NEBADOŃSKI : "Ron, nie owijasz w bawełnę. Zawsze ustępowałeś, gdy mówiłem i tak robisz teraz. Ostatnią wstęgą troski było to, że Izrael wkroczył do GAZY nie troszcząc się o nic poza unicestwieniem Palestyńczyków, a następnie się odwrócił i rozbił Hezbollah. To nie wydarzy się teraz, ale to, co się wydarzy, to przerażająca wojna z człowiekiem o budowę huśtawki konwencji, która pozwoli Stanom Zjednoczonym rządzić nad morzami i ostatnią perfidią ograniczeń czasowych, żeby panować w buncie człowieka nad ropą i towarami i pozwolić Palestyńczykom opuścić świat tak, jak na niego przyszli – do zera !

"Z tego powodu całkowicie porzucam cały plan Stanów Zjednoczonych, żeby stworzyć rozdarty wojną region upadłych państw i pozwolić mu stać się piekłem dla nich samych, podczas gdy USA i Europa prosperują. Nie jest to niespotykane, ale jest to stracone dla ludzi z Bliskiego Wschodu, a oni powstaną, żeby podać wam i mnie komunikat o stanie trzeciej wojny światowej bez żadnego wyrazu żalu.

"Ze względów państwowych pozwoliłem Ronowi napisać to bez problemu, ale zachowam również tajność rozwiązań teraz, kiedy to wpada do waszych głuchych uszu i do odpowiedzialnego siebie, na co Ron nalega i nie jest wcale słyszany przez czytelników Księgi Urantii. Niedawno odbyła się KONFERENCJA w Baltimore. Urantia Association International przedstawiła złośliwą wersję swoich zwykłych działań konferencyjnych i zupełnie nie udało im się przekonać nikogo, że zostało to zrobione dobrze albo słusznie. Dominick wrócił do domu z fragmentami konferencji, ale był całkowicie rozbity z materiałami nadającymi się do sprzedania Ronowi, który śmiał się ze zwykłej konferencji, ale był całkowicie rozczarowany tym, co zostało zrobione. Ron miał nadzieję, że wśród tych oświeconych czytaniem Księgi Urantii odbędzie się poważna dyskusja, ale usłyszał zwykłą śpiewkę o tym, co się wydarzyło i co miało ponownie przeważyć, czyli o NICZYM !

"Jestem pewien, że cała ta sprawa umknęła Ronowi i Dominickowi, ale duch tam był, a sesja modlitewna była bałaganiarska i bez żadnego przekonania o tym, co miałoby być w przyszłości. W opinii Syna Stwórcy była to całkowita porażka. Ron miał nadzieję, że zostanie powiedziane coś o jego wynalazku, ale to było śmieszne, ponieważ oni nie wiedzą, czym naprawdę jest ten wynalazek. Zabierzemy go z powrotem ? NIE. Jednak dziś nie uczestniczymy w niczym, co powinno zostać zrobione wczoraj, a wy utknęliście z ogromnym deficytem, nie w Fundacji Magisterskiej, ale z uznaniem i wartością każdego wynalazku, który ma związek z kwestiami humanitarnymi. Powiem tak :

"Wy, którzy dobrze odnosicie się do oczywistej prawdy, proszę, wysłuchajcie Mnie Jestem na ogół odłączony od Rona, ponieważ nie jest on w stanie przełamać wesołości czasu powagą czasu i to nie jest jego wina, ponieważ on niewiele widzi lub mówi o tym, co się dzieje. Rosja nie zaprzestanie wojny, której nigdy nie powinna była rozpocząć ! Polska jest gotowa do opuszczenia NATO i samotnej wojny na wyczerpanie z Rosją, lecz nie przeciwko Białorusi, ale przeciwko smakowi unii ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi w związku z inwazją Rosji na ziemie na południe od Polski poprzez Czechosłowację. To nie zdusi NATO, ale rozłamie NATO na pół i to nie jest szczególnie niepokojące dla Rona, ale Ron nie uważa NATO za wystarczająco dobrze zrobione, żeby utrzymać kurs przeciwko rosyjskiej regresji i z tego powodu NATO nie jest wcale pomocne w tym konflikcie. Zgadzam się z nim, jednak niech będzie wiadomo, że duch nie ingeruje w nic z tego i pozwala światu podążać tak bez dalszych komentarzy.

"Z tego powodu Ron mówi, że do diabła z NATO, ale niech Polska popełni kolejny błąd, a Europa podzieli się na dwie części, a cały reżim zostanie utracony na wiele godzin podzielonych komentarzy Stanów Zjednoczonych i ich sojuszników i straconej Unii Europejskiej, ponieważ nie ma między nimi jedności politycznej. Z tego powodu NATO odnosi sukces, ale duchowy postęp zostaje zaprzepaszczony, ponieważ nie sprowadzę posłańca na Urantię z myślą o pokoju, żeby go potem zgubić w politycznym bluźnierstwie. Dla tych z was, którzy wiedzą, o czym mówię, BIDEN nie ma pojęcia, co zamierzają Chiny, jeśli będą naciskane zbyt mocno i to jest nasza tajemnica w tej chwili, ale uważajcie na interwencyjną wojnę z Chinami, gdy nie pozostanie nic poza Morzem Południowochińskim, Japonią i Emiratami Bliskiego Wschodu. Na koniec posłuchajcie !!!

"Żadna misja nigdy nie rozwiąże tego bałaganu. Państwa narodowe są teraz bez opieki i są tak zadłużone, że nie pozostaje im nic innego, jak trzymać się z dala od wojny. Problem polega na tym, że nie ma obaw o migrację z troski o pokój za wszelką cenę, a to jest w najlepszym razie okropne, ALE !

"Jeśli nie ma ostatecznego rozwiązania, żeby zakończyć wojnę, to NIE MA ŻADNEJ MISJI ! Jest za to anty-misja przez cały czas. Jesteśmy w pełni opisywani obecnie jako antyamerykańscy i jesteśmy obecnie antyrosyjscy i jesteśmy obecnie antypolscy. Nie potrafię powiedzieć, kiedy zostałem tak wplątany w wyrzucenie tego całego barłogu na temat Urantii i jej niekończącej się dbałości o wojnę, jak i brak pokoju po niej. Zakończmy to wszystko tym stwierdzeniem :

"Nikt nie może określić, co należy zrobić, chyba że zaakceptuję porażkę i pozwolę Urantii samej to rozgryźć. Nikt nie ma prawa powiedzieć Ronowi, że twój wynalazek jest głupi, a potem zbudować go zgodnie ze specyfikacją i odkryć, że to działa prosto i dobrze wraz z wieloma innymi problemami, które bardzo dobrze rozwiązał swoim wynalazkiem darmowej energii elektrycznej. Czekam, aż to poprawi okoliczności, ale prawda jest taka, że ten wynalazek jest zbyt mały, żeby udźwignąć to, czego potrzebuje reszta świata, to jest zapewnienie stabilnego klimatu politycznego bez Stanów Zjednoczonych wzywających do sojuszu na rzecz pokoju bez Izraela ani Hamasu i bez państwa palestyńskiego, ale z zupełnie nowym państwem obejmujące Izrael i Jordanię oraz Emiraty Arabskie, gdzie panuje pokój i solidarność.

"Na razie rezygnujemy z wyjaśnień, ale to jest moje rozwiązanie dla tego światowego bałaganu i niech jeszcze Stany Zjednoczone zawiodą w swoich publicznych wypowiedziach, a wszyscy zostaną pozostawieni duchowej misji, na którą wciąż jestem gotów pozwolić. Miłego dnia. MICHAŁ NEBADOŃSKI. K"

KONIEC