Author Topic: 23.4.2024 – Przegląd na dziś  (Read 163 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1501
    • View Profile
    • Email
23.4.2024 – Przegląd na dziś
« on: April 23, 2024, 13:24:07 pm »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21232.msg103160#msg103160
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / Wpis z przeglądem paru rzeczy dla was . . .
« 23 kwietnia 2024 r., godz. 07:26:39 »


Witamy na internetowym FORUM SERARA. Jest to wpis, w którym staramy się opowiedzieć czytelnikom po raz pierwszy o tym jak mówimy dużo o Wszechświecie i jak Bóg nam o tym mówi. Nie możemy łatwo wyjaśnić, czym jest ta strona internetowa, ale u podstaw wyjaśnienia tego, co robimy, jest to, że Bóg ostatnio lubi mówić do niektórych z nas, a my przyjmujemy sposoby, żeby Go usłyszeć, ponieważ mówi wieloma głosami.

Po pierwsze, warto wiedzieć coś o tym, jak nazywają naszą planetę i jak się do niej odnoszą. Wymawiają tę nazwę „U RAN SZA”, a SZA wymawia się z długim „A” na końcu słowa.

U - RAN - SZA i to jest ich nazwa dla naszej planety, która tłumaczy się jako „planeta piękna”.


WYMOWA NAZWY NASZEJ PLANETY WYGLĄDA NASTĘPUJĄCO :
Litery w nazwie „Urantia” mają końcówkę „TIA”. Dowiadujemy się, że cokolwiek w ich języku mówionym kończy się na TIA, jest po prostu wymawiane po angielsku SZA. Nie mamy zbyt wielu angielskich słów, które się z tym rymują, więc poszedłem do internetu, żeby poprosić o listę słów, które również kończą się na TIA, a jeśli to pomoże wam wymówić słowo URANTIA, to pomóżcie sobie innymi angielskimi słowami kończącymi się na „tia”, ponieważ wszystkie są wymawiane podobnie.
Ephydatia
Errantia
erythrodontia
essentia
Eupomatia
exodontia
explanantia

Co my tu robimy ?

Ta strona internetowa nosi nazwę Serara.org. Pierwotnie nazywała się inaczej, a teraz nawet tytuł tej strony internetowej nie jest łatwy do ustalenia. Pierwotna nazwa naszej strony miała nawiązywać do grupy Boskich Synów Magisterskich przybywających na Misję duchową, na naszą planetę. Było to już w roku 2003. Nie zagłębiam się w historię tej planety od 2003 roku, ale za każdym razem, gdy duchowe moce były gotowe do rozpoczęcia, działo się coś, co opóźniało całą Misję na tej planecie.

Krótko mówiąc, oto mała linia czasu tego, co skorygowało nasz czas mówienia o tym wyraźnie przez lata i nadal nie jest to całkowicie wyprostowane dla Misji na tej planecie. Oto najnowsza historia :

2014 - Decyzja o wysłaniu Misji na Urantię została ogłoszona i przygotowana.

2018 - Doszło do powstania, które uniemożliwiło tej planecie skorzystanie z Misji.

2020 - Postanowiono wstrzymać się do czasu opanowania powstania serafinów i zapewnienia zwykłych materiałów do duchowej misji na Urantię;

2024 - Powstanie uspokoiło się na tyle, że duch naczelny tego wszechświata lokalnego postanowił wyruszyć z Misją tutaj.


Przed 2014 rokiem przez około dziesięć lat dyskutowano, jak podejść do tej planety, a w 2014 roku po prostu zrozumiano, jak należy to zrobić.

Najpierw, w 2011 roku, postanowiono wezwać Jezusa, żeby stanął na czele Misji, ale powstanie aniołów różnego rodzaju narzekających na utratę Boga Najwyższego wybuchło i dopiero teraz, w 2024 r., powrócono do ustaleń dotyczących przeprowadzenia duchowej Misji na tej planecie. „START” zostały zadekretowane w 2023 roku, a rok 2024 miał być rokiem Misji. Nie wiemy jeszcze, czy tak się stanie.

Wreszcie w 2024 roku duch odpowiedzialny za to wszystko jest naszym Synem Stwórcą i On zadekretował, że teraz możliwe jest sprowadzenie duchowej Misji na naszą planetę, ALE : pojawiły się wojny jak małe gorące punkty w ogniu trawy i Syn Stwórca powiedział NIE ! Wciąż czekamy, aż to „NIE !” zniknie, żebyśmy mogli wrócić do planowania duchowych Misji na naszej planecie.

Teraz już wiecie, co ja wiem i na razie to zostawiamy, ale oto Syn Stwórca mówi do was wszystkich w następujący sposób :

„TU SYN STWÓRCA TEJ PLANETY i wszechświata, który widzicie migoczący światłem gwiazd w nocy.

„Ron odważył się w prosty sposób wyjaśnić, co musi być jednym z najtrudniejszych okresów życia, jakie kiedykolwiek spędziłem jako Syn Stwórca. Wszystko, co widzicie, jeśli chodzi o początek i światy w ogóle, jest Moim stworzeniem i nie mogę was obrażać, ale wasza planeta prawie cuchnie błędem i grzesznym wyrzutem naszemu OJCU W NIEBIE. Pozwólcie, że coś wam teraz wyjaśnię”

„Ron nalega, żeby ludzie zrozumieli, co się stało. Cóż, przedstawia on litanię prawdy, ale pomija ogromne ilości tego, co zostało zrobione. Wie o wiele więcej, ale milczy również z powodów państwowych.

„Po pierwsze, nie podoba mi się, że ktoś mówi o tym bałaganie na Urantii, ale wykonał on świetną robotę, żeby poinformować was o niektórych szczegółach i w istocie w 1994 roku wpadłem na pomysł Misji na Urantii, ale od tego czasu znowu było tylko powstanie i zamierzałem to odłożyć dopóki nie będziemy mieli znowu przyzwoicie spokojnej Urantii. Potem oczywiście Rosjanie ustawili wózek i musiałem to teraz zaplanować od nowa, a na koniec Izrael rozpętał ostateczną wojnę na wyniszczenie, którą trudno oglądać tutaj, na boskich sferach Salwingtonu.

„Wreszcie, jestem pewien, że większość z was nic nie wie, ale Ron pomaga planować drobne poprawki, żeby rozpocząć te misje i nawet on jest rozczarowany wynikami. Najpierw doszło do powstania serafinów, potem dołączyli do nich Synowie Worondadekowie z tego wszechświata lokalnego, aż w końcu Ja, Syn Stwórca, powiedziałem dość i przybyłem na waszą planetę w tym tygodniu (w drugim i trzecim tygodniu kwietnia 2024 roku). Odkryłem, że organizacja planetarna Urantii znów całkowicie wymknęła się spod kontroli. Wróciłem spowrotem do układu gwiazd mojej głównej siedziby, skąd teraz mówię.

„Zostaliście poinformowani, że jest to typowa sprawa, ale tak nie jest i Ron po prostu informuje was o aktualnej sytuacji (23 kwietnia 2024 r.). Cieszę się, że mogę to puścić, ponieważ nie zdradza on żadnych tajemnic, o których wie więcej niż ktokolwiek inny, ale :

„Mówię »ale« z jednego ważnego powodu. Dziś jest 23 kwietnia i Ron jest poważnie chory i może nie przeżyć tego, co ma się wydarzyć, ale cokolwiek się stanie, jest gotowy do pracy z nami jako ostatni atrybut jego pobytu na planecie Urantii. Później dzisiaj złożę kilka oświadczeń, ale na razie niech to będzie nasza ostatnia nagroda dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć, co się ostatnio działo ze Mną i moim Personelem. Pozdrowię was dzisiaj później na Lightline, nagraniu, które zrobimy jako taśmę dla wszystkich, jak zaplanowano na tej stronie internetowej o godz. 14:00 dzisiaj, 23 kwietnia. Miłego dnia.”


Tu Ron : Dałem niektórym z was wyobrażenie o tym, co się dzieje, ale tylko Syn Stwórca może zaprojektować misję, duchową Misję na planecie i nie możemy się doczekać, żeby go usłyszeć później dzisiaj na tej lightline.

„Kończę to przesłanie z nadzieją, że zachowam wystarczająco dużo zdrowia, żeby dołączyć do was na Urantii i zobaczyć, że sprawiedliwości stało się zadość i mam nadzieję, że będę w stanie zobaczyć więcej, gdziekolwiek zostanę wkrótce wysłany. Powodzenia i najlepsze życzenia dla was wszystkich.

Ron Besser, Fundacja Magisterska z jej własnością patentu na energię elektryczną, który na zawsze zmieni ten świat. Najlepsze życzenia dla wszystkich na razie.

KONIEC