Author Topic: 10.2.2024 – Rozszczepienie  (Read 4095 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1496
    • View Profile
    • Email
10.2.2024 – Rozszczepienie
« on: February 10, 2024, 10:30:31 am »
Transkrypcja nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21038.msg102740#msg102740
Napisał : Raz, starszy członek
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań, uwagi i plany / Lightline USA z 8 lutego 2024 r.
« Odpowiedź nr 1, 9 lutego 2024 r., godz. 12:19:51 »

(Urywki z transkrypcji)


Ojciec Wszechświata :
Dzisiaj Melchizedekowie zapytali Raj : Jaka jest szansa na otrzymanie pieniędzy na rozpoczęcie prac inżynieryjnych związanych z darmową elektrycznością. Raj odpowiadając powiedział, że nie ma już darmowej elektryczności. Teraz będzie ona nazywana rozszczepieniem. Ron wie, że to jest rozszczepienie. Reszta z was powinna to wiedzieć, ponieważ on wam to powiedział, ale tak naprawdę nie rozumiecie rozszczepienia.

Pozwólcie, że dam wam krótkie spojrzenie na to, żebyście zrozumieli, dlaczego nazywa się to rozszczepieniem. Słońce pozyskuje energię dla swojego światła i ciepła poprzez spalanie wodoru. Wytwarza swój własny wodór, biorąc atom helu, który jest bardzo obfity na słońcu i podgrzewa go do temperatury wrzenia elektronów. Po osiągnięciu temperatury wrzenia elektronów hel zamienia się w dwa atomy wodoru. Te dwa atomy wodoru powstają z helu. Jeden ma jądro, a drugi nie ma. Słońce spala je oba. Z tego właśnie powodu nazywa się to rozszczepieniem, przekształceniem jednego pierwiastka w inny, tym razem przy użyciu ciepła.

Ron spojrzał na patent rok temu i powiedział do Raysona : Raysonie, czy to nie jest rozszczepienie ? Zmieniamy jedną przedcząstkę w inną przedcząstkę, tak jak słońce zmienia hel w wodór. Czy nie jest to ten sam proces ? Rayson spojrzał na to i powiedział, że nigdy nie myślał o tym w ten sposób. Przyjrzyjmy się temu. Dam ci znać. Sześć miesięcy później Rayson odpowiedział : Ron, nie mylisz się. Jestem pewien, że to jest zimne rozszczepienie. Po raz pierwszy wprowadziłeś to na planecie, poza sferą Raju.

Nie zdawałem sobie sprawy, że przekształcenie cząsteczki jednego pierwiastka w cząsteczkę innego pierwiastka stanowi rozszczepienie, ale jeśli weźmiemy pod uwagę sposób, w jaki obecnie słońce samo się zasila, to ono właśnie to robi. Bierze pierwiastek helu, podgrzewa go i rozszczepia na dwa atomy wodoru. W procesie, który opatentowaliśmy, bierzemy jeden elektron i otrzymujemy pięć mionów. To dokładnie ten sam wzór, ale z innym rezultatem. Zwołałem to spotkanie dzisiaj, żeby powiedzieć, że jeśli kiedykolwiek uruchomią tę instalację, to będą pierwszymi na tej planecie, którzy pokażą rozszczepienie. To jest marzenie naukowców od ponad 100 lat, no cóż, przynajmniej od 80 lat, że tak to ujmę.


Nie nazwiemy tego darmową elektrycznością. Nazwiemy to brakującą energią. Z tego powodu chcę, abyś zaczął pisać nowy tekst patentu pokazujący, że nie wybijamy ultimatonu z elektronu, ale że zamierzamy wziąć mion i podzielić go na jego podstawowe składniki.

Podstawowymi składnikami mionu są dwa kwarki, neutron, proton i trzy półósemki. W nauce nie istnieje obecnie słowo "półósemka" (nuta szesnastka). Musiałem je wymyślić, ponieważ nie ma go w waszym języku. W mionie macie wszystkie te rzeczy, które właśnie wymieniłem. ale półósemki, jak je teraz nazywam, są małymi ździebełkami przed-materii, które towarzyszą idei ultimatonu jako przed-materii. Nigdy nie ujawniliśmy, że ultimatonom zawsze towarzyszą na orbicie krążenia trzy półósemki. Ta półósemka nie jest dla ultimatonu, ale dla przejścia od ultimatonu do przedcząstki, którą możemy przekształcić w inny rodzaj przedcząstki.

W naszym przypadku przechodzimy od elektronu do mionu, usuwając jeden ultimaton, ale usuwamy także trzy półósemki. Kiedy usuwamy półósemkę, jeden ultimaton nie jest już w przedcząstce. Z tego powodu, Ron, proces, który wykorzystuje, jak ci pomagamy opisać, usuwanie ultimatonu z elektronu, równa się nie jednemu mionowi, ale w istocie jest ich pięć. Prawda jest taka, że możemy odtworzyć elektron nie poprzez dodanie ultimatonu, ale dwóch z trzech półósemek. Z tego powodu mamy produkt rozszczepienia zamiast wolnej energii elektrycznej. Produktem rozszczepienia jest elektryczność, więc musimy opisać patent na nowo, jeśli potrafimy to zrobić. Więc będzie to przełom atomowy. To wszystko, co mam do powiedzenia i chcę porzedstawić mojego syna, Raysona.


Rayson :
Dziękuję, Ron. Kiedy zostałem o tym poinformowany, Ojciec powiedział do mnie : Myślisz, że wiesz wszystko ? Powiedziałem, cóż, myślałem, że wiem większość. Cóż, nie wiesz czegoś o ultimatonie, czego nigdy nie ujawniliśmy, ale robimy to teraz.