Author Topic: 17.3.2024 - Wezwanie  (Read 1918 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1496
    • View Profile
    • Email
17.3.2024 - Wezwanie
« on: March 17, 2024, 10:00:54 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21135.msg102967#msg102967
Podał : Rene A Duran, członek bohater
Kategoria / Temat : LIGHTLINE PO HISZPAŃSKU DLA WSZYSTKICH / WEZWANIE
« 15 marca 2024 r., godz. 18:58:55 »

Grupa 11:21 - Przekazywanie prawd, Phoenix, Arizona

WEZWANIE

Od JEZUSA Z NAZARETU
Odebrane przez Néstora
Salwador, 14 marca 2024 r., godz. 23:21


Jezus z Nazaretu :
"W istocie tu Jezus z Nazaretu z przesłaniem dla ludzkości Urantii, moich ukochanych dzieci. To bardzo bolesne dla mnie widzieć, że nie rozumiecie, że jesteście w poważnym niebezpieczeństwie. Ta planeta nie wytrzymuje już złego traktowania przez ludzi i zaczęła się buntować. Ta planeta wycierpiała zbyt wiele i nie chce już być dalej poniewierana. Jeśli nie zmienicie swojego nastawienia, to zginiecie, ponieważ ona już zaczęła się trząść, a trzęsienia ziemi i fale pływowe będą coraz silniejsze.

To sprawia, że jesteśmy bardzo smutni tutaj, po drugiej stronie zasłony, widząc tę ludzkość zbliżającą się do urwistych brzegów, gdzie zginą, jeśli nie nauczą się szanować życia we wszystkich jego przejawach, zaczynając od istot, które wydają się im najbardziej nieistotne. Jeśli nie będziecie w stanie kochać i szanować planety, na której żyjecie, będziecie musieli nauczyć się tej trudnej i strasznej lekcji.

My, Niebiańska Rodzina, nie będziemy mieli innego wyboru, jak tylko obserwować ostateczną katastrofę, w której większość tej ludzkości zginie.

Wzywam was, moje dzieci, żebyście zmienili swoje nastawienie, porzucili przemoc i kochali się nawzajem jak bracia, którymi jesteście. Porzućcie grzech i szukajcie u mnie schronienia. Czekam na was z otwartymi ramionami, moje ukochane dzieci. Tu Jezus z Nazaretu. Wycofuję się. Niech mój pokój będzie z wami. Odpoczywajcie dobrze."

Koniec

Nestor