Author Topic: 10.3.2024 - Wszystko zostało już powiedziane  (Read 2251 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1496
    • View Profile
    • Email
10.3.2024 - Wszystko zostało już powiedziane
« on: March 10, 2024, 09:11:54 am »
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21110.msg102908#msg102908
Podał : Rene A Duran, członek bohater
Kategoria / Temat : LIGHTLINE PO HISZPAŃSKU DLA WSZYSTKICH / Wszystko zostało już powiedziane
« 6 marca 2024 r., godz. 03:12:38 »

Grupa 11:21 - Przekazywanie prawd, Phoenix, Arizona

Wszystko zostało już powiedziane

Od OJCA WSZECHŚWIATA
Przekazujący : Louis
Salwador, 2 marca 2024 r., godz. 5:15


Ojciec Wszechświata :
"W istocie JAM JEST waszym Ojcem Uniwersalnym z nowym przesłaniem dla całej ludzkości Urantii, dla czytelników, którzy podążają za tymi przesłaniami. Nadszedł czas, żebyście się włączyli do nauki. Jeśli zrobicie to z serca, możecie osiągnąć początek tych studiów, a następnie udać się, aby je ukończyć w światach-mieszkaniach."

"Kiedy zaczniecie pracować, wszystko się dla was zmieni. Ważne jest, żeby rozpocząć walkę teraz, ponieważ czas mija, jest to ostatnia okazja, aby podążać za tą nauką, która uczyni was wolnymi. Mieliście dużo czasu, ale nie chcieliście kontynuować tej walki. Wciąż daję wam tę szansę."

"Nie traćcie tej nauki, którą daję wam przez moje dzieci-przekazujących. Jesteście prowadzeni przeze mnie, OJCA WSZECHŚWIATA, który jest odpowiedzialny za posuwanie tej ludzkości naprzód. Chcę was uratować z otchłani, która na was czeka. Moja walka musi przynieść owoce, nawet jeśli są niewielkie, ale jestem z tego zadowolony, ponieważ nie wszystkie walki są wygrywane, ale musimy próbować. Kapelusz, który uratujemy od utopionej osoby wystarczy, ponieważ znalazłem tę populację bardzo zbuntowaną i nieposłuszną, daleką od nauk Boga, więc nie możecie pomóc, kogo to obchodzi ? Moje nauki, to z powodu wolnej woli, że nie mogę interweniować bezpośrednio."

"My, istoty niebiańskie, nie możemy robić niczego na siłę. Dajemy sygnał, aby każdy mógł się uwolnić, mógł swobodnie decydować, czego chce w przyszłości, kontynuować w ten sposób lub zmienić na inne, lepsze życie, to jest decyzja każdego. W ten sposób macie wolność decydowania o tym, co uważacie za najlepsze, żebyście mogli żyć szczęśliwie."

"Wszystko zostało już powiedziane, pozostaje tylko spełnić przepowiednie, które zostały ogłoszone, że się spełnią. W przeciwnym razie czas mija i nic nie robicie, tylko czekacie na cud, który się nie wydarzy, ponieważ nie zasłużyliście na to, bo przecież "tak po prostu nie ma cudów".”

"Wszystko to jest dla was przypomnieniem do dokładnego przeanalizowania, co jest dla was najlepsze, czy walczyć, aby złożyć ofiarę, czy pozwolić, aby wszystko minęło. To jest wasza własna decyzja, dla własnego dobra lub zniszczenia. Ja w to nie mogę interweniować za każdym razem. bo macie wolność wypełniania swojej woli."

"Nie mogę mówić do was jaśniej, ponieważ nie mogę znaleźć słów, które mają taką wagę, która może was przekonać. To jest sytuacja, w której się znajduję, tak bardzo boli mnie widok tej rebelii, która nie jest w stanie zrozumieć, czego chcę dla was. To wszystko na dziś Wycofuję się. Dobrego dnia."

Koniec

Louis