Author Topic: 3.2.2024 - Duch Nadrzedny 4 Ocilliaya o przygotowaniach  (Read 4097 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1496
    • View Profile
    • Email
3.2.2024 - Duch Nadrzedny 4 Ocilliaya o przygotowaniach
« on: February 03, 2024, 11:40:00 am »
Transkrypcja całości nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21009.msg102690#msg102690
Napisała : SonsofGod, starszy członek
Kategoria / Temat : NUMERY TELEFONU I KODY DOSTĘPU DO HOLENDERSKIEJ MIĘDZYNARODOWEJ / Lightline holenderska międzynarodowa
« Odpowiedź nr 1, 31 stycznia 2024 r., godz. 01:49:18 »

(Czwarty urywek)


Ocilliaya, Duch Nadrzedny 4 :

Dobry wieczór, tu Ocilliaya. Witam was wszystkich. Jestem Duchem Nadrzędnym superwszechświata czwartego i zajmuję się wszystkimi sprawami dotyczącymi Ojca w tym superwszechświecie czwartym, gdzie jestem przedstawicielem Ojca Wszechświata i Wiecznego Syna w Wielkim Wszechświecie.

Przemawiałem wcześniej przez tego przekazujacego i korzystam z okazji, żeby zwrócić się do was wszystkich tutaj, żeby powiedzieć, że wy również, wy wszyscy, będziecie odpowiedzialni za zadania, które zostaną wam przedstawione, gdy nadejdzie czas, żeby pomagać i uczyć ludzi z Urantii oraz informować ich o dziele Boga na Ziemi. Wszyscy czekaliście, tęskniliście i znowu czekaliście i chociaż wiele się zmieniło, nic, czego się spodziewaliście, nie przyszło do was.

Teraz jednak, gdy jesteście w środku zmian, wielu zmian, które wymagają obserwacji i zajęcia pozycji, jest to bardzo trudny czas dla wszystkich. Zmiany będą bardzo nieoczekiwane dla tych, którzy przegapili to, co wy moglicie śledzić tutaj na Lightlines i na forum dyskusyjnym przez tak długi czas. Słyszeliście wiadomości z pierwszej ręki. Możecie zadawać pytania, możecie dyskutować o tym, co chcecie na forum i macie lidera, który wie tak wiele. Zawsze udziela wam szczerej odpowiedzi i stara się powiedzieć wam tyle, ile wie.

Możecie być przygotowani, starajcie się być przygotowani. Studiujcie dokumenty z Księgi Urantii, o których wiecie, że są ważne i wciąż aktualne. Z pewnością wiecie, gdzie szukać, ponieważ otrzymaliście wystarczające informacje od waszego przywódcy, Rona Bessera i zawsze możecie go zapytać. Ron Besser jest już zaznajomiony z szóstym epokowym objawieniem, które poruszy ludość, gdy zostanie opublikowane. To naprawdę stanie się tematem rozmów w mieście, jak mówicie, nawet dla tych, którzy są zaznajomieni z piątym epokowym objawieniem.

Jestem Ocilliaya i znam was wszystkich, co może was zaskoczyć, ale przekazywałem dla wielu z was kilka długich lat temu, kiedy poproszono was, żebyście próbowali przekazywać i wielu z was odpowiedziało odbierając mnie. Wiem, że zastanawialiście się wtedy, jak różne były te wszystkie transmisje. Zawsze jestem tutaj dla was. Proście mnie. Znam was wszystkich, znam wasze zmartwienia, znam wasze trudności w życiu, ale chcę, abyście porzucili te małe codzienne zmartwienia. Chcę, abyście się otworzyli i pozwolili się prowadzić waszemu Dostrajaczowi. On jest tu dla waszego dalszego rozwoju, rozwoju was wszystkich w tym wielkim przedsięwzięciu, które będzie dotyczyło was wszystkich, a to wymaga silnej wiary i mocnego przekonania z waszej strony i ze strony wszystkich, którzy chcą uczestniczyć w tym ogromnym duchowym projekcie, który ma nastąpić na tym świecie. I chciałabym dodać, że to będzie wkrótce.

Tu Ocilliaya. Zawsze możecie mnie wezwać. Pomogłem wam w waszych niepewnościach i będziecie napotykać niepewności. Nauczcie się mnie słuchać, a ja nauczę was stać jako latarnia światła dla pracy Michała Nebadońskiego, dla Synów-Magistrów, dla Jezusa i jego powrotu na Urantię. Próbujcie się przygotować, a jeśli nie możecie, miejcie wiarę w Ojca poprzez pragnienie pracy dla Niego. On da wam siłę i wskaże drogę. Tu Ocilliaya. Dziękuję wszystkim za wysłuchanie i życzę wszystkim bardzo dobrego dnia.