Author Topic: 31.5.2024 – Objaśnienia Arthury  (Read 4929 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Offline Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1612
    • View Profile
    • Email
31.5.2024 – Objaśnienia Arthury
« on: May 31, 2024, 11:22:00 am »
Transkrypcja całości nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21314.msg103397#msg103397
Napisa : SonsofGod, starszy członek
Kategoria / Temat : NUMERY TELEFONU I KODY DOSTĘPU DO HOLENDERSKIEJ MIĘDZYNARODOWEJ / Lightline holenderska międzynarodowa
« Odpowiedź nr 1, 28 lutego 2024 r., godz. 15:54:47 »

(
Jeden urywek)


Arthura :
Tu Arthura jako wasz następny mówca, żeby sie przyjrzeć potrzebom planety i waszym potrzebom jako obywateli tego świata, który jest w ciągłym niebezpieczeństwie ruchów geograficznych i nieoczekiwanych zmian w umysłach ludzi. Tak niewielu na tej planecie dowiedziało się jak dotąd o intencjach Michała i jego personelu, jak wy, wy wszyscy w ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci, gdy byliście w stanie otrzymywać informacje z niebiańskiej strony i byliście również świadkami buntu, który tak często uderzał w planetę i jej planetarny rząd. Są to rzeczy, które normalnie dzieją się bez wiedzy ludności, ale dzięki Fundacji Magisterskiej i naszemu łącznikowi Ronowi Besserowi i kilku innym na tej Ziemi mieliśmy i mamy możliwość przekazywania wam najnowszych aktualizacji. Jesteście dobrze świadomi sytuacji, jaka rozwinęła się w ciągu ostatnich lat, od czasu wielkiej zmiany, jaką było wejście w Nową Erę Wszechświata zadekretowaną przez naszego Ojca i konieczną po tym, jak najwyższy wysadził nie tylko siebie, ale także wiele niebiańskich istot.

Te wielkie zniszczenia pozostały nieprzygotowane do oglądania przez wszystkich, ta ogromna planeta, na której najwyższy miał swoją siedzibę i z której pracował. To zmieniło i zmieni wiele we wszechświecie Ojca i miało wielki wpływ na wszystkich, którzy w nim żyją, ponieważ wszystko w rzeczywistości jest jednością. Kiedy zmienia się jedna rzecz, wpływa to na całość. Doprowadziło to do pewnej formy współpracy między niektórymi wszechświatami lokalnymi w waszym Superwszechświecie nr 7. Utworzona została federacja między nimi, łącząca siły udzielając sobie nawzajem pomocy tam, gdzie jest to potrzebne. Wszystkie te wszechświaty lokalne są różne i pozostaną zarządzane zgodnie z ideami i ideałami ich własnych Synów Stwórców, ale będą negocjować pewne wzajemne sprawy i starać się pomagać sobie nawzajem, gdy zostaną poproszeni o wzmocnienie swoich zakonów, które wszyscy mają we wszechświatach lokalnych stworzonych przez Synów Michałów w ich własnej domenie.

Zakon Melchizedeków w waszym wszechświecie lokalnym jest ustalony i bardzo odpowiedni do wykonywania wszelkich obowiązków, o które zostanie poproszony. Oni zawsze są gotowi wyruszyć na misję lub pomóc w nieoczekiwanej sytuacji, gdzie tylko mogą i pomóc Michałowi i jego stworzeniu. Jestem Arthura i widziałam Melchizedeków postawionych w wielu niezręcznych sytuacjach, w których to oni zajmowali się sprawami i wiele razy ratowali i ocalili planetę przed katastrofą i utratą wiary w Boga, w Bóstwa Egzystencjalne i ich Rajskich Synów, z których niektórzy schodzą na planety w celu specjalnych osądów i misji.

Jako Arthura mogę wam powiedzieć, że kiedy sprawy zostaną ponownie uregulowane i zostaną podjęte nowe środki, aby postawić stopę na Urantii, Rajscy Synowie, Synowie Magistrowie będą funkcjonować tutaj na Ziemi w zdumiewający sposób współpracy między przywódcami waszych narodów jako boscy doradcy, którymi są. Świat dowie się, że to Bóg wysyła swoich wysokich przedstawicieli, aby utrzymywali rząd planetarny, niezbędny dla każdej planety dla rozwoju w stronę bardziej zaawansowanych czasów, kiedy nie będzie konkurencji, lecz ludzie nauczą się żyć razem, a dzielenie się dobrami i zaufanie do siebie nawzajem ostatecznie doprowadzi do bardziej pokojowych narodów, które nauczyły się żyć jako przyjaciele, a nie wrogowie i kiedy braterstwo między ludźmi może mieć szansę na podtrzymanie życia na planecie na wszystkich poziomach i we wszystkich okolicznościach. I to jest miejsce, w którym ja, Arthura, daję moje wsparcie i pomocną dłoń stworzeniu Michała i pomagam wam, obywatelom tego świata uświadomić sobie, co możecie zrobić i czym możecie być dla waszego świata. Chcę was zapoznać z planami, które są dla was przygotowane przez Ojca i Michała Nebadońskiego dla wszystkich, którzy wierzą i ufają Bogu i jego wysokim boskim współpracownikom. Tu Arthura do waszych usług. Życzę wszystkim miłego dnia.