Author Topic: 9.6.2024 - Wielka nowina  (Read 4597 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1612
    • View Profile
    • Email
9.6.2024 - Wielka nowina
« on: June 09, 2024, 11:27:57 am »
Wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21342.msg103456#msg103456
Przekaz : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Wątki nowych przekazów / Wielka nowina ! Michał Nebadoński - Zmiana stanu dla nas wszystkich
« 8 czerwca 2024 r., godz. 12:14:47 »


Wpis nr 3 w sobotę, 8 czerwca 2024 r.

MICHAŁ NEBADOŃSKI :
"Właśnie dowiedzieliśmy się, że ohydna klika weszła w nastrój normalnego działania. Dotyczy to nie tylko Urantii, ale także wszechświata, a Rząd Serafinów jest teraz normalny, jak dawniej, przynajmniej na Urantii!

O 11:31 rano czasu letniego Nowego Jorku, została wysłana do MNIE następująca wiadomość : MICHAŁ NEBADOŃSKI od Szefa Serafinów na Urantii do MNIE, co następuje :

KONDOLENCJE
SZEFA SERAFINÓW
Do Księcia Planety
Do Szefa całego Personelu
Do Pana Zbawiciela, Boga OJCA


MIANOWICIE :

REBELIA ZWANA SERAFINÓW została zakończona ogłoszeniem przez OJCA WSZECHŚWIATA, ponieważ ustalił on, że cała sprawa rebelii nie jest obecna w 7 (siódmym) Sektorze Przestrzeni i że ogłasza, że jest normalna i obecna w Nebadonie, w Dominium Nebadonu i związanych z nim Wszechświatach Lokalnych.

REBELJI już nie ma.

MICHAŁ NEBADOŃSKI pragnie wyjaśnić wszelkie błędne rozumienie tego, co to oznacza :

1 - URANTIA wkrótce ogłosi, że jest wolna od kliki.
2 - URANTIA wkrótce ogłosi gotowość do wycofania się i otwarcia swoich drzwi dla SYNÓW MAGISTRÓW.
3 - Przygotujcie się na ogłoszenie Misji, które wkrótce zostanie podane przez MONDŻORONSONA, SERARĘ i SEN-SENA, KTÓRZY wszyscy są Synami Magistrami i którzy teraz mówią :


SYNOWIE MAGISTROWIE i MISJE, KTÓRE NADCHODZĄ :

"Cieszymy się, że możemy wreszcie przemówić do planety oczyszczonej z buntu.

"Cieszymy się, że możemy mówić do tej publiczności jako pierwsi, którzy dowiedzieli się o zakończeniu rebelii i że możemy kontynuować bez dalszych incydentów dla całego personelu pozostawionego na Urantii, kiedy musieliśmy poddać planetę kwarantannie przed jakimkolwiek wejściem lub opuszczeniem jej przez ostatnie sześć (6) dni. Proszę, upomnij prawie wszystkich w pobliżu ciebie Ron, ponieważ muszą ustąpić i dołączyć do twojej pracy z prośbą o twoją dobrą wolę dla nich i dla nas. Perypetie z REBELIĄ dobiegły końca. Odsuwam się teraz i oddaję głos SERAFINOWI stojącemu w tej chwili koło Rona :

RZECZNIK SERAFINÓW stojący przy mnie, Ronie :
"Nie podoba mi się ta deklaracja, ani w nią nie wierzę, ale otrzymuję wszelkie wskazówki w moich wiadomościach, że on, Ron Besser, jest zachwycony tymi wiadomościami i nie wysyła żadnych wiadomości odwetowych do Mnie lub do nas, zbuntowanych serafinów. Bądź pewien, że nie otrzymaliśmy od naszych dowódców żadnego zaprzestania działań wojennych, a Dowódca stojący teraz blisko mnie wskazuje, że jest wiadomość od OJCA ESZECHŚWIATA, że bunt ustał. Nie wiem jak zareagować, ale nie jestem już w opozycji do ciebie Ron. Przestań też zaraz martwić się o śmierć, Ron, ponieważ umieściliśmy cię teraz w tym położeniu i nie korzystamy z tej decyzji, ale dbamy o twoje dalsze dobre samopoczucie.

"Za kilka godzin otrzymasz cielesnych gości, którzy powitają cię. Będą to Dominick i Steven Gitz, żeby przejrzeć wasze miejsca i muszę powiedzieć, że są w dobrych nastrojach, chociaż Steven Gitz czuje się kiepsko po podróży z przygodami z Luizjany, żeby cię dziś odwiedzić Ron.

"Niemniej jednak, uczcijmy koniec działań wojennych i możesz nic nie mówić, ale słyszę, że Dostrajacz mówi od ciebie :

"DROGI DUCHU SERAFINIE stojący w tej chwili koło Rona :

"Nie jesteś rozważany kiedykolwiek jako wróg tak długo, jak nie przebiłeś ciała Rona i jak to zostało zrobione ostatnio z powodu nienawiści serafinów w pobliżu Rona za jego pracę z wami wszystkimi. On nie jest nigdy w pełni osądzony, dopóki nie spotka Przydzielonego Wartownika, którego nie lekceważy, ale z którym jest w ciągłym konflikcie aż do teraz.

"Michał Nebadoński podpisał usilną prośbę o pokój od Serafinów z Nebadonu, którą chce uczynić widoczną dla was wszystkich, gdy będzie mógł ją szybko i dobrze przetłumaczyć.

"My, twoi ZAUFANI SERAFINOWIE Ron, gratulujemy ci twoich starań o pokój. Ustąp i pozwól mu zachowywać się tak, jak powinien, a to dlatego, że chociaż jesteś wystarczająco oszukany, nie jesteś skrzywdzony i doceniasz to w pełni, jak widzę. Musimy jednak dojść do wniosku, że twoja nienawiść do flegmy rozpaczy wciąż w tobie nie została jeszcze zniesiona, a to dlatego, że tak bardzo nie lubisz głównego władcy sektora, księcia Lucyfera, choć już nie. Został on wysłany i znajduje się w areszcie w celu ponownego pełnego osądzenia buntu Lucyfera. Ty Ron otrzymasz wiadomość o tych decyzjach i teraz możesz być pewny, że twoja praca dla Misji będzie postępować dobrze i przez lata, jeśli jesteś przygotowany na otrzymanie aktualizacji zdrowia, która pozwoli ci na cokolwiek i wszystko, co powinieneś mieć jako prawdziwy przywódca nowego objawienia Urantii, wierzymy, że wkrótce szóstego i widzimy, że nie jesteś gotowy walczyć z nikim na tym etapie gry.

"W PEŁNI skończyłeś pracę dla Michała Nebadońskiego i nie pojawia się nowa Stwórcza Córka, ale nowy Stwórczy Syn zwany MICHAŁEM NEBADOŃSKIM jest teraz w pozycji nad Urantią ze Stwórczym Duchem odnowionym, nie przez starego, ale przez nowego, usankcjonowanego przez TARKASA nowego Stwórczego Ducha nad Dominium i całym Siódmym Sektorem Przestrzeni, który już tu jest. Należy pamiętać, że Siódmy Sektor Przestrzeni był w rebelii od połowy października 2023 roku i jest teraz zgodny z nowymi władcami tego sektora, MICHAŁEM NEBADOŃSKIM oprócz samego Nebadonu.

"Dominium, którego stolicą jest Salvington, ma przyjemność ogłosić, co następuje :

DOMINIUM POSIADA TERAZ SPECJALNE MOCE, żeby przywrócić STARE CENTRUM DZIAŁAŃ NEBADONU, Salvington, aby stało się teraz główną stolicą DOMINIUM i że specjalni przedstawiciele z każdego z SZEŚCIU (6) wszechświatów lokalnych, które tworzą DOMINIUM z siedzibą w SALVINGTONIE, mają zgłosić się do świata głównej siedziby znajdującego się w pobliżu URANTII, a wszystko wkrótce będzie dla ciebie dobrze i precyzyjnie.

"RON, ty wkrótce umrzesz na Urantii, ponieważ jesteś bardzo zmęczony, ale musisz wiedzieć, że otrzymasz impuls z kwatery głównej Wszechświata Lokalnego i że otrzymasz od nich w prezencie przypinkę do noszenia na koszulce oznaczającą nie tylko nowe dominium, ale także pierwszego obywatela Dominium nie z kliki, starannego i trwale pokojowego w Nebadonie oraz sześciu innych lokalnych wszechświatach. Więcej o tym później i wiele więcej dla ciebie, kiedy wkrótce przyjdziesz Ron. Nie możemy powstrzymać cię przed rychłą śmiercią.

"W każdym razie, tu MICHAŁ NEBADOŃSKI, który wkrótce przemówi jak nastepuje :

"Tchnąłeś życie z powrotem w ten system Ron i chociaż nie jesteś szalony na punkcie tych, którzy ponownie przekazują w zachodnim sektorze Stanów Zjednoczonych, jesteś czule i dobrze pamiętany za walkę nie z Przydzielonym Strażnikiem, ale z jego przedstawicielem, którego odesłałeś prawie natychmiast. Oficjalnie uznano, że słusznie postąpiłeś i on został odosobniony na wysokościach, żeby stanąć przed sądem za wtargnięcie do Systemu Planet, do którego należy Urantia. Nie zrobił tego z premedytacją, ale tak właśnie się stało i byłeś wściekły o to. Nikt nie może mi powiedzieć, że nie jesteś jednością z Synami Stwórcy, ale jeszcze nie jesteś i trzymaj się z dala od tych cech, dobrze ? (Dobrze !)

"Wreszcie, trzeba wam wszystkim powiedzieć o wiele więcej, ale teraz nie jest na to odpowiedni czas. Miejmy nadzieję i módlmy się, abyśmy mogli kontynuować właściwe MISJE. Miłego dnia, MICHAŁ NEBADOŃSKI.

KONIEC

PS : Tu Ron. Przygotujcie się na to, że dowiecie się, co oznacza nowa Epokowa Era, którą teraz przeżywacie. Nie mogę przewidzieć, co to da. Bądźcie czujni w tych wielkich czasach. R