Author Topic: 4.8.2024 – Michał Nebadoński mówi w Linii Światła USA z 2-go sierpnia  (Read 2181 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1605
    • View Profile
    • Email
Transkrypcja całości nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21504.msg103844#msg103844
Napisał : Moses Ouko, starszy członek
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań, uwagi i plany / Lightline USA z 2 sierpnia 2024 r.
« Odpowiedź nr 1, 3 sierpnia 2024 r., godz. 15:24:05 »

(Kilka urywków)


Michał Nebadoński :

Świat Urantii wszedł w okres częstych wojen. Nie spodziewam się, że przerodzi się to w wojnę światową. Istnieje jednak wiele możliwości, że wymknie się to spod kontroli. Nie chcemy duchowego personelu na Urantii, jeśli tak się stanie.


Urantia jest ostatnią planetą w serii z wyjątkiem jednej planety. O jakiej serii mówię ? O Systemie planetarnym. Ten System planet zawiera obecnie 615 zamieszkałych planet. Wy jesteście numerem 606. Pozostałe dziewięć są nowsze. Te dziewięć nigdy nie miało misji. Rozpaczliwie potrzebują Boskiej misji.

Więc co zamierzam zrobić ? Zamierzam rozpocząć Boskie misje na planetach, które pozostały w tym systemie i nigdy nie miały boskiej misji. Ron pyta, na jakim są etapie ? Są na etapie, na którym wy byliście w pierwszym wieku naszej ery.

To znaczy, są raczej prymitywni w technologii, ale mają bystry umysł.

Urantia powinna być wystarczająco stara, żeby wziąć na swoje barki część odpowiedzialności, ale Stany Zjednoczone będące starszą demokracją nie mogą nawet podjąć dyplomacji niezbędnej do uspokojenia wojny. Pod względem finansowym są bogate, ale poza tym nie jest to nic wartego uwagi.


Wasz układ słoneczny miał kiedyś jeszcze jedną zamieszkałą planetę. Oni nie umierali. Zostali przeniesieni do nowego Systemu, gdy znaleźli się zbyt blisko zewnętrznych pierścieni Plutona.


Chcę, żebyś Ron zrobił listę potencjalnych planet, które powinniście umieć nazwać.

Chcę, żebyś umieścił na niej Dobsona. To jest D-O-B-S-O-N.

I planetę o nazwie E-Q-U-A-R, Equar i planetę o nazwie Somolia, S-O-M-O-L-I-A


Na koniec to do ciebie Ron. Kontaktowałeś się ze mną od co najmniej dwa tysiące ósmego roku. To jest 16 lat kontaktów, które cię wyczerpały. Nie wiesz o tym.


Jestem ważnym Synem Stwórcy. Stworzyłem rzeczy w czasie i przestrzeni, których Raj nie przewidział. Z tego powodu Ron wielokrotnie dopilnowywał, żeby działały.