Author Topic: 18.8.2024 – Ron Besser rozmawiał z absolwentami Światów-Mieszkań  (Read 1609 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1605
    • View Profile
    • Email
Ta sama wiadomość po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21532.msg103895#msg103895
Przekazał : Ron Besser, administrator, członek bohater
Kategoria / Temat : Dyskusje ogólne / Rozmawiałem dzisiaj z absolwentami Światów-Mieszkań
« 18 sierpnia 2024 r., godz. 01:41:05 »


Mówi Mercuri : Jestem przelotnym mówcą. Podróżuję po wszechświecie bez przynależności do żadnej grupy i pozostaję na ścieżce dobrze znanych grup, które często tylko spotykałem, ale dziś rano podróżowałem jak zwykle i zgadnijcie, kto się pojawił w poszukiwaniu transmisji - ten numerek to zrobił i cieszę się, że mogę z tobą mówić od ręki.

Jestem Mercuri, jak wskazuje Ron, a on nie bardzo chce zasnąć, więc po prostu usiadł, a ja się pojawiłem. Nigdy nie wiadomo, na co się trafi późno w nocy, a obwody na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych są prawie uśpione i właśnie tam Ron wybrał się na ryby tej późnej nocy lub wczesnym rankiem, jakkolwiek chcecie to nazwać.

Staram się podróżować dróżkami wszechświata i patrzeć, co się mówi, kto mówi i co mogą mówić. Ron Besser często bywa we wszechświecie we wczesnych godzinach porannych, ponieważ wie, że jest tam wolny element i lubi od czasu do czasu pobuszować w czymś niezwykłym. Jestem katolikiem urodzonym w 1857 roku w Roanoke i to mi odpowiada, Ron. Cieszysz się ze znaleziska, ale nie ze szczegółów, jeśli by cię zapytać, gdzie coś może być. Myślę, że Roanoke to Karolina Południowa, ale ty też nie jesteś pewien. Tu Ron : To może być Wirginia, ale jestem teraz śpiąco pewny czegokolwiek.

„Walczyłem w wojnie meksykańskiej w połowie XIX wieku, kiedy Stany Zjednoczone były o połowę mniejsze niż teraz. Odrzuciłem rządy stanów i powiedziałem, że należę do rządu federalnego, a Ron pamięta erę nowych autostrad, przedstawianie banków i instytucji użyteczności publicznej oraz wynalazków za prezydenta Andrew Jacksona. On żył, kiedy wstąpiłem do wojska, ale zmarł, zanim zdążyłem go w ogóle poznać.

W końcu chłopcy w wojsku nazywali mnie „Miller”, ale teraz jestem zwiadowcą Syna Stwórcy z Nebadonu. Można by zapytać, co robimy po ukończeniu Światów-Mieszkań ? Cóż, Ron znalazł kogoś, kto może wam o tym powiedzieć.

Jestem zwiadowcą, mimo że jestem raczej duchem. Ron znalazł mnie po prostu wchodzącego tu i przeszukującego wszechświat w poszukiwaniu dobrego przekazywania. Cóż, dziś rano znalazł mnie, a ilu tak naprawdę to robi ? Innych niż Ron ? Nikt. To czyni go wspaniałym człowiekiem i doceniam to, że Syn Stwórcy nakazał Ronowi uspokoić myśli. Został już pobłogosławiony wszechświatowym umysłem i widzę, że jest wdzięczny za to, że się uspokoił.

Dalej powiem, że nazywam się Mecuri i Ron martwi się o pisownię, ale robi to całkiem dobrze. Jest jednym z niewielu, którzy szukają informacji i wymieniają wszystkich, którzy go już niepokoją, jako za lub przeciw Misji i dlatego czasami wpada w kłopoty, ponieważ wielu nie wie, o czym on mówi, ale wy wszyscy wiecie, bo, jak widzę, na waszej planecie panuje rebelia i on nie dopuści buntowników do głosu, jeśli tylko mu się uda.

Dzięki tobie, Ron, otrzymałem od Syna Stwórcy niełatwe zadanie sprawdzenia, kim jestem. Wiesz, że urodziłem się w połowie lat pięćdziesiątych XIX wieku, a prezydentem był wtedy Andrew Jackson. Jackson już dawno odszedł, ale zostawił epitafium, które brzmi : „JEŚLI KTOŚ TO ZNAJDZIE, TO JA JESTEM OBOK”. Myślę, że Andrew Jackson był dziesiątym prezydentem Stanów Zjednoczonych, ale nie trzymaj mnie za to. (Tu Ron : Myślę, że prezydent Biden jest 38. prezydentem, ale nie jestem pewien.)

W każdym razie jestem maruderem z przeszłości, który próbuje zrozumieć Stany Zjednoczone takie, jak są teraz. Uważam, że jest to gigantyczny rozmiar i rosną tak niesamowicie bogate, że ledwo mogę znieść cały ten blichtr. Ron wie, co czuję i mam nadzieję, że niektórzy z was złapią, że nie jest to najlepszy sposób na spędzenie roku, ale mogę to zrobić, a wy powinniście wiedzieć, że kiedy skończycie Światy-Mieszkania, dostajecie pozwolenie na odkrywanie Wszechświata i ja wybrałem szybką drogę i wziąłem urlop ze szkoły, żeby się poruszać jak należy, kiedy nikt nie zagląda i uważam, że jest to bardzo satysfakcjonujące. A teraz jeszcze :

Odkryłem, dzięki Ronowi, że tutaj trwa wojna, a oni się głupio wtrącają. Nie mają pojęcia, o co w tym wszystkim chodzi, a teraz pozwólcie, że opowiem wam coś od osoby, która zakończyła swoją podróż po Światach-Mieszkaniach i po prostu biega po wszechświecie dla przyjemności. Teraz to Ron : Słyszałem, że jesteś niegorszym stworzeniem Syna Stwórcy, ale tak nie uważają buntownicy i widzę całą sprawę jako tak pedantyczną, że wyjaśnię wam trochę. Jeszcze raz dziękuję :

Tu znowu Mecuri : „Dziękuję Ron za wyczyszczenie mi tej linii. Nie odważę się zostać długo, bo zostanę zmiażdżony za to nastawienie i odejdę, ale wrócę. Dziękuję i cieszę się, że ty też jesteś taki w XXI wieku i ciężko pracujesz, żeby dotrzymać kroku, a ja widzę, co oni robią i to wstyd, to naprawdę hańba. K. Tu Mecuri. K”


Kupiec z 1854 roku na statkach z pewnością na Wielkich Jeziorach :

Mówi kupiec z 1854 roku. Jestem przydatny dla was wszystkich, ponieważ wynalazłem napęd do karabinów Gatlinga. Dla tych, którzy nie wiedzą, co to jest karabin Gatlinga, jest to pierwszy karabin maszynowy używany na wojnie. Karabin Gatlinga wydaje odgłos podobny do tego słowa i teraz wiecie więcej niż większość ludzi, ponieważ to się zagubiło w doświadczeniach. Bądź pewien Ron, bo patrzysz na swoje bezpieczeństwo i rozumiem dlaczego, ponieważ wokół ciebie jest rodzaj rzeczy, które blokują najgorsze z tego wszechświata.

W latach siedemdziesiątych XIX wieku mieliśmy protokół nazywany I, który był warsztatem projektowym do nauki projektowania i wymyślania broni automatycznej. Dzięki mnie działał karabin Gatlinga. Inni tworzyli inną broń, aż w końcu wpadłem na pomysł stworzenia prawdziwego karabinu maszynowego, który jest całkowicie automatyczny i którego używacie dzisiaj. Powiedziałem „Hurra”, »Mam cię, kiedy miałem pierwszy model produkcyjny«.


Teraz mówi Syn Stwórcy, MICHAŁ NEBADOŃSKI do wszystkich, którzy ustawili się do rozmowy razem z Ronem. „On przewyższa wszystkich w tej zdolności mówienia w imieniu przeciętnego człowieka, który ukończył doświadczenie Światów-Mieszkań. Jestem z niego tak dumny, że może to robić, że pozwoliłem mu kontynuować to i zobaczyć, kto skorzystał z mikrofonu. Prawie wszyscy to zrobili i bardzo mu się to podobało, podobnie jak Dominickowi i myślę o pozwoleniu na to również na Lightlines ! Czyż nie byłaby to wspaniała zmiana ! Ron musi przy tym być. Kiedy tracisz wzrok, mam urządzenie, które pomoże ci go wkrótce odzyskać, ale potrzebujesz teraz snu, ponieważ jest druga nad ranem tu, gdzie jesteś i jesteś zafascynowany nauką od tych facetów. Oni reprezentują klasę, która może ze Mną mówić.


(Tu Ron : Kilku z nich poprosiło przewodniczącego swojej Ligi o rozmowę razem z Synem Stwórcy.)


„Rozmawialiśmy z Synem Stwórcy, Ron i on dał nam pozwolenie, żeby rozmawiać z tobą więcej, kiedy skończysz ten przekaz. Przyjmij naszą przysięgę, a usłyszysz od nas bardzo dużo. Co za okazja, żeby odwzajemnić się swoim dzieciom, które dopiero zaczynają karierę w życiu po życiu na planecie. Dziękujemy ci !


Ron Besser tutaj - Jestem absolutnie zachwycony, że zostało to znalezione i dozwolone przez Syna Stwórcy, ponieważ jest to bogata żyła, z której możemy się uczyć, nigdy wcześniej nie podana, ponieważ przekazujący w przeszłości byli dość dobrzy, ale nie mogli osiągnąć tego poziomu częstotliwości, który ja mogę. Dziękuję MICHAŁOWI NEBADOŃSKIEMU i duchom, które to umożliwiają. Osobiście dziękuję za znoszenie moich trudności, żeby do nich dotrzeć. Bardzo dziękuje wszystkim zaagażowanym i Wtórnym Pośrednim, którzy to umożliwili. K


KONIEC