Author Topic: 21.8.2024 – Gabriel opowiada o sobie  (Read 1435 times)

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Online Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1605
    • View Profile
    • Email
21.8.2024 – Gabriel opowiada o sobie
« on: August 21, 2024, 11:46:57 am »
Transkrypcja całości nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21536.msg103907#msg103907
Napisa : SonsofGod, starszy członek
Kategoria / Temat : NUMERY TELEFONU I KODY DOSTĘPU DO HOLENDERSKIEJ MIĘDZYNARODOWEJ / Lightline holenderska międzynarodowa
« Odpowiedź nr 1, 20 sierpnia 2024 r., godz. 15:25:11 »

(Jeden urywek)



Gabriel :
Dziękuję, Elise. Tu Gabriel. Posłuchaj mnie. Przynoszę ci kilka słów. Nazywam się Gabriel. Gabriel z Salvingtonu i przemawiam do wszystkich na tej poniedziałkowej Linii Światła. Więc oto jestem. To jest Gabriel i jestem tym, którego można nazwać prawą ręką Michała, ponieważ byłem pierwszą osobą stworzoną jego rękami. Jestem bardzo podobny do mojego Ojca i Matki, Michała Nebadońskiego, waszego Ojca-Stwórcy i Matki Ducha, Stwórczego Ducha, który dawniej był małżonkiem Michała. Zastępuję Michała i czasami pracuję z jego personelem, gdy jest to konieczne i znam wszechświat Nebadonu tak dobrze, jak Michał. Odziedziczyłem wiele cech po moim Ojcu Michale, ale nie jego boskie cechy jako Stwórcy.

Jestem pierwszym dyrektorem administracyjnym we wszechświecie Michała i zastępuję go, gdy jest nieobecny przez dłuższy czas, tak jak podczas jego obdarzeń, jego inkarnacji na podobieństwo siedmiu stworzonych przez niego stworzeń, które stworzył w swoim wszechświecie. Codziennie pracuję z Michałem i dla Michała, a moje oddanie i miłość są dla niego i jego wszechświata oraz wielu istot, które żyją w jego wszechświecie, dla ewolucji i dobrobytu wszystkiego, co ewoluuje od dnia, w którym zacząłem istnieć i zdałem sobie sprawę z mojego zadania i odpowiedzialności jako pierwszy Syn Wszechświata Lokalnego moich rodziców. Znam dokładnie swoje miejsce i swoje obowiązki i kocham Michała jako mojego Ojca, tak jak kocham naszego Ojca w Raju, Ojca wszystkiego, o którym można powiedzieć, że jest moim dziadkiem.

Mam wiele obowiązków i bardzo dobrze znam ten wszechświat i wszystko, co jest z nim związane. Dbam o wszystko w tym wszechświecie lokalnym, tak jak mój Ojciec Michał. Nie chodzę na misje, ale reprezentuję sprawy w wysokich sądach, tak jak to było w przypadku Gabriela przeciwko Lucyferowi; żeby wymienić najpoważniejszą sprawę, jaką napotkaliśmy w tym wszechświecie lokalnym. Lucyfer wystąpił w pełni przeciwko woli i zasadom Boga, Ojca Wszechświata zaprzeczając istnieniu Boga i domagając się swoich wolnych rządów nad systemem Satanii, którego był wówczas suwerennym władcą i oczekiwano, że będzie pomagał Michałowi w tej części wszechświata, Nebadonu. Cóż, to wszystko zostało wam przekazane poprzez tekst w waszej Księdze Urantii. Tak więc, zastępuję Michała w wielu przypadkach i okolicznościach, włączając w to zbliżanie się do ludzi, ogłaszanie dobrych wieści lub po prostu wiadomości, takie jak tutaj w tym przekazie. Nie jestem nauczycielem, ale wyrażam się w boskiej wiedzy, która jest moją własną dzięki mojej wysokiej pozycji jako pierwszego stworzonego boskiego potomstwa Michała w tym wszechświecie zwanym Nebadon.

Bardzo kocham mojego Ojca Michała i podziwiam jego boskie atrybuty i dzieła, które zawsze są poświęcone Ojcu, Ojcu Wszechświata, potężnemu Bogu i Stwórcy wszystkiego, który jest i zawsze będzie. Moja egzystencja i praca są poświęcone Michałowi Nebadońskiemu i zawsze będę przestrzegać woli Michała, który reprezentuje wolę naszego Rajskiego Ojca.

Tu Gabriel. Mam tylko te kilka słów dla was wszystkich, aby dać wam znać, że jestem tu dla was tak samo jak Michał w swojej miłości i oddaniu dla waszej egzystencji i waszego czasami niespokojnego życia tutaj na tym świecie. Żegnam się z wami i życzę wam bardzo dobrego dnia.