Author Topic: 23.8.2024 – Mówi Chrystus Michał  (Read 1454 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1605
    • View Profile
    • Email
23.8.2024 – Mówi Chrystus Michał
« on: August 23, 2024, 08:07:46 am »
Transkrypcja całości nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21536.msg103907#msg103907
Napisa : SonsofGod, starszy członek
Kategoria / Temat : NUMERY TELEFONU I KODY DOSTĘPU DO HOLENDERSKIEJ MIĘDZYNARODOWEJ / Lightline holenderska międzynarodowa
« Odpowiedź nr 1, 20 sierpnia 2024 r., godz. 15:25:11 »

(Jeden urywek)



Chrystus Michał :
Moi drodzy ludzie, jako wasz brat i przyjaciel, przychodzę do was jako Chrystus Michał. Mówię do was wszystkich. Jestem zarówno Michałem, jak i Jezusem i mówimy jako jedno. Błogosławieństwa dla was wszystkich. Dajemy wam nasze słowa, żeby was zachęcić do kontynuowania i nigdy nie porzucania wiary w naszego Ojca Niebieskiego, który jest Ojcem Uniwersalnym wszystkiego, co jest i kiedykolwiek będzie.

Jestem Chrystus Michał. Proszę, kontynuujcie wiarę w to, co przyjdzie do was w przyszłości, po tym, jak świat zostanie oczyszczony ze zła wojny, chciwości i żądzy, które teraz zajmują umysły wielu na waszej planecie. To się zmieni. Nadejdzie bowiem czas po tym, jak Synowie-Magistrowie zakończą swoją rutynową pracę, aby pomóc wam we wprowadzeniu nowych, odświeżających i trwalszych idei, aby wszyscy mogli żyć z nowymi zadaniami, nowymi pomysłami, nową pracą do wykonania przez tych, którzy otrzymają nasze wezwanie, którzy współpracowali z nami, żeby ustanowić fundament zaufania i którzy będą w stanie zapewnić edukację wszystkim, którzy wykażą zainteresowanie tym światem, który zostanie uwolniony od wojny, dominacji i przemocy. To oczywiście zajmie trochę czasu, ale metoda użyta do osiągnięcia tego celu zostanie wyjaśniona i większość populacji z łatwością zastosuje się do nowych instrukcji dla społeczeństwa, które przyniosą na Urantię świt czasu pokoju i dobrobytu, na który wszyscy macie nadzieję.

Jednak ten fundament waszego nowego społeczeństwa musi być solidny z jasnymi zasadami i statutem, według którego należy żyć, tak jak jest z waszą konstytucją. Wasze konstytucje zostały teraz przyjęte przez wasze narody i staraliście się połączyć narody w unię Narodów Zjednoczonych, z której zostaną wyprowadzone nowe zasady w odpowiedniej karcie. Doprowadzi to do bardziej ekonomicznego, społecznego, a tym samym bardziej duchowego stylu życia, który będzie pożądany i akceptowany przez wszystkich, ale nie możemy być pochopni, ponieważ potrzeba dużo czasu, żeby to wszystko przygotować i powoli, ale z pewnością ludzie zaczną dostrzegać te lepsze sposoby i środki oraz zrozumieją, jak radzić sobie z wieloma rzeczami w waszym społeczeństwie, które należy radykalnie zmienić w zachowaniu i podejściu do życia w ogóle.

Jestem Michał. Jestem Chrystus Michał. Znam wysiłki człowieka i jego porażki, aby uczynić tę planetę miejscem, w którym można żyć w komforcie i pokoju, ale wszyscy nauczyliśmy się, że nigdy nie odniesiecie sukcesu, dopóki nie będzie powszechnej chęci porzucenia chciwości, władzy, posiadania tak, że będzie mniej lub bardziej wymuszone ustanowienie nowych rządów na Urantii zaakceptowanych przez większość populacji. Kto następnie obejmie przywództwo w zbieraniu pozostałej części upartej grupy i przekona ich do nowych metod nauczania wiedzy materialnej, a także duchowej, tak potrzebnej wszystkim na tym świecie, gdzie Bóg, nasz Ojciec, został utracony przez wieki, a wiedza o ludzkiej egzystencji na tej planecie nie przetrwała duchowo i pozostawiła jej ludzi we mgle ignorancji.

Jestem Chrystusem, Michałem. Jestem waszym Stwórcą, waszym Ojcem, waszym bratem i przyjacielem i kocham tę planetę, na której miałem swoje życie w ciele, tak jak wy w tym czasie w historii. Czasy od moich narodzin niewiele się zmieniły z wyjątkiem waszego rozwoju technicznego, który nie został właściwie wykorzystany, lecz głównie do wynalezienia broni, które są tak niebezpieczne, że mogą zniszczyć planetę w ciągu kilku chwil i pozostawić ją płonącą, żeby nigdy więcej nie stała się miejscem do życia dla ludzi.

Jako Chrystus Michał mówię wam, że naprawdę kocham was i troszczę się o was i waszą planetę i że wszyscy muszą stać się odpowiedzialni i chętni do współpracy. Próbowaliśmy dotrzeć do was przez tak długi czas i zostaliśmy powstrzymani przez wiele aktów powstań i zniszczenia, które uniemożliwiają nam rozpoczęcie naszego wspólnego zobowiązania pomocy w uzdrowieniu planety i negocjowaniu z tymi, którzy naprawdę rozumieją, że planeta jest na skraju samozniszczenia, jeśli nie nastąpią pilne zmiany, aby szukać innej przyszłości, czasu i miejsca dla wszystkich ludzi do pracy i życia w społeczności, która dąży do dobrego zdrowia fizycznego i psychicznego w zdrowym społeczeństwie.


Michał Nebadoński :
Ja, Chrystus Michał, jestem teraz Michałem z Nebadonu, waszym Stwórcą Ojcem i Władcą nad tym lokalnym wszechświatem, Nebadonem, który boryka się z wieloma problemami buntu i złego zachowania ludzkiego i duchowego życia razem, gdy musimy rozstrzygnąć sprawy, żeby wszyscy wiedzieli, że jestem Władcą Mojego wszechświata i zapewnię, że powróci on do rządów, które nie mogą zostać przejęte przez buntowników, którzy myślą, że mogą mieć to po swojemu. Zostaną oni odsunięci na bok i będą musieli czekać na inne zadania, które nie zostaną im powierzone w najbliższej przyszłości, ponieważ nie możemy im ufać w ich konkretnych obowiązkach w ramach przepisów w moim wszechświecie. Jestem Michał Nebadoński i ci, którzy chcą za mną podążać, są bardzo mile widziani. Będą oni uczestniczyć w moich obowiązkach i zadaniach, które mam dla mojego wszechświata. Podążam za żywą prawdą naszego Ojca w Raju i nigdy nie porzucę Jego woli. On jest Władcą rozległych wszechświatów swojego stworzenia. Ci, którzy podążają za mną, podążają za Ojcem i będą mieli życie wieczne w Nim i z Nim jako prawdziwe dzieci Boga, Pierwszego Źródła i Centrum na zawsze. Jestem Michał Nebadoński i wycofuję się.