Author Topic: 31.8.2024 – Lighline USA z 29 sierpnia  (Read 1136 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Andre_P

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1605
    • View Profile
    • Email
31.8.2024 – Lighline USA z 29 sierpnia
« on: August 31, 2024, 10:34:50 am »
Transkrypcja całości nagrania po angielsku :
https://forum.serara.org/index.php?topic=21556.msg103946#msg103946
Napisał : Moses Ouko, starszy członek
Kategoria / Temat : Tu są linki do nagrań, uwagi i plany / Lightline USA, 29 sierpnia 2024 r.
« Odpowiedź nr 1, 30 sierpnia 2022 r., godz. 14:08:15 »

(Kilka urywków)


Melchizedek Machiwenta :
To, co mamy wam dzisiaj do powiedzenia, jest istotne i ważne, aby każdy z was to usłyszał. Michał zdecydował, że Urantia nie będzie już otrzymywać żadnej misji.

Oznacza to, że Synowie-Magistrowie, ci których znacie, a także Michał Nebadoński, zostawią Urantię w spokoju na okres od sześciu do ośmiu miesięcy.

Przez ten szczególny okres, sześciu do ośmiu miesięcy, twój przyjaciel Ron, Dominick i wszyscy, którzy zostali przyjaciółmi na tej linii światła, zostaną poinformowani, że w październiku rozpocznie się nowa linia światła.


Mondżoronson :
Ojciec Wszechświata wskazał, że pewien kraj na waszej planecie planuje wojnę jądrową. Zostanie no okrojony i zniszczony. Możecie zgadnąć, który to jest. Oczekują, że wygrają przez zaskoczenie.

Ale nie ma niespodzianki. Nie byłoby już żadnego kraju, gdyby kiedykolwiek spróbowali.


Michał Nebadoński :
Jestem Michał Nebadoński. Jestem stwórcą wszystkiego, czym jesteście. Uwierzcie mi, chcę, żeby to zostało usłyszane i dobrze usłyszane. Nigdy, przenigdy nie widziałem, żeby mieszkańcy planety działali tak, jak działają mieszkańcy Urantii.

Chcę, żebyście wiedzieli, że ja, Michał Nebadoński, Syn Stwórca Nebadonu, miejsca zamieszkania, nie opuszczę Urantii, dopóki nie zostanie ona oczyszczona z trucizny niektórych krajów. Chcę, abyście wiedzieli, że jestem tutaj. Jeśli nie wybuchnie wojna nuklearna, dokończę robotę. Bez misji, ale uwierzcie mi, będę na planecie odciągając diabła i jego wojnę.


Monjoronson :
Ogłoszenie

MY, SYNOWIE-MAGISTROWIE ZAJMUJEMY SIĘ TERAZ WSZYSTKIMI MISJAMI NA URANTII POCZĄWSZY OD 10 PAŹDZIERNIKA 2024 ROKU. DAJCIE NAM SPOKÓJ Z TYM, CO MA SIĘ POJAWIĆ.

10 PAŹDZIERNIKA 2024. MACIE BOSKĄ MISJĘ MAGISTERSKĄ.

OD JEZUSA ZALEŻY, CZY ZECHCE DO NAS DOŁĄCZYĆ, ALE MY PRZEJMIEMY KONTROLĘ POD OPIEKĄ MICHAŁA. ON POJAWI SIĘ NA URANTII.